İçeriğe geç

Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye
Bahçeşehir Kurye

Günümüzde ihtiyaçların ve ticaret yöntemlerinin artmasıyla birlikte taşımacılık ve kargo hizmetleri gitgide önemli bir hale gelmeye başladı. Son zamanlarda, kargolardan dolayı oluşan gecikmeler ve yaşanan problemler bu sektörde daha farklı arayışlara sebep oldu. Bahçeşehir kurye hizmeti ise bu sektör için daha hızlı bir yol olmasından ötürü güzel bir alternatif yaratıyor. En önemli avantajı ise trafik sorununun en aza indirilerek kargonun daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Özellikle büyük şehirlerdeki yoğun trafikten dolayı bu yöntem giderek ilgi görmektedir. Biz de daha avantajlı bir yol olan bu hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, bu konuda bünyesinde bulundurduğu ekip arkadaşları ve oluşturulan sistemler sayesinde kargolarınızı ulaştırma imkânı sağlıyor.

Kurye için, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ekip arkadaşlarımız siparişler onaylandıktan sonra şirketimiz tarafından adreslere yönlendirilmektedir. Bu hizmet sayesinde teslimatınız daha hızlı ve daha uygun fiyatla size ulaşmaktadır. Acil olan kuryeleriniz, şirketimiz tarafından en yakın ekip arkadaşımız size yönlendirilerek bekletilmeden kısa bir sürede teslimat sağlanmaktadır.

Sitemizden veya numaralarımızdan bize ulaşıp kurye talebinizi bildirebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda ekipten en yakın kişi adresinize yönlendirilecek ve kuryenizi istediğiniz adrese ulaştıracaktır. Gönderinizin hazırlanması ve paketlenmesinin kurye gelmeden önce yapılması, kuryenin zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır. Aynı şekilde içinde teslimat bilgilerinin olduğu gönderim formunu da önceden doldurmanız önemlidir.

Firmamız, kurye konusunda her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta ve genişletmektedir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Birden fazla kurye teslimat seçeneği sayesinde kuryelerinizi sizin isteğinize göre gönderiyoruz.

Anında geri dönüş yapan müşteri hizmetimiz ve iletişim hatlarımız ile sorun yaşadığınız an müdahale ediyoruz. Yarattığımız bu sistem ağı sayesinde İstanbul’un her noktasına kurye hizmeti vererek müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.

Artık taşımacılığın yaygın bir türü haline gelen ve hızlı hizmet sunuşu ile tercih edilen Avrupa Yakası Kurye ile gönderilerinize gün içerisinde ulaşmanızı veya iletmek istediğiniz kargolarınızın evraklarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz adresteki alıcıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Bildiğiniz gibi Başakşehir Belediyesi  kalabalık bir ilçe… Bunun bir neticesi olarak trafik çilesi kaçınılmaz oluyor. Trafikte geçirilen uzun saatler vaktimizden çaldığı gibi sinir ve stres ile birlikte yaşam kalitemizi de düşürüyor.

İstanbul gibi kalabalık şehirlerin ortak sorunu olan trafik ve birçok sebep ile birlikte artık günümüzde motor kullanımı daha yaygın hale gelmiş durumda. İnsanlar trafikte geçirdikleri ölü vakitleri en aza indirgemek için motor kullanımına yöneliyorlar.

Motorlar trafikte yardımcı oldukları gibi trafik kadar büyük sıkıntı haline gelen park sorunu için de son derece pratikler. Gündelik yaşamın yanı sıra hızlı hizmet vererek müşteri memnuniyeti kazanmak ve tercih sebebi haline gelmek isteyen hızlı tüketim malları (yiyecek, içecek, kişisel temizlik ürünleri gibi…) sunan işverenlerin de yeni gözdeleri artık motorlar. Sağladığı avantajlar sayesinde ise en çok kurye, taşımacılık alanında tercih edilmekteler.

Vaktiniz kısıtlı veya bulunduğunuz yeri bırakamıyorsunuz, işyerinizden ya da evinizden ayrılamıyorsunuz. Gün içerisinde teslim edilmesi gereken önemli bir evrakınız, yetiştirilmesi gereken bir paket, dosya, mektup vb. gibi bir gönderiye sahipsiniz.

Biz mesleğinde tecrübeli, işini özenle yapan, işine ve müşteriye saygılı, İstanbul sokaklarını bilen Bahçeşehir kurye çalışanlarımız ile iletmek istediğiniz gönderinizi bulunduğunuz yerden alıyoruz. SYS Kurye olarak hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz teslimat adresine iletiyoruz. Böylece size hem vakit hem hız kazandırıyoruz.

Bahçeşehir Kurye Hizmeti

Günümüzde hızla büyüyen kurye sektörü, başta sanal platformlarda satış hizmeti veren firmalar olmak üzere neredeyse tüm firmaların ihtiyacı haline gelmiştir. Müşteriler, yüz yüze alışveriş yerine internet aracılığıyla evlerinden her türlü giyim, gıda, elektronik eşya, ev tekstili gibi sektörlerdeki ürünleri detaylarına kadar inceleyerek kolaylıkla almayı seçmektedirler. Bu durum birçok firmanın bünyelerindeki kargo birimlerini daha efektif seçeneklerle çağa uygun bir hale getirme ihtiyacı duymasına sebep olmaktadır.

Herhangi bir sektörde kısa sürede yer edinmenin en kolay yolu müşterilerin taleplerine mümkün olan en kalitede hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Uzaktan satış yapan firmalar, Müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla kurye sektörünün bütün gerekliliklerini yerine getirerek sektördeki diğer firmaların arasından sıyrılıp lider bir firma olma hedefini gütmektedirler.

Bahçeşehir kurye hizmeti veren firmamız, sizlerden gelen siparişleri ulaştırılmasını istediğiniz noktaya hızlı bir şekilde bırakarak sizlerin kurye hizmetleri noktasındaki taleplerinizi en profesyonel şekilde karşılamaktadır. İstanbul’un yoğun trafiğinde motor kuryeler, kolaylıkla her yerde kargo hizmetleri verebilmektedir. Bu sayede gün içerisinde binlerce sipariş alan şirketler, müşterilerine anında hizmet sunarak müşterileri devamlığını korumak için motor kurye hizmeti veren firmalarla anlaşmaktadır.

Şirketlerin günlük işlerde bir noktadan diğer bir noktaya evrak taşımak çok önemli bir ihtiyaçtır. Motor kuryeler İstanbul içi tüm her yere gün içerisinde gönderilmesi gereken evrakları bırakarak şirketlerin üzerindeki yükü büyük derecede hafifletmektedir. Bahçeşehir kurye hizmeti ihtiyacı duyulan yüksek nüfuslu ilçelerden birisidir.

Firmamız, 2013 yılından beri İstanbul’un her iki yakasına da motor kurye hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin Bahçeşehir kurye denildiğinde ilk aklına gelen firma olmaktan gurur duymaktayız. Sizlerin beğeni ve tavsiyeleriyle sektörümüzdeki faaliyetlerimiz gün geçtikçe artmaktadır. Sizlere en iyi kurye hizmetini verebilmek adına sürekli olarak çağın gelişen teknolojisini yakından takip ederek kendimizi yenilemekteyiz. Dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışma ahlakımızla yaptığımız işlerimiz sonrasında sizlerden teşekkür içerikli geri dönüşler almaktayız. Bu durum bizleri işlerimize dört elle sarılmamıza ve sizlere daha büyük bir şevkle hizmet sağlamamıza teşvik etmektedir.

Bahçeşehir kurye işlerinizde sizlere; güler yüzlü, dinamik ve çözüm odaklı bir şekilde hizmetler sunan personellerimiz, bir kurye hizmetinden beklediğiniz her şeyi kısa zamanda ve profesyonelce karşılayabilecek bilgi ve deneyime sahip kişilerdir. Bizlerden aldığınız hizmetler sayesinde kargolamak istediğiniz ürünlerinizi ivedilikle ve güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese gün içerisinde ulaştırılacağını bilmenin rahatlığıyla kaliteli bir kurye hizmeti alma deneyimi yaşayacağınıza firmamız olarak garanti vermekteyiz.

Günümüzde birçok kargo firması motorlu kurye hizmeti sağlamaktadır. Müşteriler, genellikle kendilerine en yakın motorlu kurye hizmeti veren firmayla anlaşma yolunu seçmektedir. Fakat, günlük sipariş trafiğinin en hızlı şekilde karşılanması gerekliliği kurye seçiminde ilk dikkat edilen şey olmalıdır. İstanbul gibi kalabalık bir metropolde eşya taşıma işi ustalık gerektirir. Çalışanlarımız, İstanbul’un her noktasını kolaylıkla bulabilecek kadar şehri tanıyan kişilerdir. Sys Kurye olarak, Bahçeşehir kurye hizmeti konusunda gerekli olan tüm desteği en kısa sürede, sağlam bir şekilde ve sizlerin bütçesine uygun fiyatlarla yapmaktayız.  Bulundurulması yasak olan hiçbir maddenin taşınması işlerini yapmamaktayız. Kargolarınız, adresinizden alınarak İstanbul içindeki ulaştırılmasını istediğiniz noktaya gün içerisinde bırakılmaktadır. Bahçeşehir kurye, hizmetlerimiz sizin de eşya taşıma noktasında büyük avantajlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Eşyalarınızın taşınma süresi yakın mesafelerde 30 dakika uzak mesafelerde ise 90 dakika sürebilmektedir. Sizlerin, 7/24 arayarak kurye hizmeti alabileceği bir firma olmak adına günün her saati çalışmaktayız. Kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik bir Bahçeşehir kurye hizmeti almak için bizlere firmamızın iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara