İçeriğe geç

Sultan Selim Kurye

Sultan Selim Kurye
Sultan Selim Kurye

Kuryelerin meslekleri gereğince atik, mantıklı ve zamanın akıllıca yönetimi gibi hususlarda bilinçli olması çok önemlidir. Çünkü mesleğin en önemli kısmı zaman yönetimi hususudur. Bu sayede bekleyen işler aksamadan, zarar görmeden derhal halledilmeli ve taraflar bilgilendirilmelidir. Sultan Selim kurye ile firmamızda olabildiğince doğru şekilde inisiyatif alabilen personellerle süreci yönetiyoruz.

Bazen özellikle hızlandırılması rica edilen kargo süreçleri olmaktadır. Bu şekilde bilgisi paylaşılan gönderiler vakit kaybına mahal vermeden doğru ve eksiksiz şekilde sevk edilmek için hazır halde teslim alınırlar. Sultan Selim kurye personelleri trafiği okuyabilen, teknolojik gereçlerden akan trafikte istifade etmesini bilen donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Bu vesile ile kestirme güzergah tespitine trafik kurallarına uymak şartı ile olabildiğince ivedi şekilde yönlendirme yapabilmekteyiz. Vakit kaybına yer bırakmayan personeller ile gönderi teslimatı neticelendirilip, süreci pozitif şekilde kapatabiliyoruz.

Gönderiler ağırlık, hacim ve mesafeye göre fiyatlandırılmaktadır. Şirket olarak piyasa koşullarının mümkün olduğunca vatandaştan yana olan bir fiyat politikası izlediğimizi belirtmek isteriz. Sultan Selim kurye ile sıklıkla zam yapan bir şirket olmaktansa daha fazla kitleye ulaşabilen ve bu sayede de müşterilerimizin istediği rakamlarla çalışmayı prensip edinen bir kurum olmayı benimsiyoruz. Geniş kitlelerle iş birlikleri neticesinde daha profesyonel fiyat politikaları takip edeceğimizden sürekli bir fiyat artışı da söz konusu olmayacaktır. Kaliteli iş akışımızı fiyatlarımıza yansıtmadan müşterilerimizle uyum birliği içinde gerçekleştirmek gerektiğine inanmaktayız.

Ülke şartlarında birçok kaleme gelen zamların mümkün mertebe fiyatlarımıza yansıması ilkesini pek de adil bulmuyor, uygun fiyat politikamızı elimizden geldiğince uzatmak için var gücümüzle direniyoruz. Belli başlı kalemler neticesinde oluşan fiyat tablomuzun rakip firmalara kıyasla değil, verdiğimiz hizmet kalitesinde oluştuğunu da eklemek isteriz.

Sultan Selim Kurye Hizmeti

Kargoların yerine ulaşmasında bazen olumsuz hava şartları gibi birtakım faktörler söz konusu olabilmektedir. Bu sayede de evrak ya da iş akışında olumsuz durumlar yaşanabilmekte, aksamalar yaşanmaktadır. Sultan Selim kurye bünyesinde ise bu gibi olumsuz durumlar için önlemler alınmış olup, hava şartları gibi dışarıdan etkili olaylar kesintiye neden olmamaktadır. Tüm korucuyu ekipmanlar ile hazırlıkların tamamlandığı, gerekli kontrollerin aksatılmadığı bir düzenek ile teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Ek olarak trafikte de bir dizi kurala ve rutine uymanın elzem olduğu bilinciyle hareket eden Sultan Selim kurye ile kesintisiz iş akitleri gerçekleştirilmektedir. Gönderileriniz zarar görmeyecek şekilde teslim alınır ve yerine ulaştırılır.

Günümüzde kargo ve kurye talebi oldukça artmıştır. Ön görülen veriler ışığında da giderek artacağıdır. Artan bu talepler neticesinde her gün yeni bir firma ile karşılaşmak çok da zor değildir. Ancak gönderilerinizin doğru ve istediğiniz şekilde yerine ulaşmasında belirleyici etkenlerden biri de güven ilkesidir. İş birliği yapmak için başvurduğunuz firmayı elbette araştırmak en doğal hakkınızdır. Bu sayede geçmiş referanslarının doğruluğunu teyit edebilir, gönderilerinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Sultan Selim kurye ile sizlere gerçek bir güvenirlik vaat ediyor, gözünüzü arkada bırakmayacak şekilde işleyiş sunuyoruz. Kaliteli iş akışımız, vaat edilenleri yerine getiren iş ahlakımız, kaliteli ve donanımlı personellerimiz ile doğru adreste olduğunuzu anlamanız kısa zamanda mümkündür. Şirket vizyon ve politikalarını öğrenip doğru bir ekiple iş birliği içine girmeniz size daima kalitede belirli bir ivme kazandıracaktır. Süreç yönetiminin doğru şekilde yürütüldüğü bir ekiple yola çıkıp devam etmeniz neticesinde hak ettiğiniz bir kazanım elde edersiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara