Anasayfa » Uçak Kurye

Uçak Kurye

Kurye hizmetleri son yıllarda hem çok gelişen hem de ihtiyacın arttığı bir alandır. Globalleşen dünya ile birlikte zaman daha hızlı akmaktadır. İş dünyasında da günlük hayatta da gönderilmesi istenen bir belge ya da paketin tam zamanında ve doğru adrese gönderilmesi de oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada ise güvenilir ve hızlı bir çözüm olarak uçak kurye hizmeti geliştirilmiştir. Böylelikle de kurye hizmetlerinde de yeni bir dönem başlamıştır.

SYS Kurye olarak sizlere alanında uzman kadromuz ile uluslararası kalite standartlarında uçak kurye hizmeti sunmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimizi en iyi hizmet ile buluşturabilmektir. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Kurye hizmeti için en uygun olan uçaklar ve ekipmanlar ile alt yapımızı oluşturduk. İlgili bütün planları hazırladık ve sonrasında da hizmetimizi hayata geçirdik.

Pek çok kişinin aklında uçak kargo hizmeti hakkında soru işaretleri bulunmaktadır. Bu hizmet kapmasında gönderilecek belgeden ilaca pakete kadar pek çok şey hava yolu ile taşınmaktadır. Acele olarak tanımlanan ve başka bir şehre gönderilecek bir paket söz konusu olduğunda ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaman çok kıymetlidir ve uzun mesafede bir yere ise zamanında teslim edilmesi kara yolu ya da klasik hizmetler ile her zaman mümkün değildir. Bunun yanında da istenmeyen durumlar ile karşılaşma ihtimali de bulunmaktadır. Firmamız olarak sizlere en iyi çözümü sunmak için profesyonel bir çalışma geliştirdik. Gelişen teknoloji ile de hizmetimizi birleştirerek bu alanda da önemli bir ihtiyaca çözüm bulduk.

Turkish Cargo sürecinde paket, belge ya da başka bir şey uçağa güvenli ve çok titiz bir şekilde yerleştirilmektedir. Sonrasında ise de yola çıkılarak diğer havaalanına gidilmektedir. Bu süreçte iniş ve kalkışlar için ilgili bilgilendirme ve isimlerde alınmaktadır. İniş yapılması ile adreslere göre kuryeler uygun bir şekilde transfer edilerek teslim edilmektedir. Zaman kaybetme konusunda en ufak bir şansınız yok ise hizmetimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren sizlerin düşüncelerine çok değer vermekteyiz. İşimizi çok seviyoruz ve sizlerden aldığımız geri dönüşler ile de güç alarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Teslim ettiğimiz her paket ile sizlerin hayatında mutluluğunuzda ve başarınızda da ufak bir katkımız var ise de çok mutlu olmaktayız.

Ülkemizde havaalanı olan ya da yakın bir ilde havaalanı bulunan her yere uçak kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Acil bir ihtiyaç olması halinde de ne yapacağımıza bakarak mümkün olan en kısa süre içerisinde de ulaştırmaktayız. Sektörde uçak kurye hizmeti dendiği zaman akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktayız. Çünkü sorunsuz bir hizmeti sizler ile paylaşmaktayız.

Hizmetimizi tercih etmeyi düşünüyorsanız yapmanız gereken ise sadece bizim ile iletişime geçmektir. Bir telefon uzakta olduğumuzu da hatırlatmak isteriz. SYS Kurye olarak bizi sadece bu alanda hizmet veren bir firma olarak da değil aynı zamanda da bir çözüm ortağı olarak da görebilirsiniz. Özellikle de iş dünyasında da gelen ve gönderilen çok fazla şey olmaktadır. Bu noktada ise hizmetlerimiz kapsamında da nasıl yapsak yerine firmamız ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Böylelikle zamandan kazanırken, bir iş yükünü de yapılacaklar listesinden silebilirsiniz.

Kişisel olarak göndermek istedikleriniz içinde firmamızı da tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan tüm noktaları sormak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.