İçeriğe geç
Anasayfa » Esenşehir Kurye

Esenşehir Kurye

Esenşehir kurye uygulamalarımızla yıllardır gerek Esenşehiriçinde gerekse İstanbul’un diğer bütün mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Ümraniye’nin en gözde mahallelerinden birisi olan Esenşehir yüz bin civarı nüfusa sahiptir. Üstelik organize sanayi bölgesi burada yer almaktadır. Dolaysıyla çok sayıda şirket mahallede yer almakta, birçok insan burada çalışmaktadır. Mahallede sadece iş sahaları 50 bin civarı kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır.

Esenşehirsürekli gelişen ve değişen bir mahalledir. Teknolojinin olanakları, iletişim imkanları arttıkça insanların alışkanlıkları da değişmekte, bu da farklı sektörlere ihtiyaç doğurmaktadır. Esenşehir kurye hizmetlerimizle bu alanda profesyonel çözümler sunuyor, en acil ihtiyaçlarınıza dakikalar içinde yardımcı oluyoruz. Bunun için her biri alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, kendini sürekli geliştiren, uzman personellerle çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimizde gerekse sahada en iyi kuryelerle çabalıyoruz.

SYS Kurye olarak kendimizi sürekli geliştiriyor, çağın en son olanaklarıyla yollarda aktif oluyoruz. Dünya standartlarında kurye hizmetlerimizle müşteri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Dilerseniz Esenşehiriçindeki adresler arasında dilerseniz Esenşehirile İstanbul’un herhangi bir adresi arasında gönderilerinizi taşıyoruz.

Ümraniye kurye hizmetlerimiz birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bu nedenle de her geçen gün bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarda daha fazla tercih edilmektedir. Bu noktada SYS Kurye hizmetlerimizin Esenşehirlilere sağlamış olduğu başlıcaavantajlar şunlardır:

  • Hız: Moto kurye uygulamalarımız son derece hızlıdır. Oysa geleneksel kargo ve posta uygulamalarında yan mahalleler arasında dahi bir gönderinin ulaştırılması günler alabilmektedir. Firmamız son derece sistemli çalışmakta, randevu oluşturduğunuz anda bütün kontrolü ele almakta ve en kısa sürede paketleriniz belirteceğiniz adresten alınıp teslimat adresine ulaştırılmaktadır.
  • Zaman: Zaman bütün İstanbulluların en büyük ihtiyacıdır. Hemen herkes günün daha uzun olmasını istemekte, bu da işlerini yetiştirememekten, aklındakileri yapamamaktan kaynaklanmaktadır. Özellikle yoğun İstanbul trafiği her gün insanların saatlerde yolda kalmasına neden olmaktadır. Oysa bizler sizlerin paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle ilgilenebilir, üretebilir, istirahat edebilir, hobilerinize zaman ayırabilir ya da sevdiklerinizle olabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkin kullanırsınız.
  • Güvenlik: İstanbul Kurye hizmetlerimizde paketlerinizin güvenliğine azami ölçüde dikkat ediyoruz. Özel taşıma alanlarında taşıyor, hiçbir zarar görmemesine, hasar almamasına dikkat ediyoruz. Ezilmeden, karışmadan, güvenle alıcısına ulaştırıyoruz.

Esenşehir kurye ihtiyaçları çok farklı şekillerde olabilmektedir. Bizler daima müşteri odaklı çalışıyor, müşteri ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Bu nedenle farklı kurye çeşitleriyle yollarda yer alıyoruz.

Esenşehirnormal kurye modelimizle aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz her türlü paketinizi taşıyoruz. Bölgelere göre normal kuryemizin teslimat süresi değişebilse de en fazla 180 dakika içinde teslimat yapmayı vaat ediyoruz.

Hızlı Esenşehirkurye modelimizde daha hızlı teslimat vaat ediyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınız ve randevu oluşturulduğu anda harekete geçiyor, bölgelere göre değişse de en fazla 90 dakikada istediğiniz adrese teslimat yapmayı vaat ediyoruz.

Acil Esenşehirkurye modelimizde daha da hızlanıyor, teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar, hatta çoğu zamanda daha kısa süreye düşürebiliyoruz. Mesai saatleri dışında taşınması gereken gönderileriniz için Esenşehirgece kurye ile 7/24 yollarda oluyoruz.

Esenşehir kurye hizmetlerimizin en büyük avantajlarından birisi fiyat olmaktadır. İlk günden bu yana en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Paketinizin alınacağı ve bırakılacağı adresler arasındaki mesafeye, seçilen motor kurye modeline ve gönderiye göre fiyatlarımız değişmektedir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp detayları paylaşabilir, fiyat teklifi alabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×