İçeriğe geç

Zeyrek Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Zeyrek Kurye

Zeyrek kurye olarak İstanbul’un ve Fatih’in en köklü semtlerinden birisi olan Zeyrek genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her geçen gün çalışmalarımızı daha ileriye taşıyor, semtimizin en fazla tercih edilen motor kuryesi olmakla birlikte başarılarımızla yetinmiyor, hep daha iyisi, hep daha kalitelisi ve moderni adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Zeyrek kurye alanında firmamız pek çok yeniliği bir arada sağlamaktadır. Bu nedenle de yoğun talep görmekte hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine hitap etmektedir. Semtimiz İstanbul’un en hareketli alanlarından birisi olup bütün yenilikler burada da kendini göstermektedir. Tüketim alışkanlıkları, alışveriş alışkanlıkları, çalışma sistemleri gibi birçok hususta meydana gelen yenilikler daha hızlı, daha bireysel taşıma ihtiyaçları doğurmakta, kuryemi de bunu sağlamaktadır.

SYS Kurye olarak Zeyrek genelinde her biri alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren, çözüm odaklı ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Gerek Zeyrek’te sahadaki personellerimiz gerekse çağrı merkezimizdeki personellerimizle tarafımıza ulaştığınız anda bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz.

Fatih kurye alanında bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türü paketinizin taşımacılığını yapıyoruz. En fazla taşımamız istenen gönderiler arasında evraklar, dosyalar, anahtar, kimlik, bilet, plaka, telefon, tablet, bilgisayar, yedek parça, numune, ilaç, sebze, meyve, teklif dosyası gibi paketler bulunmaktadır.

Uzman kuryelerimiz Zeyrek içindeki belirteceğiniz adresten paketi alıp istediğiniz adrese teslim edebilmektedirler. Teslimat adresi Zeyrek içinde olabileceği gibi İstanbul’un herhangi bir yerinde de olabilmektedir. Hatta havalimanları ile Zeyrek arasında dahi paketlerinizi taşıyor, isterseniz tarafınıza getiriyor isterseniz tarafınızdan alıp alıcısına ulaştırıyoruz. Hatta dergi, davetiye gibi birden çok adrese dağıtılacak gönderilerinizi de başarıyla yerlerine ulaştırıyoruz.

İstanbul Kurye uygulamalarımız birçok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunların başında hızlı olmamız gelmekte, İstanbul’un en uzak noktalarına dahi kuryelerimiz dakikalar içinde ulaşabilmektedir. Böylece en acil ihtiyaçlarınız karşılandığı gibi zamanı daha verimli kullanma imkanınız olmakta, işlerinizi hızlı halletmeniz nedeniyle arta kalan süreyi sevdiklerinize, hobilerinize, istirahatinize ayırma şansınız olmaktadır.

Zeyrek kurye çözümlerimiz aynı zamanda güvenlidir. Kişiye özel taşıma sayesinde paketlerinizin karışması, kaybolması, ezilmesi, hasar alması gibi durumlar oluşmaz. Kuryelerimize nasıl teslim ettiyseniz alıcısına aynı şekilde ulaştırılır. Bu da en hassas paketlerinizin dahi taşınabilmesine olanak sağlar.

Zeyrek kurye sektöründe müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmayı hedefliyoruz. Bu nedenle herkesin aradığı hızı bizde bulmasını sağlıyoruz. Farklı kurye modelleri arasında paketlerinizin acillik durumuna göre seçim yapabilir, en kısa sürede, ne zaman, nereye taşıma isterseniz yapabiliyoruz.

Normal kuryeyle aynı gün içinde taşınması gereken paketlerinizi istediğiniz adresler arasında taşıyoruz. En geç 180 dakikada İstanbul’un her yerinden paketinizi alıp istediğiniz yere teslim etmeyi başarıyoruz. Acil kurye ile daha da seri hareket ediyor, kişiye özel hizmet veren kuryelerimizle en uzak bölgelere dahi 45 – 60 dakikada teslimat yapabiliyoruz.

Zeyrek son derece hareketli bir yerdir ve akşamları ve geceleri de hayat devam eder. Bizler gece kurye modelimizle mesai saatleri haricinde de yollardayız. Gece kuryemizle bölgelere, yol durumuna, hava koşullarına göre en seri şekilde dağıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Zeyrek kurye alanında müşterilerimizin en fazla memnuniyet duydukları hususlardan birisi fiyatlandırmamızdır. Bizler her zaman Zeyrek’in en kaliteli, en güvenilir, en hızlı ve en uygun fiyatlı kuryesi olma gayesindeyiz. Bu nedenle bütçe dostu fiyatlandırmamızla karşınıza çıkıyor, çağrı merkezimizden vereceğiniz bilgilere göre net fiyat alabilmenizi sağlıyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×