İçeriğe geç

Kadırga Kurye

Kadırga Kurye
Kadırga Kurye

Hayatımızın yoğun, hızlı ve koşuşturma içinde geçtiği dönemlerde, bireyler olarak zamana olan ihtiyacımızın farkındayız. Günlük aktivitelerimizde zaman kazanmak için önemli anlarımıza yeterince değer veremeyebiliyoruz ve önceliklerimizde dilemediğimiz değişiklikler yapmak zorunda kalabiliyoruz. Bu noktada Kadırga Kurye olarak, ne kadar küçük bir alanda olursa olsun, kargo ve gönderilerinizi zaman tasarrufu sağlamak ve sizleri memnun edecek bir hizmet sunmak için buradayız. Deneyimli kuryelerimiz ve modern araçlarımızla dilediğiniz yere hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilerinizi ulaştırmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetine büyük kargo işletmelerine oranla çok daha fazla önem veren işletmemiz Kadırga kurye olarak sizlerin mutluluğunu sağlamak için çalışıyoruz.

Modern zamanın trafiği ve yoğunluğu göz önünde bulundurarak, gönderilerinizin en hızlı şekilde elinizde olmasını amaçlayarak kuryelerimiz ile birlikte elimizden geleni gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda çalışan kuryelerimiz, normal şartlar altında 30-50 dakika arasında gönderilerinizi ulaştırma olanağına sahiplerdir. Ancak gönderinin büyüklüğü, ağırlığı, türü ve teslimat adresine bağlı olarak süre değişim gösterebilmektedir. Kargonuzun belirtilen süre sınırları içerisinde sizlere ulaşmaması durumunda iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşarak elemanlarımıza ulaşabilir, kargonuzun detaylarını sorgulayarak gerekirse yeni bir ulaşım süresine erişim sağlayabilirsiniz.

Kadırga Kurye Hizmeti

Kadırga kurye hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz için sunduğumuz servisler bitmek bilmiyor. Gönderinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini merak eden müşterilerimiz için kullanışlı bir ara yüzüne sahip, kolay erişim sağlayabileceğiniz harita içerikli bir moto kurye servisi sunmaktayız. Sitemize üye olarak aktif gönderilerinizin durumunu detaylı bir şekilde takip edebilir, gönderinizin sizlere ne kadar yaklaştığını ve gecikme durumlarında nedenlerini öğrenebilirsiniz.

Kullanışlı ara yüzü ile müşteri dostu bir yapıya sahip olan harita takip seçeneğimiz sayesinde artık Kadırga kurye hizmetleri ile kargonuza erişim eskisinden bile daha kolay. Diler telefonunuz aracılığı ile ulaşabileceğiniz, dilerseniz de bilgisayar ya da dizüstü elektronik araçlarınız yoluyla giriş yapabileceğiniz sitemiz sayesinde arama bile gerçekleştirmeden kargo durumunuza saniyeler içerisinde erişim sağlamanız mümkün. Sizler de hızlı ve güvenilir bir hizmet almak istiyor iseniz bizleri tercih edin.

Sevdiklerimiz arasında kronik rahatsızlığı olanlar için ilaç almak hayati öneme sahip olabilir. Bu nedenle, acil ilaç servisimizi tüm müşterilerimize gönül rahatlığı ile sunmaktayız. Sağlık ve güvenliğiniz adına özenle gerçekleştirdiğimiz bu hizmet sayesinde, ilaçlarınızı en kısa sürede teslim ediyoruz. Hızlı çalışmaya özen göstermek için eğitilen kuryelerimiz ve memnun olmanız adına her türlü alanda fedakârlık sağlamaya önem gösteren işletmemiz olarak sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı adına çalışmalarımızı asla durdurmuyoruz.

Dilerseniz sahip olduğunuz işletmelere dilerseniz de bireysel olarak evlerinize kadar tıbbi ürün ve ilaç hizmeti sağlayabilen kuryelerimiz sizlerin yardımına koşmak için daima yanınızda. Sizler de Kadırga kurye hizmetlerinden yararlanmak istiyor iseniz ve acil ilaç servisimiz dikkatinizi çekiyor ise, iletişim numaramız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve ilaç siparişinizi anında oluşturabilirsiniz. Kadırga kurye hizmetleri olarak büyük kargo şirketlerinin aksine, sizlere hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Memnuniyetiniz ve gönderilerinizin güvenliği konusunda oldukça özenli ve dikkatli davranmayı eğitimlerimiz yolu ile kuryelerimize aşılıyoruz. Hizmetlerimizden yararlanarak, zamanınızı daha verimli kullanabilir ve gönderilerinizin güvenle teslim edildiğine emin olabilirsiniz. Sizler ile paylaştığımız iletişim numarası yolu ile bizler ile iletişime geçebilir, sizin için listelediğimiz birbirinden ayrı hizmet adına bizlerden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara