İçeriğe geç

Draman Kurye

Draman Kurye
Draman Kurye

İstanbul trafiği içerisinde hareket etmek günden günde zorlaşmaktadır. Özellikle uzak mesafeler arasındaki ulaşım süreci, neredeyse çile haline dönüşmektedir. Pek çok kargo firmasının da bu durumdan etkilenmesi ile birlikte teslimatlar oldukça gecikmektedir. Özel motorlarımız sayesinde, kargo süreçlerinde yaşanan aksamaların önüne geçmekte ve kaliteli hizmetlerden yararlanmanızı sağlamaktayız.

Normal boyutlardaki kargo araçları ile trafik içerisinde ilerlemek ve farklı adreslere teslimat gerçekleştirmek uzun saatler boyu sürmektedir. Draman kurye ile yaptığımız teslimatlar sırasında, en güncel donanıma sahip motorlar ile ulaşım sağlıyoruz. Böylelikle paketler, müşteri taleplerine bağlı olarak istenilen her saatte teslim edilebilmektedir. Belirli eğitimlerden geçerek belge almaya hak kazanan profesyonel sürücülerimiz, kargo sürecinin hızlı bir şekilde tamamlanmasına katkı sağlamaktadır.

Uzak ya da yakın fark etmeksizin tüm mesafeler için teslimat gerçekleştirmekteyiz. Üstelik mesafeler uzasa bile, kalitemizden ödün vermeyerek hızlı teslimat sürecine devam ediyoruz. Acil kargo ihtiyacı yaşanması durumunda bizlerle iletişime geçerek Express, VIP ya da acil kurye talebinde bulunabilirsiniz. Draman kurye ile yakın mesafelerde gerçekleştirilen teslimatlarda paketler 30 dakika içerisinde, uzak mesafedeki teslimatlar içinse 90 dakika içerisinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğinizde, sizlere en yakın noktada bulunan kuryemiz paketi teslim almak için yola çıkmaktadır. Sizlere verilen barkod numarası ile tüm süreci yakından takip ederek, kargolarınızı gönül rahatlığı ile kuryelerimize teslim edebilirsiniz.

Müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan sorular arasında Draman kurye teslimat ücretleri bulunmaktadır. Ancak bu soruya tek bir ücret söylemek doğru değildir. Çünkü fiyatlandırma aşaması tamamen müşteri talepleri doğrultusunda ilerlemektedir. Bizler mesafeler arasında belirli ücret tarifeleri ile çalışmaktayız. Teslimatın yapılacağı adresin uzaklığına bağlı olarak artıp azalan mesafeler, ücretlerinde farklılaşmasına sebep olmaktadır.

Draman kurye hizmeti ile gönderilecek paketin boyutları da ücretlere yansımaktadır. Farklı boyutlardaki paketler ağırlığına ve özelliğine göre kargo ücreti hesaplanırken dikkate alınmaktadır. Şirketimiz tarafından müşterilerimize sunulan farklı teslimat yöntemleri sayesinde bütçenize uygun kargo seçeneğini tercih edebilirsiniz. Güncel fiyatlar ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Draman Kurye Hizmeti

Gelişmiş hizmetlerimiz sayesinde, motorlarımızın üzerinde pek çok ürün taşınabilmektedir. Trafiği etkileyecek ve kuryelerimizin hayatını riske atacak hiçbir paket kabul edilmemektedir. Ancak bunun dışında, geniş ürün seçenekleri ile farklı türdeki paketler için taşıma gerçekleştirilmektedir.

  • Hediye paketleri
  • Evrak, dosya ve belgeler
  • Kimlik belgesi, pasaport
  • Ödev çalışmaları
  • Gıda çeşitleri
  • Pasta
  • Çiçek
  • Kişiye ait özel eşyalar
  • İlaç kutuları.

Trafik ile uğraşmanıza gerek kalmadan, Draman kurye ekiplerimiz aracılığı ile paketlerinizi farklı adreslere iletebilirsiniz. Motorlarımızın üzerinde bulunan taşıma bölmesi, kargoların hasar almadan ulaştırılması için özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı hareket ve manevralar esnasında, paketler herhangi bir çarpma ya da sarsılma yaşamamaktadır. Isıdan etkilenebilen, kısa süre içerisinde bozulabilecek gıda türleri için en uygun taşıma yöntemi motorlardır. Belirtilen sürelerde gerçekleştirdiğimiz teslimatlar sayesinde, bir aksilik yaşanmadan alıcıya ulaşmaktayız.

İhtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilmeniz için mesai saatlerimizi gün içiyle sınırlamıyoruz. Gece mesailerimiz ile Draman kurye ekiplerimiz teslimat gerçekleştirmeye devam etmektedir. Gündüz saatleri içerisinde sağladığımız tüm hizmetleri, gece gelen kargo talepleri için de uygulamaktayız. Tüm taşıma seçeneklerinden aynı şekilde yararlanabilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu da dâhil olmak üzere, kargo süreçlerimiz tatillerde de devam etmektedir. Yalnızca birkaç firmanın yürüttüğü, kesintisiz hizmet imkânına sahibiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp