İçeriğe geç

Kozyatağı Kurye

Kozyatağı Kurye
Kozyatağı Kurye

İnternet üzerinden bir ürün satın almak, evrak göndermek, sipariş vermek gibi çeşitli işlemler yapıldığında teslimatın sağlandığı yer kargo hizmeti sunan bir firmadır. Bu anlamda, kargo firmalarının en önemli amacı, müşterilerine hızlı ve güvenli bir kargo hizmeti sunmaktır. Ancak, günümüzde İstanbul gibi Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden birinde yaşayan insanlar için tercih edilen en hızlı ve güvenli teslimat Kozyatağı kurye ile yapılmaktadır.

Yoğun çalışma saatlerine sahip olan çeşitli iş alanları ile birlikte gün içinde çalışma alanından ayrılamayan ve evrak gönderme, sipariş verme durumunda sıkıntı çeken çalışanlar için en hızlı ve güvenli tercih olan bu hizmetimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Türkiye’nin en büyük şehri ve en kalabalık ilk şehri olan İstanbul’da hızlı bir teslimat yapmak oldukça güç görünen bir durumdur. Ancak, sunduğumuz bu hizmet ile artık siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli bir kurye hizmeti sağlıyoruz.

Sağladığımız Anadolu Yakası Kurye hizmeti ile Kadıköy Belediyesi gibi büyük, kalabalık ve trafiğin oldukça yoğun olduğu bir ilçede tüm teslimatlarımızı daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Böylece bu hizmet sayesinde kuryelerimiz, yoğun trafiğe takılmadan müşterilerimizin her türlü siparişini hızlı ve güvenli bir şekilde istedikleri yerlere ulaştırarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktadırlar.

Trafikte büyük kargo araçlarına göre daha fazla avantaja sahip olan kurye hizmeti ile en önemli siparişleriniz, evraklarınız ve aklınıza gelebilecek her türlü paketiniz firmamız tarafından özenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Bu hizmet ile en önemli amacımız, her türlü teslimatın müşterilerimize en hızlı, güvenli ve düzgün bir şekilde iletilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu amaçla gerek sunduğumuz hizmet ile gerekse çalışanlarımızın hızlı ve güvenli teslimatlarıyla İstabul’da 7 gün 24 saat sizler için hizmet vermekteyiz.

Sunmuş olduğumuz bu hizmet ile hızlı ve güvenli bir teslimat için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak olacaktır. Böylece gün içinde hem zamanınızdan hem de işinizden tasarruf etmiş olacaksınız.

Hizmetlerini gelişen çağın sorunlarına ve koşullarına göre şekillendiren firmamızda, modern çağ insanlarının isteklerine kulak veriyoruz. İnsanlığın en büyük arzusu zamanı yetirebilmek ve bir şeylere yetişebilmek ile ilgili olmuşken bizde zamana ayak uyduruyoruz.
Her şeyin geliştiği ve dönüştüğü zamanlarda, kargo işlemlerinin de gelişimini sağlıyor ve destekliyoruz.

Eskide kalmış, insanların ve gelişen dünyanın hızına yetişemeyen sistemleri rafa kaldırıyoruz. Büyük şehirde yaşamanın avantajlarını sahipleniyor ve dezavantajlarına çözüm yolları arıyoruz. Her hizmetin zamana göre şekil aldığı bu çağda, kargo adına gelişmeleri takip edip kurye ile işlerimize hız veriyoruz.

İşçinin ve işverenin ortak sorunu haline gelmiş trafik sorununu çözmeyi hedefliyoruz. Eski usul kamyonetler gibi büyük araçlarla trafikte sıkışıp kalmıyoruz. Hem sizin için önemli olan her şeye bizde önem veriyoruz hem de sizin için çalışan insanların trafikte sıkışmasını ve verimlerinin, isteklerinin, çalışma azimlerinin azalmasını istemiyoruz.

Taşıdığımız şeyi yük olarak görmüyoruz ve çalışanlarımıza da yük olsunlar istemiyoruz. Kuryelerimizi motor kullanmanın inanılmaz özgür hissine bırakırken sizleri kaygılarınızdan arındırıp gönlünüzün rahatlığıyla baş başa bırakıyoruz. Kozyatağı kurye ile çalışıp onları ve sizi işe yarar ortak paydada buluşturuyoruz. Çalışanlarımız motorun hazzına, evraklarınız da trafiğe hiç sıkışmadan dilediğiniz yere ulaşsın istiyoruz.

Sizin kıymetli zamanınızı iyi değerlendirebilmek için sizin adınıza teslimatınızı en güvenilir ve hızlı şekilde yapıyoruz. Sahip olduğumuz deneyimlerle her geçen gün güveninizi daha çok kazanıyoruz. Zamanın koşuşturmacasında sizlerin işlerine destek olabilmek adına; sizin önem verdiğiniz her şeyi güvenilir ve hızlı bir şekilde adrese teslim edebilme imkânı sağlıyoruz çünkü memnun müşteriler kazanmayı önemsiyoruz.

Size, özel hayatınızda bir yudum daha zaman kalırken; arkanıza yaslanın ve kalan zamanınızın tadını çıkarın. Merak etmeyin SYS Kurye önemsediğiniz her şeyi layıkıyla sizin adınıza hallediyor olacak.

Kozyatağı Kurye Hizmeti

Kozyatağı Kadıköy’e bağlı mahallelerden birisidir. 1970’lere kadar daha çok tarımsal amaçlarla kullanılan ve kırsal bir alan olan bölgede zaman içinde yapılaşma artmış, 1980’lerden sonra gelişim hızını arttırmıştır. Fazlaca konutun bulunduğu bölgede ofis binaları da oldukça fazladır. Bütün bu ofislerde onlarca farklı sektörden birçok işletme faaliyet göstermektedir.

Kozyatağı’ndaki kişilerin en büyük ihtiyaçlarından birisi kurye olmaktadır. Geleneksel kargo uygulamalarının yetersiz kaldığı semtte gerek semt içindeki adresler arasında gerekse İstanbul’un diğer semtleri ile arasında çok fazla paket taşıma ihtiyacı olmaktadır. SYS Kurye olarak çok uzun yıllardır Kozyatağı kurye hizmetlerimize devam ediyor, her türlü talebi başarıyla karşılıyoruz.

Kozyatağı kurye uygulamamızın detayları tamamen ihtiyaç odaklıdır. Müşterilerimizin talepleri hangi yönde ise ona göre uygulamalar geliştiriyor, farklı kurye türleri ile isterseniz paketinizi sizden alıp belirteceğiniz adrese ulaştırıyoruz. İsterseniz belirteceğiniz adresten adınıza alıp size teslim ediyoruz. Hatta acil imzalanması gereken evraklarınızı dilediğiniz adresler arasında imzalatarak yeniden tarafınıza teslim ediyoruz.

Kozyatağı kurye alanında sunmuş olduğumuz hizmetler birçok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bunlardan birisi zaman tasarrufu yapmaya yardımcı olmamızdır. Malum olduğu üzere İstanbul’un en büyük sorunlarından birisi trafiktir ve günün her saatinde yaşanan trafik yoğunluğu en yakın mesafeler arasında dahi ulaşımın saatler sürebilmesine neden olmaktadır.

Kozyatağı kurye uygulamamız ile uzun trafik kuyruklarına takılmadan hareket ediyoruz. Böylece acil taşınması gereken paketlerinizi dahi en kısa sürede varması gereken noktaya ulaştırıyoruz. Böylece zamanı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Zaman İstanbullular için en değerli varlıklardan birisidir. Herkes sevdiklerine, hobilerine ya da zevklerine daha fazla zaman ayırmak istese de çoğu zaman işten buna zaman kalmamaktadır. Oysa bizler sizin adınıza paketlerinizi taşırken sizlere zaman kazandırıyoruz.

Kozyatağı kurye uygulamamızın bir diğer avantajı maddi kayıpların önüne geçmeye yardımcı olmasıdır. Klasik kargolarla gönderilen ürünlerin zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Hatta kimi zaman paketlerin kaybolması dahi olabilmektedir. Oysa motorlu kurye uygulamamızda sadece sizin eşyalarınız taşınır ve böylece kaybolma, kırılma, ezilme, hasar alma gibi riskler en aza indirilir. İyi ambalajladığınız taktirde eşyalarınız bir zarar görmez ve teslim aldığımız şekilde teslim edilir. Kuryemiz yasal engel olmayan her türlü eşyanın taşımasını yapmaktadır. Bunu yaparken de paketlerinizin gizliliğine ve güvenliğine azami dikkat edilmektedir. Bu nedenle gönderileriniz her zaman gizli kalır.

Kozyatağı kurye olarak her ihtiyaca karşılık veriyoruz. Bunu yaparken birbirinden farklı kurye seçenekleriyle karşınıza çıkıyoruz. Bu açıdan en fazla talep gören kurye çeşitlerimizden birisi normal moto kuryedir. Normal moto kurye ile İstanbul’un Anadolu ya da Avrupa yakasındaki herhangi bir adrese 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz.

Ekspres kurye uygulamamızla iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi harekete geçiriyor, 60 ila 90 dakika arasında paket teslimi yapabiliyoruz. VİP kurye uygulamamızla daha da acil taleplerinize karşılık veriyor, 45 ila 60 dakikada istenen adrese ulaşabiliyoruz. Gece kurye ile günün her saatinde teslimat gerçekleştirebiliyor, araç kurye ile motorla taşınması mümkün olmayan paketlerinizi aynı kalite standartlarında taşıyoruz.

Kozyatağı kurye fiyatlarımız paketlerinizin alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeye göre değişmektedir. Yine paketlerinizin ölçüleri, ağırlıkları ve motor kurye çeşitlerimize göre de farklılık olabilmektedir. Firma olarak her zaman en kaliteli, güvenilir ve hızlı teslimatları en uygun fiyatlarla yerine getiriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp