İçeriğe geç

Zeyrek Kurye

Zeyrek Kurye
Zeyrek Kurye

Zeyrek kurye olarak İstanbul’un ve Fatih’in en köklü semtlerinden birisi olan Zeyrek genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her geçen gün çalışmalarımızı daha ileriye taşıyor, semtimizin en fazla tercih edilen motor kuryesi olmakla birlikte başarılarımızla yetinmiyor, hep daha iyisi, hep daha kalitelisi ve moderni adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Zeyrek kurye alanında firmamız pek çok yeniliği bir arada sağlamaktadır. Bu nedenle de yoğun talep görmekte hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hitap etmektedir. Semtimiz İstanbul’un en hareketli alanlarından birisi olup bütün yenilikler burada da kendini göstermektedir. Tüketim alışkanlıkları, alışveriş alışkanlıkları, çalışma sistemleri gibi birçok hususta meydana gelen yenilikler daha hızlı, daha bireysel taşıma ihtiyaçları doğurmakta, kuryemi de bunu sağlamaktadır.

SYS Kurye olarak Zeyrek genelinde her biri alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Gerek Zeyrek’te sahadaki personellerimiz gerekse çağrı merkezimizdeki personellerimizle tarafımıza ulaştığınız anda bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz.

Kurye alanında bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türü paketinizin taşımacılığını yapıyoruz. En fazla taşımamız istenen gönderiler arasında evraklar, dosyalar, anahtar, kimlik, bilet, plaka, telefon, tablet, bilgisayar, yedek parça, numune, ilaç, sebze, meyve, teklif dosyası gibi paketler bulunmaktadır.

Uzman kuryelerimiz Zeyrek içindeki belirteceğiniz adresten paketi alıp istediğiniz adrese teslim edebilmektedirler. Teslimat adresi Zeyrek içinde olabileceği gibi İstanbul’un herhangi bir yerinde de olabilmektedir. Hatta havalimanları ile Zeyrek arasında dahi paketlerinizi taşıyor, isterseniz tarafınıza getiriyor isterseniz tarafınızdan alıp alıcısına ulaştırıyoruz. Hatta dergi, davetiye gibi birden çok adrese dağıtılacak gönderilerinizi de başarıyla yerlerine ulaştırıyoruz.

Kurye uygulamalarımız birçok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunların başında hızlı olmamız gelmekte, İstanbul’un en uzak noktalarına dahi kuryelerimiz dakikalar içinde ulaşabilmektedir. Böylece en acil ihtiyaçlarınız karşılandığı gibi zamanı daha verimli kullanma imkanınız olmakta, işlerinizi hızlı halletmeniz nedeniyle arta kalan süreyi sevdiklerinize, hobilerinize, istirahatinize ayırma şansınız olmaktadır.

Zeyrek kurye çözümlerimiz aynı zamanda güvenlidir. Kişiye özel taşıma sayesinde paketlerinizin karışması, kaybolması, ezilmesi, hasar alması gibi durumlar oluşmaz. Kuryelerimize nasıl teslim ettiyseniz alıcısına aynı şekilde ulaştırılır. Bu da en hassas paketlerinizin dahi taşınabilmesine olanak sağlar.

Zeyrek kurye sektöründe müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmayı hedefliyoruz. Bu nedenle herkesin aradığı hızı bizde bulmasını sağlıyoruz. Farklı kurye modelleri arasında paketlerinizin acillik durumuna göre seçim yapabilir, en kısa sürede, ne zaman, nereye taşıma isterseniz yapabiliyoruz.

Normal kuryeyle aynı gün içinde taşınması gereken paketlerinizi istediğiniz adresler arasında taşıyoruz. En geç 180 dakikada İstanbul’un her yerinden paketinizi alıp istediğiniz yere teslim etmeyi başarıyoruz. Acil kurye ile daha da seri hareket ediyor, kişiye özel hizmet veren kuryelerimizle en uzak bölgelere dahi 45 – 60 dakikada teslimat yapabiliyoruz.

Zeyrek son derece hareketli bir yerdir ve akşamları ve geceleri de hayat devam eder. Bizler gece kurye modelimizle mesai saatleri haricinde de yollardayız. Gece kuryemizle bölgelere, yol durumuna, hava koşullarına göre en seri şekilde dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Zeyrek kurye alanında müşterilerimizin en fazla memnuniyet duydukları hususlardan birisi fiyatlandırmamızdır. Bizler her zaman Zeyrek’in en kaliteli, en güvenilir, en hızlı ve en uygun fiyatlı kuryesi olma gayesindeyiz. Bu nedenle bütçe dostu fiyatlandırmamızla karşınıza çıkıyor, çağrı merkezimizden vereceğiniz bilgilere göre net fiyat alabilmenizi sağlıyoruz.

Zeyrek Kurye Hizmeti

Fatih İstanbul’un en kalabalık ve yoğun ilçelerinden biridir. Ona bağlı semtler de dolayısıyla aynı nüfus yoğunluğunu paylaşmaktadır. Burada ikamet eden insanlar ve işyeri sahiplerinin günden güne tüketim alışkanlıkları değişmektedir. Yoğun şehir trafiğine girmek istemeyen, kıyafet alışverişi yaparken mağaza mağaza dolaşmak istemeyen kişilerin tercih ettikleri alternatif yollardan biri internet üzerinden alışverişin sağlanmasıdır. Bu da çoğunluğun kurye hizmetini kullanmasını gerekli kılmıştır. Biz de semtimizin insanına en iyi hizmeti verebilmek için Zeyrek kurye ile taşımacılık yapıyoruz.

E-ticaret üzerinden yapılan alışverişler haricinde, bireysel veya kurumsal olarak en çok tercih edilen kurye gönderileri çok çeşitlidir. Kimlik gibi kişisel kartlar, paha biçilmez özel hediyeler, çiçek gibi narin gönderiler, özel anların en tatlı sembolü davetiyeler, elektronik eşyalar gibi çok farklı değerde ve boyutta paketi en özenli ve güvenilir şekilde taşıyoruz.

Zeyrek kurye olarak semtimizin değerli müşterilerinin tüketim alışkanlıkları değiştikçe işletmemize olan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Biz de bu ihtiyacın bilincinde olarak personel sayımızı artırarak talebi karşılıyoruz. Birbirinden yetenekli, eğitimli, alanında tecrübe sahibi olan personelimiz son derece dikkatli ve titiz bir şekilde çalışır. Küçük bir aksama bütün bir sistemi yavaşlatacağı için eksik ve noksanların önüne geçilir. Sorunla karşılaşıldığı takdirde anında müdahale edilerek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verilir.

Gönderinin çıkışından varışına geçtiği süreçte elemanlarımız Zeyrek kurye sürücüleriyle iletişim halindedir. Çağrı merkezindeki güler yüzlü ekibimiz; tecrübeli ve dikkatli sürücülerimiz ile vücudun azaları gibi birbirine bağlı çalışır. Bu çalışmanın sonucunda da hizmette kalite ortaya çıkar. Hızın ve güvenin de gereği budur. Taşımacılıkta hız en önemli unsurların başında gelir. Kişi için bizzat yaptığımız taşıma sistemi genel kargoculuk sistemine göre daha fazla hızlıdır ve güvenilirdir. Paketin karışma olasılığı, narin paketlerin kırılma ihtimali çok azdır. Kişiye özel yapılan bu teslim işleminden müşterimiz de memnundur.

Zeyrek kurye taşımacılık alanında başarısının büyük bir kısmı da seçtiği motosikletlere bağlıdır. En iyi donanımla taşımacılık alanında kullanılabilecek en iyi motosikletlere sahip olmanın avantajları çoktur. Bunun yanında rutin kontrollerin yapılması, düzenli bir bakımdan geçmenin etkisi de azımsanamayacak kadar çoktur. Sürücülerin kıvrak manevraları da trafik yoğunluğu olan semtlerde âdeta zorunluluktur. Her bir karışı kendi adı gibi bilen sürücülerimiz en kestirme yolları, adrese ulaşılabilecek en yakın sokakları bildikleri için teslimatı hızlı bir şekilde yapmaktadırlar. Trafik kurallarına uygun hareket ederek insana saygı anlayışı içinde manevra kabiliyeti yüksek, sürüş hâkimiyeti çok iyi sürücülerimiz olması gereken saatte olması gereken yerde bulunurlar.

Zeyrek gündüz yoğun olduğu gibi gece de oldukça hareketli bir semttir. Bu hareketlilik Zeyrek kurye ihtiyacının günün her saatinde hissedildiğini gösterir. Talep ve istekler doğrultusunda gece de hizmet veren kuryelerimiz dağıtım yapar.

Müşterisinden aldığı paketi yerine ulaştırana kadar kuryemiz takip kodu ile takip edilebilir. Paketler 30 ila 90 dakika arasında yerine ulaşabilir. Oluşması mümkün olan bütün sorunlar için kuryelerimizin yedek bir planı vardır. Bu planlara bakarak kısa sürede çözüm oluştururlar. Zeyrek kurye olarak her konuda sözümüzün arkasındayız. En iyi hizmet için çıktığımız bu yolda en iyisini yapmak için gece gündüz çalışıyoruz. 7/24 hizmet anlayışına sahip işletmemizde uygun fiyat politikası da işlenir. Her ne kadar fiyatı belirleyen kriterler olsa da işletmemiz uygun taşımacılık hizmetiyle dikkat çeker.

İstediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Gerek WhatsApp üzerinden mesaj yazabilir gerekse telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp