İçeriğe geç

Cennet Kurye

Cennet Kurye
Cennet Kurye

Kurye hizmetleri, ticari ve bireysel olarak paket göndermek isteyenler için oldukça önemlidir. Özellikle İstanbul’un hem insan hem de trafik yoğunluğunun taşımacılık işlemlerini zorlaştırması, motorlarla gerçekleştirilen teslimatların önemini doğrudan yükseltir. Cennet kurye ekiplerimizin deneyimleri ise trafikteki uzun bekleme sürelerini ortadan kaldırır. Adresinizden teslim alınan paketleriniz kusursuz bir halde alıcılarına ulaştırılır.

Sektörümüzde kaliteli süreçlerimizle ulaştığımız tecrübe aracılığıyla faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek, ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitlilikte hizmeti sizlere sunuyoruz. Başta ticari gereksinimleriniz olmak üzere dilediğiniz paket için profesyonel bir çerçevede uygulama yaparak, kararlaştırılan süre içerisinde gönderilerinizi taşıyoruz.

Cennet kurye çalışmalarımız, özellikle acil talebi olan müşterilerimize yüksek oranda avantaj sağlar. Belirli saat aralıklarında yaptığımız standart teslimat seçeneklerinin yanı sıra aciliyete göre 7 gün 24 saat boyunca ekibimizden destek alabilirsiniz. Bu hizmet türümüz hızlı bir şekilde gönderilmesi gereken tüm evrak ve ürünleriniz için sizlere benzersiz bir deneyim sunar.

Hizmet skalamız içerisinde motorlarımızla beraber donanımlı araçlarımızla teslimat yapma fırsatı da yer alır. Bununla beraber paketleriniz standart ölçülerin üzerinde bir sayıya veya ağırlığa sahip olsa da sizleri çözümsüz bırakmıyoruz. Trafik gibi sorunları arabalarımızla daha kolay atlatmak içinse iş planlamamızı özenle hazırlıyoruz. Ayrıca şehir dışı talepleriniz için uçak kargo anlaşması yaptığımız firmalarla transfer şansına da sahibiz.

Kurye desteğimiz, sadece paket gönderme isteklerinizin karşılanmasıyla sınırlı değildir. Adınıza gönderilen paketleri, havaalanı, otogar, gümrük veya belirttiğiniz başka bir noktadan alarak size getiriyoruz. Böylece hem kargo gönderim hem de alım süreçlerinde fazlasıyla rahat etmeniz mümkün olur. Bununla birlikte tüm gönderiliniz tarafımızdan sigorta altına alınarak taşınır. Bu durum, ortaya çıkması muhtemel sorunlara karşı tedirgin olmanızı engeller.

Cennet kurye hizmetlerimizden yararlanmanızı, bütçe dostu ücretlerimizle kolaylaştırmaktayız. Seçeceğiniz taşıma türü, adresler arasındaki mesafe ve paket özellikleri gibi etkenlere göre fiyat hesaplaması, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Böylece mümkün olduğunca düşük ödemeler yaparak, kaliteli hizmet alma fırsatından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Cennet Kurye Hizmeti

Gönderilerinizi en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlara taşımanın haklı gururunu taşıyoruz. Bu gönderi, kimi zaman toplantıya yetişmesi gereken hayati önemde bir evrak olurken, kimi zamanda ateşlenen çocuğunuza yetişecek ilaç olabilir. Sevdiklerinizin en özel günlerinde bir hediyenin, zamanında gideceği yere vardığından emin olmak konfordur. Firmamız, en ihtiyaç duyduğunuz anlarda tıpkı güvenilir bir dost gibi Cennet kurye hizmetiyle yanınızda olacaktır.

Cennet kurye hizmetini hayatına dahil eden kurumsal firmalar, lojistik için ayrılan bütçenin hafiflediğini, trafik işkencesine yenilen zamanın geri kazanıldığını ve en önemlisi gönderilerin güvenli teslimatı konusunda rahatlama yaşadıklarını belirtmişlerdir. Hava koşullarından etkilenmeyen, zaman tasarrufunu en verimli şekilde yöneten firmamızda, çalışanların can güvenlikleri de yüksek önem taşır. Tamamı tecrübeli bir kadrodan oluşan ekip arkadaşlarımız uzun yıllarını mesleklerine adamış, güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca kullanılan motorların tamamı bakımları yapılmış, can ve mal güvenliği açısından gerekli önemlerini tamamlamıştır.

Bu zamana kadar, bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlar gerekçesi ile henüz kurye hizmeti ile tanışmadıysanız mutlaka hayatınızda bir eksik var demektir. Zamanın en değerli nakit olduğu günümüz yaşam koşullarında konfor alanınızı genişletecek, kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak bu sistemi hayatınıza dahil etmenin vakti belki de çoktan gelmiştir. Gerek bireysel gerekse kurumsal kullanımlarda üstün çıkar sağlayacağımız sistemimiz yeni müşterilerine 7/24 hizmet sağlamak ve hayatınızı kolaylaştırmak hazır. İhale takip dosyalarından, hasta takip dosyalarına, iletilmeyi bekleyen faturalardan, unutulan eşyalara kadar sizin için değerli bütün gönderilerinizi vaktinde gideceği yere, güvenle teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Özel günleriniz için hazırladığınız planların da taşıyıcı biziz. İhtiyacınız olduğunda, sizin için çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara