İçeriğe geç

Çırpıcı Kurye

Çırpıcı Kurye
Çırpıcı Kurye

Çırpıcı kurye alanında çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bizler uzun zamandır bu sektörde varlığımızı koruyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarken kalitemizden ödün vermiyor, doğru ve güvenilir kurye hizmetini müşteriye sunuyoruz. Taşınması gereken paketlerinizi kısa sürede adrese ulaştırmak veya adresten almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamız Çırpıcı kurye alanında paket taşıma hizmeti vermektedir. Farklı özelliklerde pek çok paketi taşıyan firmamız birçok avantajı da müşteriye kazandırır. Paketlerinizi kısa sürede adrese ulaştırmak için motor kurye hizmeti alabilirsiniz. Zamanınızı değerlendirmek, vakit kaybı yaşamamak, paket gizliliğini ve güvenliğini korumak adına motor kurye firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizler bilgi ve birikim sahibi ekibimiz sayesinde sektörün güvenilir hizmetini sizlere sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetten herhangi bir aksilik yaşanmadan güvenle faydalanabilirsiniz.

Motor kuryeler günümüzde yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Bunun başlıca nedeni ise motor kuryelerin zamandan tasarruf sağlaması oluyor. Geçmiş yıllarda paketler gün aşırı adrese teslim edilirken günümüzde artık çok kısa sürede adrese teslim ediliyor. Bunun için hizmet veren firmamız adresten alınan paketi istenilen adrese vaktinde ulaştırıyor. Kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız taşıdığı özellikler sayesinde bu alanda en iyi hizmeti hem müşteriye hem de sektöre kazandırıyor. Motor kurye firmamızın taşıdığı bazı özellikler ise şu şekilde;

 • Bilgi ve birikim sahibi ekiple çalışmak
 • Planlı ve programlı hareket etmek
 • Can ve mal güvenliği için gerekli önlemleri eksiksiz almak

Kurye alanında hizmet verebilmek için bilgi ve birikim sahibi ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz motosiklet kullanmayı bilen, ehliyet sahibi kişilerden oluşuyor. Aynı zamanda ekibimiz bölgenin yol bilgisine hakim olmasıyla büyük avantaj sağlıyor. Trafikte rahat ilerleyen kuryelerimiz ihtiyaç duyduğunda adresi bulmak için harita veya uygulama kullanıyor. Bu sayede adres kolaylıkla bulunuyor ve zaman kaybı yaşanmıyor. Ekibimiz her zaman planlı ve programlı hareket ediyor. Bu sayede kurye çalışmalarında herhangi bir aksaklık yaşanmıyor. Firma olarak bizler gerekli güvenlik önlemlerini eksiksiz alıyoruz. Bu sayede can ve mal kaybı yaşanmıyor, maddi veya manevi zarara uğranmıyor.

Çırpıcı kurye alanında hizmet veren firmamız farklı özelliklerde pek çok paketi taşıyor. Taşınan paketler kimlik, pasaport, ehliyet gibi kişisel eşyalar olabiliyor. Aynı zamanda taşınan paketler evrak, belge, dosya gibi özel eşyalar olabiliyor. Kuryelerimiz çiçek, hediye, yemek, telefon, anahtar, para gibi paketleri de taşıyor. Genel olarak bakıldığında motor kuryeler motosiklet üzerinde taşınması uygun tüm paketleri taşıyor. Taşınan paketin yanıcı ve patlayıcı madde içermemesi gerekiyor. Aynı zamanda motosiklet üzerinde canlı hayvan taşıma da yapılamıyor. İhtiyaç durumunda tıbbi malzemeler taşınabiliyor. Sizler de taşınması gereken paketleriniz için motor kurye firmamızı güvenle tercih edebilir, farklı özelliklerde pek çok paketin güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Çırpıcı kurye firmamız farklı fiyat aralığında paket taşıyor. Fiyatlar taşınan paketin özelliklerine bağlı değişiyor. Firma olarak her zaman doğru fiyat aralığını belirlemeye özen gösteriyoruz. Fiyatları belirlerken taşınan paketin içeriğini, boyutunu, ağırlığını ve adedini göz önünde bulunduruyoruz. Aynı zamanda fiyat belirlerken mesafeye de dikkat ediyoruz. Farklı iki adres arasında taşınan paketler için mesafe önemlidir. Bizler her zaman doğru fiyat aralığında paketleri taşırken bütçe dostu fiyatları belirlemeye özen gösteriyoruz. Zamandan tasarruf sağlarken maddi zarara da uğramamak adına sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın vermiş olduğu paket taşıma hizmetinden faydalanabilir, paketlerinizi motor kurye eşliğinde güvenle taşıyabilirsiniz.

İstanbul’un her yerine ve Türkiye’de birçok farklı noktaya kargo göndermenin en hızlı ve kolay yolunu sizlere sunan Sys Kurye, Çırpıcı Kurye hizmeti ile özellikle Zeytinburnu’nda kurye beklemeye son veriyor.

Hızlı olanın kazandığı modern hayatta ekonomik, hızlı ve güvenilir bir kurye hizmetine ne kadar ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Sys Kurye olarak bu ihtiyacınıza en uygun çözümleri, en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Çırpıcı Kurye hizmetimiz sayesinde sadece dakikalar içerisinde gönderinizin teslim edileceğinin garantisini veriyoruz.

Çırpıcı Kurye Hizmeti

Özellikle büyük şehirlerde artan trafikle birlikte bir yerden bir yere gitmenin en hızlı ve kolay yolu motosiklet kullanımı haline gelmiştir. Bu durumun farkında olan Sys Kurye ekibi olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış ile Çırpıcı kurye hizmetimizi kullanımınıza sunuyoruz. Profesyonel motor kullanıcılarından oluşan güler yüzlü ekibimiz ile gönderilerinizin kısa sürede teslimat adresine güvenle ulaşmasını sağlıyoruz.

Kurye hizmetimizden yararlanmak istediğinizde, işlem adımları genel olarak şu şekilde olacaktır:

 • 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak kurye talebiniz olduğunu belirtirsiniz.
 • Çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımızdan gönderinizin içeriğine göre genel bilgi verilir.
 • İsim, soy isim, telefon numarası, gönderinin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler gibi bilgiler alınır.
 • Gönderinizin içeriğine ve adreslere bağlı olarak en kısa rota ve ücret belirlenir ve tarafınıza aktarılır. Farklı talepler için farklı ücretlendirmeler bulunmakta olduğundan, gönderiniz için eğer ekstra bir talebiniz varsa bu noktada belirtilmelidir.
 • Kabul etmeniz durumda, eğer farklı bir talebiniz yoksa en uygun saatlere randevu ayarlanır.
 • İletilen saatte kuryemiz kapınıza gelir, gönderinizi teslim alır, karşılığında işlem detaylarını içeren imzalı bir belge verilir ve kargonuz yola çıkar.
 • Çağrı merkezimizle yaptığınız görüşmede iletilen saatte kargonuz teslim edilir ve hem alıcıya hem göndericiye bilgi mesajı iletilir.

Tüm adımlar, tarafınızdan alınan onay ile atılmakta ve randevu sistemi ile çalışılmaktadır. Randevu sistemimiz sayesinde gönderen de alıcı da ne beklemesi gerektiğini bilir bu sayede günlerce, saatlerce kapıda kargo bekleme çilesi sona erdirilir.

Firmamız bünyesinde hizmet veren her bir çalışanımızın güvenliğine azami dikkat göstermekteyiz. Profesyonel motor sürücülerinden oluşan kurye ekibimiz trafikte saygı anlayışını benimsemiş kişilerden oluşmaktadır. Özellikle İstanbul’da yaşanan yoğun trafikten etkilenmeden varacakları noktaya en uygun rota belirlenerek yola çıkan kuryelerimiz, hızlı teslimat için hiç kimseyi tehlikeye atmadan işlerini tamamlamaktadır.

Sys Kurye bünyesinde sunduğumuz hizmetlerimiz:

 • Acil kurye
 • Aynı gün teslim kurye
 • Express kurye
 • Gece kuryesi
 • Nöbetçi kurye
 • Gümrük kurye
 • Gün içi kurye
 • Özel kurye
 • VIP kurye şeklinde olup, tüm bu hizmetlere çok uygun ücretler ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hem hızlı, hem güvenli hem de ekonomik çözümler sunan firmamız, kargoculuğa getirdiği yenilikçi çözümlerden herkesin kolayca yararlanmasını sağlamaktadır. Verdiğimiz hizmetlerin karşılığında piyasa değerinde ücretlendirme sağlayarak, hem göndericinin hem de teslim alanın bütçesine katkıda bulunuyoruz.

Kurulduğumuz günden beri benimsediğimiz kaliteli, güler yüzlü, %100 müşteri memnuniyeti odaklı ve saygılı hizmet anlayışımız sayesinde İstanbul ve Türkiye’nin birçok ilinde en çok tercih edilen kurye hizmeti sağlayıcısı haline gelmiş bulunmaktayız.

7/24 sizlere destek vermeye hazır çağrı merkezimizden, işinin ehli motor sürücüsü kurye ekibimize kadar her bir çalışanımız, yaptığı işi severek, sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadırlar. Yenilikçi ve saygılı kurum kültürüne sahip çalışma arkadaşlarımız sayesinde büyüyen şirketimizde, her geçen gün daha çok mutlu müşteriye Çırpıcı kurye hizmeti vermiş olmanın kıvancını yaşıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp