İçeriğe geç

Feneryolu Kurye

Feneryolu Kurye
Feneryolu Kurye

Günümüzde bir noktadan farklı bir noktaya ürün, malzeme veya evrak gibi herhangi bir eşyanın taşınması için kuryeler hizmet veriyor. Kuryelerin daha kısa sürede taşıma yapması için hangi aracın kullanıldığı önem taşıyor. Acil veya kısa sürede teslim edilmesi gereken eşyalar moto kurye aracılığıyla vaktinde adrese teslim ediliyor. Feneryolu kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, hızlı ve güvenilir taşımanın adresi oluyor. Kadıköy Belediyesi ilçe sınırları içinde farklı iki adres arasında hızlı teslimat sağlayan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyor.

Günümüzde özellikle e-ticaretin gelişmesiyle kargo hizmeti daha sık tercih edilmeye başlandı. E-ticarette yapılan ürün taşımalarıyla kişi, kurum ve kuruluşlar arasında sıklıkla belge, evrak ve dosyalar taşınıyor. Bazı taşıma işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması gerekiyor. Bizler bu doğrultuda taşıma işlemlerinin kısa sürede tamamlanması için Feneryolu kurye alanında hızlı ve güvenilir hizmet sunuyor. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle Feneryolu müşterilerimize aradığı hizmeti sunarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Kurye alanında taşıma işlemlerinin tamamı motosiklet aracılığıyla yapılmaktadır. Taşıma işlemlerinde kullanılan motosiklet sayesinde zamandan tasarruf sağlanır. Kuryeler taşınan eşyanın herhangi bir hasara uğramadan güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Bilgi ve birikim sahibi kuryeler işini özenle ve dikkatle yapmaktadır. Sorumluluk sahibi, müşteri memnuniyetine önem veren kuryeler firmamız tarafından belirli aşamalardan geçerek işe kabul edilmiştir.

Herhangi bir eşya veya belgenin taşınması için müşterinin firmamızla iletişime geçmesi gerekir. Firmamız müşteri bilgileri alarak kuryeyi adrese yönlendirir. Eğer müşterinin istediği bir saat varsa kurye o saatte adreste olur. Adresten alınan eşya veya belge tam zamanında teslimat adresine varmış olur. Kurye hizmeti sunan ekibimiz bölgenin yol bilgisine hakimdir.

Kurye tercihi genellikle özel ve önemli evrakların taşınması, acil teslimatlar ve hassas kargolarda tercih edilmektedir. Trafikte ve yollarda motorların hareket etmesi daha kolaydır. Kolay hareket edebildiği için daha hızlı teslimat sağlar. SYS Kurye ile Feneryolu üzerinde taşıma yapmanın sağladığı bazı avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlar:

 • Zaman kaybı yaşanmaz.
 • Özel evrak ve belgeler doğrudan kişiye teslim edilebilir.
 • Kurye herhangi bir adrese uğramadan doğrudan teslimat adresine gider.
 • Kuryenin dağıtım saatleri 16:00’dan sonra devam etmektedir.

Feneryolu kurye birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Kuryeler herhangi bir adrese uğramadan sadece teslimat adresine gitmektedir. Bu sayede zaman kaybı yaşanmaz. Trafikte ve sokaklarda kolaylıkla hareket edebilen motorlar sayesinde teslimat kısa sürede yapılır. Moto kuryelerde motorla taşımaya uygun eşyalar taşınmaktadır. Çiçek, dosya, kutu, evrak, belge, özel ürünler gibi farklı ürünler taşınabilir. Kuryenin sağladığı avantajlardan bir diğeri ise mesai saatleridir. 16:00’dan sonra da hızlı teslimat seçeneği sunan kuryeler aynı zamanda taşıma durumundaki eşya veya belgelerin gizliliğini de korumaktadır.

Feneryolu üzerinde yapılan taşıma işlemlerinde SYS Kurye olarak hizmet veriyoruz. Sektörde motosikletle verdiğimiz kurye hizmetinde müşterileri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda hareket ediyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet vermek adına her yıl güncel fiyat listesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Moto kuryelerimizde fiyat farklılığı görülüyor. Fiyat farklılığının nedeni ise moto kuryeyle taşınacak üründen kaynaklanıyor.

Belge, evrak, dosya, çiçek, telefon, tablet, giyim ürünü veya gıda ürünü farklı fiyat aralığında taşınıyor. Taşınan ürünün adedine, ağırlığına ve türüne göre fiyat farklılığı görülüyor. Feneryolu üzerinde yapılan taşıma işlemleri ortalama 120 dakika ile 180 dakika arasında gerçekleşir. Doğru ve uygun fiyata güvenilir kurye hizmeti almak isteyenler firma seçimini yapabilir. Tecrübeli ekibimizle her zaman hizmet vermekteyiz.

Feneryolu Kurye Hizmeti

Firmamız Sys Kurye, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan her noktaya profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Sizler için uzakları yakın eden firmamız Feneryolu kurye hizmeti ile  Feneryolu’ da yaşayan müşterilerimizi memnun ediyoruz. Feneryolu’ da bulunan adresinizden aldığımız gönderilerinizi istediğiniz adrese güvenilir şekilde teslim ediyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet vermemiz sayesinde edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizle sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Yenilikçi ve modern firmamız sizlerin ihtiyacına yönelik en etkili çözümleri sunmaktadır. Alanında uzman çalışan kadromuz ile kurye hizmetlerimizden memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Feneryolu kurye hizmetimizi donanımlı ve son teknoloji motorlarımızla vererek, İstanbul gibi yoğun trafiğe ve nüfusa sahip bir şehirde bile en kısa sürede teslimat işlemlerinizi hallediyoruz.

Kurye hizmetimizle bireysel müşterilerimize ve iş yerlerine kaliteli şekilde hizmet veriyoruz. Özellikle belirli uygulamalarla çalışmalarını sürdüren iş sahipleri için yemek, kıyafet, kişisel bakım ürünleri, ev ürünleri, hediyelik eşya gibi ürünleri teslim ediyoruz.

Feneryolu kurye 7/24 hizmet vererek ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. İlaca ihtiyacınız mı var? Belgenizin imzalatılması mı lazım? Kimliğinizi mi unuttunuz? Merak etmeyin Sys Kurye hizmetinizde. Gece gündüz demeden çalışan ekiplerimizle kısa sürede hizmet veriyoruz. İstediğiniz gün, istediğiniz saatte bizi arayabilirsiniz.

Kurye hizmetimizle kargo şirketlerinin çok ötesinde, üstün kalitede hizmet vererek sektörde öne çıkmayı başarıyoruz. Teslimat hizmetleri için tüm dünya ülkelerinde oldukça yaygın olan motor kuryelerle hizmet vererek çağa ayak uyduruyoruz.

Peki Feneryolu kurye hizmetlerimizin kargo firmalarından farkı nedir? Şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sys Kurye 7/24 hizmet verir. Bu sayede mesai saati ve dağıtım gününü beklemenize gerek kalmaz. Gönderiniz teslim alındıktan sonra direkt alıcıya ulaştırılır.
 • Sys Kurye’ de tek elden hizmet verilir. Kargo firmalarında ürün sizden alındıktan sonra şubeye götürülür, sonra dağıtım gününde teslim edilir. Bu da hem geç teslimata hem de ürününüzün zarara uğramasına neden olabilir. Ancak firmamızda ürün alındığı gibi teslim edildiği için herhangi bir sorunun yaşanmasına mahal verilmez.
 • Sys Kurye her zaman hizmetlerinin arkasındadır. Kargo şirketlerinde ürününüz hasara uğradığı zaman karşınızda muhatap bulmak zordur. Ancak firmamız herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, zararınızı maddi ve manevi şekilde en kısa sürede karşılamaktadır.
 • Sys Kurye Express kurye ve Vip kurye gibi hizmet seçenekleri sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Bu hizmetlerimiz sayesinde en uzak mesafelere bile yarım saat gibi kısa bir sürede ulaşım sağlıyoruz.
 • Feneryolu Kurye sadece teslimat değil aynı zamanda size vakit kaybettiren gümrük ve konsolosluk işlemleri gibi hizmetleri de sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Bu sayede zamanınızda tasarruf ederek, vaktinizi daha önemli işlerinize veya sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlarla sunarak, kalitemizden herkesin faydalanmasını sağlıyoruz. Piyasanın altında tutuğumuz makul fiyatlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Fiyatlarımızı bazı seçeneklere göre belirliyoruz. Bu seçenekler şunlardır:

 • Gönderinizin taşınması gereken mesafenin uzaklığı arttıkça fiyatlar da artmaktadır.
 • Gönderinizin hacmine uygun motorlarımızla hizmet verdiğimiz için, gönderinizin hacmi arttıkça motor modeli de yükseleceğinden fiyat artar.
 • Express kurye ve Vip kurye gibi seçeneklerimizden yararlanmanız da daha donanımlı araçlarla hizmet verildiğinden fiyatı arttırır.
 • İstediğiniz motor çeşidine göre de fiyat değişmektedir.

Bunlar gibi seçeneklere bakarak uygun fiyatlar belirliyoruz. Feneryolu Kurye hizmetlerimizden yararlanmanız için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Telefonunuza kısa sürede dönüş yaparak, kuryelerimizi adresinize yönlendiriyoruz. Konumunuza gelen kuryemiz gönderinizi teslim alarak istediğiniz noktaya güvenilir şekilde ulaştırmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara