İçeriğe geç

Hisarüstü Kurye

Hisarüstü Kurye
Hisarüstü Kurye

Hisarüstü kurye hizmeti sayesinde paketleriniz hızla ve güvenle ulaştırılsın. Gün içerisinde bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılması gereken doküman, önemli evrak ve belgeleriniz için motor kuryelerimiz özenle çalışıyor. Sadece belgeler ve dokümanlar için değil birçok paketin hızla ulaştırılmasında tercih edilen motor kurye hizmetimiz, oldukça yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Oldukça sık tercih edilen firmamız hem güvenilirliği hem de kalitesi ile bilinmekte, müşteriler tarafından sık tercih edilmektedir.

Günün her saati güvenle tercih edebileceğiniz motor kurye hizmetimiz oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı güvenilir bir tercihtir. Her an her yerde tercih edebileceğiniz firmamız yüksek kalite standartları çerçevesi içerisinde çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ile günden güne büyüyen firmamız, motor kurye sektörünün bir numaralı şirketlerinden biridir. Hisarüstü kurye sektöründe özenle ve yüksek özveri ile çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde müşteri memnuniyeti kazanıyoruz.

Sarıyer Kurye sektörüne hizmet veren firmamız yüksek donanım sahibi ekip arkadaşları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Her an her yerde 7/24 ulaşabileceğiniz kuryelerimiz sizler için en yakın noktadan kapınıza dek gelerek paketlerinizi teslim alıyor, belirttiğiniz adrese en kısa zaman dilimi içerisinde teslimat gerçekleştiriyor. Her türlü paket ve evrakların teslimatı için özenle çalışan ekip arkadaşlarımız, siz değerli müşterilerimizin bütçesini de göz önünde bulundurarak uygun fiyat garantisi içerisinde hizmet veriyor. Motor kurye hizmeti, oldukça avantajlı bir hizmettir. İstanbul Kurye hizmeti sayesinde gün içerisinde hem şehir içi hem de şehir dışı paket teslimatlarınız hızla gerçekleştirilmektedir. Teslimatınızın güvenliği ve özenle ulaştırılması bizler için çok önemlidir, bu nedenle paketiniz için gerekli güvenlik önlemlerini alarak teslimatı hızla gerçekleştiriyoruz.

Hisarüstü kurye hizmeti özellikle şehir içi ve şehir dışı hızlı teslimatlarda tercih edilmektedir. Gün içerisinde kesinlikle karşı tarafa ulaştırılması gereken, acilen teslim edilmesi gereken paketler için oldukça avantajlı bir fırsat olan motor kurye hizmeti oldukça güvenilir bir tercihtir. Firmamız paket sağlığını korumak, hasar ve zarar almasını önlemek, olduğu gibi karşı tarafa ulaştırabilmek için gereken tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Aynı zamanda paketinizin durumundan her an haberdar olabilmeniz için mesaj ve telefon yolu ile durum güncellemesi sizler ile paylaşılmaktadır.

Güvenle tercih edeceğiniz hizmetimiz oldukça yüksek kalite standartları içerisinde hizmet vermektedir. 7/24 güvenle tercih edebileceğiniz motor kurye hizmetimizi sizlere sunan profesyonel ekip arkadaşlarımız gece gündüz demeden siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmaktadırlar. Bütçe dostu olması sebebi ile de sık tercih edilen firmamız, yüksek donanım sahibi ekip arkadaşlarımızın müşterilerimize sunduğu kaliteli hizmet sayesinde günden güne büyümektedir.

Hisarüstü kurye ile sizler de paketlerinizin belirttiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Her an her yerde güvenle tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz oldukça güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Bütçe dostu ve ekonomik olması sebebiyle müşterilerin bir numaralı tercihi olan işletmemiz sizlerin memnuniyetini sağlamak için hiç durmadan kendini geliştirmeye devam etmektedir. Gece gündüz demeden her an güvenle tercih edebileceğiniz işlemlerimiz sizler için hijyen koşullarına dikkat edilerek sunulmaktadır. Eğer sizler de gün içerisinde şehir içi ve şehir dışına ulaştırılması gereken paketlerinizi güvenilir bir kurye şirketi ile iletmek istiyorsanız, hizmetlerimizden kolayca faydalanabilir, avantajlı fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmetimiz gece gündüz demeden her an her yerde yanınızda.

Hisarüstü Kurye Hizmeti

Yoğun iş hayatınızın arasında saatlerce hatta günlerce süren kargo beklemelerine hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız Sys Kurye, Hisarüstü kurye hizmetlerini faaliyete geçirmiştir. İçinde bulunduğumuz, artık birçok işlemin online olarak yapılabildiği bu hızlı dönemde, İstanbul ili sınırları dahilinde her yere dakikalar içerisinde teslimat sağlayan hizmetlerimizle sizlere güvenilir bir çözüm ortağı olmak için çalışmaktayız.

Firmamız bünyesindeki tüm hizmetler, güvenli taşımacılık ilkeleri ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyerek sunulmaktadır. Hisarüstü kurye ekibinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, talep ettiğiniz kurye hizmetini sizlere en iyi ve en hızlı şekilde sunacak profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Çağ dışı kalmış hale gelen kargo beklemelerinden, iade edilen paketlerden, gecikmelerden doğan olumsuzluklardan dolayı ne kadar çok zaman ve enerji harcadığınızı biliyoruz. Bu durumlardan kurtulmanızı sağlayacak olan hizmetlerimiz, işinize ve özel hayatınıza daha çok zaman ayırmanızı sağlayacaktır.

Büyük şehirlerde gün geçtikçe artan araç trafiği, özellikle belirli saatlerde ve belirli bölgelerde otomobil ve daha büyük araçlarla hareket etmeyi neredeyse imkansız hale getirebilmektedir. Binek araç kullanımına en güvenilir alternatif ise motosikletler haline gelmiştir. Profesyonel motosiklet sürücülerinden oluşan Hisarüstü kurye ekibimiz sayesinde yoğun trafikte dahi tüm paketleriniz hızla teslim edilmektedir.

Günün her saati, kargo taşımacılığı kuralları dahilinde taşımasına izin verilen ve motosikletle taşınmaya uygun tüm gönderileriniz için tercih edebileceğiniz birçok farklı seçenek sunmaktayız. Kurye talebiniz olması durumunda, sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak, hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Size en yakın kurye arkadaşımız bulunduğunuz bölgeye kısa sürede gelerek, gönderi sürecinizi başlatacaktır. Hisarüstü kurye aracılığı ile sizlere sunduğumuz;

 • Şehir içi kurye
 • Acil kurye
 • Gece kurye
 • Nöbetçi kurye
 • Aynı gün teslim kurye
 • Ekspres kurye
 • Gün içi kurye
 • VIP kurye ve daha nice hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Motosikletle taşınmaya uygun olmayan şehir içi kurye taleplerinizde ya da şehir dışına iletilmesi gereken gönderileriniz olduğunda, Sys Kurye bünyesinde verdiğimiz araçlı kurye, şehir dışı kurye ve uçak kargo gibi hizmetlerimizle de hızlı ve güvenli teslimat uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetlerde önceliğimiz hızlı ve kaliteli çözümler sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Tüm ekiplerimiz, bu anlayış ile çalışmalarını sürdürmekte, işini severek ve özveri ile yapan kişilerden oluşmaktadır. Kurye talebinizle ilgili olarak Hisarüstü kurye ekibimizle iletişime geçtiğinizde;

 • Dakikalar içerisinde tamamlanacak kadar hızlı,
 • Kuryemize ya da gönderinize zarar gelmeyeceğinden emin olmanızı sağlayan güvenilir,
 • Taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak kadar kaliteli ve
 • Ekonomik bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şirket politikamız, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sunmak üzerine kurulmuştur. Sadece hızlı değil, güvenli bir teslimat da sağlamayı ilke edinerek çalışan bizler, kuryemizin ve gönderinizin güvenle teslimat noktasına ulaşması için geliştirdiğimiz sistemle hizmet vermekteyiz.

Hisarüstü kurye hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde, çağrı merkezimizi arayarak talebinizi ilettiğiniz an, paketinizin içeriği, teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgisi ve hangi hizmeti talep ettiğiniz gibi bilgiler alınmaktadır. Bu detaylarla talebinize en uygun randevu oluşturulur ve randevu saatinde kuryemiz paketinizi teslim almak için bulunduğunuz yere intikal eder. Teslimat zamanı, ilk başvurunuzda yaptığınız telefon görüşmesinde sizlere iletilir, kabul etmeniz durumunda da en güvenli rota oluşturularak, teslimat adresine varış sağlanır. Bu sistemimiz sayesinde, hem kuryemiz hem gönderiniz hem de çevre güvenliği maksimum seviyede korunmuş olur.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×