İçeriğe geç

Bolluca Kurye

Bolluca Kurye
Bolluca Kurye

Bolluca kurye işletmesi olarak her zaman detaylı ve hassas bir kurye hizmeti sunmaktayız. İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmektedir. Ekranlarımıza anlık olarak düşen siparişleriniz hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız bu ürünleri teslim almakta ve teker teker kontrollerini sağlayarak eksiksiz olmalarını sağlamaktadırlar.

Kurye elemanlarımız teslim aldığı ürünlerinizi ürün bilgileri dâhilinde motorlarımızın güvenli yapıya sahip ürün taşıma haznelerine yerleştirilmelerini yapmakta ve teslimat aşamasında hasar görmelerini engellemektedir. Ayrıca kullandığımız navigasyon sistemleri ve çevresel bilgilerimiz sayesinde adreslerinize giden en doğru güzergâhlar belirlenmekte ve o güzergâhlar üzerinden siparişleriniz sizlere teslim edilmektedir.

Bolluca kurye işletmesi olarak sipariş verme aşamasında tercih ettiğiniz teslimat ve ödeme seçeneklerine her zaman sadık kalmaktayız. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat, süreli teslimat ve normal teslimat olmak üzere dört adet teslimat seçeneğimiz bulunmakta ve bu seçenekler arasında hangisini tercih ederseniz ona göre teslimatları yapılmaktadır.

İşletme olarak sunduğumu hizmetinin sonunda sizlerden aldığınız hizmet özelinde yorum, puanlama ve yıldızlama yapmanız istenilmekte ve bunların incelenmesi sonucunda sunulan hizmetin eksik yanları belirlenerek düzeltme işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin tüm özellikleri sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanız amacıyla yerine getirilmektedir.

Bolluca kurye işletmesi olarak sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında süreli teslimat özelliği de bulunmakta ve müşterilerimizin büyük oranda faydalanması sağlanmaktadır. İstediğiniz zaman internet sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve günün ilerleyen her saatini teslimat saati olarak belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz saatlere sadık kalmak kaydıyla kurye elemanlarımız ürünlerinizin teslim edilmesini sağlamaktadırlar.

Bolluca kurye işletmesi olarak kullandığımız teknolojik sistemlerden bu teslimat seçeneği konusunda çok fayda sağlamaktayız. Verdiğiniz siparişler teknolojik ekranlarımıza kayıt edilmekte ve teslimat saatiniz yaklaştığı zaman açık olan bildirimleri ile bizleri uyarmaktadır. Bu uyarılar sayesinde siparişlerinizi her zaman tam vaktinde sizlere teslim etmekteyiz.

Bolluca Kurye Hizmeti

Bolluca kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile iletişim kurabilmelerine çok önem vermekte ve bu önem sayesine pek çok iletişim kanalını bünyemizde bulundurmaktayız. WhatsApp destek hattı, internet üzerinden canlı destek hattı ve iletişim numaralarımız sayesinde sizlere her zaman eksiksiz bilgiler sunmaktayız. İletişim kanallarımızı düzenli olarak geliştirmekte ve sizlerin kesintisiz olarak iletişim kurabilmeniz sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde çok fazla sayıda santral elemanları ve sekreter elemanları bulundurmakta ve bu elemanlarımıza düzenli olarak eğitimler vermek suretiyle verilen bilgilerin doğru olmalarını sağlamaktayız. İşletme olarak kesintisiz ve kaliteli bir iletişim aşamasının oluşturulması işletmemiz bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında kendisine yer bulmaktadır. Sizler de kaliteli bir iletişim kurabileceğiniz işletmeden kurye hizmet almak istiyorsanız eğer işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Bolluca kurye işletmesi olarak her zaman en uygun fiyatları ortaya koymakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.  Bünyemizde her zaman ekonomiden çok iyi anlayan muhasebe elemanları bulundurmakta ve bu elemanların yaptıkları hesap tablolarından fayda sağlamak suretiyle en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız.

İşletme olarak ortaya koyduğumuz uygun fiyatlar, indirimler ve çeşitli kampanyalar sayesinde müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun olmalarını ve maddi zorluk çekmeden günümüz ekonomisinde rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak tüm bu fiyat özelliklerinin bünyemizde bulunmasının en büyük sebebi müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara