Anasayfa » Teşvikiye Kurye

Teşvikiye Kurye

Eğer motosiklet kullanmayı bilmeyen, trafikte ilerleyemeyen, adres bulmakta zorlanan kişiler kurye görevlisi olursa bu durum hem müşteriyi hem de firmayı zor durumda bırakır. SYS Kurye ailesi olarak bizler tüm çalışma arkadaşlarımızı özenle seçmekteyiz. Bu sayede Teşvikiye kurye alanında kaliteli, doğru ve güvenilir hizmet vererek müşteri memnuniyetini korumaktayız.

Bir adresten başka bir adrese paket taşıyan kuryeler günümüzün en çok ihtiyaç duyulan taşıma bölümlerinden biridir. Farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti sunan kurye, birçok avantajı müşteriye ve sektöre kazandırır. Kurye olarak adlandırılan görevliler motosiklet kullanarak farklı iki adres arasında taşıma yapmaktadır. Kurye görevlileri özel olarak seçilmektedir. Çünkü kurye görevlileri motosiklet kullanarak taşıma yapmaktadır.

Moto kurye olarak adlandırılan görevliler motosiklet kullanarak bir adresten aldığı paketi başka bir adrese teslim eder. Taşıma için kullanılan motosiklet özel tasarlanmıştır. Bu sayede motosiklet içinde paketler güvenli korunur ve taşınır. Kurye, motosiklet ehliyeti olan kişiler arasından seçilir. Ehliyeti olan, yol tecrübesi olan, trafikte zorlanmayan, adres bulmakta zorlanmayan kişilerle çalışmaktayız.

Teşvikiye kurye alanında görev yapan kuryelerimiz tüm yol bilgisine sahiptir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan paketin teslim edileceği adresi kısa sürede buluruz. Kurye çalışmalarında takım ruhuna sahip, sorumluluklarının bilincinde, müşteriyle iletişim kurmakta zorlanmayan kişilerle hareket ediyoruz. Şişli Belediyesi ilçesinin güvenilir kurye firması olarak geniş kapsamlı taşıma hizmeti sunuyoruz. Farklı kategorilere ait ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde adrese teslim ediyoruz.

İstanbul Kurye alanında hizmet veren ekibimiz farklı kategorilere ait ürünleri taşıyor. Kuryelerle taşınan ürünler, Belge, evrak, dosya, Kimlik, pasaport, Çiçek, Gıda.
Motorla yapılan taşıma çalışmalarında motorla taşınması uygun tüm ürünler taşınıyor. Belge, evrak, dosya, kimlik, pasaport gibi farklı paketler taşınırken paketlerin gizliliği ve güvenliği sağlanıyor. Çiçek, pasta, içecek gibi farklı gıda ürünleri taşınabiliyor. Aynı zamanda numune, ilaç ve tıbbi malzemeler de motor kurye yardımıyla taşınabiliyor.

Teşvikiye kurye alanında farklı kategorilere ait ürünler taşınır. Ürünler farklı kategorilere ait olduğu için farklı özelliklere sahiptir. Ürünlerin motorla taşıması yapılırken çeşitli güvenlik önlemleri alınır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde ürünlerin zarar görmesi önlenir. Motosikletle yapılan taşıma çalışmalarında güvenlik önlemleri eksiksiz alınmalıdır. Aksi takdirde can ve mal kaybı yaşanabilir, maddi ve manevi hasar görülebilir.

Teşvikiye’de motorlu taşıma hizmeti veriyoruz. Teşvikiye kurye alanında ön plana çıkan firmamız bilgi ve birikim sahibi kişilerle çalışıyor. Motorlu taşımada alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde herhangi bir aksiliğin yaşanmasını önlüyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmamak adına özenle çalışıyoruz.

Teşvikiye kurye alanında kullandığımız araçların düzenli olarak bakımını yaptırıyoruz. Bu sayede motorların taşıma durumunda arızalanmasını önlüyoruz. Taşıma çalışmalarında tüm paketleri vaktinde adrese teslim ediyoruz. Ekibimiz bölgede bulunan yol ve adres bilgisine sahiptir. Zaman aşımı olmadan paketler adrese kolaylıkla teslim edilir. Firmamız tarafından verilen hizmet uygun fiyatlıdır. Gün içinde ister adresinize kurye çağırarak ister firmamıza gelerek paketinizi başka bir adrese gönderebilirsiniz.

Paketinizin hangi kurye ile taşındığı size bilgi olarak verilecektir. Bu sayede paketinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir hasar söz konusu olmadan, doğru ve güvenilir taşıma hizmeti için firmamızı güvenle tercih edebilir, verdiğimiz motorlu taşıma hizmetinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.