İçeriğe geç

Tüccarbaşı Kurye

Tüccarbaşı Kurye
Tüccarbaşı Kurye

Geçmişten günümüze farklı farklı hizmetlerde binlerce firma kurulmuştur. Sektörden sektöre değişim gösteren bu firmalar, ayakta kalabilmek için kaliteyi esas almak zorundadırlar. Unutmayın ki bir firma kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuyor ise ömrü çok çok kısadır. Bu nedenle kurulduğu günden bu yana kalitesi ile her geçen gün büyüyen ve daha da gelişen firmamız, siz değerli halkımıza bu kaliteyi sunabilmiş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Tüccarbaşı kurye, deneyimli ve donanımlı çalışan kadrosu ile yüzlerce başarıya imzasını atmış bulunmaktadır. Geçmişte tek alternatif olan firmamız, geleceğin de tek alternatifi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan firmamız, geçmişten günümüze memnuniyet esaslı çalışmış, hizmet vermiş ve bunun akabinde çok yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Firmamız son derece güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana hiç ara vermeden çalışan ve halka kaliteli hizmeti aralıksız bir şekilde sunan Tüccarbaşı kurye, bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmaya devam ediyor. Bugünlere kolay gelmediğimizi ve büyük çabalar sarf ederek kaliteyi ayağınıza kadar getirdiğimizi belirtmekte fayda var. Firmamızı tanıdıkça ve hizmet aldıkça ne kadar köklü bir film olduğunu kendiniz de göreceksiniz. Her hizmeti kalite kokan firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşmanız mümkündür.

Kurulduğumuz günden bu yana hiç durmadan çalışmış çabalamış ve sonra bir hizmet oluşturmuş bulunmaktayız. Bu hizmeti herkese ulaştırabilmek için firmamız, birçok yönteme başvurmuş ve başarılı da olmuştur. Kurye müşterinin iletişime geçmesi ile birlikte hareket ediyor ve anında hizmete başlıyor. Müşterilerimizin bizleri araması üzerine anlık olarak kuryelerimiz harekete geçiyorlar.

Kurye hizmeti gereği sadece bulunduğu şehir merkezinde hizmet vermektedir. Tüm kurye hizmetleri gibi kısa mesafelere git gel yapan firmamız, bu hizmeti en iyi şekilde yapmaktadır. Sizler de şehir içinde bir yerden bir yere bir şey göndermek veya bir şeyler sipariş etmek istiyorsanız, firmamız hizmetinizdedir. Hemen bizleri arayarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir.

Günümüzde hayatın ne kadar geliştiğini ve ilerlediğini hepimiz görmekteyiz. Bunun önünü açan en temel şey teknolojidir. Teknoloji ile birlikte her sistem gelişmiş ve daha da profesyonelleşmiştir. Hayat daha da kolaylaşmış insanlar her şeye daha hızlı ulaşabilir olmuştur. Günümüzde oturduğumuz yerden dünyanın öbür ucunda yer alan bir müzeyi gezebiliyor ve gene kimsenin ayak basmadığı Mars gezegenine inip gezebiliyoruz. Tüm bunlar teknolojinin inanılmaz gelişmesi ve bizlere kolaylık sağlaması ile oluşmuştur.

Tüccarbaşı kurye de teknolojiyi kullanarak kendini daha iyi tanıtma ve hizmetini büyütme adımları atmıştır. Firmamıza ait sosyal medya hesapları üzerinden bakarak tüm geçmiş hizmetleri görebilir ve geleceğe dair güven alabilirsiniz. Ayrıca fiyat sorabilir veya direkt olarak sosyal medya üzerinden de yazarak iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, hem iletişim numarası üzerinden hizmet sunuyor hem de sosyal medya üzerinden. Geniş yelpazeli hizmeti ile firmamızı tanıyabilir ve anında ulaşabilirsiniz.

Sizlerin de bildiği üzere bizler şehir merkezi dışına çıkmıyor ve hizmetimizi sadece şehir merkezinde sunuyoruz. Bunun yanı sıra çok ağır yükler taşımıyor belli bir kotada ürün taşıması yapıyoruz. Bu nedenle Tüccarbaşı kurye, sadece motosiklet ile hizmet sunuyor. Motosiklet tercih edilmesinin en büyük sebebi hem çok küçük ve hızlı olması hem de oldukça az yakıt yakmasıdır. Ayrıca motosiklet hem ucuz bir araç hem de küçük olmasından kaynaklı büyük araçların giremediği her sokağa, patika yola girebilmektedir. Bu nedenle kurye hizmeti sunan her firmanın tercihi motosiklettir.

Tüccarbaşı Kurye Hizmeti

Kurye uygulamalarının önemi gün geçtikçe özellikle kalabalık ve yoğun trafiğe sahip şehirlerde artmaya devam ediyor. Yetişmesi gereken acil evraklar ve paketler vaktinde yerine ulaştırılamıyor, kargolar yoğunluklarından dolayı teslim zamanlarını net olarak müşterilerine belirtemiyor. Bu olumsuzluklar sebebiyle iş faaliyetleri ve özel işlerde gecikmeler ve sorunlar yaşanabiliyor.

Tüccarbaşı kurye ekibi günün her saati hizmete hazır olarak beklemektedir. Gece gönderilerinizin kabulü yapılmakta ve dilediğiniz saatte paketleriniz yerine ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizin tüm acil işlemlerinde hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak her zaman öncelikli hedefimizdir. Oluşabilecek sorunlara karşı çözüm odaklı yaklaşımlarımız ve kreatif yöntemlerimiz ile müşteri mağduriyetlerine izin vermemekteyiz. Şehir içinde yer alan tüm lokasyonlara hizmeti götürmekte olan Tüccarbaşı kurye ekibimizle aynı zamanda şehir dışına gönderilmesi gereken ürünlerinizi de aracı havayolları veya araçlara teslim ediyoruz.

Gönderi yapmak için kurye çağırmak istediğinizde ve merak ettiğiniz işlemleri öğrenmek istediğinizde müşteri destek hattımız size ihtiyacınız olan her konuda destek olmaktadır. Paket detaylarınızı bildirdiğiniz takdirde sizin için en doğru teslimat seçeneği belirlenmektedir. Paket içeriğinde yer alan ürünleriniz hassas veya motorla taşınamayacak ebatlarda ise araçlı kurye hizmetimiz devreye girmektedir. Bizlere teslim ettiğiniz gönderileriniz taşıma süresince sigorta kapsamına alınmakta ve olumsuz durumlarda maddi kayıplarınızın önüne geçilmektedir.

Tüccarbaşı kurye ekibi yol güzergâh bilgileri ve sürüş deneyimi konularında uzman oldukları için en hızlı ve en güvenilir teslimat deneyimini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Elbette hızlı teslimat yapabilmek adına diğer insanları tehlikeye atacak durumlardan kaçınmaktadırlar. Tecrübe, müşteri odaklı çalışma, pratik ve çözüm getiren yaklaşımları ile tüm kuryelerimiz aradığınız hizmeti ayağınıza getirmektedir.

Tüccarbaşı kurye ekibimiz özel gönderilerinizi Vip statüde değerlendirebilmekte ve çok daha kısa sürelerde yerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Gece ve nöbetçi kurye hizmetiyle gece dilediğiniz saatlerde yine aynı kalite ve özenle paketlerinizi belirttiğiniz adreslere ulaştırmaktadır. Gümrük ve hava kargo ile alakalı olan gönderi süreçlerinizde de sizlere destek olamaya devam eden ekibimiz uygun fiyatlar ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Motor ve araçlarımızın bakım noktasında kontrollerini aksatmadan gerçekleştiriyoruz. Aksi bir durum yaşanmaması adına tüm güvenlik tedbirlerini harfiyen uyguluyoruz. Bununla birlikte yenilik anlamında meydana gelen gelişmeleri yakından izleyerek uygulama noktasında hayata geçiriyoruz. Tüccarbaşı kurye ailesi olarak her aşamada kusursuz bir deneyim yaşatabilmek adına var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kıymetli eşya, bireysel gönderi, kırılacak eşya, dosya, sözleşme, evrak ve tüm ticari gönderilerinizi aralarında herhangi bir ayrım yapmadan aynı hassasiyetle adreslerine ulaştırıyoruz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Avantajlı Hizmetler

  • 7 gün 24 saat aksamayan hizmet çeşitliliği
  • Şehir içi ve şehir dışı hızlı taşımacılık
  • Acil durumların çözümü için nöbetçi kurye seçeneği
  • Profesyonel ve oldukça deneyimli personellerle hizmet
  • Gönderilerin anlık takibi
  • Vip araçlarla teslimat ayrıcalığı
  • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı
  • Kaliteden taviz vermeyen hizmetler
  • Bütçe dostu uygun fiyat tarifesi
  • Her aşamada müşteri hizmetleri desteği gibi uygulamalarımızla bizleri tercih ederek ihtiyaçlarınız doğrultusunda en faydalı hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tüccarbaşı kurye ekibi olarak fiyatlarımızı belirlerken titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Tercih edeceğiniz taşıma yöntemi, paketlerinizin taşınacağı mesafe ve gönderi ölçülerinin bir arada hesaplanmasıyla, fiyatlarımızı sizlere iletmekteyiz. İletmiş olduğumuz fiyatlarla bütçenize hiçbir aşamada ağır yük yüklememeyi hedefliyoruz. Hem maddi hem de manevi kazançlarınızı arttırmak bizler için son derece önemlidir. Tüm avantajlarıyla uygulamalarımızdan yararlanmak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara