İçeriğe geç

Şehremini Kurye

Şehremini Kurye
Şehremini Kurye

SYS kurye olarak lokal bölgelerdeki kurye hizmetlerimize önem veriyoruz. İstanbul gibi bir şehirde her bölgenin bir önemi vardır. Ticaretle beraber yoğun nüfusun da bulunduğu bu şehirde belki de en yoğun bölgelerden biri Şehremini bölgesidir. Şehrin en merkezi konumunda bulunan ve yoğun bir nüfusa sahip olan Şehremini’de oldukça büyük bir kurye açığı bulunmaktadır. Biz firma olarak bu bölgede faaliyet göstererek bu açığı kapatmayı amaçlıyoruz. Şehremini kurye ağımız oldukça yoğun bir iş temposuna sahiptir.

Gün içerisinde yüzlerce kurye teslimatı yapılırken bu teslimatların zaman aşımına uğramamasına özen gösterilmektedir. Tamamen sizlere vaat edilen süre zarfında hareket ediyoruz ve sınırı aşmamaya bir hayli dikkat ediyoruz. Şehremini kurye personelimiz bölgede son derece aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bu durum bölgeye aşinalığı arttırdığı gibi bir sonraki teslimatın daha kısa sürede gerçekleşmesine katkıda bulunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde bölgede en çok tercih edilen kurye firmaları arasında müstesna bir konuma sahibiz. Hizmet anlayışımızdan memnun kalan müşterilerimiz bizi devamlı olarak tercih etmektedir ve bu durum sahada etkilerini göstermektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette memnuniyet ilkesini sürekli olarak ön planda tutmaya çalışıyoruz. Fatih kurye personelimiz güler yüzlü hizmetiyle bu memnuniyet esasına katkıda bulunmaktadır. Yıllar içinde elde ettiğimiz kazanımlar ve tecrübeler doğrultusunda hareket ederek her daim müşterilerimizin lehine kararlar alıyoruz. Geldiğimiz bu noktada bu anlayışımızın etkilerini görmekteyiz. Zira bu durumun kanıtı sayılabilecek bir şekilde İstanbul Kurye hizmetlerimizin ulaştığı müşteri sayımız günden güne artmaktadır. Firma olarak ülkemizin genelinde geniş bir hizmet ağına sahip olduğumuz için bu tecrübelerimizi lokal hizmetlerimize yansıtmada zorluk çekmiyoruz. Hem profesyonel bir hizmet sağlıyoruz hem de müşterilerimizle aramızda güven esaslı bir bağ kuruyoruz.

Şehremini kurye personelimiz sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübenin bir yansımasıdır. Müşterilerle birebir iletişim halinde oldukları için tüm kurye personelimizin özel olarak seçildiğini belirtmek isteriz. Her ne olursa olsun müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde kurye hizmeti sunmaktayız. Kurye gönderiminde en önemli ana başlıklardan biri şüphesiz ki gizliliktir. Biz firma olarak tüm müşterilerimizin gönderici ve alıcı bilgilerini saklı tutuyoruz ve müşterilerimizin aleyhinde sonuçlanacak bir davranışta bulunmuyoruz. Bu durumun en büyük kanıtı bizi devamlı olarak tercih eden müşterilerimizin bize karşı güven duymasıdır. Saha çalışanlarımızın gizlilik ilkesine gösterdiği ehemmiyetin aynısını iletişim ve servis ağımız da göstermektedir. Bu yönden gönlünüz rahat bir şekilde bizi tercih edebilirsiniz.

Kurye hizmetlerinde en önemli olgu şüphesiz ki hız ve sürattir. Çünkü kimi zaman acil denilebilecek paketlerin veya bir hayli önemli olan evrakların bir an önce adresine ulaşması gerekebilir. Biz firma olarak bu tür paketleri yani acil gönderimleri son derece titiz bir çalışma ile adresine tam zamanında teslim ediyoruz. Kurye tesliminde vaat edilen süreyi aşmamak çok önemlidir. Biz vaat ettiğimiz süreyi aşmadığımız gibi elimizden geldiğince daha erken teslim etmeye çabalıyoruz. Saha çalışanlarımız tüm trafik kurallarına uygun bir şekilde hareket ederek en hızlı ve en kısa yoldan paket teslimini gerçekleştirmektedir.

Şehremini kurye sektörünün en önemli firmalarından biri olmamızı sağlayan bu anlayışımız bölgede yer alan müşterilerimizi oldukça tatmin etmektedir. Müşterilerimiz menün kaldıkları hizmet anlayışımızdan tekrar tekrar istifade etmektedir. Bu durum bizim daha da tecrübe kazanmamızı sağlarken bölgede etkin bir oyuncu olmamıza da katkı olmaktadır. Kurye sektöründeki başarılarımızı daha da arttırarak devam ettirmeyi amaçlıyoruz.

Şehremini Kurye Hizmeti

Değişen tercihler ve gelişen teknoloji ile birlikte insanlar daha çok internet platformları aracılığıyla alışverişlerini yapmayı tercih etmektedir. Birçok insanın gereksinimlerini birkaç tıkla karşıladığı internet alışverişleri yoğun bir biçimde teslimat yapılmasına sebep olmaktadır. Bu yoğunluk ve tercihlerin giderek artması, kurye hizmetleri bakımında günden güne daha çok ihtiyaca yol açmaktadır. Şehremini kurye olarak sektörel tecrübemiz ve birçok hizmeti bir arada sunmamız neticesinde tüm gereksinimlerinizi kaliteli uygulamalarla çabucak karşılıyoruz.

Teslimat aşamalarında sadece hıza odaklanmak çok doğru değildir. En az hız kadar kaliteye olan hassasiyetimiz kusursuz teslimatlar yapmamıza imkân tanıyor. Gönderinizin özelliği ne olursa olsun aynı özen ve hassasiyetle işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Şehremini kurye ailesi olarak sektörde en tecrübeli kadroyu bünyemizde bulundurarak kaliteden ödün vermeden daima daha iyi hizmeti hedefliyoruz. Teslimat öncesi, sırası ve sonrasında her zaman ihtiyaçlarınıza göre hareket ederek tam anlamıyla müşteri memnuniyeti yaşatmayı vadediyoruz.

Hizmet yelpazemizin genişliği sayesinde tüm taleplerinizi karşılayabiliyoruz. Kuryelerimizin yol bilgileri ve kurallara uyarak hareket etmeleri sonucunda oldukça avantaj sağlıyoruz. Şehremini kurye kadromuzun şehir içi lokasyon bilgileri zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor. Bu sayede gönderilerinizi adreslerine sağlam ve hızlı bir biçimde ulaştırıyoruz. Teslimat işlemlerimizi sadece şehir içi ile sınırlı tutmuyoruz. Uçak kargo firmaları ile çeşitli anlaşmalar yaparak şehir dışı içinde kesintisiz hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

7/24 kesintisiz hizmet anlayışını benimseyerek günün her saatinde bizlere ulaşabilmenizi ve hizmet alabilmenizi sağlıyoruz. Büyük boyutlarda olan gönderileriniz için özel araçlarımızla, iş planlamamız sayesinde tamda istediğiniz saatlerde teslimat gerçekleştiriyoruz. Meydana gelebilecek acil gönderi ihtiyaçlarınız için gece ve nöbetçi kuryelerimizle hazır olarak bekliyoruz. Gerçekleştirilecek her kusursuz gönderi teslimatının katacağı değeri çok iyi bilerek hareket ediyoruz.

Şehremini kurye ekibimizle kaliteden kopmayan uygulamalarımızla memnuniyetinizi daima yukarılarda tutmayı amaçlıyoruz. Evrak, kıymetli eşya, elektronik ürün, gıda, ticari ve bireysel gönderilerinizin taşınmasında bir engelleme bulunmayan çeşitlerinin tamamını kabul ediyoruz. Tüm tedbirlerimizi alırken aynı zamanda olumsuz senaryolara karşı tüm paketlerinizi sigortalayarak güvencemiz himayesine alıyoruz. Bu sebeple gözünüzün arkada kalmamasına katkıda bulunuyoruz.

Teslimatlarınızı gerçekleştirdikten sonra talep etmeniz durumunda gönderi durumuna ilişkin evrakları kuryelerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırıyoruz. Şehremini kurye hizmetlerimizi sürdürürken her aşamada bilgilenmenize destek oluyoruz. İrtibata geçtiğiniz ilk anda gayet verimli bir iş planlaması oluşturuyoruz. Ne yaptığımızı ve ne zaman yapmamız gerektiğini iyi bir biçimde kavrayabildiğimiz için hızımıza hız katıyoruz. Tüm gönderi ihtiyaçlarınız için doğru adres olduğumuza yürekten inanıyoruz. Sizleri hizmetlerimizle tanışmak adına bizlere ulaşmaya davet ediyoruz.

Sizlere ilettiğimiz fiyatlar belirli etkenlerin hesaplanması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Gönderi çeşidi, taşınacak ürünlerin gideceği mesafe ve sahip olduğu ölçüler fiyat belirleme aşamasında etkili olmaktadır. Şehremini kurye ailesi olarak detaylı düzenlemeler sonucunda cebinizden fazla para çıkmamasını sağlıyoruz. Ulaşılabilir seviyelerde tuttuğumuz fiyatlarımızla kaliteden kopmadan işlemlerimizi kusursuz şekilde yerine getiriyoruz.

  • Müşteri odaklı yaklaşım
  • Bakımlı araçlar
  • Uygun fiyat tarifeleri
  • 7 gün 24 saat durmaksızın devam eden hizmet
  • Vip araç uygulaması
  • Gönderi takip hizmeti
  • Şehir içi ve şehirlerarası her noktaya teslimat
  • Tecrübeli ve işinin ehli personel
  • Acil durumlar için nöbetçi kurye desteği gibi tüm hizmetlerimizle sektörümüzde ön sıralarda bulunmaya devam ediyoruz.

Sizlerde gönderilerinizin tam zamanında ve hasarsız bir biçimde alıcılarına ulaştırılmasını istiyorsanız hemen bizleri arayın. Vakit kaybetmeden tüm Şehremini kurye avantajlarımızla uygun fiyatlarımızdan yararlanmaya başlayın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara