Anasayfa » Feneryolu Kurye

Feneryolu Kurye

Günümüzde bir noktadan farklı bir noktaya ürün, malzeme veya evrak gibi herhangi bir eşyanın taşınması için kuryeler hizmet veriyor. Kuryelerin daha kısa sürede taşıma yapması için hangi aracın kullanıldığı önem taşıyor. Acil veya kısa sürede teslim edilmesi gereken eşyalar moto kurye aracılığıyla vaktinde adrese teslim ediliyor. Feneryolu kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, hızlı ve güvenilir taşımanın adresi oluyor. Kadıköy Belediyesi ilçe sınırları içinde farklı iki adres arasında hızlı teslimat sağlayan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyor.

Günümüzde özellikle e-ticaretin gelişmesiyle kargo hizmeti daha sık tercih edilmeye başlandı. E-ticarette yapılan ürün taşımalarıyla kişi, kurum ve kuruluşlar arasında sıklıkla belge, evrak ve dosyalar taşınıyor. Bazı taşıma işlemlerinin kısa süre içerisinde tamamlanması gerekiyor. Bizler bu doğrultuda taşıma işlemlerinin kısa sürede tamamlanması için Feneryolu kurye alanında hızlı ve güvenilir hizmet sunuyor. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle Feneryolu müşterilerimize aradığı hizmeti sunarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Feneryolu kurye alanında taşıma işlemlerinin tamamı motosiklet aracılığıyla yapılmaktadır. Taşıma işlemlerinde kullanılan motosiklet sayesinde zamandan tasarruf sağlanır. Kuryeler taşınan eşyanın herhangi bir hasara uğramadan güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Bilgi ve birikim sahibi kuryeler işini özenle ve dikkatle yapmaktadır. Sorumluluk sahibi, müşteri memnuniyetine önem veren kuryeler firmamız tarafından belirli aşamalardan geçerek işe kabul edilmiştir.

Herhangi bir eşya veya belgenin taşınması için müşterinin firmamızla iletişime geçmesi gerekir. Firmamız müşteri bilgileri alarak kuryeyi adrese yönlendirir. Eğer müşterinin istediği bir saat varsa kurye o saatte adreste olur. Adresten alınan eşya veya belge tam zamanında teslimat adresine varmış olur. İstanbul Kurye  hizmeti sunan ekibimiz bölgenin yol bilgisine hakimdir.

Feneryolu kurye tercihi genellikle özel ve önemli evrakların taşınması, acil teslimatlar ve hassas kargolarda tercih edilmektedir. Trafikte ve yollarda motorların hareket etmesi daha kolaydır. Kolay hareket edebildiği için daha hızlı teslimat sağlar. SYS Kurye ile Feneryolu üzerinde taşıma yapmanın sağladığı bazı avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlar:

  • Zaman kaybı yaşanmaz.
  • Özel evrak ve belgeler doğrudan kişiye teslim edilebilir.
  • Kurye herhangi bir adrese uğramadan doğrudan teslimat adresine gider.
  • Kuryenin dağıtım saatleri 16:00’dan sonra devam etmektedir.

Feneryolu kurye birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Kuryeler herhangi bir adrese uğramadan sadece teslimat adresine gitmektedir. Bu sayede zaman kaybı yaşanmaz. Trafikte ve sokaklarda kolaylıkla hareket edebilen motorlar sayesinde teslimat kısa sürede yapılır. Moto kuryelerde motorla taşımaya uygun eşyalar taşınmaktadır. Çiçek, dosya, kutu, evrak, belge, özel ürünler gibi farklı ürünler taşınabilir. Kuryenin sağladığı avantajlardan bir diğeri ise mesai saatleridir. 16:00’dan sonra da hızlı teslimat seçeneği sunan kuryeler aynı zamanda taşıma durumundaki eşya veya belgelerin gizliliğini de korumaktadır.

Feneryolu üzerinde yapılan taşıma işlemlerinde SYS Kurye olarak hizmet veriyoruz. Sektörde motosikletle verdiğimiz kurye hizmetinde müşterileri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda hareket ediyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet vermek adına her yıl güncel fiyat listesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Moto kuryelerimizde fiyat farklılığı görülüyor. Fiyat farklılığının nedeni ise moto kuryeyle taşınacak üründen kaynaklanıyor.

Belge, evrak, dosya, çiçek, telefon, tablet, giyim ürünü veya gıda ürünü farklı fiyat aralığında taşınıyor. Taşınan ürünün adedine, ağırlığına ve türüne göre fiyat farklılığı görülüyor. Feneryolu üzerinde yapılan taşıma işlemleri ortalama 120 dakika ile 180 dakika arasında gerçekleşir. Doğru ve uygun fiyata güvenilir kurye hizmeti almak isteyenler firma seçimini SYS Kurye ile yapabilir. Tecrübeli ekibimizle her zaman hizmet vermekteyiz.