Anasayfa » Kastamonu Uçak Kargo

Kastamonu Uçak Kargo

Teknolojinin ve hızın olduğu bir çağdayız. Bu çağda birçok şeyin aynı oranda hızlı olmasını beklemekteyiz. Bunlardan biri de istediğimiz şeyin, istediğimiz anda, istediğimiz yerde olmasıdır. Bir ürünün istenilen adrese teslim edilmesini sağlayan kargo hizmetleridir. Kargo hizmetinde de müşterilerimizin hız beklentisini karşılamak için büyük oranda çalışmaktayız. Kastamonu uçak kargo firması olarak müşterilerin bu beklentisine cevap vermek için kargo ürünlerinde olabilecek en hızlı şekilde ve güvenle kargo teslimatı sağlamaktayız.

SYS Kurye bünyesinde olan Kastamonu uçak kargo firmamız, 52 farklı noktada yer alan kargo uçak firmaları ile Şehirler Arası Kurye hizmetinde koordineli ve hızlı kargo hizmeti vermekteyiz. Acil kargolar için kalite standartlarına uygun en hızlı ve en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz kargolarını teslim ettikleri andan itibaren kargolar adrese ulaşıncaya kadar her adımı takip edip, kargoların son durumunu öğrenebilmektedirler.

Kargo firmaların standart kargo hizmetleri genel olarak kargonun alınması, işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve yoğunluğa göre teslim adresine iletilmek üzere yola çıkması ile ortalama iki ya da üç günü bulmaktadır. Kargonun teslim edileceği şehir mesafesi teslim süresini uzatabilmektedir.

Birçok kargo firması her ürünü taşımamaktadır. Taşınacak ürünlerde belli sınırlamaları vardır. Ancak Kastamonu uçak kargo olarak, müşteri odaklı çalışma sistemimiz ile müşterilerimizin göndermek istediği hemen hemen her kargoyu istedikleri adrese güvenle teslim etmekteyiz. Bunların içinde kırılabilir eşya, çabuk bozulabilir eşya (gıda, dondurulmuş ürünler, şarküteri ürünleri), paha biçilemez kıymetli eşyalar da mevcuttur. Bu ürünlerin taşınmasında özel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Kargolar sahipleri dışında kimse tarafından ellenmemektedir.

Acil kargolar için en doğru adres Uçak Kargo firmamızdır. Acil kargo, gün içinde kargo, hızlı kargo gibi seçeneklerle kargonuzun aciliyet durumuna göre hızlı teslimat yapmaktayız. Şehirlerarası kargo hizmetinde en yaygın tercih edilen Turkish Cargo hizmetini en doğru adresten almak için Kastamonu uçak kargo olarak, firmamızı tercih etmeniz zaman ve mali açıdan en büyük kazancınız olacaktır.

SYS Kurye bünyesinde yer alan Kastamonu uçak kargo firmamızın birçok avantajından faydalanabilirsiniz. Bunlar;

  • Hızlı teslimatın en doğru adresidir. Standart kargo teslimatının yanında acil kargolar için aynı gün teslim imkânını da müşterilerimize sunmaktayız.
  • Acil ve hızlı kargolarınız için 7/24 firmamız ile irtibata geçmeniz mümkündür.
  • Kargo taşımacılığında hemen hemen her ürünü taşımaktayız. Ürünün özelliğine göre ekiplerimiz özenle ekipmanları hazırlayıp uygun ortam oluşturmaktadır.
  • Taşıdığımız ürünler arasında kıymetli paha biçilemez ürünler de mevcuttur. Bunlar için müşterilerimiz ile koordineli olarak özel bir ekip eşliğinde taşınmaktadır. Bu tarz kargo taşımacılığımız Vip kargo olarak geçmektedir.
  • Kargolar son teknoloji iletişim ağı sayesinde birbiriyle organize şekilde çalışan ekiplerimiz tarafından belirlenen gün ve saatte adresine teslimatı sağlanmaktadır.
  • Teslim alına her ürün teslim alındığı şekilde herhangi bir hasara uğramadan adrese teslimatı yapılır.

Acil kargolarınızın güven içinde adrese teslimatının sağlayan en doğru adres Kastamonu uçak kargo firmamızdır.

Yılların vermiş olduğu deyim ve tecrübe sayesinde müşterilerimizin taleplerini çabuk fark edip isteklerine yönelik çalışma yapmaktayız. Çünkü Kastamonu uçak kargo firması olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz mevcuttur. Bu sayede birçok müşteri tarafından sık sık tercih edilen Hava Kargo firması olmaktayız.

Bir kargo firmasının müşterilerine sunabileceği en iyi imkânları güven içinde sunmaktayız. Hızlı ve güvenli kargo imkânını yaşamak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.