İçeriğe geç

Kuruçeşme Kurye

Kuruçeşme Kurye
Kuruçeşme Kurye

Kuruçeşme kurye hizmetimiz ile de sizlerin çözüm ortağınız olmak istemekteyiz. Plan yaparken çok fazla detay yapmadan işlerinizin aksamadan ilerleyebilmesi içinde alanında uzman kadromuz ve uluslararası kalite standartlarına sahip hizmet anlayışımız ile de sektörlerin bu önemli ihtiyacını ortadan kaldırmayı amaçlamaktayız.

Moto kurye hizmetleri üzerine çok fazla araştırma yapılmaktadır. Bu durumda çeşitli nedenler etkili olmak ile birlikte ihtiyaçta her geçen gün artmaktadır. Hem iş dünyasında hem de günlük hayatta zaman çok hızlı bir şekilde akmaktadır. Dolayısıyla Beşiktaş Belediyesi gibi yerlerde trafik faktörü göz önüne alındığında ise zamanı yönetmek daha da önemli bir hal almaktadır.

Bu noktada ise lojistik sektörü devreye girmektedir. Hemen hemen bütün sektörlerin ortak ihtiyaç duyduğu bir departman olmasının yanı sırada işlerin aksamamasında oldukça önemli bir role sahiptir. Ancak tam da bu noktada maliyet işin içine girmektedir. Alt yapının kurulması ekibin kurulması derken uzun bir liste ile karşılaşılmaktadır. Dolayısıyla da farklı çözüm alternatifler aranmaktadır.

Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz ile iş hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Belgeler, sözleşmeler, iş için önemli olan dosya ile klasörler bunun yanında ise koli gibi büyük kuryelerde taşınmaktadır. Bu noktada aklınızda soru işaretleri oluşmasın.

Günlük hayatta da kurye hizmetimizde tercih edilmektedir. Sevdiğiniz birine sürpriz yapmak istiyorsanız ya da önemli bir gün yaklaşıyorsa ne yapacağınız konusunda kararsız iseniz de güzel bir seçenek olabilir. Hazırladığınız bir hediyeyi ya da başka bir şeyi de bu hizmetimiz ile de göndermeyi düşünebilirsiniz.

Kurye hizmetimizle de İstanbul’un çeşitli noktalarına istediğiniz tarihte dosya ya da paketlerin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Normal şartlar altında bir program yapılırken düşünülen ilk şey nasıl ve ne zaman götüreceğiz olmaktadır.

Bu durumda ise de şartlar tamamen değişmiştir. Bu soruları sizlerin adına bizler sormaktayız. Çok fazla iş ve detayın bulunduğu da düşünüldüğünde sizler için bir çözüm ortağından çok daha fazlasını amaçlamaktayız. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaya devam etmekteyiz.

Pek çok kişinin aklına gelen ilk soru Kuruçeşme kurye hizmetimizin nasıl gerçekleştiği hakkında olmaktadır. Bu sorunun yanıtını detaylı bir şekilde açıklamadan önce sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirdiğimizden emin olabilirsiniz. Firmamız için her zaman kalite ve güven her şeyden önce gelmiştir. Hizmetlerimize de devam ettiğimiz süreç bu durum hiçbir şekilde değişmeyecektir.

Motorlu kurye hizmetimiz ise;

 • Firmamız ile iletişime geçmeniz ile başlamaktadır.
 • Çağrı merkezimizi aradıktan sonra ekibimiz sizlere birtakım sorular yöneltmektedir.
 • Bu soruların içerisinde ise teslim edilecek belge mi koli mi ya da başka bir şey mi olduğu hakkındadır.
 • Daha sonrasında ise sizden nereden ve nasıl teslim alınacağı ve kime, nereye ve ne zaman teslim edileceği hakkında olmaktadır.
 • Bütün bu soruların yanıtlarının bir araya getirilmesi ve değerlendirilmesi ile de size en yakın olan kuryemiz yönlendirilmektedir.
 • Sizden teslim aldıktan sonra ise de diğer adrese teslim edilmek üzere yola çıkılmaktadır.
 • Teslim edilmesi ile de süreç tamamlanmış olmaktadır.

SYS Kurye olarak Kuruçeşme kurye hizmetimiz sektörün karşıladığı ihtiyaçlar ve çözüm önerileri ile de sektöre imzasını atmıştır. Güvenilir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız ile tanıştıktan sonra işlerin daha pratik bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın. Sizlerden bir telefon mesafesi kadar uzak olduğumuzu unutmayın.

Kuruçeşme Kurye Hizmeti

Eşsiz koruları ve seyri yüksek manzaralarıyla adeta İstanbul’un incisi olan Kuruçeşme Mahallesi Beşiktaş İlçe Belediyesi sınırları içerisinde, Ortaköy ve Arnavutköy semtlerinin arasında deniz kıyısı boyunca yerini almaktadır. Güzel havalarda şehir sakinlerinin uğrak noktalarından biri olması sebebiyle bir hayli fazla araç trafiğe ev sahipliği yapan Kuruçeşme, tarihi yapısı ve dar sahil şeridi yüzünden bu konuda sıkıntılara açık bir hale gelmektedir. Bu yoğunluk sebebiyle, Kuruçeşme kurye hizmetlerinin en revaçta olduğu semtlerden biridir. Dört tekere sahip manevra kabiliyeti kısıtlı araçların neredeyse kontak kapattığı günün belli saatlerinde, motor kurye taşımacılığı çok daha cazip hale gelmektedir. İş hayatının kalbimin attığı Kuruçeşme bölgesinde faaliyet gösteren Sys Kurye, yetişmesi gereken değerli evraklarınızı, belge ve sözleşmelerinizi, sizin adınıza güvenle taşıyarak, tam zamanında teslim edilmesini sağlamaktadır.

 • Uygun fiyat garantisi
 • %100 çözüm odaklı analiz
 • Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı

Kuruçeşme kurye sektöründe güvenle hizmet veren firmamız, sizleri bölgemizin yoğun ve boğucu trafiğinden kurtararak imdadınıza yetişmektedir. Çözüm üreten fikirlerimizle paketlerinizi en seri şekilde teslim etmekteyiz. Teslimat yaparken alanında uzman ekiplerimizle, yayalar başta olmak üzere trafik paydaşlarımızın can ve mal güvenliklerine dikkat ediyor, trafik işaret ve işaretçilerine tam uyum sağlıyoruz. Periyodik sağlık taramaları başta olmak üzere, psikolojik değerlendirmelerle takım arkadaşlarımızı oluşturuyor, siz değerli müşterilerimize güvenli ve huzurlu bir ortak çalışma sunuyoruz. Tarihi dokusu, eşsiz güzellikleri ve muhteşem yapısıyla geçmişten günümüze miras kalan Kuruçeşme’de siz değerli müşterilerimize çözümler sunmaya devam ediyoruz.

 • Sınırsız hizmet seçeneği
 • Sektörde öncü tecrübe
 • Üst düzey kargo güvenliği

Kuruçeşme kurye sektöründe öncü faaliyetlerine devam eden firmamız, semtin çevresel yapısını göz önünde bulunduran ve harita bilgisine en iyi düzeyde hâkim ekipleriyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle iş giriş çıkış saatlerinde yoğunlaşan trafiğiyle Kuruçeşme, acil hasta taşıyan ambulansların bile seyir halinde olmakta zorlandığı bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır. Yoğun trafik sebebiyle itfaiye, polis ve ambulans araçlarının siren sesleri, bölge sakinlerinin alışık olduğu bir durum haline gelmiştir.

Günümüzde Kuruçeşme kurye hizmetlerinin yoğun olarak faaliyet gösterdiği bölgemiz, elverişsiz trafik koşulları ile diğer araçların taşımacılık konusunda uygun olmadığı bir alandır. Bizde Sys Kurye olarak, alanında uzman çağrı merkezi danışmanlarımızla size anında geri dönüşler yapıyor, kurye iletişimi gecikmelerine anında müdahalelerde bulunuyoruz. En gelişmiş yerli ve yabancı teknolojilerden oluşan altyapımızla çözümler üreten firmamız, İstanbul’un her bölgesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

 • Gece kurye hizmeti
 • Ekspres kurye
 • Araçlı kurye taşımacılığı
 • Toplu dağıtım ağı
 • Acil kurye servisi

Motosiklet endüstrisinde en iyi markalarla çalışan firmamız, kullandığı araçların periyodik bakımlarını yetkili servislerinde yerine getiriyor ve çevreye güven vermeye devam ediyor. Kuruçeşme kurye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Sys Kurye olarak, gücümüzü tecrübe ve kalitemizden alıyoruz. Sektörün içinden gelen firmamızın, bilgi, birikim ve kaliteye dayalı duruşu sayesinde, sizlerden gelen talep ve ihtiyaçları doğru algılıyor ve yönlendiriyoruz.

Referanslarınızla günden güne büyüyor ve güçleniyoruz. Kuruçeşme kurye hizmetimiz kapsamında tarafınızdan gelen tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımı yapmaksızın en ince detayına kadar özenle ve titizlikle teslimat adresine ulaştırana kadar gözümüz gibi bakıyoruz. Toplu dağıtım hizmeti ile süreli yayın, dergi, bülten, davetiye gibi teslimatları gerçekleştiriyor, ekspres taşımacılık seçeneğimiz ile güvenli, sistemli, hızlı ve ekonomik çözüm paketleri sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin işlerini incelikle taşımaya devam eden Sys Kurye olarak, sektördeki öncü yeniliklerimizle hizmetinize tüm hızıyla devam ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp