Anasayfa » Topçular Kurye

Topçular Kurye

Belgeler, dosyalar, gönderilmesi gereken pek çok şey hem günlük hayatta hem de iş hayatında büyük bir yere sahiptir. Sadece bu tür şeyleri gönderebilmek değil aynı zamanda da zamanında doğru yerde olabilmesi de oldukça önemlidir. Yoğun olunmasının yanı sıra bir günde yapılacak işler listesi gözden geçirildiği zaman ve trafik gibi sorunlar ile de karşılaşılması zamanında teslim edilmesini de oldukça zorlaştırabilmektedir. Bu duruma bir çözüm olması ve çeşitli sektörlerde hizmet veren firmalara da çözüm ortağı olabilmesi için Topçular kurye hizmetini vermekteyiz.

Sizler diğer işlerinizi daha rahat bir şekilde yaparken alanında uzman ekibimizde sizlerin yerine belirtilen tarih ve zamanda belge ya da paketlerinizi adrese teslim etmektedir.

Firmamız için her şeyden önce işimizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapabilmek gelmektedir. Bugüne kadar sayısız pek çok şeyi taşıdık ve adreslere ulaştırdık. Elde ettiğimiz tecrübe ile birlikte gelişen teknolojiyi de birleştirince Topçular kurye hizmetimiz meydana gelmiştir.

Uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile tanışmak ve profesyonel bir çözüm ortağı bulmak için doğru adrestesiniz. Pek çok firma lojistik departmanı kurarak çözüm bulmaya çalışsa da ekonomik açıdan incelendiği zaman her firma için uygun bir çözüm değildir. Bunun yerine daha uygun maliyetli olan hizmetimiz ile de planlarınızı hayata geçirirken gecikme ya da ulaştı mı sorusunun yanıtını aramadan işlerinize odaklanabilirsiniz.

SYS Kurye dendiği zaman ilk akla gelen sorunsuz bir hizmetin adresi konumunda yer almamız olmaktadır. Çünkü işimizi büyük bir dikkat ve titizlik ile hayata geçirmekteyiz. Kurye sizden belge ya da göndermek istediği şeyi teslim alınmasından teslim edilene kadar ki bütün süre çok yakından takip edilmektedir. Başarımızın sırlarından biri ise de bu bakış açımızdır.

Topçular kurye hizmetimiz ile de oldukça iddialıyız. İşimizi severek yapmaktayız ve sizlerin de düşüncelerine çok değer vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ile bu hizmeti uluslararası kalite standartlarında sunmaktayız.

Gelişen teknolojiyi de takip ederek hizmetlerimizde de etkin bir şekilde kullanmaktayız. Ayrıca kullanılan motosikletlerin bakımı ise düzenli olarak yapılmaktadır. Teslim süresince en ufak bir sorun ile karşılaşmadan ve zaman kaybı yaşamadan götürebilmek için ise Eyüp Belediyesi içindeki bütün detayları önceden izlemekteyiz. Topçular motorlu kurye hizmetimiz ile tanıştığınız gün sizin ve firmanızın için bir dönüm noktası olacaktır.

Pek çok kişinin aklında İstanbul Kurye hizmeti nasıl olmaktadır gelmektedir. Hizmetimiz aslında sizin firmamız ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Sonraki süreçte ise;

  • Çağrı merkezimizi aradığınız zaman ekibimiz sizlere birtakım sorular yöneltmektedir.
  • Bu sorular içerisinde bir belge mi veya bir paket mi olduğu, kurye sürecinde nelere dikkat edilmesi gerektiği, adres, teslim edilecek tarih gibi bilgiler alınmaktadır.
  • Sonrasında bu bilgilerin yanıtları değerlendirilerek konum olarak size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir.
  • Kurye sizden belgeyi/paketi teslim alarak sizden alınan bilgilere göre de yola çıkmaktadır.
  • Zamanında ve gecikmeden teslim edebilmek içinde güzergah hakkında da bir inceleme yapılarak en uygun rota belirlenmektedir.
  • Teslim edilmesi ile de birlikte size ilgili bilgilendirme yapılarak da süreç tamamlanmış olmaktadır.

Sadece iş için değil aynı zamanda da Topçular kurye hizmetimiz ile de sevdiklerinize sürprizlerde yapabilirsiniz. Hediyeniz ya da göndermek istediğiniz başka bir şeyi nasıl versem diye düşünmeden hizmetimizi düşünebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçin.