İçeriğe geç
Anasayfa » Altınşehir Kurye

Altınşehir Kurye

Altınşehir kurye gönderilerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde alıcısına ulaştıran bir kurye hizmetidir. Tabi bu hizmetin avantajlarından en iyi şekilde yararlanmak için işini iyi yapan doğru firmayı tercih etmeniz gereklidir. Sys Kurye tam da bu noktada müşterilerine yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğu deneyimler ile profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sys Kurye olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Altınşehir kurye hizmetlerimizle beklentilerine uygun çözüm alternatifleri sunarak hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Sadece hizmet sırasında değil hizmet sonrası da destek hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu en kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz.

Altınşehir kurye hizmetlerimiz ile pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmeti sunuyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz gönderi çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Ayakkabı ve giyim ürünleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Elektronik ürün çeşitleri
 • Kimlik, ruhsat, pasaport, cüzdan, para vb.
 • Dosya, evrak, fatura, belge, doküman vb.
 • Kırtasiye ürünleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Süpermarket ürünleri
 • Kişisel bakım ve temizlik ürünleri
 • Kozmetik ürünleri
 • Yedek parçalar
 • Sağlık ürünleri ve tıbbi malzemeler
 • Aksesuar çeşitleri

Gibi daha birçok gönderinizin sorunsuz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Başakşehir kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız durumunda en kısa süre içinde tarafınıza dönüş sağlıyoruz. Sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınmasını istediğiniz ürün hakkında bilgi alıyoruz. Daha sonra konumunuza en yakın olan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz.

Kuryemiz gönderinizin taşınmak için uygun olup olmadığını incelemektedir. Eğer gönderiniz taşınmak için uygun ise zarar gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirerek vakit kaybetmeden alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır. Kısa sürede alıcının adresine ulaşarak gönderiyi teslim etmektedir. Sizlerden ve alıcıdan hizmetlerimizi değerlendirmenizi isteyerek bu doğrultuda kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye devam ediyoruz.

Sys Kurye olarak diğer hizmetlerimizde olduğu gibi İstanbul Kurye hizmetimiz için de her zaman alanında uzman olan donanımlı kişiler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kuryelerimize düzenli bir şekilde eğitimler vererek profesyonel hale gelmelerini sağlıyoruz. Sınavlar yaparak da bilgilerini test ediyoruz.

Firmamız taşınması yasal olmayan ve yanıcı, patlayıcı türdeki gönderiler için taşıma hizmeti vermemektedir. Altınşehir kurye hizmetlerimiz ile hangi türden gönderileri taşıdığımız hakkında bilgi almak için her zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi ekiplerimiz müşterilerimize her türlü konuda yardımcı olmaktadır. Gönderinizin nerede olduğu, sağlam bir şekilde alıcıya ulaşıp ulaşmadığı ve doğru kişiye teslim edilip edilmediğini de çağrı merkezimiz ile kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Altınşehir kurye fiyatları firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her zaman fiyatlarını uygun oranlarda tutarak müşterilerine destek olmaktadır. Sürekli kampanyalar yaparak da müşterilerimizin avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. Fiyatlarımız yararlanmış olduğunuz hizmete göre değişmektedir.

Gönderinizin türüne, gönderinizin taşınmasını istediğiniz konumun uzaklığına, tercih etmiş olduğunuz kurye hizmetine ve motor modeline göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Kurumsal firmalar ile düzenli anlaşmalar yaparak çok da uygun fiyatlar ile hizmetlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Kıymetli zamanınızı çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×