İçeriğe geç

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye
Karaköy Kurye

Tarihi yarımadanın hemen kuzeyinde yer alan eski ismiyle Galata, yeni ismiyle Karaköy semti, Beyoğlu ilçesine bağlıdır. Yapıların önemli bir kısmı Osmanlı zamanından kalma olan semtte, ara sokaklarda oldukça dar olduğundan dolayı otomobil ve diğer araçlarla giriş ve manevra yapmak imkansıza yakındır. Bundan dolayı Karaköy kurye ve servis araçlarının yoğun olarak kullanıldığı bölgelerden biridir. Bunun yanında insan hareketliliğinin de çok yüksek olduğu bölge, insan trafiği açısından da zorluklar yaratmaktadır.

Bizans döneminde özellikle Venedikli tüccarlara rahat iş yapabilmeleri amacıyla ayrılan bölge, Osmanlı zamanında da bu niteliğini yitirmemiş ve cumhuriyet dönemine kadar taşımıştır. Bölge günümüzde de sadece İstanbul’un değil, tüm bölgenin en önemli ticaret merkezlerinden biri olup aynı zamanda önemli bir turizm merkezidir.

Beyoğlu Belediyesi içinde çeşitli cadde ve pasajlarda bulunan işletmelerin farklı ürünler üzerinde uzmanlaştığı bölgede, birçok tarihi ibadethaneler ve müzelerde bulunmaktadır. Geneli küçük işletmelerden oluşan Karaköy ticaret hayatında sayıları çok fazla olmasa da büyük şirketlerde dahil olmaktadır. Bölgedeki tarihi binalar birçok işletme tarafından merkez olarak kullanılmaktadır.

Ticari hayatın hareketli olduğu bölgede bankacılık ve diğer finans hareketleri de yoğundur. Araç ve yaya trafiğinin çok yoğun olduğu bölgede işletmeler işlerini kısa zamanda halledebilmek için Avrupa Yakası Kurye hizmeti veren kurumlardan yoğun olarak faydalanmaktadır. Araç ve yaya hareketliliğinin böylesine yoğun bölgelerde motosiklet kullanımı en hızlı ve güvenli ulaşım yöntemidir.

Kurye hizmeti sunan şirketlerden hizmet almak aynı zamanda işletmelere esneklik sağlamaktadır. Ticari hayatın çok yoğun olduğu, yurt dışına yolcu taşımacılığı yapan gemilerin yanaştığı iskelelerin bulunduğu bölgede hız çok büyük önem taşımaktadır. İnternet sayesinde gelişen iletişim kapasitelerine rağmen, özellikle gümrük için gerekli olan evraklar, pasaport ve kimlikler ile, tüccarlar arasında dolaşan çek, sene, bono gibi ıslak imzalı olması gereken belgelerin elden teslimi mecburiyetini yitirmemiştir.

Bunun yanına eklenen müşterilere hemen iletilmesi gereken siparişler, deneme ürünleri ve adli belgeler eklendiği zaman Karaköy kurye kullanılmasının mecburi olduğu bölgelerden biri haline gelmektedir. Sınırları içinde yer aldığı Beyoğlu ilçesinin Şişli, Kağıthane ve Beşiktaş ile komşu olan Karaköy hem trafiğin hem de İstanbul ticaret hayatının en yoğun olduğu bölgelerin arasında yer almaktadır. Vapurla karşı kıyıda bulunan Kadıköy ve Üsküdar ilçelerine de geçişin çok kolay olduğu bölgeden, Zeytinburnu ve diğer ilçelere de ulaşım moto kurye hizmetleriyle hızlı bir biçimde sağlanabilmektedir.

SYS Kurye olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette her şeyden önce kuryelerimizin ve trafiğin güvenliğini ve taşıdığımız paketlerin güvenliği düşünerek hizmet vermekteyiz. Karaköy kurye talep eden müşterilerimize hizmet verirken, bütün araçlarımızın bakımlarının resmi servisler tarafından zamanında tam ve doğru olarak yapıldığından, motosikletleri kullanan çalışma arkadaşlarımızın dikkatlerinin yüksek olduğundan emin olarak çalışıyoruz.

Verdiğimiz hizmetle ilgili herhangi bir sorunuzu Call Center’ımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Lütfen kurye istemeden önce aşağıdaki şartları okuduğunuzdan emin olun; Taşınması ve bulundurulması yasak veya casusluk kapsamına girebilecek, ruhsat, izin gerektiren silah, evrak, madde ve benzeri içeriklerin taşınması yapılmamaktadır. Taşınacak paketlerin içerikleri konusunda ve ortaya çıkabilecek yasal ve adli sonuçlardan paketleri teslim eden kişiler sorumludur.

Kuryemizin ve potansiyel olarak çevresinde bulunan insanların sağlıklarını tehlikeye atabilecek kimyasal, biyolojik ve radyoaktif maddeler özel saklama kaplarında olsalar dahi taşınmamaktadır. Paketinizin taşınırken sigortalanması ve motosikletle taşınmak için büyük ve ağır olabilecek paketlerinizle ilgili Call Center’ımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karaköy Kurye Hizmeti

Küreselleşen dünya beraberinde yoğun bir tempo ve hızlı akan zaman sorununu beraberinde getirmiştir. Küreselliğin getirmiş olduğu bu yoğun temponun sebeplerine bakıldığında ise ticarette önemli bir yer teşkil eden rekabetin olduğu gözlenmektedir. Bu durum, piyasada firmalar arasında ciddi anlamda rekabeti doğurmuştur. Üretici ve tüketici arasında yaşanan sirkülasyon biçimi işin devamlılığını önemli oranda etkilemektedir.

Üretici firmalar kendilerine özgün bir strateji uygulamadıkları takdirde varlıklarını bir süre sonra yitirmektedirler. Yani bir firma, varlığını ancak iş stratejisinin özgünlüğü ve kalitesiyle kanıtlamaktadır. Dolasıyla firmalar yoğun iş temposu içerisinde muhatap olduğu müşterilerin memnuniyetini sağlamak için çeşitli yollar denemektedirler. Bugün toplum içerisinde marka halini alan firmalara bakıldığında, gelişmişliklerini sağlayan en önemli etkenler arasında işin zamanında yapılması ve müşteriye güven sağlamak olduğu görülmektedir.

Küreselleşmesinin yoğun olduğu şehirlerarasında İstanbul’un yer aldığını söylemek güç olmasa gerek. İstanbul, gerek konum olarak gerekse de tarihsel süreç olarak ekonomideki ilerleyişe yön veren şehirlerin başında yer almaktadır. Bu sebeple da ticarette yoğun bir ilerleyiş sergilemektedir. Yaşanan bu durumum beraberinde yoğun bir trafik akışı getirmektedir. Bu yoğun trafik ve işlerin aksaması, zaman kaybı ve müşteri memnuniyetini sağlayamama gibi sıkıntıları meydana getirmektedir. Bu nokta da insanlar trafikte daha az sıkıtı yaşayan ve kısa bir sürede ürün veya paket teslimatını yapan Karaköy kurye hizmetine başvurmaktadırlar.

Bizler Karaköy kurye hizmeti veren bir firma olarak, kurulduğumuz günden bu yana temel prensibimiz; güven ve özveri sağlamaktır. Müşterilerimiz için önem arz eden kuryelerini özverili bir şekilde gideceği adrese teslim etmekteyiz. Bizimle bir kez olsun çalıştığınızda özverimizin ve ciddiyetimizin farkındalığını görerek her zaman bizi seçeceğinizin teminatını veriyoruz.

Tasarruf dediğimizde çoğu kişinin aklına ilk olarak para gelir. Ancak Karaköy kurye  sayesinde artık ilk akla gelenlerden birisi de zaman olacaktır. Çünkü istenilen paketleri seri ve özel bir şekilde ilgilenerek götürüyoruz. Güvenli ve pratik bir seçenek olması da göze çarpan özelliklerindendir. Hava şartları fark etmeksizin sunulan bu hizmet sadece müşterilerimizin işini kolaylaştırmakla kalmamakla birlikte şehir trafiğinin de dostu diyebiliriz. Bunun avantajlarını kullanarak ön plana çıkma eğilimindeyiz. Fark yarattığımız bu alanda paketlerin sağlam bir şekilde iletilmesinde ise çok dikkatliyiz. Oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı tedbirliyiz ve tecrübeliyiz. Teslimatın değişen bu yeni haliyle karşınızda olmak ve fayda sunmak bizim için mutluluk verici.

Teknolojinin ilerlediği bu çağda problemlerimizin çözümü için seçenek çoğalıyor. Karaköy kurye bu seçeneklerden bir tanesi. Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren sevgi, saygı ve özverili bir tutum içerisindeyiz. Memnuniyet sağlamanın sadece paketleri teslim etmek ve işi yapmaktan ibaret olduğuna inanmayanlardanız. Paketini servis ettiğimiz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak, önceliği tartışılmaz bir unsur. Sizin düşünceleriniz bizim için her zaman değerli. Bu şirketin bütün aile mensupları olarak her zaman hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sizlerin sayesinde şirketimiz her geçen gün kalitesini, çalışanını ve etki alanını daha da arttırıyor. Bu ivmenin sizler sayesinde yakalandığının farkındayız. Karaköy kurye ailesi olarak bize verilen bu yükümlülüğün altından kalkmak için hızımıza hız katıyoruz. Sadece zamanla değil kendimizle de yarıştığımız bir noktada olduğumuz için tempomuzu düşürmüyoruz. Günümüz şartlarında sizlere sunduğumuz bu önemli alternatifin bir üyesi olmak sizin ellerinizde. Teslimatı daha akıcı ve eğlenceli hale getirmek sizin ellerinizde… Büyük çabamızı takdir etmek sizin ellerinizde…

Ulaştırılacak paketlerin teminatı ise bizim ellerimizdedir. Onun için bu pratik teslimata olan ilginizi her zaman göz önünde bulunduracağız ve ona göre hareket edeceğiz. Mesafeleri sizlerle eriteceğiz. Teslimatın kolaylığını sizlerle beraber biz de yaşayacağız ve daha iyi tecrübe edeceğiz. Karaköy Kurye ile yaşadığınız sorunların artık yaşamadığının farkına vardığınızda siz de göreceksiniz bu teslimat türünün size olan katkısını ve kazandığınız zamanın anlamını. Bunun anlamını sizlerle beraber yaşamakta kararlıyız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara