İçeriğe geç

Tüccarbaşı Kurye

Geçmişten günümüze farklı farklı hizmetlerde binlerce firma kurulmuştur. Sektörden sektöre değişim gösteren bu firmalar, ayakta kalabilmek için kaliteyi esas almak zorundadırlar. Unutmayın ki bir firma kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuyor ise ömrü çok çok kısadır. Bu nedenle kurulduğu günden bu yana kalitesi ile her geçen gün büyüyen ve daha da gelişen firmamız, siz değerli halkımıza bu kaliteyi sunabilmiş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Tüccarbaşı kurye, deneyimli ve donanımlı çalışan kadrosu ile yüzlerce başarıya imzasını atmış bulunmaktadır. Geçmişte tek alternatif olan firmamız, geleceğin de tek alternatifi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan firmamız, geçmişten günümüze memnuniyet esaslı çalışmış, hizmet vermiş ve bunun akabinde çok yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Firmamız son derece güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana hiç ara vermeden çalışan ve halka kaliteli hizmeti aralıksız bir şekilde sunan Tüccarbaşı kurye, bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmaya devam ediyor. Bugünlere kolay gelmediğimizi ve büyük çabalar sarf ederek kaliteyi ayağınıza kadar getirdiğimizi belirtmekte fayda var. Firmamızı tanıdıkça ve hizmet aldıkça ne kadar köklü bir film olduğunu kendiniz de göreceksiniz. Her hizmeti kalite kokan firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşmanız mümkündür.

Kurulduğumuz günden bu yana hiç durmadan çalışmış çabalamış ve sonra bir hizmet oluşturmuş bulunmaktayız. Bu hizmeti herkese ulaştırabilmek için firmamız, birçok yönteme başvurmuş ve başarılı da olmuştur. Kadıköy kurye, müşterinin iletişime geçmesi ile birlikte hareket ediyor ve anında hizmete başlıyor. Müşterilerimizin bizleri araması üzerine anlık olarak kuryelerimiz harekete geçiyorlar.

İstanbul Kurye, hizmeti gereği sadece bulunduğu şehir merkezinde hizmet vermektedir. Tüm kurye hizmetleri gibi kısa mesafelere git gel yapan firmamız, bu hizmeti en iyi şekilde yapmaktadır. Sizler de şehir içinde bir yerden bir yere bir şey göndermek veya bir şeyler sipariş etmek istiyorsanız, firmamız hizmetinizdedir. Hemen bizleri arayarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir.

Günümüzde hayatın ne kadar geliştiğini ve ilerlediğini hepimiz görmekteyiz. Bunun önünü açan en temel şey teknolojidir. Teknoloji ile birlikte her sistem gelişmiş ve daha da profesyonelleşmiştir. Hayat daha da kolaylaşmış insanlar her şeye daha hızlı ulaşabilir olmuştur. Günümüzde oturduğumuz yerden dünyanın öbür ucunda yer alan bir müzeyi gezebiliyor ve gene kimsenin ayak basmadığı Mars gezegenine inip gezebiliyoruz. Tüm bunlar teknolojinin inanılmaz gelişmesi ve bizlere kolaylık sağlaması ile oluşmuştur.

Tüccarbaşı kurye de teknolojiyi kullanarak kendini daha iyi tanıtma ve hizmetini büyütme adımları atmıştır. Firmamıza ait sosyal medya hesapları üzerinden bakarak tüm geçmiş hizmetleri görebilir ve geleceğe dair güven alabilirsiniz. Ayrıca fiyat sorabilir veya direkt olarak sosyal medya üzerinden de yazarak iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, hem iletişim numarası üzerinden hizmet sunuyor hem de sosyal medya üzerinden. Geniş yelpazeli hizmeti ile firmamızı tanıyabilir ve anında ulaşabilirsiniz.

Sizlerin de bildiği üzere bizler şehir merkezi dışına çıkmıyor ve hizmetimizi sadece şehir merkezinde sunuyoruz. Bunun yanı sıra çok ağır yükler taşımıyor belli bir kotada ürün taşıması yapıyoruz. Bu nedenle Tüccarbaşı kurye, sadece motosiklet ile hizmet sunuyor. Motosiklet tercih edilmesinin en büyük sebebi hem çok küçük ve hızlı olması hem de oldukça az yakıt yakmasıdır. Ayrıca motosiklet hem ucuz bir araç hem de küçük olmasından kaynaklı büyük araçların giremediği her sokağa, patika yola girebilmektedir. Bu nedenle kurye hizmeti sunan her firmanın tercihi motosiklettir.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×