İçeriğe geç

Esenşehir Kurye

Esenşehir Kurye
Esenşehir Kurye

Esenşehir kurye uygulamalarımızla yıllardır gerek Esenşehiriçinde gerekse İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Ümraniye’nin en gözde mahallelerinden birisi olan Esenşehir yüz bin civarı nüfusa sahiptir. Üstelik organize sanayi bölgesi burada yer almaktadır. Dolaysıyla çok sayıda şirket mahallede yer almakta, birçok insan burada çalışmaktadır. Mahallede sadece iş sahaları 50 bin civarı kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır.

Esenşehirsürekli gelişen ve değişen bir mahalledir. Teknolojinin olanakları, iletişim imkanları arttıkça insanların alışkanlıkları da değişmekte, bu da farklı sektörlere ihtiyaç doğurmaktadır. Esenşehir kurye hizmetlerimizle bu alanda profesyonel çözümler sunuyor, en acil ihtiyaçlarınıza dakikalar içinde yardımcı oluyoruz. Bunun için her biri alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, kendini sürekli geliştiren, uzman personellerle çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimizde gerekse sahada en iyi kuryelerle çabalıyoruz.

SYS Kurye olarak kendimizi sürekli geliştiriyor, çağın en son olanaklarıyla yollarda aktif oluyoruz. Dünya standartlarında kurye hizmetlerimizle müşteri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Dilerseniz Esenşehiriçindeki adresler arasında dilerseniz Esenşehirile İstanbul’un herhangi bir adresi arasında gönderilerinizi taşıyoruz.

Ümraniye kurye hizmetlerimiz birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bu nedenle de her geçen gün bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarda daha fazla tercih edilmektedir. Bu noktada SYS Kurye hizmetlerimizin Esenşehirlilere sağlamış olduğu başlıcaavantajlar şunlardır:

 • Hız: Moto kurye uygulamalarımız son derece hızlıdır. Oysa geleneksel kargo ve posta uygulamalarında yan mahalleler arasında dahi bir gönderinin ulaştırılması günler alabilmektedir. Firmamız son derece sistemli çalışmakta, randevu oluşturduğunuz anda bütün kontrolü ele almakta ve en kısa sürede paketleriniz belirteceğiniz adresten alınıp teslimat adresine ulaştırılmaktadır.
 • Zaman: Zaman bütün İstanbulluların en büyük ihtiyacıdır. Hemen herkes günün daha uzun olmasını istemekte, bu da işlerini yetiştirememekten, aklındakileri yapamamaktan kaynaklanmaktadır. Özellikle yoğun İstanbul trafiği her gün insanların saatlerde yolda kalmasına neden olmaktadır. Oysa bizler sizlerin paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle ilgilenebilir, üretebilir, istirahat edebilir, hobilerinize zaman ayırabilir ya da sevdiklerinizle olabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkin kullanırsınız.
 • Güvenlik: İstanbul Kurye hizmetlerimizde paketlerinizin güvenliğine azami ölçüde dikkat ediyoruz. Özel taşıma alanlarında taşıyor, hiçbir zarar görmemesine, hasar almamasına dikkat ediyoruz. Ezilmeden, karışmadan, güvenle alıcısına ulaştırıyoruz.

Esenşehir kurye ihtiyaçları çok farklı şekillerde olabilmektedir. Bizler daima müşteri odaklı çalışıyor, müşteri ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Bu nedenle farklı kurye çeşitleriyle yollarda yer alıyoruz.

Esenşehirnormal kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz her türlü paketinizi taşıyoruz. Bölgelere göre normal kuryemizin teslimat süresi değişebilse de en fazla 180 dakika içinde teslimat yapmayı vaat ediyoruz.

Hızlı Esenşehirkurye modelimizde daha hızlı teslimat vaat ediyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınız ve randevu oluşturulduğu anda harekete geçiyor, bölgelere göre değişse de en fazla 90 dakikada istediğiniz adrese teslimat yapmayı vaat ediyoruz.

Acil Esenşehirkurye modelimizde daha da hızlanıyor, teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar, hatta çoğu zamanda daha kısa süreye düşürebiliyoruz. Mesai saatleri dışında taşınması gereken gönderileriniz için Esenşehirgece kurye ile 7/24 yollarda oluyoruz.

Esenşehir kurye hizmetlerimizin en büyük avantajlarından birisi fiyat olmaktadır. İlk günden bu yana en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Paketinizin alınacağı ve bırakılacağı adresler arasındaki mesafeye, seçilen motor kurye modeline ve gönderiye göre fiyatlarımız değişmektedir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp detayları paylaşabilir, fiyat teklifi alabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Esenşehir Kurye Hizmeti

İstanbul ili içinde yer alan her bölgeye, gönderilerinizin hızlı ve güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayan hizmetlerimize Esenşehir kurye sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Sys Kurye bünyesinde verdiğimiz hizmetleri hiçbir ekstra ücret ödemeden Esenşehir bölgesinde de almanız için faaliyete geçirdiğimiz bu hizmetimiz, hem iş hem okul hem de özel hayatınızı kolaylaştıracak çözümleri ve uygun fiyatları ile güvenebileceğiniz çözüm ortağınız olacaktır.

Özellikle online ticaret siteleri üzerinden satış yapan firma sahipleri ya da ıslak imzalı, son derece önemli evrakları iletmekle yükümlü kişiler tarafından tercih edilen hizmetlerimiz, ekonomik fiyatları ile de sizlere destek olmaktadır.

İşinizi büyütürken güvenle kullanabileceğiniz Esenşehir kurye verdiği farklı türdeki hizmetlerle her daim size en uygun seçeneği bulabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Bizimle çalışarak;

 • 7/24 müşteri desteği
 • Randevulu çalışma şekline sahip olduğumuz için gecikme olmadan gönderinizin teslim alınması ve teslim edilmesi
 • Güvenli ödeme sistemimiz sayesinde kişisel bilgilerinizin asla üçüncü kişilerin eline geçmemesi
 • Paketinizin güvenliği ve hasarsız teslimatının garanti edilmesi
 • İstanbul içerisinde en fazla 120 dakikada teslimatın tamamlanması
 • Gece ya da gündüz fark etmeksizin, tüm kurye taleplerinizin karşılanması
 • Kargo ile taşınmaya uygun her eşyanın güvenle taşınması
 • Deneyimli ve profesyonel çalışma ekibi ve daha nice ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

İstifadeniz sunduğumuz hizmetlerimizin birçoğu şehir içinde motosiklet kullanımda ve sektörde deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Esenşehir kurye ekibine dahil olan herkes, daha öncesinde benzer işler yapmış, motosiklet kullanımının faydalarını ve risklerini bilen, trafikte sevgi ve saygı ilkesi ile çalışan kişilerden oluşmaktadır. Ekibimize olan güvenimiz, her geçen gün daha çok mutlu müşteriye verdiğimiz hizmetle artmakta, bu güveni işimize yansıtmaktayız.

Sizlerin de gözü kapalı güvenebileceği Esenşehir kurye ekibimizin sunduğu hizmetlerin başında;

 • Acil kurye
 • Hızlı kurye
 • Ekspres kurye
 • Gün içi teslim kurye
 • Gece kurye ve
 • Nöbetçi kurye gelmektedir.

Eğer gönderinizle ilgili hızlı ulaşım dışında ya da şehirlerarası kargo gönderme ihtiyacınız varsa, Sys Kurye bünyesinde sunduğumuz farklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sürekli koşturduğumuz, bir yere yetişmeye çalıştığımız ve her şeyin düzenli olması için inanılmaz efor sarf ettiğimiz bir hayat yaşıyoruz. Hayatlarımız bir yandan dolu dolu geçerken diğer yandan bu durum hepimizi yoruyor ve yıpratıyor. Bu sebeple hizmet alırken karşı tarafından bizi anlayıp, ihtiyacımız olan şeyleri doğru şekilde sunmasına gereksinim duyuyoruz. Hangi sektörde çalıştığınızın, sosyal statünüzün, yaşınızın, cinsiyetinizin kısacası özel hayatınızın hiçbir şekilde işleyişini etkilemediği bir kurye hizmeti için Esenşehir kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Verdiğimiz tüm hizmetler, herkes için aynı özen gösterilerek verilmekte, işimiz her yaştan her gruptan insanın güvenle yararlanabilmesi üzerine kurulu bir sistemle yürütülmektedir. Her şeyi düşünmek zorun kalan sizler için, günlerce paket beklemeyi ya da evde olmadığınız için iade edilen paketlerinizin getirdiği aksilikleri hayatınızdan tamamen çıkarmanızı sağlayacak olan Esenşehir kurye hizmetimiz, farkında olmadan hayatınızı dar eden kargo takibi sürecini ortadan kaldırarak rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır.

Esenşehir Kurye talebiniz olduğunda 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezimiz ya da web sitemizden gönderinizin içeriğine ve teslimat adresine bağlı en uygun saatlerle randevu oluşturulur. Randevu saatinde bulunduğunuz yere gelen kuryemiz, paketinizi teslim alır ve daha önce onayladığınız saatte teslimat adresine ulaşarak, imza karşılığında gönderinizin teslimatını tamamlar. Her iki tarafta tüm süreci canlı takip edebileceği gibi teslimat tamamlandığında bilgilendirme SMS’i her iki tarafın cep telefonlarına gönderilmektedir.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×