İçeriğe geç

Örnek Mahallesi Kurye

Örnek Mahallesi Kurye
Örnek Mahallesi Kurye

Örnek Mahallesi kurye işletmesi olarak sizlere kurye sektöründe kaliteli, deneyimli, tecrübeli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Siz müşterilerimizin vermiş olduğu siparişler teknolojik sistemlerimize anlık olarak yansımakta ve anında haberdar olmamızı sağlamaktadır. Vermiş olduğunuz siparişler hazırlanır hazırlanmaz kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmek suretiyle eksiksiz bir şekilde teslim alınmaktadır. Teslim alınan kuryeleriniz kurye elemanlarımızın ürün bilgileri ışığında motorlarımızın taşıma haznelerine dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme sayesinde ürünleriniz hasarsız bir şekilde sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Kurye elemanlarımızın kullandıkları navigasyon sistemleri ve çevresel bilgileri ışığında en doğru ve en güvenilir güzergâh belirlenmekte ve bu güzergâh üzerinden siparişleriniz adreslerinize doğru yola çıkmaktadır. Kurye elemanlarımızın motor kullanım yetenekleri sayesinde trafik sorununu en hızlı şekilde bertaraf ederek siparişlerinizi adreslerinize ulaştırmaktayız. İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında seçmiş olduğunuz ödeme ve teslimat seçeneklerine uygun olarak siparişleriniz sizlere teslim edilmektedir. Örnek Mahallesi kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet sonrasında internet sitemize girmek suretiyle aldığınız hizmet ile ilgili yorum ve puanlama yapmanız istenilmekte ve bu yorum ve puanlamalar sayesinde sunulan hizmetin eksik yanlarını keşfetmekte ve bu eksik yanların geliştirilmesi için çalışmalar yapmaktayız.

Örnek mahallesi kurye işletmesi olarak işletmemizden aldığınız kurye hizmeti karşısında pek çok ödeme yöntemlerini siz müşterilerimize sunmakta ve günlük maddi durumlarınıza göre rahatça sipariş verebilmenizi amaçlamaktayız. Siz müşterilerimiz sipariş verme aşamasında kapıda ödeme yöntemini seçtiğiniz zaman siparişlerinizi adreslerinize getiren kurye elemanlarımızın yanlarında bulunan post cihazları ile kartlarınızla veya nakit olarak ödeme yapabilme imkânına sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında kredi kartlarınız ve bankomat kartlarınız ile de ödeme yapabilme imkânına sahipsiniz. Bu ödeme seçenekleri sayesinde müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre ödeme yapabilmeleri ve bu sayede gönüllerince istediği her ürünü sipariş verebilmeleri sağlanmaktadır. Örnek Mahallesi kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz bu ödeme seçeneklerinin fazla olmasının en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Örnek Mahallesi Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza her zaman çok fazla önem göstermekteyiz. Sunduğumuz hizmetin kaliteli olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi kurye elemanlarımızdır. Bu sebeplerden dolayı bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ürün bilgileri ve ileri derece motor kullanım teknikleri alanlarında detaylı eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kalitesi ve memnun etme seviyesi her zaman en üst basamaklarda yer almaktadır. Ayrıca işletme olarak bünyemizde çalışacak olan kurye elemanlarının işe alımları aşamasında birçok denemeler ve sınavlar düzenlemekte ve bu sınavlarda başarılı olanlar arasında işe alımları gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede işe aldığımız elemanlarımızın deneyim ve tecrübelerinden emin olmaktayız.

Örnek Mahallesi kurye işletmesi olarak pek çok teslimat seçeneği ortaya koymaktayız. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere üç adet teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır. Uygunluk durumlarınıza göre sipariş verme esnasında istediğiniz teslimat seçeneğini seçebilme olanağına sahipsiniz. Örnek Mahallesi kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz bu teslimat seçeneklerinin ortak amacı siz müşterilerimizin günlük uygunluğuna göre seçimlerini yapabilmeleri ve bu özellik karşısında memnun kalmalarıdır. Seçtiğiniz her teslimat yöntemi kurye elemanlarımız tarafından dikkatli ve özenli bir şekilde uygulanmakta ve sizlerin takdirleri kazanılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara