Anasayfa » Samandıra Kurye

Samandıra Kurye

Dünyanın en güzel ve en kalabalık aynı zamanda en yoğun trafiğe sahip şehirlerinden biri olan İstanbul’da yaşıyoruz. Bu yoğun trafikte İstanbul içerisinde bir noktadan diğer bir noktaya göndereceğiniz evrak, eşya vb. tüm materyallerinizin hızlı, güvenli ve zamanında ulaştırılması sizi endişelendiriyor mu? Gönderinizin yirmi dört saatten daha kısa bir süre içerisinde, en hızlı şekilde karşı tarafa ulaştırılması mı gerekiyor? Samandıra kurye hizmeti vermeye başladığımız yıldan bu yana edindiğimiz tecrübeler ve işinin ehli motorlu kurye personellerimiz ile artık endişelenmenize gerek yok.

Teknolojinin sağladığı son imkânlardan da faydalanarak sunmuş olduğumuz Samandıra kurye hizmetimiz ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Nasıl mı? GPS cihazları takılı araçlarımızın merkezimizden an be an takibi yapılmakta ve gönderinizin durumu ile ilgili siz değerli müşterilerimize anlık ve doğru bilgilendirme sağlamaktayız. Yine paketiniz belirttiğiniz adrese ulaştığında, cep telefonunuza gönderinizin ulaştırıldığına dair bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Kargonuzu İstanbul’un birçok noktasında bulunan şubelerimize elden teslim edebileceğiniz gibi, sitemizde belirtilen telefon numaralarımızı arayarak evinizden, işyerinizden veya bulunduğunuz herhangi bir noktadan bizim gelip teslim almamızı talep edebilirsiniz. Sancaktepe Belediyesiilçe sınırları içinde neresinde olursanız olun bizim için sorun değil.

İstanbul’un tüm ilçelerine yönelik hizmet vermekteyiz. Kargonuzun taşıma esnasında başına gelebilecek olası darbe, yağmur, kar vb. tüm dış etkenlerden kaynaklı olumsuzluklara karşı çok sağlam bir şekilde muhafaza edilmektedir. Bunun yanında kıymetli evrak ve değerli eşyalarınızın tarafımızdan teslim alınmasından, teslim edilmesini istediğiniz adrese ya da kişiye teslimine kadar tüm gönderileriniz şirketimiz tarafından sigortalanmaktadır. Üstelik taşıma için sitemizde belirtilen standart ücretler dışında size sağladığımız tüm bu hizmetler için ek ücret ödemenize de gerek yok.

Artık gönderinizi mesai gün ve saatleri içerisinde yetiştirmeye çalışıp kendinizi üzmenize de gerek yok. Çünkü haftanın yedi günü, yirmi dört saat esasına göre en kaliteli hizmeti sunmaktayız Bu güne kadar alışılagelmiş, sıradan lojistik hizmetlerinin dışında tamamen müşteri odaklı verdiğimiz tüm bu hizmetler sayesinde, artık hiçbir endişe duymanıza gerek yok. İstanbul içi tüm gönderilerinizi bize teslim ettiğiniz andan itibaren, arkanıza yaslanıp bizimle çalışmanın keyfini süreceksiniz.

Her birimiz hayatımızda hep bir şeyleri yetiştirmeye çalışıyoruz fakat hızlı yaptığımız iş kaliteli olmadığı takdirde hiçbir anlamı yoktur değil mi? İşte biz tam olarak bu noktada hayatınıza dâhil oluyoruz. Hızlı ve kaliteli olmak ilkesini benimseyerek yola çıktığımız bu sektörde zamanla kalitemizi ispatlayarak en çok tercih edilen firma haline gelmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Bir an önce yerine ulaşması gereken evrak, dosya, paket veya önemli bir belge mi var? Bu trafikte bana ulaşması saatler alır dediğinizi duyar gibiyiz. Siz değerli müşterilerimiz, gönderilerim ulaştı mı diye endişelenmenize artık gerek yok.

Size vaat edilen saatte gönderiniz tam da olması gereken yerde olacak. Bu noktada bizim tecrübemize ve kalitemize güvenebileceğinizi temin ederiz. Şirketimizin bünyesinden size özel tedarik edilen tecrübeli ve güvenilir İstanbul Kurye ile istediğiniz her noktadan her mesafeye en hızlı şekilde hizmet sunuyoruz.

Belirtilen saatte gönderinin adrese ulaşması temel hedefimiz olup, aksi bir durum oluşması taviz verebileceğimiz bir nokta değildir. Gönderiniz gitmesi gereken yere ulaşmadan araya başka hiçbir iş girmeyecektir. Temel prensiplerine bağlı güvenilir ve zamanında teslimat garantisine sahip firmamız ve Samandıra kurye çalışanlarımız her daim müşterilerimize karşı görev ve sorumluluklarını özenle yerine getirecektir.

Yoğun İstanbul trafiğinde önem verdiğimiz ve hassasiyet gösterdiğimiz bir diğer nokta ise trafik kurallarıdır. Gönderilerinizi hızla size ulaştırırken hiçbir canlının hayatını tehlikeye atmayacağımızdan ve kuralları asla çiğnemeyeceğimizden emin olabilirsiniz, bu konuda oldukça hassas olup trafik kurallarına mutlaka dikkat çekmekteyiz. Şirketimiz ve çalışanı olan her motor kurye yapacağı iş konusunda temel yeterliliklere ve eğitime sahiptir.

Tüm ihtiyaçlarınıza bizden size her zaman tam ve net çözüm. Siz gönderilerinizi hazırlayın bırakın gitmesi gereken yere ulaştırılması bize kalsın, biz sizin için ayrıntıları çoktan düşündük ve unutmayın ayrıntılar her zaman hayat kurtarır. Müşteri varlığını her geçen gün hızla arttıran firmamızı tercih ettikten sonra aklınıza başka hiçbir seçenek gelmeyecek.

Beklenenin üzerinde bir kalite ve hizmet anlayışı bulunan firmamız, deneyimli ve her biri alanında uzman olan profesyonel kadrosuyla ihtiyaç duyduğunuz her an yanıt vermek için her zaman yanınızda olacaktır. Dürüstlük, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti odaklı olan SYS Kurye 7/24 sadece bir telefon uzağınızda.