İçeriğe geç

Galatasaray Kurye

Galatasaray Kurye
Galatasaray Kurye

Galatasaray kurye uygulamaları son yılarda hem bireysel hem de kurumsal olarak çok fazla tercih edilmektedir. Bunun başlıca nedeni kurye faaliyetlerinin sağlamış olduğu avantajların fazlalığı ve SYS Kurye firmamızın profesyonel çözümleridir.

Günümüzde teknoloji had safhada gelişmiştir. İletişim olanakları, ödeme kolaylıkları, alışveriş fırsatları, tüketim alışkanlıkları ve çok daha fazlası değişim göstermiş, buna bağlı olarak da daha hızlı, daha kaliteli ve daha güvenli taşımalara gerek duyulur olmuştur. Firmamız Galatasaray kurye alanında her zaman beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atmakta, ilk günden itibaren Galatasaray ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında iletişim sağlayarak müşterileri memnun etmektedir.

SYS Kurye olarak bölgemizin en çok tercih edilen kuryesi olmayı başardık. Ancak gerek Galatasaray gerekse İstanbul’un diğer bütün noktaların yeniliklerimize devam ediyor, hep daha iyisi, hep daha kalitelisi adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her biri alanında deneyim sahibi, özverili, yenilikçi, Galatasaray ve diğer bütün lokasyonlara hâkim profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz.

Galatasaray kurye alanında her türlü belge, evrak, paket, dosya, hediye, yedek parça, elektronik eşya, dijital materyal, gıda, ilaç, anahtar, kimlik, bilet, pasaport ve diğer bütün paketlerinizin taşımacılığını yapıyoruz. Bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türlü paketiniz için hizmet veriyoruz.

Beykoz kurye alanında faaliyetlerimizi tamamen müşterilerimizin ihtiyacı ve isteğine göre şekillendiriyoruz. İsterseniz Galatasaray içindeki bir adresten başka bir adrese taşınacak paketlerinizi taşıyabiliriz. İsterseniz Galatasaray’dan İstanbul’un herhangi bir yerine gidecek paketinizi taşıyabiliriz. İsterseniz İstanbul’un herhangi bir yerinden adresinize gelecek paketi adınıza teslim alır getiririz. Havalimanları dahil her yere paket teslimi yapar ya da teslim almayı gerçekleştiririz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızda her biri yeni model, bakımları aksatılmadan yapılan, güçlü motosikletlerimiz yollardadır. Bu sayede en yoğun trafikte dahi zorlanmadan hareket edebilir, dakikalar içinde istediğiniz adresler arasında taşıma gerçekleştiririz. Böylece sizlere zaman kazandırır, en acil ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız oluruz.

Galatasaray genelinde herkesin ihtiyacı farklı olabilmektedir. Bu nedenle bütün müşterilerimizin aradıkları kurye desteğine sahip olabilmeleri için farklı motor kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Normal kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıyor, istediğiniz adresler arasında 120 ila 180 dakika arasında teslimat gerçekleştirebiliyoruz.

Galatasaray’da daha hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa hızlı kurye tam size göredir. Bu modelimizde iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi yönlendiriyor, dakikalar içinde adreslerinizden paketi alıp teslim etmek üzere harekete geçmesini sağlıyoruz. Bölgelere göre değişse de 60-90 dakika arasında teslimat vadediyoruz.

Daha da hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa acil kurye ile çalışabilirsiniz. Bu modelimiz çok daha seri, çok daha pratik çalışmaktadır ve istediğiniz adresler arasında 45-60 dakika arasında, çoğu kez daha kısa sürede teslimat yapılabilmektedir.

Galatasaray kurye hizmetlerimiz sadece mesai saatleriyle sınırlı değil. Akşam ve geceleri de yanınızdayız. gece kurye ile saat 18’den sonraki taşımalarınızı yapıyor, hizmetlerimizi 7/24 hale getiriyoruz. Motosikletle taşınamayacak paketlerinizi de aynı kalite ve güvenilirlikte arabalı kurye ile taşıyoruz.

Bölgemizde en kaliteli, en hızlı, en güvenilir kurye olmanın yanında fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Galatasaray kurye fiyatlarımızı mesafeye, tercih edeceğiniz Kurye modeline ve paket özelliklerine göre tespit ediyoruz. Bütün bu ayrıcalıklı hizmetlere bölgemizin en uygun fiyatlarıyla sahip olma ayrıcalığı sağlıyoruz. Çağrı merkezimizden fiyat alabilme kolaylığı sunuyoruz.

Galatasaray Kurye Hizmeti

Aradığınız hızlı, güvenilir ve kesintisiz kurye hizmeti Galatasaray kurye aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. İstanbul içi ve şehirlerarası kurye hizmeti sağlayan Sys Kurye bünyesinde faaliyet gösteren bu hizmet aracılığı ile kargo ile taşımacılığına uygun tüm gönderileriniz güvenle taşınarak, kısacık sürelerde teslim edilmektedir.

Farklı hizmet seçenekleri ile size en uygun taşımacılığı sağlayan firmamız, içinde bulunduğumuz yüz yılda hızın ve güvenirliğin öneminin farkında olarak, yenilikçi ve çağdaş hizmetler sunmaktadır. Uzun süreli beklemeleri, gecikmeleri, hasarlı mal teslimatını ve diğer bütün olumsuzlukları ortadan kaldıran bir sistemle çalışan firmamız, Galatasaray kurye ile sizlere daha çok noktada hizmet verebilir hale gelmiştir.

Kargo taşımacılığına uygun her eşyanız, özenle ve güvenle taşınarak, müşteri memnuniyeti garanti edilmektedir.

Özellikle, online ticaret işleri yapan firmalarının tercihi, lojistik maliyetlerini önemli ölçüde düşüren, hızlı ve güvenilir bir seçenek olan ve aynı gün teslim sağlayan Galatasaray kurye hizmetimiz, işinizi büyütmede önemli bir çözüm ortağı olacaktır. Verilen herhangi bir siparişin en geç 120 dakika içerisinde hasarsız bir şekilde teslimatını sağlayan bu hizmetimiz, hem güvenilirliğinizi hem de kalitenizi gösteren bir faktör olarak, şirketinizin olumlu değerlendirmelerine katkı sağlayacaktır.

Bu hizmetimizden yararlanmak için izlemeniz gereken adımlar:

  • Sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz ya da web sitemizi üzerinden talebinizi iletmek
  • Gönderinizin içeriği, adınız, soyadınız ve teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgilerini paylaşmak
  • Birbirinden farklı birçok seçenek içerisinden talebinize en uygun olanı seçmek
  • Oluşturulan randevu detaylarına göre gönderinizi alınması için hazırlamaktır.

Tüm süreçlerde, gönderi detayları, teslimat saati ve çıkan ücret gibi bilgiler tarafınızla paylaşılmakta ve onayınız doğrultusunda gönderi süreciniz başlatılmaktadır. Galatasaray kurye ekibimiz tarafından gönderiniz bulunduğunuz yerden randevu saatinde teslim alınarak, onayladığınız saatte teslim edilmektedir.

İş yeri sahibi de olsanız, unuttuğunuz bir doğum günü için son anda hediye de gönderseniz, gönderileriniz tam zamanında yerine ulaşacaktır.

Birbirinden farklı içerik ve ücretlere sahip teslimat seçeneklerimizden, size en uygununu seçerek hizmet alabileceğiniz bir sistemle çalışmaktayız. İhtiyaçlarınıza en uygun hızı size sunan Galatasaray kurye sayesinde, hiçbir gecikme olmadan gönderiniz teslim edilebilmektedir. İstanbul içinde 45 ila 120 dakika arasında değişen teslimat seçenekleri ile hızlı ve güvenilir çözümler sizlere sunulmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerin temelini oluşturan hızımız sayesinde gecikme durumu ortadan kalkmaktadır. Gönderinizin içeriğine ve taleplerinize özel olarak size sunulan farklı içeriklere sahip seçeneklerimiz, hızlı teslimat istediğiniz her an hizmetinizdedir. Günün her saatinde, hızlı ve güvenilir taşımacılık sağlayan şirketimiz, sizin için en iyisini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Verdiği hizmetlerin kalitesine büyük özen gösteren, profesyonel motosiklet sürücüleri ile her daim güvenilir bir hizmet sağlama ilkesi ile çalışmalarını sürdüren Galatasaray kurye ekibi ile çalışmayı tercih ettiğinizde;

  • İşinizde ya da özel hayatınızda güvenilir bir çözüm ortağına
  • Hızlı ve güvenilir bir hizmete
  • Ekonomik çözümlere
  • Güler yüzlü bir çalışma prensibi ile verilen hizmetlere
  • Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri desteğine ve
  • Birbirinden farklı seçeneklere sahip olursunuz.

Ekibimiz, işimize verdiğimiz değeri bilen, şirket misyonu ve politikalarını benimseyen, kaliteli hizmet anlayışına sahip kişilerden oluşmakta her daim en iyi hizmeti sizlere sunmak için çalışmaktadır.

Gönderi içeriği, teslimat adresi ve hız seçeneklerimize göre fiyatlarımız belirlenmekte, piyasa değerlerinde ekonomik çözümler sizlere sunulmaktadır. Galatasaray kurye taşımacılığında başlayan bu yeni dönemde, her an yanınızdayız.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp