İçeriğe geç

Çıksalın Kurye

Çıksalın Kurye
Çıksalın Kurye

Ulusal ve uluslararası pek çok firma İstanbul’da bulunmaktadır. Haliyle şirketler arasında devamlı iletişim söz konusudur. Ancak mail ya da çeşitli internet ortamlarında teslimi yapılamayan evraklar ve doysalar olmaktadır. Bu dosyalar elden teslim yöntemi tercih edilerek diğer şirkete ulaştırılmaktır. Çoğunlukla firma çalışanları tarafından şirket arabaları ile iletim sağlanmaktadır. Ancak her geçen gün artan İstanbul trafiğinde iki nokta arası ulaşım süreleri epey uzamıştır. Firmalar arasında süren bu uzun süreci, Çıksalın kurye ekipleri kısa sürelere düşürmektedir. Uzun saatler boyu trafik beklemeye gerek kalmadan, önemli dosyalarınızı sizler için ulaştırıyoruz. Pek çok firma tarafından tercih edilen kargo seçeneklerimiz sayesinde çalışanların iş hayatı oldukça kolaylaşmaktadır. Kısalan bekleme süreleri ile şirketler arasında yürütülen işlemler hızlanmaktadır.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla uygun fiyat politikası yürütmekteyiz. Bu sayede, ihtiyaç duyan tüm müşterilerimiz kendi bütçesine uygun seçeneklerden yararlanabilmektedir. Çağrı merkezlerimizi arayarak, müşteri hizmetlerine ulaşmanızın ardından fiyat seçeneklerimiz birkaç soru ile belirlenmektedir. Sorular şu şekilde olmaktadır:

  • Gönderim yapmak istediğiniz adres ne kadar uzaklıkta?
  • Hangi motor türümüzü tercih ediyorsunuz?
  • Paket boyutu ve ürün içeriği nedir?
  • Acil teslimat istiyor musunuz?

Müşteri görüşmeleri ile daha da detaylanan fiyatlandırma süreci bu şekilde işlemektedir. Çıksalın kurye iletim sürecinde, seçilen hizmet yöntemleri belirleyici unsur olmaktadır. Oluşan tüm seçenekler düşük fiyat uygulaması esas alınarak hazırlanmaktadır.

Çıksalın Kurye Hizmeti

Çıksalın kurye olarak yıllar boyu yürüttüğümüz çalışmaların tamamı kalite standartlarına uygun şeklide yapılmaktadır. Müşteri odaklı çalışma anlayışımız sayesinde, motor üzerinde taşınabilecek tüm yasal ürünlerin teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Gece gündüz, paketleri ulaştırmak için tüm ekiplerimiz yollardadır.

Yaz ve kış fark etmeksizin kargoların tamamını özenle taşıyoruz. Gelişmiş saklama koşullarımız ile hassas taşımaya ihtiyaç duyan gıdalarda bile firmamızı tercih edebilirsiniz. Kargoların sorunsuz teslimatı için tüm aşamaları titizlikle yürütmekteyiz. Müşterilerimiz ile yapılan görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Böylelikle Çıksalın kurye tarafından teslimat yapılan üründe, herhangi bir sorun yaşanması halinde müşteri mağduriyetinin önüne geçiyoruz. Yoğunluğu fazla yollarda dâhil olmak üzere sürücülerimiz, belirtilen saatlerde iletimi yapabilmek için durmadan ilerlemektedir.

Çıksalın kurye, sizler için pek çok ürün taşımaktadır. Sürücülerimiz ve teslimatların güvenliği için motor üzerinde taşınmaya elverişli olmayan büyük ebattaki paketler taşınmamaktadır. Ancak bunun dışında oldukça fazla ürün taşıma seçeneğine sahibiz.

Firmalar arasında iletimi yapılması gereken önemli dosyaları belirtilen saat aralıklarında ulaştırmaktayız. Özel günler için hazırlanmış hediye, çiçek ve pasta gibi önemli ürünleri güvenli teslimat olanaklarımız sayesinde, bizlere teslim ettiğiniz haliyle ulaştırmaktayız. Profesyonel ve deneyimli sürücülerimiz ile çiçekler solmadan alıcı adrese ulaşmaktayız. Pek çok müşterimize özel günlerinde eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kalınan adres ile okul arasında götürülmesi gereken ödevler ve proje çalışmalarını toplu taşıma araçları ile okula ulaştırmak neredeyse imkânsızdır. Yüksek taksi fiyatları nedeniyle öğrenciler epey zorlanmaktadır. Çıksalın kurye hizmetlerimiz sayesinde teslim alınan ödevleri ve çalışmaları titizlikle belirtilen adrese ulaştırmaktayız. Uygun fiyat seçenekleri ile zamandan tasarruf eden müşterilerimiz, kaliteli hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Unutulan bir belge ya da kişisel eşya için bize ulaşmanız halinde belirtilen adrese en yakın kuryemizi göndererek zaman kaybetmeden sizlere iletimini sağlıyoruz. Havaalanlarında, otogarlarda ya da tren garlarında hareket saatinizi kaçırmadan, belgelerinizi sizlere teslim etmekteyiz.

Beklenmedik şekilde gelişen acil teslimatlar için günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Acil teslim seçeneğimiz ile paketlerinizi en kısa sürede verilen adreslere ulaştırmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp