Anasayfa » Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye

Günümüzde ihtiyaçların ve ticaret yöntemlerinin artmasıyla birlikte taşımacılık ve kargo hizmetleri gitgide önemli bir hale gelmeye başladı. Son zamanlarda, kargolardan dolayı oluşan gecikmeler ve yaşanan problemler bu sektörde daha farklı arayışlara sebep oldu. Bahçeşehir kurye hizmeti ise bu sektör için daha hızlı bir yol olmasından ötürü güzel bir alternatif yaratıyor. En önemli avantajı ise trafik sorununun en aza indirilerek kargonun daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Özellikle büyük şehirlerdeki yoğun trafikten dolayı bu yöntem giderek ilgi görmektedir. Biz de daha avantajlı bir yol olan bu hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, bu konuda bünyesinde bulundurduğu ekip arkadaşları ve oluşturulan sistemler sayesinde kargolarınızı ulaştırma imkânı sağlıyor.

Başakşehir kurye için, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan ekip arkadaşlarımız siparişler onaylandıktan sonra şirketimiz tarafından adreslere yönlendirilmektedir. Bu hizmet sayesinde teslimatınız daha hızlı ve daha uygun fiyatla size ulaşmaktadır. Acil olan kuryeleriniz, şirketimiz tarafından en yakın ekip arkadaşımız size yönlendirilerek bekletilmeden kısa bir sürede teslimat sağlanmaktadır.

Sitemizden veya numaralarımızdan bize ulaşıp kurye talebinizi bildirebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda ekipten en yakın kişi adresinize yönlendirilecek ve kuryenizi istediğiniz adrese ulaştıracaktır. Gönderinizin hazırlanması ve paketlenmesinin kurye gelmeden önce yapılması, kuryenin zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır. Aynı şekilde içinde teslimat bilgilerinin olduğu gönderim formunu da önceden doldurmanız önemlidir.

Firmamız, İstanbul Kurye konusunda her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta ve genişletmektedir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Birden fazla kurye teslimat seçeneği sayesinde kuryelerinizi sizin isteğinize göre gönderiyoruz.

Anında geri dönüş yapan müşteri hizmetimiz ve iletişim hatlarımız ile sorun yaşadığınız an müdahale ediyoruz. Yarattığımız bu sistem ağı sayesinde İstanbul’un her noktasına kurye hizmeti vererek müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.

Artık taşımacılığın yaygın bir türü haline gelen ve hızlı hizmet sunuşu ile tercih edilen Avrupa Yakası Kurye ile gönderilerinize gün içerisinde ulaşmanızı veya iletmek istediğiniz kargolarınızın evraklarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz adresteki alıcıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Bildiğiniz gibi Başakşehir Belediyesi  kalabalık bir ilçe… Bunun bir neticesi olarak trafik çilesi kaçınılmaz oluyor. Trafikte geçirilen uzun saatler vaktimizden çaldığı gibi sinir ve stres ile birlikte yaşam kalitemizi de düşürüyor.

İstanbul gibi kalabalık şehirlerin ortak sorunu olan trafik ve birçok sebep ile birlikte artık günümüzde motor kullanımı daha yaygın hale gelmiş durumda. İnsanlar trafikte geçirdikleri ölü vakitleri en aza indirgemek için motor kullanımına yöneliyorlar.

Motorlar trafikte yardımcı oldukları gibi trafik kadar büyük sıkıntı haline gelen park sorunu için de son derece pratikler. Gündelik yaşamın yanı sıra hızlı hizmet vererek müşteri memnuniyeti kazanmak ve tercih sebebi haline gelmek isteyen hızlı tüketim malları (yiyecek, içecek, kişisel temizlik ürünleri gibi…) sunan işverenlerin de yeni gözdeleri artık motorlar. Sağladığı avantajlar sayesinde ise en çok kurye, taşımacılık alanında tercih edilmekteler.

Vaktiniz kısıtlı veya bulunduğunuz yeri bırakamıyorsunuz, işyerinizden ya da evinizden ayrılamıyorsunuz. Gün içerisinde teslim edilmesi gereken önemli bir evrakınız, yetiştirilmesi gereken bir paket, dosya, mektup vb. gibi bir gönderiye sahipsiniz.

Biz mesleğinde tecrübeli, işini özenle yapan, işine ve müşteriye saygılı, İstanbul sokaklarını bilen Bahçeşehir kurye çalışanlarımız ile iletmek istediğiniz gönderinizi bulunduğunuz yerden alıyoruz. SYS Kurye olarak hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz teslimat adresine iletiyoruz. Böylece size hem vakit hem hız kazandırıyoruz.