İçeriğe geç

Altınşehir Kurye

Altınşehir Kurye
Altınşehir Kurye

Altınşehir kurye gönderilerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde alıcısına ulaştıran bir kurye hizmetidir. Tabi bu hizmetin avantajlarından en iyi şekilde yararlanmak için işini iyi yapan doğru firmayı tercih etmeniz gereklidir.

Sys Kurye tam da bu noktada müşterilerine yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğu deneyimler ile profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sys Kurye olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Altınşehir kurye hizmetlerimizle beklentilerine uygun çözüm alternatifleri sunarak hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

Sadece hizmet sırasında değil hizmet sonrası da destek hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu en kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz.

Altınşehir kurye hizmetlerimiz ile pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmeti sunuyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz gönderi çeşitlerinden bazıları şu şekildedir:

 • Ayakkabı ve giyim ürünleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Elektronik ürün çeşitleri
 • Kimlik, ruhsat, pasaport, cüzdan, para vb.
 • Dosya, evrak, fatura, belge, doküman vb.
 • Kırtasiye ürünleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Süpermarket ürünleri
 • Kişisel bakım ve temizlik ürünleri
 • Kozmetik ürünleri
 • Yedek parçalar
 • Sağlık ürünleri ve tıbbi malzemeler
 • Aksesuar çeşitleri

Gibi daha birçok gönderinizin sorunsuz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız durumunda en kısa süre içinde tarafınıza dönüş sağlıyoruz. Sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınmasını istediğiniz ürün hakkında bilgi alıyoruz. Daha sonra konumunuza en yakın olan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz.

Kuryemiz gönderinizin taşınmak için uygun olup olmadığını incelemektedir. Eğer gönderiniz taşınmak için uygun ise zarar gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirerek vakit kaybetmeden alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır. Kısa sürede alıcının adresine ulaşarak gönderiyi teslim etmektedir. Sizlerden ve alıcıdan hizmetlerimizi değerlendirmenizi isteyerek bu doğrultuda kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye devam ediyoruz.

Sys Kurye olarak diğer hizmetlerimizde olduğu gibi kurye hizmetimiz için de her zaman alanında uzman olan donanımlı kişiler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kuryelerimize düzenli bir şekilde eğitimler vererek profesyonel hale gelmelerini sağlıyoruz. Sınavlar yaparak da bilgilerini test ediyoruz.

Firmamız taşınması yasal olmayan ve yanıcı, patlayıcı türdeki gönderiler için taşıma hizmeti vermemektedir. Altınşehir kurye hizmetlerimiz ile hangi türden gönderileri taşıdığımız hakkında bilgi almak için her zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi ekiplerimiz müşterilerimize her türlü konuda yardımcı olmaktadır. Gönderinizin nerede olduğu, sağlam bir şekilde alıcıya ulaşıp ulaşmadığı ve doğru kişiye teslim edilip edilmediğini de çağrı merkezimiz ile kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Altınşehir kurye fiyatları firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her zaman fiyatlarını uygun oranlarda tutarak müşterilerine destek olmaktadır. Sürekli kampanyalar yaparak da müşterilerimizin avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyoruz. Fiyatlarımız yararlanmış olduğunuz hizmete göre değişmektedir.

Gönderinizin türüne, gönderinizin taşınmasını istediğiniz konumun uzaklığına, tercih etmiş olduğunuz kurye hizmetine ve motor modeline göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Kurumsal firmalar ile düzenli anlaşmalar yaparak çok da uygun fiyatlar ile hizmetlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Kıymetli zamanınızı çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Altınşehir Kurye Hizmeti

Altınşehir kurye hizmetinden güvenle yararlanarak gün içerisinde alıcısına teslim edilmesi gereken paketleri teslimat adresine hızla ulaştırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızın sunduğu motor kurye hizmeti sayesinde her an her yerde 7/24 bu hizmete kolayca erişebilir ve yüksek güvenlik doğrultusunda motor kurye hizmeti alabilirsiniz. Şehir içi ve şehir dışı ulaştırılması gereken teslimatlarınız belirttiğiniz adrese yine sizin belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde en kısa sürede ulaştırılır. Değerli müşterilerimizin yüksek memnuniyeti bizler için önemli olmakla birlikte hizmetlerimiz kaliteli ve ekonomik şekilde sizlere sunulmaktadır. Altınşehir kurye hizmetinden kolayca yararlanmak, her an her yerde bu hizmete güvenle erişmek için sizler de şirketimizin hizmetlerini deneyimleyebilirsiniz.

Altınşehir kurye hizmetinden kalite ve güven ilkeleri içerisinde gönül rahatlığıyla yararlanmak için sizler de dilediğiniz an dilediğiniz yerde 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin kısa sürede alıcısına ulaştırmanız gereken belge, doküman ve evraklarınızın hızla dilediğiniz adrese dilediğiniz zaman dilimi içerisinde teslim edilmesini istiyorsanız sizler de motor kurye faaliyetinden yararlanabilirsiniz. Günden güne gelişmekte olan ve müşterilerin sık tercih ettiği motor kurye hizmeti oldukça başarılı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik bir işlemdir. Siz değerli müşterilerimiz için özenle sunduğumuz bu işlem sayesinde sizler de alanında uzman ekip arkadaşlarımızın teslimat hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Altınşehir kurye hizmeti sayesinde teslimatınız güvenle sizden teslim alınır, belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde güvenle alıcısına ulaştırılır.

Altınşehir kurye ayrıcalığı sayesinde sizler de güvenilir bir teslimat süreci yaşayabilirsiniz. Müşterilerin sık tercih ettiği motor kurye hizmeti ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulduğundan bütçenizi koruma fırsatı yakalayabilirsiniz. Motor kurye faaliyetinin birden çok avantajı bulunmaktadır.

 • Motor kurye hizmeti 7/24 ulaşabileceğiniz bir faaliyettir. Bu nedenle her an her yerde motor kurye hizmetine ulaşabilir, paketlerinizi kısa sürede alıcısına teslim etme fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Motor kurye hizmeti sayesinde hızlı ve güvenilir bir teslimat süreci yaşayabilirsiniz. Motor kurye hizmeti oldukça başarılı ve ekonomik bir hizmettir.
 • Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz motor kurye hizmeti alanında uzman, profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle güvenle motor kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili motor kurye hizmeti şehir içi ve şehir dışı teslimatların güvenle ulaştırılmasında önemli rol oynamaktadır. Sizler de teslimatlarınızın bir noktadan başka bir noktaya güvenle ulaştırılmasını sağlamak için motor kurye hizmetinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Altınşehir kurye hizmetinden bütçe dostu ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için özenle sunduğumuz motor kurye hizmeti 7/24 hizmetinizdedir. Sizler de bulunduğunuz noktadan uzak bir adrese gün içerisinde paket ulaştırmak isterseniz güvenle motor kurye faaliyetinden yararlanabilirsiniz. Müşterilerin sık tercih ettiği bu hizmet sayesinde sizler de her an her yerde motor kurye faaliyetinden yararlanarak şehir içi ve şehir dışı teslimat hizmetinden uygun fiyatlar dahilinde yararlanabilirsiniz.

Altınşehir kurye alanında uzman, deneyimli, profesyonel ekip arkadaşlarımızın sizlere sunduğu kaliteli hizmet sayesinde teslimatlarınız dilediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılır. Gün içerisinde teslim edilecek paketiniz hakkında her an her yerde güncel bilgiye ulaşabilir, hoşgörülü ve güvenilir ekip arkadaşlarımızdan dilediğiniz vakit detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Diğer kurye hizmetlerinin yanı sıra sık tercih edilen motor kurye hizmetinden yararlanmak için sizler de SYS Kurye farkını deneyimleyebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp