İçeriğe geç

Keresteciler Kurye

Keresteciler Kurye
Keresteciler Kurye

İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Keresteciler bölgesinde de trafik ve nüfus yoğunluğu bulunmaktadır. Hem iş merkezleri açısından hem de insan sayısı bakımından oldukça kalabalık bir yerdir. Tekstil gibi etkileşimin ve ticari faaliyetlerin yoğun olduğu bir sektörün bu bölgede yoğunlaşması haliyle kargo ve gönderi işlerini de arttırmaktadır. Özellikle Avrupa yakasında görülen bu denli büyük iletişim ve etkileşim faaliyetlerinde ise kurye hizmeti büyük önem taşır. Keresteciler bölgesinde de kurye hizmetlerine olan talep günden güne artmaktadır.

Motorlu kuryelerin hem hızlı hem hesaplı hem de daha az masraflı oluşu bu bölge adına avantajlı bir hizmettir. Biz firma olarak bu bölgede faaliyetlerde bulunurken kurye hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sunmaya çalışıyoruz. Keresteciler kurye faaliyetlerimizi memnuniyet odaklı bir çizgiye oturtmuş bulunuyoruz. Bu sayede bölge insanları tarafından düzenli olarak tercih edilmekteyiz. Keresteciler kurye hizmetlerimizin fiyat bandının sektör standartlarına göre avantajlı bir seviyede oluşu ise bizi daha cazip bir firma haline getirmiştir. Tamamen müşteri memnuniyetini esas alan bir politikayla bölge adına kurye hizmetlerini avantajlı bir hale getiriyoruz.

Gönderilerde önemli olan ilk esas hızdır. Bir gönderinin, kargonun veya iletinin acil olup olmamasına bakılmaksızın en hızlı şekilde tesliminin gerçekleşmesi gerekir. Alıcı ile gönderen arasında hızlı ve kaliteli bir hizmetin sunulması gerekir. Özellikle acil diye belirtilen gönderilerin vaat edilen süre zarfında alıcının eline ulaşması firmanın hizmet politikasını ve müşteri memnuniyet oranını ortaya koyar. Kurye faaliyetlerimizi bu anlamda yürütüyoruz. Müşterilerimiz açısından en hızlı gönderim usulü olan motorlu kurye taşımacılığının tüm avantajlarını sunuyoruz.

Olabilecek en hızlı şekilde hareket eden saha personelimizin ilk amacı süratli bir hizmet sunmaktır. Bu açıdan bakıldığı vakit sektörde bir hayli fazla tercih edilmemizin başındaki en önemli etken bu denilebilir. Ayrıca tüm gönderilerde maksimum güven hizmeti sunuyoruz. Hiçbir şekilde gönderilerin gizliliğine veya bütünlüğüne zarar getirecek eylemlerde bulunmuyoruz. Tüm gönderileri iletenden aldığımız gibi alıcıya teslim ediyoruz.

Kurye faaliyetlerinde en önemli unsurlardan biri yetkin personeldir. Biz firma olarak tamamen müşteri memnuniyetini sağlamak açısından oluşturduğumuz kriterleri uyguluyoruz. Tüm saha ve saha gerisi çalışanlarımız bu kriterlerimize uygun olarak seçilmektedir. Kurye faaliyetlerimizde tam donanımlı ve çözüm odaklı bir ekiple hizmet sunmaktayız. Trafik ve toplum kurallarına uygun hareket eden bu ekibimiz her bakımdan memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktadır. Hız ve güven politikamızdan ödün vermeyerek olabilecek en garantici yöntemleri kullanıyoruz. Tüm personelimiz müşterilerimiz ile iletişim esnasında görgü ve şirket kurallarına uygun bir şekilde hareket etmektedir. Bu yönümüzle hem kaliteli hizmeti hem de müşterilerimizi memnun bırakacak davranışları bir arada sunan bir firmayız.

Keresteciler kurye araçlarımızın tamamı gerekli olan tüm şartları karşılar niteliktedir. Trafik içerisine girip çıkan araçlar için dayanıklılık önemli bir meseledir. Sizlere hizmet sunarken hiçbir şekilde araçlarımızdan kaynaklı bir aksamaya mahal vermemek adına düzenli bakımları yaptırmaktayız. Tüm araçlarımızın periyodik bakımları özenli ekiplerce belli aralıklarla yapılmaktadır. Bu sayede gönderiyi ulaştırma esnasında meydana gelebilecek problem sayısını minimuma indirmiş bulunmaktayız. Ayrıca taşıt kategorisinde yer almasından dolayı gerekli olan trafik mevzuatlarına da uygundur. Tüm Keresteciler kurye araçlarımız trafik şartlarına uygun olduğu için resmiyete uygun bir şekilde hareket etmekteyiz. Motorlu kurye araçlarımızın gerekli denilebilecek tüm resmi evrakları tamdır ve olması gerektiği gibidir.

Keresteciler Kurye Hizmeti

Sys Kurye, verdiği yenilikçi hizmetleri ve her zaman güvenilir çözümler sunması sayesinde, sektörde diğer firmalardan farklı bir noktaya ulaşmış, sektöre yön verir bir hale gelmiştir. Tüm ülkede hizmetlerimize kolayca ulaşmanız için çalışan firmamız, İstanbul ili dahilinde tüm önemli merkezlerde hizmet noktaları oluşturmaktadır. Firmamız bünyesinde faaliyete geçirdiğimiz Keresteciler kurye hizmetimizle bu noktalara bir tane daha ekleyerek, kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İstanbul il sınırları içerisinde, hızlı ve güvenilir taşımacılık anlayışı ile hizmet veren Keresteciler kurye, gönderilerinizin tam zamanında yerine ulaşmasını sağlayacaktır. Seçeceğiniz hizmet tipine göre randevulu bir sistemle çalışan ekibimiz, kendi ve çevre güvenliğini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Hızlı olmak adına trafikte olumsuz durumlar oluşturmadan, en kestirme ve rahat yollar kullanılarak gerçekleştirilen taşımacılığımızla, güvenli bir hizmet almanız için çalışmaktayız.

Firma olarak çalışma prensibimiz, hız ve güveni beraber sunmak üzerine kuruludur. İstanbul’un yoğun trafiğinde, en hızlı rotaları oluşturarak taşımacılık sağlayan Keresteciler kurye ekibi, işinde uzman, deneyimli ve profesyonel motosiklet sürücülerinden oluşmaktadır. Ekibimizde yer alan herkesin önceliği kaliteli, güvenilir ve güvenli bir teslimat sağlamak, modern çağa uygun çözümler sunmaktır.

Kargoculuk ve kurye hizmetleri yönetmelikleri dahilinde kargo ile taşınması uygun olan her şeyin güvenle teslimatını yapmaktayız. Motosiklet ile taşınmaya uygun;

 • Resmi evrak ve belgeler,
 • Elektronik eşyalar,
 • Sanat ürünleri,
 • Hediyelikler,
 • Kıyafetler,
 • Kitaplar ve çok daha fazlasının taşınmasında güvenebileceğiniz hizmetlere Keresteciler kurye ekibimiz sayesinde ulaşabilirsiniz.

Tüm taşımacılık süreci dakikalar içerisinde tamamlanmakta, seçeneğiniz hizmet tipine göre bu süre 15 ila 180 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve talebinizi iletmek için sizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilir ya da web sitemizden yararlanabilirsiniz.

Yenilikçi hizmetlerimizden yararlanmak için, Keresteciler kurye ekibi ile iletişime geçtiğiniz anda sizlere;

 • Güvenli taşımacılık,
 • Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı,
 • Hız,
 • Kişiye özel çözümler,
 • 7/24 müşteri desteği ve
 •  Uygun ücretler sunulacaktır.

Sektörde en iyisi olmak için çalışan firmamız, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Herkesin en iyi hizmeti almaya hakkı olduğunu düşünerek, herkese eşit hizmet veriyor, kargoculuk ve kurye hizmetlerinde yeni bir çağ başlatıyoruz.

Yoğun trafikte motosiklet sürücüsü olmak ve zamanında varacağınız adrese ulaşmak, anlaşılması zor paha biçilmez bir sanat eseri yapmak gibidir. Bu sanatta ustalaşmış profesyonellerden oluşan Keresteciler kurye ekibi, günlük hayatta trafikte karşımıza çıkan tüm olumsuzluklara karşı hazırlıklı olarak hizmet vermektedir. İstanbul’u çok iyi bir şekilde bilen, tüm yollarda güvenli bir hızla hareket eden ekibimiz, kendi ve gönderinizin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Şirket politikamız herkes için güvenli hizmet vermek üzerine kurulmuştur. Hızlı teslimat yapılması adına tehlike arz eden durumlar oluşmasını kabul etmeyen, her daim insan ve çevre güvenliğini ön planda tutan bizler, herhangi olumsuz bir durum oluşturacak talepler olması durumunda farklı alternatifler sunarak hizmet vermeye çalışmaktayız. Taşıdığımız ürünlerin içeriğinden, teslimat adreslerine ve teslimat saatine kadar tüm faktörler özenle incelenmekte ve verdiğimiz hizmetler bu faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Motosiklet kullanıcısı tüm kuryelerimizin güvenliğini sağlama alıyor, gönderinize herhangi bir zarar gelmeden en kısa zamanda teslimatını yapıyoruz. Gönderilerin hem göndericisi hem de alıcısı olan kişilerin kişisel alanlarına saygı duyuyor, şahsi bir olumsuzluk oluşmasını engelliyoruz. Her zaman güvenle her zaman güvenebileceğiniz Keresteciler Kurye hizmetlerimizle yanınızdayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp