İçeriğe geç
Anasayfa » Galatasaray Kurye

Galatasaray Kurye

Galatasaray kurye uygulamaları son yılarda hem bireysel hem de kurumsal olarak çok fazla tercih edilmektedir. Bunun başlıca nedeni kurye faaliyetlerinin sağlamış olduğu avantajların fazlalığı ve SYS Kurye firmamızın profesyonel çözümleridir.

Günümüzde teknoloji had safhada gelişmiştir. İletişim olanakları, ödeme kolaylıkları, alışveriş fırsatları, tüketim alışkanlıkları ve çok daha fazlası değişim göstermiş, buna bağlı olarak da daha hızlı, daha kaliteli ve daha güvenli taşımalara gerek duyulur olmuştur. Firmamız Galatasaray kurye alanında her zaman beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atmakta, ilk günden itibaren Galatasaray ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında iletişim sağlayarak müşterileri memnun etmektedir.

SYS Kurye olarak bölgemizin en çok tercih edilen kuryesi olmayı başardık. Ancak gerek Galatasaray gerekse İstanbul’un diğer bütün noktaların yeniliklerimize devam ediyor, hep daha iyisi, hep daha kalitelisi adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her biri alanında deneyim sahibi, özverili, yenilikçi, Galatasaray ve diğer bütün lokasyonlara hâkim profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz.

Galatasaray kurye alanında her türlü belge, evrak, paket, dosya, hediye, yedek parça, elektronik eşya, dijital materyal, gıda, ilaç, anahtar, kimlik, bilet, pasaport ve diğer bütün paketlerinizin taşımacılığını yapıyoruz. Bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türlü paketiniz için hizmet veriyoruz.

Beykoz kurye alanında faaliyetlerimizi tamamen müşterilerimizin ihtiyacı ve isteğine göre şekillendiriyoruz. İsterseniz Galatasaray içindeki bir adresten başka bir adrese taşınacak paketlerinizi taşıyabiliriz. İsterseniz Galatasaray’dan İstanbul’un herhangi bir yerine gidecek paketinizi taşıyabiliriz. İsterseniz İstanbul’un herhangi bir yerinden adresinize gelecek paketi adınıza teslim alır getiririz. Havalimanları dahil her yere paket teslimi yapar ya da teslim almayı gerçekleştiririz.

İstanbul Kurye uygulamalarımızda her biri yeni model, bakımları aksatılmadan yapılan, güçlü motosikletlerimiz yollardadır. Bu sayede en yoğun trafikte dahi zorlanmadan hareket edebilir, dakikalar içinde istediğiniz adresler arasında taşıma gerçekleştiririz. Böylece sizlere zaman kazandırır, en acil ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız oluruz.

Galatasaray genelinde herkesin ihtiyacı farklı olabilmektedir. Bu nedenle bütün müşterilerimizin aradıkları kurye desteğine sahip olabilmeleri için farklı motor kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Normal kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıyor, istediğiniz adresler arasında 120 ila 180 dakika arasında teslimat gerçekleştirebiliyoruz.

Galatasaray’da daha hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa hızlı kurye tam size göredir. Bu modelimizde iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi yönlendiriyor, dakikalar içinde adreslerinizden paketi alıp teslim etmek üzere harekete geçmesini sağlıyoruz. Bölgelere göre değişse de 60-90 dakika arasında teslimat vadediyoruz.

Daha da hızlı bir kuryeye ihtiyacınız varsa acil kurye ile çalışabilirsiniz. Bu modelimiz çok daha seri, çok daha pratik çalışmaktadır ve istediğiniz adresler arasında 45-60 dakika arasında, çoğu kez daha kısa sürede teslimat yapılabilmektedir.

Galatasaray kurye hizmetlerimiz sadece mesai saatleriyle sınırlı değil. Akşam ve geceleri de yanınızdayız. gece kurye ile saat 18’den sonraki taşımalarınızı yapıyor, hizmetlerimizi 7/24 hale getiriyoruz. Motosikletle taşınamayacak paketlerinizi de aynı kalite ve güvenilirlikte arabalı kurye ile taşıyoruz.

Bölgemizde en kaliteli, en hızlı, en güvenilir kurye olmanın yanında fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Galatasaray kurye fiyatlarımızı mesafeye, tercih edeceğiniz Kurye modeline ve paket özelliklerine göre tespit ediyoruz. Bütün bu ayrıcalıklı hizmetlere bölgemizin en uygun fiyatlarıyla sahip olma ayrıcalığı sağlıyoruz. Çağrı merkezimizden fiyat alabilme kolaylığı sunuyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×