İçeriğe geç

Orhaneli Kurye

Orhaneli Kurye
Orhaneli Kurye

SYS Kurye olarak hem İstanbul hem de diğer illerimizde kaliteli hizmetimizle herkesin tercihi olmaya devam ediyoruz. Hizmet ağımızı genişleterek ulaşabildiğimiz her yerde bulunarak örnek firma olma yolunda ilerliyoruz. Kuryeye duyulan ihtiyaç giderek daha da çoğalmaya başlamıştır. Gerek bireysel gerekse kurum ve kuruluşların kuryeye olan ihtiyacı giderek fazlalaşmaya başladı. Fazla talep gördüğünden sayıları hızla artan kurye firmaları arasından güvenilir ve kaliteli hizmet vereni bulmakta çok önemlidir. Güvenilir bir hizmet vermeyen firma hem sizi hem de gönderilerinizi maddi ve manevi zarara uğratabilir. Firma bünyemizde hizmet veren Orhaneli kurye sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

Orhaneli kurye olarak kişi veya kurumlar fark etmeksizin gönderilerinizi kaliteli hizmetimizle bizlere emanet edebilirsiniz. Motorlar son zamanlarda sık tercih edilen araçlardan birisi olmaya başladı. Ulaşımdan yarışa kadar çeşitli alanlarda kullanılan motorları kurye firmaları da bünyelerine eklemeye başladı. Orhaneli kurye olarak bizlerde sizlere en doğru ve hızlı hizmet için motorları bünyemize ekledik. Motorlar trafiğe takılıp beklemeden gideceği adrese diğer araçlara göre daha hızlı ulaşır. Böylece gönderileriniz ulaşması gereken yere tam vaktinde ulaşacaktır. Hızlı ulaşım sayesinde acil durum gönderileriniz sorunsuz bir şekilde alıcı kişiye ulaşacaktır.

Orhaneli kurye çalışanlarımız tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Hem kurye hem de diğer çalışma arkadaşlarımız profesyonel kişilerden seçilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız kalite ekiple sizlere hizmet vermektedir. Motorlarımızın ve diğer hizmet araçlarımızın gerekli bakım ve kontrolleri zamanında yapılarak sizlerin hizmet süreçlerinizin aksamasının önüne geçmeye çalışıyoruz. Gönderilerinizin güvenlik önlemleri alınarak taşıma işlemi gerçekleştirilecektir. Gönderileriniz sizlerin teslim edilmesini istediğiniz saatte gizlilik sınırları dahilinde alıcı kişiye teslim edilecektir.

Orhaneli Kurye Hizmeti

Bizleri 7/24 kesintisiz iletişimle arayabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizi aradığınızda beklemeden iletişim kurabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizlerden gerekli bilgileri aldıktan sonra en yakın Orhaneli kurye arkadaşımızı sizlere yönlendirecektir. Dakikalar içerisinde adresinize ulaşan kurye arkadaşımız gönderilerinizi sizlerden teslim alarak büyük bir titizlik içerisinde alıcı adrese teslim edecektir. Kurye ve gönderilerinizin hareket sürecini takip edebilecek ve teslimatınız varış noktasına ulaştığı an bilgilendirileceksiniz.

Kurye hizmet fiyatlarımızı sizler için uygun seviyelerde belirlemeye çalıştık. Gönderilerinizin ağırlığı, hızı ve mesafesi gibi unsurlar dikkate alınarak uygun fiyatlı seçeneklerimizi size sunuyoruz. Bütçe dostu firmanız olarak kaliteli hizmeti profesyonel ekibimizle uygun fiyatlara alacaksınız. Kurye sektöründe kaliteli hizmetin önünü açarak bu alanda herkese örnek olmak için gayret etmekteyiz. Yeterli sayıdaki ekip arkadaşlarımızla bizlere ulaştığınız an beklemeden hizmet alacaksınız.

  • Uygun fiyat: Piyasa altındaki fiyatlarımızı sizler için daha da uygun seviyelere getirmeye çalıştık.
  • Profesyonel ekiple kaliteli hizmet: Ekip arkadaşlarımız alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.
  • Zamandan ve bütçeden tasarruf: Orhaneli motorlu kurye arkadaşlarımız tam vaktinde adrese giderek gönderilerini geciktirmeden teslim ederek sizlere zamandan tasarruf sağlayacaklardır. Uygun fiyatlarımız sizlere sunularak fazladan bir ücret alınmayacaktır.
  • Güvenilir hizmet: Gönderilerinizi bizlere sorunsuz bir şekilde teslim edebilirsiniz Kurye arkadaşlarımız teslimatlarınızın her türlü güvenlik önlemlerini alarak büyük bir hassasiyetle taşımaktadırlar.

Orhaneli kurye arkadaşlarımızın taşıyacağı ürünler bazıları şunlardır:

  • Gıda ürünleri,
  • Sağlık ürünleri,
  • Market ürünleri,
  • Günlük siparişler ( çiçek, hediye vs.),
  • Tekstil ürünleri,
  • Evrak, dosya ve belge gibi kurum, kuruluş ürünleri dahil olmak üzere farklı sektör ve alanlara ait ürünler taşınmaktadır. Bireysel ve kurumsal gönderilerinizi bizlere içiniz rahat bir şekilde emanet edebilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp