İçeriğe geç

Kulaksız Kurye

Kulaksız Kurye
Kulaksız Kurye

Kaliteli, modern ve profesyonel bir şekilde Kulaksız kurye hizmeti veren bir firma bulmak pek kolay değildir. Yanlış bir firma ile anlaşma yapılması durumunda gönderi zarar görebilir, istenilen zamanda teslim edilmeyebilir ya da kaybolabilir. Tam da bu noktada Sys Kurye firması olarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözüm seçenekleri sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Sys Kurye olarak müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz. Kulaksız kurye hizmetleri ile müşterilerimizi memnun etmek için her zaman çok çalışıyoruz. Sys Kurye firmamız güvenilir hizmetleri ile de adından sık sık söz ettirmektedir. Sunmuş olduğumuz her hizmetin arkasında durarak müşterilerimizin mağdur olmasını engelliyoruz. Müşterilerimiz ile hem hizmet esnasında hem de sonrasında iletişim halinde kalarak akıllarına takılan soruları cevaplıyoruz.

Kulaksız kurye hizmetleri için bünyemizde her zaman gerekli donanıma ve deneyime sahip kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza düzenli eğitimler verip onları belirli sınavlardan geçirerek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz. Bu sayede hem profesyonel bir şekilde hizmet vermelerini hem de ileride daha iyi yerlere gelmelerini amaçlıyoruz.

Kurye hizmetleri sayesinde kozmetik ürünlerinden sağlık ürünlerine, yiyecek çeşitlerinden teknolojik ürünlerine, giyim ürünlerinden aksesuar çeşitlerine kadar pek çok çeşitten gönderinizi en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimize sunarak ihtiyaçları olan her an yanlarında oluyoruz.

Dilediğiniz günde ve dilediğiniz saatte bize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizde faydalanabilirsiniz. Sizlere dönüş yaparak isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün hakkında gerekli bilgileri alıyoruz. Vermiş olduğunuz adrese kuryemizi yönlendiriyoruz. Adresinize gelen kuryemiz gönderinizi zarar görmeyecek şekilde motoruna yerleştirip hiçbir yere sapmadan alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır.

Gönderiyi doğru kişiye teslim ederek hem göndericinin hem de alıcının hizmet hakkında değerlendirme yapmasını istemektedir. Memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak mutlu olmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çok çalışıyoruz.

Kurye hizmetlerimiz için kuryelerimiz ve destek ekibimiz iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz yol durumuna, hava durumuna ve diğer şartlara göre kuryemizi yönlendirerek kısa sürede ve sorunsuz bir teslimat hizmeti verilmesini sağlamaktadır. Gönderinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşması için gerekli olan tüm önlemleri her zaman eksiksiz bir şekilde alıyoruz.

Kulaksız kurye hizmetlerimiz için müşterilerimize anlık konum seçeneği sunuyoruz. Dilediğiniz zaman gönderinizin nerede olduğunu, kime teslim edildiğini, gönderinizin ne zaman teslimatın gerçekleşeceğini ve diğer bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak da gönderinizin durumunu sorgulatabilirsiniz. 7/24 çalışan çağrı merkezimiz anında dönüş yaparak gerekli bilgileri sizlere aktarmaktadır.

Kulaksız kurye hizmetleri fiyatları tercih etmiş olduğunuz kurye firmasına göre farklılık göstermektedir. Sys Kurye olarak hem fiyatlarımızı uygun oranlarda tutup hem de son kalite hizmet vererek müşterilerimizin %100 memnun kalmasını sağlıyoruz. Her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik çözüm seçenekleri sunarak da müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili net bir fiyat teklifi almak ya da hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Pek çok kampanya düzenleyerek müşterilerimizin avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Ödeme aşamasında da müşterilerimize yardımcı olarak ekonomik açıdan destek oluyoruz.

Kulaksız Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerinin önemi özellikle gelişen şehirlerdeki insan ve araç yoğunluğu ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Artan nüfus ve günden güne daha içinden çıkılmaz bir hal alan trafik sorunu nedeniyle gönderilerin sahiplerinin eline ulaşması oldukça uzun sürelere mal olmakta ve bu durum iş kaybı olarak firmalara yansımaktadır. Kulaksız kurye ekibi olarak bizler işlerinizin daha hızlı bir hale gelmesi için çalışıyoruz. Göndermek istediğiniz evrak veya ürünlerinizi adreslerine çok kısa sürelerde ulaştırarak sektör içinde daha ön plana çıkmanız için sizlerin hizmetindeyiz.

Hızlı teslimatın yanında almış olduğumuz önlemler ve sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile işlerinizi hallediyoruz. Kulaksız kurye olarak çağın gerekliliklerine ayak uydururken beklentileriniz doğrultusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kendi firmamız için uyguladığımız her işlem sizlere de pozitif olarak yansımakta ve işlerinizin gönül rahatlığıyla gözünüz arkada kalmadan hallolmasına katkıda bulunmaktadır.

İşinin ehli tecrübeli kuryelerimiz ve çalışanlarımız gece ve gündüz ayırt etmeden sizlere 7/24 hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşamaktadır. Şehir içinde bulunan bütün lokasyonları avucunun içi gibi bilen kuryelerimiz ile birlikte çok kısa sürelerde gönderilerinizi yerlerine ulaştırmaktayız. Taşınmasını istemiş olduğunuz paketlerinizin ölçüleri motor ile taşımaya uygun olmamaları durumunda ise özel araçlarımızı devreye sokarak teslimatları sonuçlandırmaktayız.

Aynı zamanda talebiniz ile şehirlerarası teslimatlarınız için anlaşmalı uçak kargo firmalarını kullanarak ulaşmak istediğiniz noktalara varıyoruz. Yaşanması olası acil durumlar için nöbetçi acil kurye ekibimizi de hizmetinize sunmaktayız. Kulaksız kurye ailesi olarak gönderimini talep ettiğiniz tüm evrak, eşya ve paketlerinizi değerleri fark etmeksizin sigortalıyor ve güvence altına alıyoruz. Hızlı teslimat kadar gönderilerin hasarsız ulaşmasının çok önemli olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Kulaksız kurye ekibimizde en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri de iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarıdır. Hiçbir gönderimizde teslimat problemi yaşamamak adına son derece planlı çalışmalar yapıyor ve kuryelerimizin hiçbir risk almadan ürünlerinizi teslim etmelerini kolaylaştırıyoruz. Kulaksız kurye ekip arkadaşlarımız trafikte en ufak bir risk almadan ve hiçbir şekilde kendilerinin ve diğer insanların hayatını tehlikeye sokmuyor. Paketlerinizi de özenli bir hassasiyet göstererek yerlerine sorunsuz bir şekilde teslim ediyorlar.

Fiyat tarifemiz gönderilerinizin ölçülerine göre belli olmaktadır. Ücretlendirme politikamız bütçenize zarar vermeyen şekilde olduğundan sizlere kaliteyi uygun fiyatlardan yaşama şansı sunuyoruz. Evrak, paket ve kıymetli eşyalarınız aynı şekilde güvence altında sapasağlam alıcılarına ulaşmakta ve güvenilir hizmeti sizlere sunmaktayız. Müşteri hizmetlerimizin teslimatlarınızın ilk anından son anına kadar sizlerle birlikteliği saat fark etmeksizin devam etmektedir.

  • Acil ve gece nöbetçi kurye desteği
  • 7/24 teslimat seçenekleri
  • Bütçeye uygun tarifeler
  • Şehirlerarası ve şehir içi teslimat
  • Güvenilir ve hızlı gönderimler
  • Çözüme odaklanan hizmet anlayışı
  • Vip hizmetler
  • Sürekli müşteri hizmetleri desteği
  • Kaliteden kopmayan anlayış

Kulaksız kurye ekibimiz ile tüm hizmetlerimizi en üst seviyede sizlere sunuyoruz. Yerine getirdiğimiz tüm hizmetler mutlu müşteriler yaratmakta ve bu durum bizlere ekstra motivasyon kaynağı olmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen anlayışımız bizlere gelen olumlu geri dönüşler ile iyice pekişmektedir. Kulaksız kurye çalışanları olaraksiz değerli müşterilerimize hizmet vermekten son derece keyif alıyoruz. Hem kendimizi hem de sizleri memnuniyet içinde olan müşteriler ile buluşturuyoruz. Sizlerde hızı, kaliteyi ve iyi hizmeti bir arada yaşayarak sorunsuz bir şekilde sonuçlanan işlerinizin keyfini doyasıya sürmek adına iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp