İçeriğe geç

Uçak Kurye

Uçak Kurye
Uçak Kurye
Kurye hizmetleri son yıllarda hem çok gelişen hem de ihtiyacın arttığı bir alandır. Globalleşen dünya ile birlikte zaman daha hızlı akmaktadır. İş dünyasında da günlük hayatta da gönderilmesi istenen bir belge ya da paketin tam zamanında ve doğru adrese gönderilmesi de oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada ise güvenilir ve hızlı bir çözüm olarak uçak kurye hizmeti geliştirilmiştir. Böylelikle de kurye hizmetlerinde de yeni bir dönem başlamıştır.

SYS Kurye olarak sizlere alanında uzman kadromuz ile uluslararası kalite standartlarında uçak kurye hizmeti sunmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimizi en iyi hizmet ile buluşturabilmektir. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Kurye hizmeti için en uygun olan uçaklar ve ekipmanlar ile alt yapımızı oluşturduk. İlgili bütün planları hazırladık ve sonrasında da hizmetimizi hayata geçirdik.

Pek çok kişinin aklında kurye hizmeti hakkında soru işaretleri bulunmaktadır. Bu hizmet kapmasında gönderilecek belgeden ilaca pakete kadar pek çok şey hava yolu ile taşınmaktadır. Acele olarak tanımlanan ve başka bir şehre gönderilecek bir paket söz konusu olduğunda ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaman çok kıymetlidir ve uzun mesafede bir yere ise zamanında teslim edilmesi kara yolu ya da klasik hizmetler ile her zaman mümkün değildir. Bunun yanında da istenmeyen durumlar ile karşılaşma ihtimali de bulunmaktadır. Firmamız olarak sizlere en iyi çözümü sunmak için profesyonel bir çalışma geliştirdik. Gelişen teknoloji ile de hizmetimizi birleştirerek bu alanda da önemli bir ihtiyaca çözüm bulduk.

Turkish Cargo sürecinde paket, belge ya da başka bir şey uçağa güvenli ve çok titiz bir şekilde yerleştirilmektedir. Sonrasında ise de yola çıkılarak diğer havaalanına gidilmektedir. Bu süreçte iniş ve kalkışlar için ilgili bilgilendirme ve isimlerde alınmaktadır. İniş yapılması ile adreslere göre kuryeler uygun bir şekilde transfer edilerek teslim edilmektedir. Zaman kaybetme konusunda en ufak bir şansınız yok ise hizmetimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren sizlerin düşüncelerine çok değer vermekteyiz. İşimizi çok seviyoruz ve sizlerden aldığımız geri dönüşler ile de güç alarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Teslim ettiğimiz her paket ile sizlerin hayatında mutluluğunuzda ve başarınızda da ufak bir katkımız var ise de çok mutlu olmaktayız.

Uçak Kurye Hizmeti

Ülkemizde havaalanı olan ya da yakın bir ilde havaalanı bulunan her yere Uçak Kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Acil bir ihtiyaç olması halinde de ne yapacağımıza bakarak mümkün olan en kısa süre içerisinde de ulaştırmaktayız. Sektörde uçak kurye hizmeti dendiği zaman akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktayız. Çünkü sorunsuz bir hizmeti sizler ile paylaşmaktayız.

Hizmetimizi tercih etmeyi düşünüyorsanız yapmanız gereken ise sadece bizim ile iletişime geçmektir. Bir telefon uzakta olduğumuzu da hatırlatmak isteriz. SYS Kurye olarak bizi sadece bu alanda hizmet veren bir firma olarak da değil aynı zamanda da bir çözüm ortağı olarak da görebilirsiniz. Özellikle de iş dünyasında da gelen ve gönderilen çok fazla şey olmaktadır. Bu noktada ise hizmetlerimiz kapsamında da nasıl yapsak yerine firmamız ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Böylelikle zamandan kazanırken, bir iş yükünü de yapılacaklar listesinden silebilirsiniz.

Kişisel olarak göndermek istedikleriniz içinde firmamızı da tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan tüm noktaları sormak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuryeleme işlemi, gönderici tarafından herhangi bir ürünün bir alıcıya kuryeler vasıtasıyla iletilmesidir. Kuryelerin iletilmesi için çeşitli taşıma araçları kullanılmaktadır; araba, uçak, motor, tren vb. vasıtalar kullanılmaktadır. Hangi aracın kullanılacağı genel olarak ürünün teslim adresi ve ulaşımdaki aciliyet belirmektedir. SYS Kurye olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun şekilde kuryeleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimiz için kuryelerin hızlı ve güvenli bir şekilde gitmesi son derece önemlidir. Firma olarak, bu önemin farkına ve müşteri odaklı çalışma sistemimiz ile kalite standartlarına uygun kuryeleme hizmeti sunmaktayız. Bu alanda en hızlı kuryeleme işlemini uçak kurye ile sunmaktayız.

Uçak kurye ile Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun mesafeleri yakın kılıyor, sizler için en kısa sürede kuryenizi teslim ediyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize istediği cinsten ürünü güvenle kuryeleme imkânı sunmaktayız.

Uçak Kurye Avantajları

SYS kurye olarak müşterilerimize geniş yelpazede birçok hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerden en önemlisi ve en hızlısı şehirlerarası uçak kurye oluşturmaktadır. Türkiye’nin 7 bölgesinde bulunan, 52’den fazla şubemiz ile sistematik iş birliği çalışmamızla sayesinde kuryelerinizi taşımaktayız. Bu alanda sağladığımız avantajlar;

  • Acil kurye,
  • Aynı gün içinde şehirlerarası kurye,
  • Hassas bozulabilir ürünlerde kurye,
  • Kırılabilir ürünlerde kurye,
  • Değerli ürünlerde kurye
  • Soğuk depo ürünlerde kurye gibi birçok ürünün kuryelenmesini gerçekleştirmekteyiz.

Ürün taşınmasında profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile ürünleriniz herhangi bir deformasyon yaşamadan güvenle teslim edilmektedir. Ürünün cinsine göre gereken güvenlik tedbirleri alınmaktadır.

Uçak kurye hizmetimiz ile değerli eşyalarınızı profesyonel ekiplerimiz tarafından taşımaktadır. Kurye imkânından 7/24 dilediğiniz zamanda faydalanabilirsiniz. Firmamızın en önemli hizmeti anında ulaştırılması gereken acil kuryelerdir. Mesai saatleri dışında nöbetçi kuryelerimizden faydalanabilirsiniz.

Genel kurye hizmetinde yakın veya uzak kuryelerin ulaşımında aksamalar olmaktadır. Bir kaç saati alacak ulaşımlar günleri bulmaktadır. Ancak firma olarak hızlı ve güvenli kurye düsturumuz ile siz değerli müşterilerimize aynı gün içerisinde kurye hizmeti sunmaktayız. Bunun yanında hemen hemen her ürünün kuryelemesini yapmaktayız. İstediğiniz zaman kuryeleme imkânı ile diğer kurye firmalarından farklı olarak her an hizmetinizdeyiz.

Bünyemizde bulunan ekiplerimiz son derece profesyonel ve tecrübelidirler. Kuryelerin taşınmasından teslimatlarına kadar her an büyük bir titizlikle çalışmaktadırlar. Ürünün cinsine göre koruma altına alır ve takibatını yaparlar. Son teknoloji kullandığımız iletişim ağı sayesinde müşterilerimiz diledikleri an ürünlerinin son konumunun takibatını yapabilmektedir. Türk hava yolları güvencesiyle kuryeleriniz uçak kuryeyle kalite standartlarına uygun olarak taşınmaktadır. Uçak kurye ile sınırları ortadan kaldırıp aynı gün içerisinde ürün teslimatı yapmaktayız.

Kuryelerin kısa sürede ulaşımı kadar güvenle ulaşımı da son derece önemlidir. Kuryeleme işleminde birçok ulaşım aracı kullanılabilir. Karayolu, demiryolu, denizyolu, havayolu gibi seçenekler mevcuttur. Bu seçenekler arasında havayolu ulaşımı en hızlı ulaşım seçeneği olduğu gibi en güvenli ulaşım yollarından da biridir. Çalışma ekipler ne kadar profesyonel ve tecrübeli olursa olsun, gidilen yol güvenli değilse istenmeyen şeyler olabilir. Uçak kurye ile havayolu ulaşım sağlanmakta ve bu sayede ürünler büyük sarsıntılar, trafik ya da zaman kaybı ve herhangi bir deformasyon yaşamadan güvenle teslim sağlanmaktadır.

Firma olarak sunduğumuz geniş imkânlardan faydalanmak için kuryelerinizin gideceği bölgede havaalanı olması yeterlidir. Havaalanı olan her bölgede sizler için kaliteli ve geniş imkânlar sunmaya devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti misyonumuzla kurye firmaları arasında en çok tercih edilen firma olarak daha iyi hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp