İçeriğe geç

Teşvikiye Kurye

Teşvikiye Kurye
Teşvikiye Kurye

Eğer motosiklet kullanmayı bilmeyen, trafikte ilerleyemeyen, adres bulmakta zorlanan kişiler kurye görevlisi olursa bu durum hem müşteriyi hem de firmayı zor durumda bırakır. SYS Kurye ailesi olarak bizler tüm çalışma arkadaşlarımızı özenle seçmekteyiz. Bu sayede Teşvikiye kurye alanında kaliteli, doğru ve güvenilir hizmet vererek müşteri memnuniyetini korumaktayız.

Bir adresten başka bir adrese paket taşıyan kuryeler günümüzün en çok ihtiyaç duyulan taşıma bölümlerinden biridir. Farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti sunan kurye, birçok avantajı müşteriye ve sektöre kazandırır. Kurye olarak adlandırılan görevliler motosiklet kullanarak farklı iki adres arasında taşıma yapmaktadır. Kurye görevlileri özel olarak seçilmektedir. Çünkü kurye görevlileri motosiklet kullanarak taşıma yapmaktadır.

Moto kurye olarak adlandırılan görevliler motosiklet kullanarak bir adresten aldığı paketi başka bir adrese teslim eder. Taşıma için kullanılan motosiklet özel tasarlanmıştır. Bu sayede motosiklet içinde paketler güvenli korunur ve taşınır. Kurye, motosiklet ehliyeti olan kişiler arasından seçilir. Ehliyeti olan, yol tecrübesi olan, trafikte zorlanmayan, adres bulmakta zorlanmayan kişilerle çalışmaktayız.

Avrupa Yakası Kurye alanında görev yapan kuryelerimiz tüm yol bilgisine sahiptir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan paketin teslim edileceği adresi kısa sürede buluruz. Kurye çalışmalarında takım ruhuna sahip, sorumluluklarının bilincinde, müşteriyle iletişim kurmakta zorlanmayan kişilerle hareket ediyoruz. Şişli Belediyesi ilçesinin güvenilir kurye firması olarak geniş kapsamlı taşıma hizmeti sunuyoruz. Farklı kategorilere ait ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde adrese teslim ediyoruz.

Kurye alanında hizmet veren ekibimiz farklı kategorilere ait ürünleri taşıyor. Kuryelerle taşınan ürünler, Belge, evrak, dosya, Kimlik, pasaport, Çiçek, Gıda.  Motorla yapılan taşıma çalışmalarında motorla taşınması uygun tüm ürünler taşınıyor. Belge, evrak, dosya, kimlik, pasaport gibi farklı paketler taşınırken paketlerin gizliliği ve güvenliği sağlanıyor. Çiçek, pasta, içecek gibi farklı gıda ürünleri taşınabiliyor. Aynı zamanda numune, ilaç ve tıbbi malzemeler de motor kurye yardımıyla taşınabiliyor.

Kurye alanında farklı kategorilere ait ürünler taşınır. Ürünler farklı kategorilere ait olduğu için farklı özelliklere sahiptir. Ürünlerin motorla taşıması yapılırken çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde ürünlerin zarar görmesi önlenir. Motosikletle yapılan taşıma çalışmalarında güvenlik önlemleri eksiksiz alınmalıdır. Aksi takdirde can ve mal kaybı yaşanabilir, maddi ve manevi hasar görülebilir.

Teşvikiye’de motorlu taşıma hizmeti veriyoruz. Teşvikiye kurye alanında ön plana çıkan firmamız bilgi ve birikim sahibi kişilerle çalışıyor. Motorlu taşımada alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde herhangi bir aksiliğin yaşanmasını önlüyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmamak adına özenle çalışıyoruz.

Teşvikiye kurye alanında kullandığımız araçların düzenli olarak bakımını yaptırıyoruz. Bu sayede motorların taşıma durumunda arızalanmasını önlüyoruz. Taşıma çalışmalarında tüm paketleri vaktinde adrese teslim ediyoruz. Ekibimiz bölgede bulunan yol ve adres bilgisine sahiptir. Zaman aşımı olmadan paketler adrese kolaylıkla teslim edilir. Firmamız tarafından verilen hizmet uygun fiyatlıdır. Gün içinde ister adresinize kurye çağırarak ister firmamıza gelerek paketinizi başka bir adrese gönderebilirsiniz.

Paketinizin hangi kurye ile taşındığı size bilgi olarak verilecektir. Bu sayede paketinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir hasar söz konusu olmadan, doğru ve güvenilir taşıma hizmeti için firmamızı güvenle tercih edebilir, verdiğimiz motorlu taşıma hizmetinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Teşvikiye Kurye Hizmeti

Yaşam koşullarının değişmesi, teknolojinin ilerlemesi beraberinden birçok alışkanlığın da değişmesine neden olmuştur. Bu açıdan kargo, nakliye, taşıma uygulamalarında da pek çok yenilik olmuş, geleneksel uygulamaların yerine daha modern, daha dinamik ve hedef odaklı uygulamalar gündeme gelmiştir. Bizler de Teşvikiye kurye alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle faaliyetlerimize devam ediyor, semtimizin her bir karesini adım adım ağımıza dahil ediyoruz. Sadece Teşvikiyeile de sınırlı kalmıyor, İstanbul ile semtimiz arasında etkin bir körü kuruyoruz.

Teşvikiye kurye uygulamalarımız son derece esnek bir yapıya sahiptir. İlk günden itibaren ana hedefimiz müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verebilmektir. Bu nedenle ihtiyaca göre çözüm geliştiriyoruz. Dilerseniz Teşvikiye içindeki bir noktadan başka bir noktaya paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Dilerseniz Teşvikiye ile İstanbul’un başka herhangi bir noktası arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Hatta Teşvikiye ve diğer semtler arasında birden çok noktada işlemleri olan paketlerinizi farklı lokasyonlara ulaştırıp son alıcısına getirebiliyoruz.

Teşvikiye kurye uygulamalarımız pek çok avantajı aynı anda sunmaktadır. Bu neden çok yoğun tercih edilmekte, her gün daha fazla kişi tarafından en acil ihtiyaçlarda firmamızdan yardım alınmaktadır.

Teşvikiye kuryeçözümlerimiz her şeyden önce hızlıdır ve hız, İstanbul genelinde herkesin en fazla ihtiyacı olan şeylerden birisidir. Yoğun İstanbul trafiğinde seyretmek oldukça zahmetli olduğu için en yakın noktalar arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Oysa kuryelerimiz son derece seri hareket etmekte, yoğun trafik kuyruklarına takılmadan hareket ederek en uzak noktalara dahi kısa sürede ulaşabilmektedirler.

Teşvikiye kurye uygulamalarımız aynı zamanda güvenlidir. Sadece sizin paketleriniz taşındığı için herhangi bir kaybolma, karışma, zarar görme gibi risklerle karşılaşmazsınız. En iyi şekilde ambalajlayarak tarafımıza teslim etmenizi öneriyoruz ve bize teslim edilen şekilde, güvenli biçimde alıcısına ulaştırıyoruz.

Teşvikiye kurye uygulamalarımız sizlere aynı zamanda enerji kazandırır. Çalışma verimliliğinizi arttırır. Bizler paketlerinizi taşırken sizler asıl yapmanız gereken işlerle iştigal olursunuz. Yolda, trafikte zaman harcamak yerine asıl işinize yoğunlaşır, daha kısa sürede işlerinizi sonlandırırsınız. Bu sayede sevdiklerinize, hobilerinize, dinlenmenize daha fazla zaman ayırır, daha aktif bir yaşam sürme fırsatı bulursunuz.

Teşvikiye kurye alanında firma olarak pek çok farklı model sunuyoruz. Böylece Teşvikiye genelindeki bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, her türlü paketi, günün her saatinde taşıyabiliyoruz.

Normal kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Paketlerinizi belirttiğiniz adresten alıyor, istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Bölgeler arasında farklılık olabilse de Teşvikiye ile İstanbul’un diğer her yeri arasında 120 – 180 dakika arasında teslimat yapıyoruz.

Hızlı kurye modelimizde iletişime geçtiğinizde adrese en yakın kuryemizi yönlendiriyor, paketi alıp teslim için harekete geçiyoruz. 60 – 90 dakika arasında her noktaya paketlerinizi ulaştırıyoruz.

Acil kurye ile daha hızlı ve daha güvenli teslimata olanak sağlıyor, VİP kurye deneyimi yaşatıyoruz. Bölgelere göre 45 – 60 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Gece kurye modelimizle hizmetlerimizi 7 gün, 24 saat daimi hale getiriyor, mesai saatleri dışında da taşımalarımızı sürdürüyoruz. Aynı kalitede ve güvende motosikletlerle taşınamayacak paketlerinizi de araçlı Teşvikiye kurye ile taşıyoruz.

SYS Kurye olarak Teşvikiye kurye alanında uzman, deneyim sahibi, sertifikalı, sürekli kendini geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte mesafeye, kurye türüne ve gönderi özelliklerine göre Teşvikiye kurye fiyatı belirliyor, daima en hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı uygulamaların adresi oluyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp