İçeriğe geç
Anasayfa » Kulaksız Kurye

Kulaksız Kurye

Kaliteli, modern ve profesyonel bir şekilde Kulaksız kurye hizmeti veren bir firma bulmak pek kolay değildir. Yanlış bir firma ile anlaşma yapılması durumunda gönderi zarar görebilir, istenilen zamanda teslim edilmeyebilir ya da kaybolabilir. Tam da bu noktada Sys Kurye firması olarak sektörde ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözüm seçenekleri sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Sys Kurye olarak müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz. Kulaksız kurye hizmetleri ile müşterilerimizi memnun etmek için her zaman çok çalışıyoruz. Sys Kurye firmamız güvenilir hizmetleri ile de adından sık sık söz ettirmektedir. Sunmuş olduğumuz her hizmetin arkasında durarak müşterilerimizin mağdur olmasını engelliyoruz. Müşterilerimiz ile hem hizmet esnasında hem de sonrasında iletişim halinde kalarak akıllarına takılan soruları cevaplıyoruz.

Kulaksız kurye hizmetleri için bünyemizde her zaman gerekli donanıma ve deneyime sahip kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza düzenli eğitimler verip onları belirli sınavlardan geçirerek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz. Bu sayede hem profesyonel bir şekilde hizmet vermelerini hem de ileride daha iyi yerlere gelmelerini amaçlıyoruz.

Beyoğlu kurye hizmetleri sayesinde kozmetik ürünlerinden sağlık ürünlerine, yiyecek çeşitlerinden teknolojik ürünlerine, giyim ürünlerinden aksesuar çeşitlerine kadar pek çok çeşitten gönderinizi en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimize sunarak ihtiyaçları olan her an yanlarında oluyoruz.

Dilediğiniz günde ve dilediğiniz saatte bize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizde faydalanabilirsiniz. Sizlere dönüş yaparak isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün hakkında gerekli bilgileri alıyoruz. Vermiş olduğunuz adrese kuryemizi yönlendiriyoruz. Adresinize gelen kuryemiz gönderinizi zarar görmeyecek şekilde motoruna yerleştirip hiçbir yere sapmadan alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır.

Gönderiyi doğru kişiye teslim ederek hem göndericinin hem de alıcının hizmet hakkında değerlendirme yapmasını istemektedir. Memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak mutlu olmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çok çalışıyoruz.

İstanbul Kurye hizmetlerimiz için kuryelerimiz ve destek ekibimiz iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz yol durumuna, hava durumuna ve diğer şartlara göre kuryemizi yönlendirerek kısa sürede ve sorunsuz bir teslimat hizmeti verilmesini sağlamaktadır. Gönderinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşması için gerekli olan tüm önlemleri her zaman eksiksiz bir şekilde alıyoruz.

Kulaksız kurye hizmetlerimiz için müşterilerimize anlık konum seçeneği sunuyoruz. Dilediğiniz zaman gönderinizin nerede olduğunu, kime teslim edildiğini, gönderinizin ne zaman teslimatın gerçekleşeceğini ve diğer bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak da gönderinizin durumunu sorgulatabilirsiniz. 7/24 çalışan çağrı merkezimiz anında dönüş yaparak gerekli bilgileri sizlere aktarmaktadır.

Kulaksız kurye hizmetleri fiyatları tercih etmiş olduğunuz kurye firmasına göre farklılık göstermektedir. Sys Kurye olarak hem fiyatlarımızı uygun oranlarda tutup hem de son kalite hizmet vererek müşterilerimizin %100 memnun kalmasını sağlıyoruz. Her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik çözüm seçenekleri sunarak da müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili net bir fiyat teklifi almak ya da hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Pek çok kampanya düzenleyerek müşterilerimizin avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Ödeme aşamasında da müşterilerimize yardımcı olarak ekonomik açıdan destek oluyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×