İçeriğe geç

Gedikpaşa Kurye

Gedikpaşa Kurye
Gedikpaşa Kurye

Tüketim alışkanlıkları büyük bir hızla değişmektedir. Buna bağlı olarak da birtakım mesleklere, bazı yeni ihtiyaçlara gereksinim olmaktadır. Kurye uygulamaları da bunlardan birisidir. SYS Kurye olarak uzun yıllardır Gedikpaşa kurye alanında profesyonel hizmet veriyor gerek bireysel gerekse kurumsal her türlü talebi karşılıyoruz.

Gedikpaşa kurye uygulamalarımızla hem Gedikpaşa içindeki herhangi bir adresten diğerine hem de İstanbul’un herhangi bir noktasından Gedikpaşa’daki bir adrese taşıma yapabiliyoruz. En kısa sürede her türlü paket, evrak, dosya, hediyelik eşya, çiçek, ilaç, tıbbi malzeme, numune, yedek parça, resmi evrak, anahtar, kimlik, telefon, bilgisayar ve daha yüzlerce ürününüzü taşıyabiliyoruz.

Kurye uygulamalarımız birçok avantajı aynı anda sağlamaktadır. Bunların başında hız gelir. Yoğun İstanbul trafiğinde ve kalabalık ortamda çoğu kez en yakın mesafeler arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Toplu taşıma ya da özel araçla ulaşım son derece zahmetli olabilmektedir. Oysa uzman kuryelerimiz her koşulda son derece seri hareket etmekte, dakikalar içinde Gedikpaşa ile İstanbul’un her noktasında ulaşım sağlayabilmektedirler.

Gedikpaşa kurye uygulamalarımız aynı zamanda güvenlidir. Paketlerinizin herhangi bir şekilde kaybolması, zarar görmesi, hasar alması söz konusu değildir. Bu sayede en değerli paketleriniz dahi güvenle taşınabilmektedir.

Amacımız kurye alanında her zaman en hızlı hizmeti sunmaktır. Ancak her müşterimizin motor kurye ihtiyacı ve paketinin acillik seviyesi farklı olabilmektedir. Bu nedenle bizler birbirinden farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz.

Kurye modellerimizin ilkini normal kurye oluşturmaktadır. Normal kurye modelimiz aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için en ideal seçenektir. Bölgelere göre değişmekle birlikte normal Gedikpaşa kuryemizde teslimatlarımız 120 ila 180 dakika arasında yapılabilmektedir.

Daha acil gönderileriniz için Hızlı kurye modelimiz sizlerledir. Hızlı kuryede tarafımıza talepte bulunduğunuz anda paket alım adresine en yakın kuryemiz harekete geçerek kısa sürede süreci başlatmaktadır. Teslimatlarımız bölgelere göre farklılık gösterebilse de 60 ila 90 dakika arasında tamamlanmaktadır.

Çok daha acil moto kurye talepleriniz Gedikpaşa kurye ile cevaplanmaktadır. Acil kuryelerimiz bölgelere göre farklılık olmakla birlikte 45 ila 60 dakika arasında teslimat vadetmekte, çoğu kez daha kısa sürede süreç tamamlanmaktadır.

Gece kurye modelimizle taşımalarımız 7 gün, 24 saat sürmekte, mesai saatleri dışındaki gönderi ihtiyaçlarınıza çözüm üretilmektedir. Gedikpaşa araçlı kuryemizle ise motosikletle taşınması mümkün olmayan paketleriniz aynı kalite ve güvenle taşınabilmektedir.

Gedikpaşa genelinde sağlamış olduğumuz en büyük avantajlardan birisi fiyatlarımızdır. Gedikpaşa motor kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmekte ve bu nedenle her taşımamız detaylarına göre fiyatlandırılmaktadır.

Kurye fiyatlarımızın en temel belirleyicisi mesafedir. Paketlerinizin Gedikpaşa ya da başka bir adresten teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres net belirlenir ve ona göre mesafe tespiti yapılır. Ayrıca tercih edeceğiniz kurye modeli fiyatlarda bir diğer etkendir. Motor kurye modellerimizde vaat edilen teslimat süresi kısaldıkça fiyatlarımız artmaktadır. Bu nedenle paketinizin acillik durumu arttıkça fiyatlar da artabilmektedir.

Gedikpaşa kurye fiyatlarında bir diğer etken paketinizin özellikleridir. Ağırlık, ölçüler gibi detaylar karşılaşacağınız fiyatları belirlemede etkili olacaktır. SYS Kurye olarak her zaman en kaliteli, en güvenilir ve en hızlı çözümleri en uygun fiyatlarla taçlandırıyoruz. Dilerseniz çağrı merkezimize ulaşabilir, istenen bilgileri paylaşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Gedikpaşa Kurye Hizmeti

Ülkemizde, tüm dünyada olduğu gibi her dönemde yeni hizmet uygulamaları devreye girmekte ve insanlara hızlı ve pratik bir oluşum sunmaktadır. Her geçen gün kurye hizmetleri de gelişmeye devam etmektedir. Gedikpaşa kurye olarak yenilikleri takip ediyor ve hizmetlerimizi sizler için geliştiriyoruz. Teslim sürelerimizi ne kadar kısaltabiliriz? ve kalitemizi daha fazla nasıl arttırabiliriz? Sorularıyla yola çıkarak yeni uygulamalar geliştiriyoruz.

Artık şehir trafiklerinin yoğunluğu aşılması gereken bir engel halini aldı. Araç ve trafik yoğunluğu sebebiyle gideceğimiz yerlere geç kalıyoruz. Bununla birlikte beklediğimiz kargolar günler sonra bizlere ulaşıyor. Özellikle şirket işlemlerinde uzun sürelere yayılan evrak ve ürün teslimatları yüzünden marka değeriniz düşmekte iş faaliyetleriniz belirli noktalarda tıkanmaktadır. Gedikpaşa kurye hizmetleri ile artık hayatınız daha kolay hale gelecek. Sunduğumuz birçok kurye uygulaması ile hızı yakalayacak, çağınızın gerisinde kalmayacaksınız.

Deneyimli bir ekip ile günün her saati çalışan şubemiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan her an yanında olarak özel bir iş gücü sergilemektedir. İletişim departmanlarımızdan kurye personelimize kadar bütün ekip en kaliteli hizmeti size en doğru şekilde sunmayı planlamaktadır. Doğru hizmete ulaştığınızı bizleri aradığınız ilk andan itibaren fark edeceksiniz. Merak ettiğiniz her şeyi sorabilecek, tüm konularda detaylı bilgi alabileceksiniz.

Ücret tarifelerini ve teslim şekillerini öğrenebilecek ihtiyacınız olan hizmet için karar verebileceksiniz. İletişim departmanımız ile vardığınız mutabakat sonrası Gedikpaşa kurye personellerimiz yollayacağınız paketlerin ebatlarına göre motor veya araç hizmetlerinden hangisi size uygun olur diye belirleme yapacaklar. Kurye hizmetlerimizde araç ile teslimat seçeneğimiz sayesinde ağır kolileriniz ve eşyalarınız taşınabilmektedir. Araçlı hizmetlerimizde hızlı bir servis sunmaktadır. Bize teslim ettiğiniz her ürün sigorta kapsamına alınmakta ve güvenle yerine ulaştırılmaktadır.

Gedikpaşa kurye ekibimiz 7/24 teslimat yapabilme özelliğiyle ön plana çıkmakta ve her zaman tercih edilmektedir. Gündüz gönderimlerinin yanı sıra gece kurye ve nöbetçi kurye seçenekleriyle de sizlerin yanındayız. Vip gönderim seçeneklerimiz ile çok daha kısa sürelerde teslimat yapabilmekteyiz. Yol güzergâh bilgisi konusunda uzman olan kuryelerimiz sayesinde şehir içinde tüm lokasyonlara ulaşım süreleri kısalmaktadır. Bu sayede dilediğiniz sürelerde hizmetiniz tamamlanmaktadır.

Şehir içi teslimat işlemlerinde tecrübeli olan firmamız şehir dışında yaptığı faaliyetlerde de büyük bir özenle çalışmaktadır. İş anlaşması gerçekleştirdiğimiz hava kargo firmaları ile ürünlerinizi belirttiğiniz noktalara teslim etmekteyiz. Şehir dışı şubelerimiz ile teslimatın yapılacağı yerler kolaylıkla bulunabilmektedir. Birçok şehirde SYS kurye çatısı altında yer alan firmamız her geçen gün şubelerini arttırmakta ve size hizmeti daha yakın hale getirmektedir.

Gedikpaşa kurye kurumsal ve profesyonel bir oluşumun parçası olduğu için ve özverili bir hizmet anlayışına sahip olduğu için size birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan sadece bazılarını şu şekilde özetleyelim:

•Hızlı ve doğru teslimat

•7/24 müşteri hizmetleri

Sigorta hizmetleri

•Uygun fiyat tarifeleri

•Araçlı kurye hizmeti

•Vip gönderim çeşitleri

•Şehir içi ve Şehirlerarası hizmet

• Kaliteli ve doğru hizmet

•Deneyimli personel hizmetleridir.

Yeni dönem uygulamalar ve kurye hizmetlerini daha verimli hale getiren faaliyetlerimiz ile Gedikpaşa kurye ailesi olarak her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. İster şubelerimizi ziyaret edin isterseniz müşteri iletişim merkezimizi arayın, her iki durumda da kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet ile karşılaşacaksınız. Güncel ve uygun fiyat kampanyalarımızı mutlaka takip ediniz. Çoklu gönderimleriniz için de detaylı bilgi alabilmektesiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp