İçeriğe geç

Halıcıoğlu Kurye

Halıcıoğlu Kurye
Halıcıoğlu Kurye

Yoğun Halıcıoğlu yaşantısı içinde her gün bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken yüzlerce paket ortaya çıkmaktadır. SYS Kurye firmamız da profesyonel Halıcıoğlu kurye çözümleriyle yıllardır müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmekte, kusursuz uygulamalarıyla geleceğin dünyasını bugünden inşa etmeyi başarmaktadır.

Halıcıoğlu hem Beyoğlu’nun hem de İstanbul’un en köklü, en hareketli mahallelerinden birisidir. Binlerce insanın yaşadığı mahallede yüzlerce işletme ve kurum faaliyetlerine devam etmektedir. Bu nedenle nüfus hareketliliği aralıksız devam etmekte, beraberinde de yoğun trafik, ulaşım zorluğu, iş yoğunluğu ortaya çıkmaktadır.

Avrupa Yakası Kurye uygulamalarımızda her birisi alanında eğitimlerini tamamlamış, sertifika ve belge sahibi, kendini sürekli geliştirmeyi önceleyen Beyoğlu Belediyesi içinde lokasyon bilgilerine hakim, güler yüzlü hizmet anlayışından ödün vermeyen personellerimiz görev yapmaktadır. Uzman kadromuz önceliği daima müşteri memnuniyetine vermekte, koşulsuz olarak aldığınız hizmetten memnun kalmanız adına bütün imkanlarımız seferber edilmektedir.

Kurye çözümlerimiz son derece hızlıdır ve yoğun trafikten, uzamış trafik kuyruklarından motorlarımız kesinlikle etkilenmemekte, bütün lokasyon bilgilerine hakim olmamız sayesinde noktalar arası ulaşımımız en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Çoğu zaman teslimatlarımız 1 saat gibi çok kısa sürede gerçekleşebildiği gibi daha kısa sürede de rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu sayede en acil işlerinizde tarafımızdan destek alabilir, paketlerinizi istediğiniz adresler arasında taşımamızı talep edebilirsiniz.

Bizler sadece hız vaat etmiyoruz. Aynı zamanda güvenli teslimat vaat ediyoruz. Kurumsallığın vermiş olduğu ciddiyet ve iş ahlakı ile paketlerinizi her zaman güvende tutuyor, karıştırmıyor, zarar vermiyor, kaybetmiyor ve en güvenli şekilde teslimatlarını tamamlıyoruz. Çeşit çeşit Halıcıoğlu kurye uygulamalarımızla herkese ve her ihtiyaca hitap etmeyi başarıyoruz.

Moto kurye uygulamaları artık modern dünyanın vazgeçilmezlerinden birisidir. Çünkü geleneksel kargolarla en yakın noktalar arası dahi gönderilen paketlerin ulaşması günler alabilmektedir. Fakat çoğu zaman insanların günlerce beklemeye hem zamanları hem de tahammülleri olmamaktadır. Halıcıoğlu motor kurye hizmetlerimiz tam da bu noktada bütün ihtiyaçlarda çözüm olmakta, gönderilerinizi en hızlı ve en güvenli şekilde taşımayı başarmaktadır.

Yıllardır kurye uygulamalarımız hem resmi daireler hem de özel şirketler tarafından tercih edilmekte, kişisel ihtiyaçlar için de her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Firmamız da farklı moto kurye alternatifleriyle zaman mekan sınırlarını kaldırarak hizmet vermektedir.

Halıcıoğlu motorlu kurye çeşitlerimizin ilki normal kuryedir. Normal kurye hizmetlerimizde ortalama 1 saat içinde belirtilen adrese personellerimiz gelmekte ve 2 ila 3 saat arasında da paketleriniz güvenli şekilde karşı tarafa teslim edilebilmektedir. Diğer kurye çeşitlerimize nazaran teslimat süresi çok az daha uzun olsa da fiyatları da buna göre uygundur.

Ekspres kurye hizmetimiz acil teslim edilmesi gereken gönderileriniz içindir. Bu uygulamamızda gönderileriniz normal kuryeye kıyasla daha hızlı teslim edilir. Yarım saat içinde paketleriniz belirttiğiniz adresten alınarak 1-2 saat içinde karşı tarafa teslim edilir.

Gece kurye hizmetimiz ise mesai saatleri dışındaki taşımalarımızı kapsamakta, bu sayede firmamız sayesinde 7/24 Halıcıoğlu kile istediğiniz lokasyon arasında paketleriniz taşınabilmektedir.

Halıcıoğlu kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Paketlerinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe ilk belirleyici olurken moto kurye çeşidi de bir diğer etken olmaktadır. Firma olarak her zaman en kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Bizden fiyat almadan moto kurye tercihi yapmamanızı öneriyoruz.

Halıcıoğlu Kurye Hizmeti

Yaşadığımız bu çağın teknoloji ve hız çağı olduğunun hepimiz fakındayız. Her şey çok hızlı gelişip büyümekte ve teknoloji aşırı hızlı gelişmektedir. Her geçen gün yeni birtakım şeyler keşfediliyor ve geliştiriliyor. Çağımızın hız çağı olmasından kaynaklı artık insan gücünün yerine makina gücü tercih edilmekte ve her iş makina ile yapılmaktadır. Bu nedenle makinalar yorulmadan durmadan çalışmakta ve üretmektedir.

Teknolojinin gelişmesi nedeni ile insanlar çok hızlı yaşamak zorunda kalmıştır. Bu da hayatlarında birçok noktayı etkilemektedir. Örneğin insanlar bu çağa ayak uydurmak için mesai saatleri içinde harıl harıl çalışmaktadırlar. Günümüzde mesai saatleri içinde işten çıkmak çok ta kolay bir şey değildir. Bu nedenle çalışan insanların da özellikle mesai saatleri içerisinde oluşan işlerini başkaları hallederler. Bu örneği özellikle ulaştırma hizmeti için verebiliriz. Bugün mesai saati içinde çıkıp önemli bir dosyayı başka bir yere götürmeniz imkânsızdır, ancak bunun hizmetini vermekte olan Halıcıoğlu kurye üzerinden işinizi halletmeniz ise oldukça kolaydır.

Halıcıoğlu kurye, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmıştır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde önemli dosyalarınızı, evraklarınızı veya kişisel eşyalarınızı gitmesi gereken yere ulaştıran firmamız, müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmıştır. Kaliteli hizmetin en büyük örneği olarak firmamız, çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Sizler de kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte olan bir firmadan hizmet almak istiyorsanız eğer en doğru adrestesiniz. Bizleri tercih ederek kişisel eşyalarınızı ve dosyalarınızı güvenle ulaştırabilirsiniz.

Kurye hizmeti vermekte olan Halıcıoğlu kurye, iletişim numarası üzerinden ulaşılması üzerine harekete geçmektedir. Bu nedenle her daim yanınızda bizlere ait iletişim numarası bulundurarak hızlıca ulaşabilirsiniz. Günümüzde yoğunluktan kaynaklı çoğu firmaya ulaşmak son derece zor iken bizlere ulaşmanız oldukça kolaydır. Çünkü geniş yelpazeli bir hizmet sunmakta olan firmamız, yeteri kadar kurye alımı yapmış ve halk için canla başla çalışmaktadır. Günümüzde aniden hepimizin bir ulaştırma hizmetine ihtiyaç duyma durumu olabilmektedir. Bu nedenle hızlı hizmet almak ister insan ve bu hızlı hizmeti bizlerden almanız mümkün. Bizi tercih ederek her işinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Birçok insan veya şirket farklı şekilde araç temizliği yapmaktadır. Hatta bazen hiç araç temizliği yapmayanlar ile karşılaşmak ta mümkündür. Günümüzde yüzeysel temizlik yapanlar ile derinlemesine temizlik yapanlar arasında seçim yapabilmek son derece kolay, çünkü gözle görülebilir bir fark vardır. Halıcıoğlu kurye, her zaman marka temizlik ürünleri kullanarak motor temizliğini yapmaktadır. Günlük olarak, kuryeye çıkmadan önce temizlenen motorlar daha sonra iyice dezenfekte edilmektedir.

Sadece motorlar değil o motoru kullanan çalışanlar da günlük olarak kişisel bakımlarını yapmaktadırlar. Firmamız, bu düzeni sağlamak adına düzenli toplantılar yapmakta ve sürekli olarak hatırlatmalarda bulunmaktadır. Sizler de eşyalarınızın temiz bir şekilde ulaştırılmasını istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Firmamız, temizliğe ve disiplinli çalışmaya oldukça önem vermektedir.

Günümüzde karada ulaşımı sağlamak için birçok farklı araç kullanılmaktadır. Otomobil, dolmuş, otobüs, tır, tren ve motosiklet. Bunlar arasında en küçük ve en hızlı olanı motosiklet olduğu için tüm kuryeler motosiklet kullanarak hizmet vermektedir. Halıcıoğlu kurye, kaliteli ve son model motosikletleri tercih ederek kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

Motosikletler, küçük olmalarından ve araçların giremediği her alana girebilmelerinden kaynaklı oldukça kullanışlı ve hızlılar. Bu nedenle tüm firmalar motosiklet kullanarak kurye hizmeti vermektedir. Motosiklet küçük olmasından kaynaklı hem az yakmakta hem de fiyat olarak bir araçtan daha uygun bir fiyata alınabilmektedir. Birçok ayrıcalığı olan motosiklet kuryeler için tek alternatif olmuştur. Halıcıoğlu kurye de motosiklet ile hizmet vermeyi tercih edenler arasındadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp