İçeriğe geç

Çiftehavuzlar Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Çiftehavuzlar Kurye

Moto kurye hizmetine son yıllarda çok yoğun bir ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumunda en etkili olan nedenlerin içerisinde zaman ve ekonomik olması gelmektedir. İş dünyasının kalbi evraklar, sözleşmeler ve önemli olarak nitelendirilen parçalardan meydana gelmektedir. Dolayısıyla iş dünyası ile de Çiftehavuzlar kurye hizmetimiz arasında da çok güçlü bir bağ kurulmuş olmaktadır.

Firmamız olarak sizlerin ihtiyaçlarına çözüm olabilmek ve aynı zamanda da kaliteli bir hizmeti sunabilmek için hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğumuz ilk andan itibaren çok hızlı bir şekilde büyüdük ve Kadıköy Belediyesi ilçesinin her noktasına hizmet ulaştırmayı başardık.

Kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek bizim için her şeyden önce gelmektedir. Kadıköy kurye hizmetimiz ile de kalite seviyesi yüksek bir çalışma ile tanışacaksınız. Sonrasında ise de hizmetimizden de vazgeçemeyeceksiniz.

Hem iş yükünüz biraz daha hafifleyecek hem de aklınızda oluşan soru işaretleri de ortadan kalkacaktır. Zaman günlük hayatta da iş hayatında da çok değerlidir. Bir de İstanbul gibi trafik yoğunluğunun çok fazla olduğu bir durumda ise normal şartlar altında aksaklıklar yaşanabilmektedir.

Firmamız olarak ise Anadolu Yakası Kurye hizmetini siz değerli müşterilerimize paylaşmanın da gururunu yaşamaktayız. Çünkü profesyonel bir çalışmanın adresi konumunda yer almaktayız. İlk belgeyi teslim ettiğimiz andaki yaşadığımız mutluluktan aldığımız ilham, memnun olmanız ve düşüncelerinizden güç almaktayız. Aldığımız güç ile de sorunsuz bir şekilde de süreci çok yakından takip etmekteyiz.

SYS Kurye dendiği zaman sektöre yön verme firma olduğu düşünülmektedir. Çiftehavuzlar kurye hizmeti dendiğinde ise akla ilk gelen firmaların içerisinde yer almaktayız. Teslim edilmesi istenen belgeler içerisinde sözleşme, dosya ya da diğer belgeler olmaktadır. Özel olarak ise de sevdiklerinize sürpriz yapmak isteyen kişilerinde hediyeleri ya da sürpriz yapmak gönderilmesi istenen pek çok şeyde teslim edilmektedir.

İş dünyasında ticaretin ve sanayinin kalbi olan İstanbul’da çözüm merkezi olarak yer alan firmamız ile de çalışma hayatınızda da yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz.
İstanbul Kurye hizmetimizden yararlanmayı düşünüyorsanız ilk adım olarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimize bağlanılmaktadır. Ekibimiz sizlerden çeşitli bilgiler almaktadır. Bu bilgiler gönderilmesi planlanan şeyin özelliği, niteliği ilk akla gelen soru gelmektedir. Belge ya da daha büyük bir şey gönderileceği şeyin büyüklüğü ile taşınma sürecinde de bu sorularda yanıtlarını bulacaktır.

Hangi adresten teslim alınacağı ve hangi adrese teslim edileceği ise de diğer önemli sorulardır. Hangi gün ve saatte olması da öğrenildikten sonra da en yakın kurye size yönlendirilmektedir. Kısa bir süre içerisinde de kuryemiz gelerek teslim alması ile de süreç başlamış olmaktadır. En sonunda ise de zamanında diğer adrese teslim edilmesi ile de bitmektedir.

Çoğu kişinin aklına söz konusu motor kurye hizmeti dendiği zaman neden tercih etmeliyim sorusu yanıtını aramaya başlamaktadır. Çiftehavuzlar kurye hizmetimiz kapsamında çok çeşitli belge veya ürünlerde taşınmıştır. Sahip olduğumuz tecrübeyi sağlayan ise de çok farklı projelerde yer almanın yeri oldukça büyüktür.

Ekonomik olarak incelendiği zaman bir lojistik departmanının kurulması oldukça maliyetlidir. Bunun yerine ise de her şeyin planlandığı gibi olabilmesi için çok titiz ve dikkatli bir şekilde incelemekteyiz.

Daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için firmamız ile iletişime geçin. Sizlere yardımcı olabilmek için güvenilir çözümler sunmaktayız. Sunmaya da devam edeceğiz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile de daha büyük bir aşk ile de yapmaya devam etmekteyiz.

Çiftehavuzlar Moto Kurye

Sys Kurye Çiftehavuzlar moto kurye hizmetiyle de müşterilerinin ihtiyacına uygun şekilde hizmet vermektedir. Donanımlı motorlarımız ve tecrübeli çalışan kadromuzla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hizmet seçeneklerimizi her geçen gün arttırarak büyümeye devam ediyoruz.

16 milyon nüfusa sahip İstanbul’da ulaşım sorunları çekilmez hale gelmiş durumdadır. Bir şeyleri teslim etmek, bir yere ulaşmaya çalışmak saatler almaktadır. Bu noktada firmamız Sys Kurye sizlere aradığınız hizmeti vererek, kısa sürede İstanbul’un her noktasına ulaşım sağlamaktadır. Çiftehavuzlar moto kurye hizmetimizle güvenilir, hızlı ve kaliteli şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sizler için teslimat sırasında sürekli bilgilendirmeler yaparak, gönderiniz hakkındaki sorularınızı cevaplıyoruz. Anlık konum özelliği sunarak da 7 gün 24 saat boyunca gönderinizi takip etmenizi sağlıyoruz.

Çiftehavuzlar Motor Kurye

Çiftehavuzlar motor kurye hizmetimizle pek çok ürününüzü güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Teslimatını yaptığımız ürün çeşitleri şu şekildedir:

  • Belge, dosya ve evrak
  • Hediyelik eşya (çikolata, ayıcık, kutu vb.)
  • Giyim ürünleri
  • Yiyecek ve içecek çeşitleri
  • Kişisel bakım ürünleri
  • Temizlik ürünleri
  • Para, pasaport, kimlik ve ehliyet
  • Teknolojik ürünler
  • Sağlık ürünleri (ilaç, iğne vb.)

Bunlar gibi çeşitli ürünlerinizin taşınmasını sağlıyoruz. İş yerleri ile de düzenli şekilde çalışarak, daha hızlı ve kaliteli teslimat yapmalarını sağlıyoruz. Çiftehavuzlar motor kurye hizmetimizi tercih ederek iş yükünüzü azaltabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Hizmetlerimizi takım çalışması içerisinde sürdürerek daha hızlı teslimat yapıyoruz. Destek ekiplerimiz yolda bir sorun varsa, trafik varsa veya bir kaza yaşanmışsa, kuryemizi daha sakin ve daha kısa yollara yönlendirerek en kısa sürede gönderinizi teslim etmektedir. Taşıma sırasında bir sorun yaşanırsa kısa sürede müdahale ederek, sorunun büyümesini engellemektedir.

Çiftehavuzlar Motorlu Kurye

Çiftehavuzlar motorlu kurye hizmetimizi 7gün 24 saat boyunca vererek ihtiyacınız olduğu anda yardımınıza koşuyoruz. Express kurye hizmetimizle de daha acil ve önemli teslimatınızı yapıyoruz. Express kurye hizmetimizi daha donanımlı motorlarımız ile vererek, yakın mesafede gönderim için 15 ile 30 dakika içerisinde, uzak mesafe gönderimi için de 45 dakika ile 60 dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli şeydir. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Gönderiniz teslim edildikten sonra düşüncelerinizi alarak kendimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Memnun kalmadığınız bir nokta varsa bunu çözerek mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Çiftehavuzlar motorlu kurye hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 7/24 hizmet veren numaralarımızdan bize ulaşmaktadır. Çağrı merkezindeki arkadaşlarımız, müşterilerden isim, soy isim, adres gibi gerekli bilgileri aldıktan sonra en yakın kuryeyi adrese yönlendirmektedir. Adrese gelen kurye gönderiyi teslim alarak, zarar görmeyecek şekilde yerleştirir ve teslim etmek için yola çıkar.

Teslim edilecek adrese kısa sürede ulaşan kuryemiz, gönderinizi teslim ederek bunu size raporlamaktadır. Daha sonra düşünceleriniz ve yorumlarınız alınmaktadır. Bu şekilde kolay ve pratik süreç içerisinde hizmet vererek işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz. 7 gün 24 saat boyunca çalışarak da istediğiniz zaman bize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlardan sunarak da sizleri memnun ediyoruz. Gönderinizin özelliklerine, teslim edileceği konuma, seçtiğiniz kurye hizmetine göre fiyat belirliyoruz. Aldığınız hizmete uygun şekilde fiyatlar sunarak standart fiyat listeleriyle çalışmıyoruz.

Ayrıca gümrük işlemleri gibi işlemlerinizi de sizin adınıza hallediyoruz. Bu sayede saatlerce gümrük sırası beklemenize gerek kalmıyor ve zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Hizmetlerimiz ile ilgili sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa veya daha iyi şekilde bilgi almak isterseniz Çiftehavuzlar kurye‘ye istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp