İçeriğe geç

Dragos Kurye

Dragos Kurye
Dragos Kurye

İnsanlık için büyük önem arz eden kargolama ve kargo ulaştırma günümüzde çok ciddi ilgi gören bir sektördür. Sürekli olarak internetten alışveriş gerçekleştiriyor, çeşitli alanlarda siparişler oluşturuyor ve paketlerimizin bize ulaşmasını bekliyoruz. Sürekli alışveriş yapmamızın yanı sıra internet üzerinden sürdürülen işlerde de kargo teslimatı söz konusu olabilir. Satışını yaptığınız ürünlerin ülkenin dört bir yanına hızla ulaştırılmasında yine kargo sektöründe profesyonel bir biçimde çalışan kargo firmasına ihtiyaç duyacaksınızdır. Özellikle çalışmak istediğiniz firmanın hızlı, güvenli ve özverili olması ciddi önem arz eden ilkelerdendir. Bizler de Dragos Kurye sektörü bünyesinde siz değerli müşterilerimize hızlı ve yüksek kalite ilkeleri dahilinde hizmet vermekte, müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin her türlü teslimatının güvenle ulaştırılması için Dragos kurye sektöründe özenle çalıştığımız firmamızda; güler yüzlü, güvenilir, alanında uzman ve yüksel özveri ile çalışan ekip arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu sektörde ciddi emek vermiş olan ekip arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden yüksek kalite ilkesi dahilinde 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Dragos Kurye sektöründe özenle hizmet veren ekip arkadaşlarımız hijyen ve sağlık ilkelerini benimseyerek çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için yüksek özveri ile çalışan ekip arkadaşlarımız bulunduğunuz noktaya en kısa sürede ulaşarak paketinizi teslim alıyor, belirttiğiniz adrese istediğiniz saat dilimi aralığında en kısa sürede ulaşarak güvenle paketinizi teslim ediyor. Özellikle paketlerinizi yüksek hassasiyet göstererek, her türlü önlemi alarak büyük özenle taşımaktadırlar. Diğer kargo firmalarının aksine kurye sektöründe 7/24 çalışma gücü sağlıyor ayrıca uygun fiyat garantisi ile de müşterilerimizin güler yüzü oluyoruz.

Bizleri özellikle tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve her defasında daha büyük bir memnuniyet yaratmak için özenle çalışıyor, kıymetli müşterilerimizin mağdur olmaması adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin teslimatlarını en kısa sürede ulaştırmak ve bu paketlere zarar gelmesini önlemek için büyük özveri ile çalıştığımız firmamız bünyesinde müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.

Dragos kurye ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve daha fazla kişiye ulaşarak kalitemizin herkes tarafından tanınmasını sağlamak için özenle çalışıyoruz. Gece gündüz demeden büyük emek vererek çalıştığımız firmamız dahilinde ekip çalışmasına yatkın, elinden gelenin en iyisini yapan ve sorumluluk sahibi ekip arkadaşlarımızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Özenle çalıştığımız firmamızda güven ve kalite unsurları bizlere yoldaş olmaktadır.

Özverili ekip çalışması ile birleşen bu iki unsur sayesinde siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunuyor, hızlı teslimat garantisi ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. İstanbul çevresinde motorlu kurye arayışınızı özenle karşılayacak ekip arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimizin teslimatlarını bir noktadan diğer bir noktaya taşırken büyük sorumluluk ile çalışmakta ayrıca paketinizin sağlığı için her türlü önlemi almaktadır.

Siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunabilmek ve kendimizi durmadan geliştirebilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Sizlerin özellikle tercih ettiği bir firma olabilmek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim en büyük hedefimiz. Günden güne gelişen firmamız sayesinde daha da büyüyor, her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz. Kalitemizle tanışıp hızlı teslimat hizmeti ve bu hizmeti oldukça uygun bir fiyat dahilinde alabilmek için bizlerle irtibata geçebilir, Dragos kurye hizmeti sunan ekip arkadaşlarımızın son derece özenli iş çalışmasından faydalanarak en kısa sürede teslimatlarınızı bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırabilirsiniz.

Dragos Kurye Hizmeti

Gündelik hayatımızın her alanında yararlandığımız kurye taşımacılığına yenilikçi bir bakış açısı ile güvenilir hizmet sağlamayı hedeflemekteyiz. Artık her an istediğimiz her şeye hızlıca ulaşabilen, evimizde ya da işimizde online verdiğimiz siparişlerin elimize hızlıca ulaşmasını talep ediyoruz. Eskiden günlerce süren kurye hizmetleri, teknolojinin gelişmesi ve artan istihdamla dakikalar içerisinde tamamlanabilmektedir.

Sys Kurye bünyesinde verdiğimiz Dragos kurye hizmetleri, tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak adına faaliyete geçirilmiştir. İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun, gönderiniz kargo taşımacılığına uygun ise hızlı ve güvenilir kurye anlayışımızla sizlere hizmet sunmaya hazırız. Elektronikten iş yazışmalarına, antika bir vazodan mücevhere kadar, kargo ile taşıması yapılabilen her şey, güvenle taşınır ve zamanında teslim edilir.

Çağrı merkezimiz üzerinden oluşturacağınız randevu ile gönderinizin teslimat süreci başlatıldığından, paketinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği saatler, teslimat adresine ulaşmak için en uygun rota ve süre önceden belirlenir, gecikme olması durumu ortadan kaldırılır.

Firma olarak önceliğimiz, kaliteli ve güvenli kargo taşımacılığı yapmaktır. Ancak, bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz, sizlere hızlı bir teslimat süreci sağlayabiliyor olmamızdır. Özellikle, online ticaret siteleri için sağlam bir iş ortağı olma özelliği taşıyan firmamız, Dragos kurye hizmeti ile bu hıza sizin de ulaşmanızı sağlamaktadır.

Gönderinizin teslimatı için seçebileceğiniz acil, ekspres ya da hızlı kurye seçeneklerimiz sayesinde ister önemli bir evrak ister değerli bir hediye olsun, İstanbul içerisinde en fazla 120 dakika içinde paketiniz teslim edilebilmektedir. Hem hızlı hem güvenilir hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken ise 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizi arayarak talebinizi iletmeniz.

Verdiğimiz hizmetlerin çeşitliliği sayesinde size en uygun seçeneği bulabilir, sadece size özel kargo taşımacılığından yararlanabilirsiniz. Gönderinizin hangi hızda nereye teslim edilmesini istiyorsanız, buna göre tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz, içeriklerine göre uygun fiyatlandırmalar size sunulmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile hızlanan hayatımızda en hızlı kargo taşımacılığı ve online sipariş teslimatı moto kuryeler tarafından yapılmaktadır. Sizin de acil bir gönderiniz olması durumunda, motorla taşınmaya uygun paketleriniz, Dragos kurye ekibimiz tarafından bulunduğunuz yerden alınarak, teslimat adresine ulaştırılacaktır. Trafikte hızlı ve güvenli seyahat konusunda uzman, profesyonel motosiklet sürücü ekibimiz gönderinizin güvenle teslimatını sağlayacaktır.

Dragos kurye bünyesinde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımız, yaptığı işin öneminin ve risklerinin farkında olup, kendi, gönderinizin ve çevre güvenliğini tehlikeye atacak herhangi bir durum oluşmasından kaçınmaktadır. Güvenilir taşımacılık sağlamayı ilke edinen bizler, gönderinizin de bu ilke doğrultusunda koyulan kurallara uygun olmasına azami dikkat göstermekteyiz. Kargo taşımacılığına uygun olmayan herhangi bir içeriğin taşınmasını asla kabul etmiyor, toplum güvenliğini riske atacak herhangi bir durum oluşmasında rol almıyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlere 7/24 arayarak ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden talep oluşturarak kolayca ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında acil bir gönderiniz olması durumunda, Dragos kurye ailesinde yer alan çalışma arkadaşımız bulunduğunuz yere hızlıca gelerek paketinizin teslimat sürecini başlatacaktır. Kapınıza kadar gelerek gönderiniz teslim alındığından, evinizden bile çıkmadan güvenle hizmet almanızı sağlamaktadır.

Gece geç saatlerde kişisel güvenliğinizi tehdit altında hissetmeden, kullanabileceğiniz Dragos kurye hizmetimiz sayesinde, gönderinizin zamanında teslimatı yapılabilmektedir. Ekibimizde yer alan her bir çalışma arkadaşımız, kişisel güvenliğinize önem veren, yaşam şeklinize saygılı bireylerden oluşmakta, şirketimizin kaliteli ve güvenilir iş anlayışı ile hareket etmektedir.

Hızlı ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için beklemeyin, bizi arayın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp