İçeriğe geç

Cerrahpaşa Kurye

Cerrahpaşa Kurye
Cerrahpaşa Kurye

Cerrahpaşa Fatih Belediyesi ilçesi sınırlarında yer almaktadır ve gerek Fatih’in gerekse İstanbul’un en eski semtlerinden birisidir. Asırlardır şehrin en kalabalık yerlerinden birisi olmaya devam eden Cerrahpaşa günümüzde binlerce nüfusa ev sahipliği yapmakta, yüzlerce işletme, şirketi resmi kurum semt genelinde faaliyetlerine devam etmektedir. Bütün bunlar da her gün gerek Cerrahpaşa içerisinde gerekse Cerrahpaşa ile diğer semtler arasında yüzlerce paketin taşınması gereğini ortaya çıkarmaktadır. Cerrahpaşa kurye uygulamalarımız tam da bu noktada geleneksel kargoların günleri bulan taşımalarına karşın hızlı ve güvenli taşımacılık sağlamaktadır.

Kurye uygulamamız uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle gerçekleşmektedir. Diğer taraftan dinamik yapımızla sürekli kendimizi geliştiriyor, bu alanda sektörün öncülerinden birisi olmaya da devam ediyoruz. Her zaman alanında profesyonel, eğitimli, sertifikalı, işini severek yapan ve güler yüzlü hizmetten asla taviz vermeyen bir kadroyla yollarda bulunuyoruz. Her biri bakımlı, yeni model araçlarımızla can ve mal güvenliğini en ileri seviyede tutarak paketlerinizi taşımaya devam ediyoruz.

Cerrahpaşa kurye hizmetlerimiz son derece esnektir. Yasal olarak taşınmasında bir engel olmayan ve motosikletlerle taşınabilen her türlü paketinizi, evrakınızı, hediyenizi vs. kuryelerimizle taşıyabiliyoruz. Dilerseniz Cerrahpaşa içerisinde bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereksin, dilerseniz Cerrahpaşa’dan en uzak mahallelere taşınacak olsun ya da İstanbul’un herhangi bir yerinden adınıza alınıp Cerrahpaşa’da adresinize teslim edilecek olsun. Hiç fark etmez. Bizler belirteceğiniz adresler arasında güvenle taşıma yapabiliriz.

Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunların başında hızlı olmamız gelir. Hız ise zaman kazandırır. İşlerinizin daha seri gerçekleşmesine yardımcı olur. Motor kuryelerimiz sahip oldukları motorlarla yoğun trafiğe takılmazlar. Kilometrelerce uzayan trafik kuyruklarında beklemezler. Bu sayede en uzak noktalar arasında dahi 3 saat gibi bir sürede teslimat yapabilirler.

Cerrahpaşa kurye çözümlerimiz güvenlidir. Paketleriniz sadece şahsınıza özel taşınır ve kaybolması, karışması, ezilmesi, yırtılması söz konusu değildir. Sizler gerektiği gibi ambalajladıktan sonra her paketiniz bize nasıl teslim edildi ise karşı tarafa da aynı şekilde teslim edilir.

Kurye hizmetlerimizde farklı kurye çeşitleri mevcuttur. Bu sayede ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Normal motor kuryemizde müşteri hizmetlerimize ulaştıktan sonra 1 saat içinde adreslerinizden paketleriniz teslim alınır ve 2 ila 3 saat arasında teslimat gerçekleştirilir. Acil motor kuryemizde müşteri hizmetlerimize ulaştıktan sonra yarım saat içerisinde paketleriniz adreslerinizden teslim alınır ve 1 ila 2 saat içerisinde belirteceğiniz adrese teslimat yapılır.
Elbette bütün kurye ihtiyaçları mesai saatleri içinde olmaz. Cerrahpaşa’da hayat 24 saat aralıksız devam etmektedir. Bizler bunun farkında olarak 7 gün, 24 saat yollardayız. Mesai saati dışındaki paketlerinizi gece motor kurye uygulamamızla taşıtabilirsiniz. Üstelik gece kurye çözümlerimizde teslimat süreleri daha da düşebilmektedir.

Cerrahpaşa kurye ihtiyacı olanların ilk merak ettikleri konulardan birisi kurye fiyatları olmaktadır. Uygulamalarımızda fiyat hesaplaması yapılırken öncelikli dikkate alınan mesafedir. Paketinizin alınacağı ve teslim edileceği mesafeye göre fiyat değişir. Yine seçeceğiniz kurye türüne göre de fiyat farkı oluşabilir. Gönderinizin aciliyetine ya da gönderim zamanına göre kurye seçeneklerimizden birisini tercih edilebilir, buna göre de farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. SYS Kurye olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Her bütçeye uygun alternatifler geliştiriyoruz.

Cerrahpaşa Kurye Hizmeti

Cerrahpaşa kurye sistemi, günümüzde trafiği yoğun olan bölgelerde en tercih edilen hızlı ulaşım modellerinden biri haline gelmiştir. Şehirlerde artan nüfus yoğunluğu ve zaman yetersizliğinden dolayı birçok firma ve kişi, bu hizmete ihtiyaç duymaktadır. Özellikle son zamanlarda Pandemi gibi kısıtlayıcı bir süreçte; bazı firmalar personeline evden çalışma modelini getirmiştir. Yine bu süreçte evde kalması gereken birçok kişi de kişiye özel hizmet sunan bu taşımacılık sistemini benimsemiş ve tercih etmiştir. Güvenilir ve hızlı taşımacılık sağlayan ve diğer ulaşım modellerine göre daha etkin bir kargo hizmeti sunan bu sistem, gittikçe tercih edilen taşıma sistemlerinden biri olarak yerini almıştır.

İstanbul içi ve dışına hizmet veren firmamız ile gönderilerinizi profesyonel bir şekilde taşıyoruz. Kargolarınız, bizimle güvenli ve hızlı bir şekilde taşınır. Taşınmasını istediğiniz paketleriniz için firmamız, en etkili ve güvenilir taşıma sistemiyle siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti sunan firmamız, müşterilerine zamanında teslimat yapmayı ilke edinmiştir. Cerrahpaşa kurye sistemimiz ile paketleriniz zamanında ve güvenilir bir şekilde yerine ulaşır.

İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafiği olan şehirlerde zaman çok değerlidir. İşte bu nedenle firmamız, bu esası temel alarak siz müşterilerimize en iyi, en güvenilir ve en hızlı ulaşım modelini profesyonel olarak sunmaktadır. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası arasındaki ulaşımlarınız için firmamız 7/24 müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız bu hizmeti işinde uzman, A2 ehliyet sahibi, profesyonel bir ekiple yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti, firmamız için ilk sırada gelir.

Kuryelerimiz, her türlü gönderimlerinizi 7/24 zaman diliminde hızlı ve güvenilir bir teslimatla yerine ulaştırmaktadır. Kargolarınız bizimle güvendedir. Siz de güvenli ve hızlı taşımacılık için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kişiye özel çözümler sunan firmamız ile gönderileriniz, adresinizden alınarak güvenle taşınır. Son model araçlara sahip ve işinde uzman personeli ile Cerrahpaşa kurye sistemimiz, en son teknolojileri kullanarak sizlere hizmet vermektedir.

Gönderdiğimiz paket ve evraklarımızın güvenli bir şekilde teslimi işlerimizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf etme ayrıcalığı ortaya çıkmaktadır.

Ülkemizde gün geçtikçe araç trafiği artmaktadır. Araba sayısı artarken motorlar özellikle İstanbul trafiğinde daha hızlı hareket edebilmektedir. Cerrahpaşa kurye, trafikte kapladıkları alan dolayısıyla kısa sürede ulaşım sağlarlar. Gönderilerinizin sizin istediğiniz saatte, istediğiniz yere ulaşmasını sağlar. Bu hizmet zamandan tasarruf açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle firmalar bu hizmeti gönül rahatlığıyla tercih etmektedir.

Trafikte motor kullanımı oldukça zevkli bir iştir. Motorlar trafikte küçük bir alan kapladığı için, hızlı bir şekilde ulaşım yapabilmektedir. Gideceğimiz yere hemen ulaşabilmek, araç kullanımını zevkli hale getirmektedir. Özellikle İstanbul trafiğinde kısa sürede çok yol alabilmek önemli olduğu için, Cerrahpaşa kurye büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Araba kurye hizmetinde ürün teslimatındaki günler süren gecikme, ürünün kaybolması bu hizmet için söz konusu değildir. Araba kuryeye oranla daha dinamik bir hizmet vermektedir.

Firmamız gelişen teknolojiye hızlı bir şekilde adapte olmuş bir hizmet ayrıcalığı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak paket ve evraklarınızın güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamaktadır. Gönderileriniz belirtilen adresten alınıp istediğiniz gün ve saat içerisinde, istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Sizin onayınızla dağıtıma çıkan paket, dağıtım süresince müşteri hizmetleri tarafından takip edilmektedir. Güvenli hizmet anlayışına önem verdiğimiz için bir telefon uzağınızda bulunmaktayız.

Taşımacılık hizmetinde şeffaflık konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Dilediğiniz saatte bizi arayabilir, Cerrahpaşa kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzman kadromuz ve donanımlı motorlarımız ile yaptığımız işin en iyisi olmak adına son derece titiz bir çalışma gösteriyoruz. Trafik kuralları konusunda hassasiyet göstererek, can güvenliğini önemsiyoruz. Paketlerinizin en güvenli, en hızlı şekilde yerine ulaşması konusunda büyük çaba gösteriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp