İçeriğe geç

Akfırat Kurye

Akfırat Kurye
Akfırat Kurye

Çok yoğun bir iş gününde nasıl götüreceğim sorusunun yanıtını aramak ya da iş planının içerisine bu tür işleri eklemek özellikle de İstanbul gibi kalabalık ve trafiğin büyük bir sorun olduğu şehirde kolay bir iş değildir. Akfırat kurye hizmetimiz ile de bu tür şeyleri düşünmeden planlarınızı daha rahat bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Son yıllarda değişen ihtiyaçlar ile birlikte gelişen teknolojinin etkisi ile de pek çok şey etkilenmiştir. Özellikle de hem iş dünyasında hem de günlük hayatta gönderilmesi gereken belgelerden paketlere kadar her şey daha da önemli hale gelmiştir. Bunun yanında da zamanın önemi daha da ortaya çıkmıştır. Bir plan belirli bir zaman dahilinde yapılmaktadır. İş dünyasında da işler belirlenen bir takvim üzerinden ilerlemektedir. Dolayısıyla da gönderilecek olan belgenin, paketin ya da başka bir şeyin niteliği fark etmeksizin doğru yerde ve zamanda olması da oldukça önemlidir.

Firmamızı hedeflerine ulaşmak için bir çözüm ortağı olarak da görebilirsiniz. Amacımız kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteli bir hizmet sunabilmek ve bunun yanında da güvenilir hizmetin adresi konumunda da yer alabilmektir. Tuzla Belediyesi ilçe sınırları içinde profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktayız. Her zamanda buluşturmaya devam edeceğiz.

Hizmetimiz kapsamında sadece dosya, sözleşme tarzı evrakların götürüldüğünü düşünmeyin. Çeşitli büyüklüklerde paketlerde taşınabilmektedir. Ayrıca özel günlerde, sürpriz yapmak istediğiniz zamanda Kurye hizmetimizi de tercih edebilirsiniz. Unutulmaz bir anı için ve hayatınıza renk katabilmek için firmamızı kurduk. Bu gaye ile de çalışmalarımızı yapmaktayız.

Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde bu alanda duyulan ihtiyacı karşılayabilmek ve en iyi şekilde de hizmetlerimizi sizlere ulaştırabilmek için en ufak bir detayı dahi atlamadan dikkat etmekteyiz. Sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız sizlerin düşüncelerine çok değer vermektedir. Sizlerin hizmetlerimizden memnun kalmasından aldığımız güç ile de İstanbul’un her noktasına ulaşmaktayız.

Pek çok kişinin merak ettiği soruların başında Kurye hizmeti nasıl olmaktadır gelmektedir. Son yıllarda çok hızlı bir şekilde yükselen kurye hizmetleri ihtiyacın büyük bir kısmını da karşılamıştır. Dolayısıyla da bu kadar önemli bir hizmet olmasından dolayı da en çok araştırılan konuların başında gelmektedir.

Hizmetimiz sizlerin çağrı merkezimizi aramanız ile başlamaktadır. Sizlere birtakım sorular sormaktayız. Bu sorular ise;

  • Bir belge mi bir paket mi yoksa başka bir şey mi göndermek istiyorsunuz?
  • Özel olarak dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmakta mıdır?
  • Hangi adresten ve ne zaman teslim alınacaktır?
  • Hangi adrese ve ne zaman teslim edilecektir?

olarak ifade edebiliriz. Bu soruların yanıtları doğrultusunda da size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Sonrasında ise trafik gibi durumlar ile karşılaşmamak için detaylı bir plan yapılarak zamanında ve doğru adrese teslim edilmektedir.  Size de teslim edildiğine dair yapılan bilgilendirme ile de süreç tamamlanmış olmaktadır. SYS Kurye olarak hizmetlerimizi bütün aşamaları ile bu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız siz değerli müşterilerimize modern ve gelişmiş alt yapımız ile Akfırat kurye hizmeti vermektedir. Sektöre yön veren bir firma olmamız ve bunun yanında da hizmetlerimiz ile de sektöre imzamızı atmış olmamız kalitemizin en önemli kanıtlarıdır.

Gönül rahatlığı ile bize güvenerek farklı alternatifler aramadan iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden sadece bir telefon kadar uzakta olduğumuzu unutmayın.

Akfırat Kurye Hizmeti

İstanbul 16 milyonluk nüfusu sayesinde dünyadaki kalabalık metropoller arasında yer almaktadır. Şehirde olan bu kalabalık beraberinde pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bu sorunlardan en büyüğü olan trafik günlük yaşamı olumsuz etkileyerek vakit kaybına neden olmuştur.

Taşımacılık sektöründe zaman oldukça önemlidir. Fakat yoğunlaşan trafik sebebiyle teslim zamanları uzamaktadır. Ayrıca şehirdeki hızlı nüfus artışı çarpık kentleşmeye neden olmuş ve bu sebeple araçların dar sokaklardan geçmesi güç hale gelmiştir.

Tam da bu sorunlar için ihtiyaca yönelik çözümler sunarak en iyi şekilde hizmet veren Sys kurye sayesinde kolay ve hızlı ulaşım sağlıyoruz. Dünyada popüler şekilde kullanılan kurye hizmetini ülkemizde uyguluyoruz. Akfırat kurye sayesinde evrak, dosya, belge, pasaport, hediyelik eşya, yemek, kıyafet gibi daha pek çok ürünlerinizin taşınmasını sağlıyoruz.

Donanımlı motorlarımız sayesinde araçların girmekte zorlandığı sokaklardan rahat şekilde geçebiliyor ve trafiğe takılmadan teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Akfırat kurye sayesinde motorlar hakkında bilgili, iyi kullanabilen ve gerekli donanıma sahip sürücülerimizle kaliteli şekilde hizmet veriyoruz. Motorlarımız son teknoloji, düzenli şekilde bakımları yapılmış ve her türlü güvenlik önlemi alınmış şekilde yola çıkmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz konum bilgilerinizi alarak size en yakın kuryeyi adresinize yönlendirmektedir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi teslim alarak istediğiniz adrese güvenilir ve hızlı şekilde teslimatını sağlamaktadır.

Akfırat kurye sizlere güvenilir şekilde hizmet vermek için her türlü önlemini almaktadır. Gönderiniz özelliklerine uygun motor çeşidimizle hızlı şekilde taşınmaktadır. Taşıma sırasında bir problemle karşılaşılırsa kuryemiz profesyonel şekilde sorunu çözerek yola devam etmektedir. Eğer gönderinize bir zarar gelirse zararınız maddi ve manevi şekilde firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sizleri mağdur etmeyerek ve daima yanınızda olarak en iyi hizmeti almanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Sizlere daha acil ihtiyaçlarınız için sunduğumuz Vip kurye hizmetimizle de hizmet veriyoruz. Daha donanımlı olan Vip kurye motorlarımız sayesinde gönderiniz iki kat daha hızlı şekilde taşınıyor. Mesela uçağa bineceksiniz ama yanınızda pasaportunuzun olmadığını fark ettiniz veya acil bir ilaca ihtiyacınız var hiç dert etmeyin Vip kurye hizmetimizle en kısa sürede ve en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Akfırat kurye hizmetimiz ile Bayramoğlu gönderilerinizi teslim alarak istediğiniz konuma kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz. Sizler için anlık konum bilgilendirme özelliği sunarak gönderinizi istediğiniz zaman kontrol etmenizi sağlıyoruz.

Akfırat kurye hizmetimiz için sunduğumuz Express kurye sayesinde yakın mesafeye teslim edilmesi gereken gönderilerinizi 15 ile 30 dakika arasında, uzak mesafeye teslim edilmesi gereken gönderilerinizi ise 45 ile 60 dakika arasında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Gönderileriniz bizimle her zaman güvendedir. Kurye hizmetimizde kargoda yaşanan hiçbir sorun yaşanmaz. Tek elden, aktarmasız ve 7/24 hizmetimiz sayesinde güvenilir ve hızlı şekilde teslimat yapıyoruz. Kırılma, yıpranma ve kaybolma olmadan sağlam şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Akfırat kurye fiyatlarımızla sizleri mutlu etmeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi makul fiyatlarla sunarak sizlerin yanınızda oluyoruz. Fiyat belirlerken şu özelliklere dikkat ediyoruz:

  • Gönderinizin özellikleri
  • Seçtiğiniz kurye hizmeti
  • Seçtiğiniz motor çeşidi
  • Gönderinizin teslim edileceği mesafe

Bu özelliklere göre bir fiyat belirledikten sonra sizinle karşılıklı şekilde anlaşarak uygun fiyatlar sunuyoruz. Sizler de hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak isterseniz bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Gece gündüz demeden çalışarak daima yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp