İçeriğe geç
Anasayfa » Gedikpaşa Kurye

Gedikpaşa Kurye

Tüketim alışkanlıkları büyük bir hızla değişmektedir. Buna bağlı olarak da birtakım mesleklere, bazı yeni ihtiyaçlara gereksinim olmaktadır. Kurye uygulamaları da bunlardan birisidir. SYS Kurye olarak uzun yıllardır Gedikpaşa kurye alanında profesyonel hizmet veriyor gerek bireysel gerekse kurumsal her türlü talebi karşılıyoruz.

Gedikpaşa kurye uygulamalarımızla hem Gedikpaşa içindeki herhangi bir adresten diğerine hem de İstanbul’un herhangi bir noktasından Gedikpaşa’daki bir adrese taşıma yapabiliyoruz. En kısa sürede her türlü paket, evrak, dosya, hediyelik eşya, çiçek, ilaç, tıbbi malzeme, numune, yedek parça, resmi evrak, anahtar, kimlik, telefon, bilgisayar ve daha yüzlerce ürününüzü taşıyabiliyoruz.

Fatih kurye uygulamalarımız birçok avantajı aynı anda sağlamaktadır. Bunların başında hız gelir. Yoğun İstanbul trafiğinde ve kalabalık ortamda çoğu kez en yakın mesafeler arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Toplu taşıma ya da özel araçla ulaşım son derece zahmetli olabilmektedir. Oysa uzman kuryelerimiz her koşulda son derece seri hareket etmekte, dakikalar içinde Gedikpaşa ile İstanbul’un her noktasında ulaşım sağlayabilmektedirler.

Gedikpaşa kurye uygulamalarımız aynı zamanda güvenlidir. Paketlerinizin herhangi bir şekilde kaybolması, zarar görmesi, hasar alması söz konusu değildir. Bu sayede en değerli paketleriniz dahi güvenle taşınabilmektedir.

Amacımız İstanbul Kurye alanında her zaman en hızlı hizmeti sunmaktır. Ancak her müşterimizin motor kurye ihtiyacı ve paketinin acillik seviyesi farklı olabilmektedir. Bu nedenle bizler birbirinden farklı kurye modelleriyle öne çıkıyoruz.

Kurye modellerimizin ilkini normal kurye oluşturmaktadır. Normal kurye modelimiz aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için en ideal seçenektir. Bölgelere göre değişmekle birlikte normal Gedikpaşa kuryemizde teslimatlarımız 120 ila 180 dakika arasında yapılabilmektedir.

Daha acil gönderileriniz için Hızlı kurye modelimiz sizlerledir. Hızlı kuryede tarafımıza talepte bulunduğunuz anda paket alım adresine en yakın kuryemiz harekete geçerek kısa sürede süreci başlatmaktadır. Teslimatlarımız bölgelere göre farklılık gösterebilse de 60 ila 90 dakika arasında tamamlanmaktadır.

Çok daha acil moto kurye talepleriniz Gedikpaşa kurye ile cevaplanmaktadır. Acil kuryelerimiz bölgelere göre farklılık olmakla birlikte 45 ila 60 dakika arasında teslimat vadetmekte, çoğu kez daha kısa sürede süreç tamamlanmaktadır.

Gece kurye modelimizle taşımalarımız 7 gün, 24 saat sürmekte, mesai saatleri dışındaki gönderi ihtiyaçlarınıza çözüm üretilmektedir. Gedikpaşa araçlı kuryemizle ise motosikletle taşınması mümkün olmayan paketleriniz aynı kalite ve güvenle taşınabilmektedir.

Gedikpaşa genelinde sağlamış olduğumuz en büyük avantajlardan birisi fiyatlarımızdır. Gedikpaşa motor kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmekte ve bu nedenle her taşımamız detaylarına göre fiyatlandırılmaktadır.

Kurye fiyatlarımızın en temel belirleyicisi mesafedir. Paketlerinizin Gedikpaşa ya da başka bir adresten teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres net belirlenir ve ona göre mesafe tespiti yapılır. Ayrıca tercih edeceğiniz kurye modeli fiyatlarda bir diğer etkendir. Motor kurye modellerimizde vaat edilen teslimat süresi kısaldıkça fiyatlarımız artmaktadır. Bu nedenle paketinizin acillik durumu arttıkça fiyatlar da artabilmektedir.

Gedikpaşa kurye fiyatlarında bir diğer etken paketinizin özellikleridir. Ağırlık, ölçüler gibi detaylar karşılaşacağınız fiyatları belirlemede etkili olacaktır. SYS Kurye olarak her zaman en kaliteli, en güvenilir ve en hızlı çözümleri en uygun fiyatlarla taçlandırıyoruz. Dilerseniz çağrı merkezimize ulaşabilir, istenen bilgileri paylaşarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×