Anasayfa » Cerrahpaşa Kurye

Cerrahpaşa Kurye

Cerrahpaşa Fatih Belediyesi ilçesi sınırlarında yer almaktadır ve gerek Fatih’in gerekse İstanbul’un en eski semtlerinden birisidir. Asırlardır şehrin en kalabalık yerlerinden birisi olmaya devam eden Cerrahpaşa günümüzde binlerce nüfusa ev sahipliği yapmakta, yüzlerce işletme, şirketi resmi kurum semt genelinde faaliyetlerine devam etmektedir. Bütün bunlar da her gün gerek Cerrahpaşa içerisinde gerekse Cerrahpaşa ile diğer semtler arasında yüzlerce paketin taşınması gereğini ortaya çıkarmaktadır. Cerrahpaşa kurye uygulamalarımız tam da bu noktada geleneksel kargoların günleri bulan taşımalarına karşın hızlı ve güvenli taşımacılık sağlamaktadır.

Cerrahpaşa kurye uygulamamız uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle gerçekleşmektedir. Diğer taraftan dinamik yapımızla sürekli kendimizi geliştiriyor, bu alanda sektörün öncülerinden birisi olmaya da devam ediyoruz. Her zaman alanında profesyonel, eğitimli, sertifikalı, işini severek yapan ve güler yüzlü hizmetten asla taviz vermeyen bir kadroyla yollarda bulunuyoruz. Her biri bakımlı, yeni model araçlarımızla can ve mal güvenliğini en ileri seviyede tutarak paketlerinizi taşımaya devam ediyoruz.

Cerrahpaşa kurye hizmetlerimiz son derece esnektir. Yasal olarak taşınmasında bir engel olmayan ve motosikletlerle taşınabilen her türlü paketinizi, evrakınızı, hediyenizi vs. kuryelerimizle taşıyabiliyoruz. Dilerseniz Cerrahpaşa içerisinde bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereksin, dilerseniz Cerrahpaşa’dan en uzak mahallelere taşınacak olsun ya da İstanbul’un herhangi bir yerinden adınıza alınıp Cerrahpaşa’da adresinize teslim edilecek olsun. Hiç fark etmez. Bizler belirteceğiniz adresler arasında güvenle taşıma yapabiliriz.

Cerrahpaşa kurye hizmetimiz pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunların başında hızlı olmamız gelir. Hız ise zaman kazandırır. İşlerinizin daha seri gerçekleşmesine yardımcı olur. Motor kuryelerimiz sahip oldukları motorlarla yoğun trafiğe takılmazlar. Kilometrelerce uzayan trafik kuyruklarında beklemezler. Bu sayede en uzak noktalar arasında dahi 3 saat gibi bir sürede teslimat yapabilirler.

Cerrahpaşa kurye çözümlerimiz güvenlidir. Paketleriniz sadece şahsınıza özel taşınır ve kaybolması, karışması, ezilmesi, yırtılması söz konusu değildir. Sizler gerektiği gibi ambalajladıktan sonra her paketiniz bize nasıl teslim edildi ise karşı tarafa da aynı şekilde teslim edilir.

İstanbul Kurye hizmetlerimizde farklı kurye çeşitleri mevcuttur. Bu sayede ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Normal motor kuryemizde müşteri hizmetlerimize ulaştıktan sonra 1 saat içinde adreslerinizden paketleriniz teslim alınır ve 2 ila 3 saat arasında teslimat gerçekleştirilir. Acil motor kuryemizde müşteri hizmetlerimize ulaştıktan sonra yarım saat içerisinde paketleriniz adreslerinizden teslim alınır ve 1 ila 2 saat içerisinde belirteceğiniz adrese teslimat yapılır.
Elbette bütün kurye ihtiyaçları mesai saatleri içinde olmaz. Cerrahpaşa’da hayat 24 saat aralıksız devam etmektedir. Bizler bunun farkında olarak 7 gün, 24 saat yollardayız. Mesai saati dışındaki paketlerinizi gece motor kurye uygulamamızla taşıtabilirsiniz. Üstelik gece kurye çözümlerimizde teslimat süreleri daha da düşebilmektedir.

Cerrahpaşa kurye ihtiyacı olanların ilk merak ettikleri konulardan birisi kurye fiyatları olmaktadır. Uygulamalarımızda fiyat hesaplaması yapılırken öncelikli dikkate alınan mesafedir. Paketinizin alınacağı ve teslim edileceği mesafeye göre fiyat değişir. Yine seçeceğiniz kurye türüne göre de fiyat farkı oluşabilir. Gönderinizin aciliyetine ya da gönderim zamanına göre kurye seçeneklerimizden birisini tercih edilebilir, buna göre de farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. SYS Kurye olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Her bütçeye uygun alternatifler geliştiriyoruz.