İçeriğe geç

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye

Özellikle inşaat veya üretim hattı mantığı ile çalışılan alanlarda yer alan gecikmelerin çok büyük maddi zararları olduğundan dolayı, çok önemli parçaların hızlıca teslimatı için birçok işletme arabalı kurye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Kişi ve işletmelerin hızla teslim edilmesini istediği paketler bazen oldukça büyük veya ağır olabilmekte veya çok fazla sallanmaması, rüzgâr, soğuk veya sıcağa maruz kalmaması gereken içeriklere sahip olabiliyor. Bu gibi durumlara en çok karşılaşılan örnekler uzun mesafeli seyahate çıkacak kişilerin bavul ve çantalarını evlerde veya iş yerlerinde unutmaları, yapılacak ticari anlaşmalara konu olan mal ve ürünlerin örneklerinin veya prototiplerinin müşteriye hızlıca ulaştırılması gerekliliği, üretimin devamı için kritik öneme sahip makine parçalarının hızlıca üretim alanlarına gönderilmesi olarak özetlenebilir.

Taşınması gereken bazı paketlerin özel soğutucu veya ısıtıcı özellikli paketlerde yer alması gerekliliği de sıkça rastlanan bir durumdur. Bu gibi durumdalar bu paketlerin taşınması için otomobil veya hafif ticari araçlarla sağlanan arabalı kurye hizmetinden faydalanmak mecburi olmaktadır.

Bazı bölgelere dört tekerlekli araçlar ile gitmek daha hızlı olabilmektedir. Özellikle yağmurlu ve buzlu yollarda dört tekerlekli araçlar daha güvenli bir sürüş imkânı sunmakta, kaza ve hasar riski önemli ölçüde düşmektedir. Yıl içerisinde rüzgârın hızlı estiği dönemlerde de dört tekerlekli, ufak ve büyük ticari araçlar alternatiflere göre güvenlikleri ile öne çıkmaktadır.

Daha büyük ve hassas yüklerin daha uzun mesafelerde daha güvenli taşınabilmesine yarayan Kurye Hizmeti hizmetiyle, şehirlerarası teslimatlar da daha hızlı gerçekleştirilebilmektedir. Taşımada kullanılan araçlar da hava koşullarına alternatiflerinden daha iyi uyum sağladığından dolayı, yaz kış demeden ülkenin her köşesine paketlerinizi en hızlı biçimde, en güvenli biçimde teslim edebilmekteyiz.

Kullanılan araçların durumları da bu hizmetin kalitesi için büyük öneme sahiptir. Biz SYS Kurye olarak araçlarımızın bakımlarını periyodik olarak yetkili servislerde yaptırıyoruz. Yaz ve kışlık lastik değişimlerinin de yasalarla belirlenen tarihlerde gerçekleştirmemize rağmen, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde rotalarda gerekebilecek durumlarda, zamanı henüz gelmemiş olsa bile, kış lastiğine dönerek sürüş güvenliğine öncelik veriyoruz.

Ücretlendirme, müşterilerin istedikleri rota ve malzemenin özel durumlarına göre yapılmaktadır. Özel soğutma, ufak – büyük ticari araç tercihlerine göre de ücret değişmektedir. Call Center numaramızı arayarak arabalı kurye için ücretleri öğrenebilir ve talep kaydı oluşturabilirsiniz.

Taleplerinizi bildirmeden önce birkaç nokta hakkında daha sizlere bilgi vermemiz gerekmekte;

  • Taşınması ve bulundurulması yasak olan madde, silah, belge ve benzeri şeylerin taşınması kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Eğer taşınan paketin içeriği hakkında hatalı bilgi verilir ve araç ile taşıdığı pakete polis tarafından el konulursa, sorumluluk paketi teslim eden müşteriye aittir.
  • Taşıma işlemi sırasında kuryenin sağlığını ve hayatını tehlikeye atabilecek biyolojik, kimyasal ve radyoaktif maddelerin taşıması, güvenli kaplar içinde olsalar dahi, yapılmamaktadır.
  • Kafes içinde dahi olsa, canlı hayvan taşınması konusunda, taşınacak paketin yanında birinin gönderilmesi ve taşınacak paketin sigortalanması konularında Call Center numaramızdan müşteri temsilcisi ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Arabalı Kurye Hizmeti

Arabalı Kurye, motorlu ya da yaya kuryeler aracılığıyla taşınamayacak boyut ve ağırlıktaki eşyalarını taşıyarak kurye hizmeti sağlayan kişilerdir. Büyük şirketlerin, şahısların ve kurumların değerli eşyalarının taşınmasında tercih ettikleri taşıma hizmetleridir.

Günümüzde hızla çoğalan alışveriş sektöründeki firmalar, müşterilerinin taleplerine en kapsamlı şekilde cevap verebilmek adına sektörle ilgili bütün konularda en başarı hizmetler sunmakla çalışma hayatlarının uzun süreler devam etmesi hedefini gütmektedirler. Günlük hayatın yoğun temposunda yüz yüze alışverişle uğraşmak istemeyen müşteriler uzaktan alışveriş yolunu tercih etmektedirler. Bu durum firmaların kargo ağını genişletme ihtiyacı duyurmaktadır. Arabalı kurye hizmeti sunan firmalar, motor kurye ve yaya kuryelerin taşıyamayacağı ağırlıktaki yüklerin taşınmasında en etkili çözümleri sunarak müşterilerinin yanında olmaktadır. Altın ve pırlanta gibi yüksek fiyatlar ödenerek alınan mücevherlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasında arabalı kurye hizmetleri büyük avantajlar sağlamaktadır.

Hepimiz, acil işlerimizin anında çözülmesini isteriz. Her türlü evrak, değerli eşya ve diğer malzemelerin evlerimizden alınarak istediğimiz adrese sağlam bir şekilde bırakılması günlük yaşamın yoğun temposunda rahat bir nefes almamızı sağlaması açısından önemlidir.  Arabalı kurye hizmetleri müşterilere şehir için ürün taşımacılığında sağlıklı ve hızlı eşya taşıması açısından birçok avantaj sunmaktadır. Peki, arabalı kurye hizmeti kullanmanın avantajları nelerdir?

  • Hızlı bir teslimat sağlanmaktadır.
  • Arabalı kuryeler, araç kullanma konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Eşyalarınızın taşınma sırasında trafik kurallarına uygun bir şekilde ve yasaların izin verdiği süreler dikkate alınarak güvenli bir şekilde bırakılmaktadır.
  • Firmamız, kargo sürecinde kurye araçlarının konumlarını ve kargolarınızın durumunu sizlere bildirmektedir.
  • Deneyimli çalışanlarımız, kargolarınızın güvenli, sağlam ve kaliteli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Taşıma sürecinde hiçbir hasar, kırılma ve kaybolmaya mahal vermemek adına arabalı kurye hizmeti veren çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle konu hakkında uzmanlaştırmaktayız
  • Motorlu kurye taşımacılığında, günün hava şartları gecikmelere sebebiyet vermektedir. Arabalarla yapılan kurye taşımaları hava şartlarından diğer türdeki kargo yöntemlerinden daha az etkilenmekle kötü havalarda teslimatın daha hızlı bir şekilde yapılmasında öncü olmaktadır.
  • Ürünleriniz taşınma öncesinde sigortalanmaktadır. Bu hizmetimiz sizlerin eşya taşıma noktasında maksimum verim edinmenize yönelik sunulmaktadır.

Firmamız olarak, sizlerin bütün kurye hizmeti ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktayız. Bizleri günün her saatinde arayarak kurye hizmeti alabilirsiniz. Dosyalarınız gün içerisinde istediğiniz adreslere bırakılmaktadır. Hizmetlerimiz sizlerin cebine uygun bir şekilde belirlenmektedir. Kaliteli, profesyonel ve konforlu bir kurye hizmeti almak için doğru adres firmamızdır.

Sys Kurye ailesi olarak 2013’ten beri sizlere çeşitli kurye hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimiz sonrasındaki takdir bildiren geri dönüşleriniz sayesinde işlerimize dört elle sarılmaktayız. Türkiye’nin birçok noktasında arabalı kurye hizmetleri sağlamaktayız. Sektörümüzdeki başarılı çalışmalarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizin memnuiyetinin maksimum seviyede olmasını başardık. Bugün, yeni kurulan firmalara örnek olan sektörün lider firmaları arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Hizmetlerimizi, yüksek korunaklı ve profesyonel şekilde yapmaktayız. Büyük ebatlı ve ağır kargolarınız, kurye çalışmalarında uzun yıllar çalışarak sektörün inceliklerini öğrenen, güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışanlarımız tarafından adreslerinizden alınarak kısa sürede sağlam bir şekilde istediğiniz İstanbul ve İzmir’deki noktalara bırakılmaktadır.

Sürekli gelişen otomotiv sektörünü yakından takip ederek sizlere kaliteli bir kurye hizmeti alacağınız konusunda garanti vermekteyiz. Şehirlerarası noktalarda kurye hizmetleri sunan firmalar iki adres arasındaki noktaları çok iyi bilen çalışanlarla çalışmadıklarında kargo kayıpları gibi birçok maddi kayıp yaşatacak sonuçlara sebebiyet veren hizmetler sunmaktadır. Firmamız, istediğiniz adresleri çok iyi bir şekilde bilen kişilerle çalışarak sizlere kısa sürede sağlam bir şekilde eşya taşıma hizmetleri sunmaktadır.  Çalışanlarımız bir arabalı kurye hizmetinden beklediğiniz tüm her şeyi ustalıkla karşılayabilecek niteliklere sahip kişilerdir.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp