İçeriğe geç

Topçular Kurye

Topçular Kurye
Topçular Kurye

Belgeler, dosyalar, gönderilmesi gereken pek çok şey hem günlük hayatta hem de iş hayatında büyük bir yere sahiptir. Sadece bu tür şeyleri gönderebilmek değil aynı zamanda da zamanında doğru yerde olabilmesi de oldukça önemlidir. Yoğun olunmasının yanı sıra bir günde yapılacak işler listesi gözden geçirildiği zaman ve trafik gibi sorunlar ile de karşılaşılması zamanında teslim edilmesini de oldukça zorlaştırabilmektedir. Bu duruma bir çözüm olması ve çeşitli sektörlerde hizmet veren firmalara da çözüm ortağı olabilmesi için Topçular kurye hizmetini vermekteyiz.

Sizler diğer işlerinizi daha rahat bir şekilde yaparken alanında uzman ekibimizde sizlerin yerine belirtilen tarih ve zamanda belge ya da paketlerinizi adrese teslim etmektedir.

Firmamız için her şeyden önce işimizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapabilmek gelmektedir. Bugüne kadar sayısız pek çok şeyi taşıdık ve adreslere ulaştırdık. Elde ettiğimiz tecrübe ile birlikte gelişen teknolojiyi de birleştirince Topçular Kurye hizmetimiz meydana gelmiştir.

Uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile tanışmak ve profesyonel bir çözüm ortağı bulmak için doğru adrestesiniz. Pek çok firma lojistik departmanı kurarak çözüm bulmaya çalışsa da ekonomik açıdan incelendiği zaman her firma için uygun bir çözüm değildir. Bunun yerine daha uygun maliyetli olan hizmetimiz ile de planlarınızı hayata geçirirken gecikme ya da ulaştı mı sorusunun yanıtını aramadan işlerinize odaklanabilirsiniz.

Topçular Kurye dendiği zaman ilk akla gelen sorunsuz bir hizmetin adresi konumunda yer almamız olmaktadır. Çünkü işimizi büyük bir dikkat ve titizlik ile hayata geçirmekteyiz. Kurye sizden belge ya da göndermek istediği şeyi teslim alınmasından teslim edilene kadar ki bütün süre çok yakından takip edilmektedir. Başarımızın sırlarından biri ise de bu bakış açımızdır.

Kurye hizmetimiz ile de oldukça iddialıyız. İşimizi severek yapmaktayız ve sizlerin de düşüncelerine çok değer vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ile bu hizmeti uluslararası kalite standartlarında sunmaktayız.

Gelişen teknolojiyi de takip ederek hizmetlerimizde de etkin bir şekilde kullanmaktayız. Ayrıca kullanılan motosikletlerin bakımı ise düzenli olarak yapılmaktadır. Teslim süresince en ufak bir sorun ile karşılaşmadan ve zaman kaybı yaşamadan götürebilmek için ise Eyüp Belediyesi içindeki bütün detayları önceden izlemekteyiz. Topçular motorlu kurye hizmetimiz ile tanıştığınız gün sizin ve firmanızın için bir dönüm noktası olacaktır.

Pek çok kişinin aklında kurye hizmeti nasıl olmaktadır gelmektedir. Hizmetimiz aslında sizin firmamız ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Sonraki süreçte ise;

  • Çağrı merkezimizi aradığınız zaman ekibimiz sizlere birtakım sorular yöneltmektedir.
  • Bu sorular içerisinde bir belge mi veya bir paket mi olduğu, kurye sürecinde nelere dikkat edilmesi gerektiği, adres, teslim edilecek tarih gibi bilgiler alınmaktadır.
  • Sonrasında bu bilgilerin yanıtları değerlendirilerek konum olarak size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir.
  • Kurye sizden belgeyi/paketi teslim alarak sizden alınan bilgilere göre de yola çıkmaktadır.
  • Zamanında ve gecikmeden teslim edebilmek içinde güzergah hakkında da bir inceleme yapılarak en uygun rota belirlenmektedir.
  • Teslim edilmesi ile de birlikte size ilgili bilgilendirme yapılarak da süreç tamamlanmış olmaktadır.

Sadece iş için değil aynı zamanda da Topçular kurye hizmetimiz ile de sevdiklerinize sürprizlerde yapabilirsiniz. Hediyeniz ya da göndermek istediğiniz başka bir şeyi nasıl versem diye düşünmeden hizmetimizi düşünebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçin.

Topçular Kurye Hizmeti

Zaman zaman hepimiz kargo ve teslimatlarımız konusunda sorun yaşıyoruz. Kargo başka birine teslim ediliyor, kargonun teslim edileceği tarihte evde olamıyoruz veya kargomuz bir şekilde kayıplara karışıyor. Hepimizin mağdur olduğu kargo ve teslimat sorunlarına gelen büyük çözüm ise Topçular kurye hizmeti.  Teslimatlarınızda hız ve kalite arıyorsanız, motorlu kurye hizmeti bizler için çok değerli bir fırsat. Gereken en kısa sürede, büyük özveri ile çalışan motorlu kuryeler günümüzün gizli kurtarıcıları olmaya devam ediyor. Her siparişimizi bize hızla ulaştıran kuryelerin trafik ve yoğunluk sorunu hala çözüme kavuşmasa da her koşulda insanlığa büyük hizmet sunuyorlar.

Önemli bir belgenin size ulaşması kargo şirketleri dahilinde iki veya üç iş gününü bulmaktayken, Topçular kurye bünyesinde bulunan çalışanlarımız sayesinde bu zamanı en düşük süreye iniyor. Sevdiklerinize göndereceğiniz armağanın gün içinde ulaşması çok geç saatleri bulmaktayken kuryelerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda en kısa zaman diliminde sevdiklerinize ulaşıyor. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaya çalışırken, kendimizi geliştirmeye ve daha iyisini yapmaya devam ediyoruz.

Müşterilerin güveni ve memnuniyetini en yüksek kademede tutarak bugünlere gelen Topçular kurye çalışanlarımız değerli müşterilerimizin en sık tercih ettiği firma olmamızı da sağlıyor. Çünkü değerli vaktinizi en verimli şekilde değerlendirerek sizlere kısa sürede teslimatlarınızı ulaştırıyoruz. Firmamız özenli çalışma tarzı sayesinde müşterilerimizin özellikle tercih ettiği bir firmadır. Kıymetli vaktinizi özenle değerlendiren firmamız siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutan firmamız değerli müşterilerimiz için özenle çalışmaktadır. Kıymetli müşterilerimizin istek ve önerileri bizler için çok değerli bu nedenle yüksek özveri ve çabayla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Değerli müşterileri için büyük özveriyle çalışan çalışanlarımız Topçular kurye sektöründe bizlere en sık tercih edilen firma olma özelliği kazandırıyor. Çünkü çalışanlarımız müşterilerimiz için büyük çaba ve emek sarf ederek hizmet vermektedir. Siz kurye ihtiyacı duyduğunuzu bizlere belirttiğiniz andan itibaren size en yakın kuryeyi yönlendirerek bulunduğunuz noktadan teslimatınızı aldırıyor, ulaşmasını istediğiniz noktaya paketinizi hızla taşıyoruz.

Kırılabilecek, hasar görebilecek paketlerinize gereken en büyük dikkati sağlayarak istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Ulaştırma süresi boyunca kuryemizle irtibatta olabilir, kontrol sağlayabilirsiniz. Topçular kurye çalışanlarımız siz değerli müşterilerimiz için özverili bir şekilde çalışıyor, en kısa sürede paket teslimatı gerçekleştiriyor. Teslimatlarınızın güvenliği ve hasar görmemesi bizler için çok değerli. Birçok kargo şirketinde tecrübe ettiğimiz üzere paketlerin kırılma, hasar görme ve kaybolma durumu bizim firmamız için asla geçerli olamaz. Çünkü kuryemiz sadece sizin paketinize odaklanarak başka hiçbir noktaya uğramadan adresten adrese hızlı teslimat yapmaktadır.

Sizlere sadece kalite değil, hızlı teslimat da sunuyoruz. Hızlı teslimat özelliğimiz sayesinde müşterilerin en sık tercih ettiği firma olma özelliğine sahibiz. Kıymetli müşterilerimizin fikir ve önerileri bizler için çok değerli, özenle sürdürdüğümüz işlerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Sevdiklerinize giden en kısa yol olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Mükemmeliyetçi çalışma tarzımız ve profesyonel kuryelerimiz sayesinde en özenli çalışma stilini sergiliyoruz. Topçular kurye sektörünün hızlı çalışanlarına sahip olan firmamız müşterilerimiz için en hızlı yollarla trafikten uzak ve hızlı teslimat odağını merkez alarak çalışmaktadır. Sizler de sevdiklerinize giden en kısa yolları tercih etmek, hızlı bir şekilde teslimatlarınıza hasarsız ve güvenli şekilde sahip olabilmek isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara