İçeriğe geç

Balıkesir Uçak Kargo

Balıkesir Uçak Kargo
Balıkesir Uçak Kargo

Balıkesir Havalimanı 1998 yılında faaliyete başlamış, daha sonra 2001 yılında sivil uçuşlara kapatılmış, 2007 yılında yeniden açılmıştır. İlk günden bu yana askeri ve sivil uçuşlara hizmet veren havalimanı Balıkesir ve çevresine en hızlı ulaşım olanağı sağlamaktadır. Sadece yolcu taşımacılığında değil, kargo taşımacılığında da kullanılan Balıkesir havalimanına özellikle İstanbul’dan çok yoğun kargo talebi olmakta, firmamız Balıkesir uçak kargo hizmeti sayesinde bütün bu alandaki ihtiyaçları karşılamaya yardımcı olmaktadır.

Uçağın çağımızın en hızlı ulaşım aracı olması ve kurye ihtiyaçlarının hızlı olmasından dolayı tercih edilmesi uçak kargoyu en avantajlı kargo seçeneği haline getirmektedir. Balıkesir ilimizin havaalanına sahip olması da uçak kargo çalışmalarında kullanılabilmesine imkân tanımaktadır.

Yakın zaman önce hayatımıza giren uçak kargo hem hızlı hem güvenlidir. Bu nedenle herkesin memnun olabileceği bir uygulamadır. Uzak mesafelere dahi çok kısa sürede ulaşılabilmekte, bu da kargoların aynı gün, hatta birkaç saatte teslim edilebilmesini sağlamaktadır.

Tamamen özel olarak dizayn edilmiş kargo uçaklarıyla kargolarınız güvenle taşınmakta, nakil süreçleri çok kolay tamamlanmaktadır. Fakat bütün bu süreci yürütecek uzman ekiplere ihtiyaç vardır ve firmamız bütün süreci başarıyla takip ederek Balıkesir Havalimanı aracılığıyla Balıkesir – İstanbul arasındaki gönderilerinizin taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Balıkesir uçak kargo hizmetimiz sayesinde kargolarınız aynı gün içinde ya da ertesi gün gerek Balıkesir’deki alıcı adreslerine gerekse İstanbul’daki alıcı adreslerine ulaştırılır. Bu noktada uygulamamızı tercih etmeniz için birçok neden ortaya çıkar ve zaman açısından sunmuş olduğumuz avantaj bunların başında gelir. Dakikalar içinde ya da aynı gün paketiniz İstanbul’dan Balıkesir’e ya da Balıkesir’den İstanbul’a ulaştırılır. En acil ihtiyaçlarını kısa sürede tamamlanır.

Uçak Kargo son derece güvenlidir. Paketlerinizin kaybolması, karışması, ezilmesi gibi riskler uçak kargoda minimum seviyededir. Bu da en değerli, en hassas paketlerinizin dahi son derece güvenli biçimde taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Balıkesir uçak kargo hizmetlerinde çok dikkatli olmakta, her aşamayı hassasiyetle takip ederek taşımanın en rahat şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Üstelik taşıma sürecimiz tamamen sizin istek ve beklentilerinize göre yapılmaktadır. Dilerseniz kapıdan kapıya kargo teslimi yapabiliriz. Dilerseniz kapıdan havalimanına kargo teslimi yapabilir, dilerseniz havalimanından havalimanına kargo teslimi gerçekleştirebiliriz.

Uçak kargo özellikle gelişmiş ülkelerde en çok tercih edilen kargo yöntemlerinden birisidir. Ülkemizde de gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Uçak kargonun kullanılabilmesi için en temel gereksinim doğal olarak havalimanı ve uçaktır. Ülkemizde Balıkesir uçak kargouygulamaları THY kargo güvencesiyle gerçekleştirilmekte, Turkish Cargo ile aynı gün içinde paketleriniz İstanbul’a ya da Balıkesir’e ulaştırılmaktadır.

Balıkesir uçak kargo uygulamamızda süreç bir sistem dahilinde ilerlemektedir. Çağrı merkezimize ulaştığınız anda sizden hangi seçeneği tercih ettiğiniz öğrenilir. Daha sonra kargonuz tarafınızdan teslim alınır. Uçağa yerleştirilmek üzere Turkish Cargo’ya götürülür. Uçuş planı içinde yer alan tarifeli uçuşa göre de yerleştirme yapılabilir. Uçağın varacağı Balıkesir havalimanına iniş yapıldığında paketiniz yeniden teslim alınır ve alıcı adresine teslim edilmek üzere harekete geçirilir. Alıcıya teslimat yapılarak süreç tamamlanır. Tarafınıza da bilgilendirmede bulunulur.

Balıkesir uçak kargo uygulamalarımızın en büyük avantajlarından birisi fiyatlardır. Uçak kargo fiyatlarımız tercih ettiğiniz hizmet detaylarına ve mesafeye göre değişir. Kapıdan kapıya, havalimanından kapıya ya da havalimanından havalimanına gibi çözümlerden yararlanabilirsiniz. Buna göre de fiyat değişir. Ayrıca paketinizi teslim aldığımız adres ile teslim edilecek adres arasındaki mesafe fiyatlandırmada baz alınır.

İstanbul Balıkesir Uçak Kargo

Uçak, günümüzde bir ilden başka bir ile gitmek için kullanılabilecek en hızlı ulaşım aracıdır. Sadece yolcu taşımakla da kalmaz, aynı zamanda kargo taşımacılığı için de kullanılır. Yani uçaklar hava yolu taşımacılığı için hem hızlıdır hem de güvenilirdir. Bu sebeple de günümüzde sıklıkla kullanılır. Biz de Sys Kurye olarak Balıkesir’de Balıkesir uçak kargo hizmeti ile güvenilir ve etkili bir taşımacılık sağlıyoruz.

Zamanın kritik olduğu durumlarda, il dışına acil bir şekilde yetişmesi gereken ürün ve malzemelerin teslimi için hızlı bir yöntemdir. Özellikle farklı sektörlerdeki şirketler için sıklıkla tercih edilen bu hizmeti firmamız da özenle yerine getirir.

Balıkesir uçak kargo olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre hizmet ağımızı geliştiriyoruz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti firmamızın hizmet anlayışını ortaya koyan iki unsurdur. Bunun için tecrübeli personelimiz 7/24 günün her saati hizmet vererek kargo taşımacılığı konusunda müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunar.

Balıkesir uçak kargo konusunda çalışanlarımız profesyonel hizmet vermektedir. Müşteri portföyümüz çok yönlüdür. Hem bireysel hem kurumsal hem de ticaret yapan pek çok farklı sektör hava yolu taşımacılığı ile şehirlerarası gönderi yapmaktadır. Bu ürün ve malzemelerden bazısı şöyledir:

  • Farklı türdeki ticarî malzemeler gönderilmektedir. Mesela elektronik ekipmanlar, yedek parçalar, tıbbî cihazlar, kozmetik ürünler, tekstil ürünleri gibi.
  • Değerli eşyalar güvenli bir şekilde tanışabilir. Örneğin mücevherat ve sanat eseri gibi.
  • Tıbbî malzemeler gönderilebilir.
  • Gıda ürünleri taşınabilir.
  • Belgeler, mektuplar, reklam malzemeleri gibi basılı ürünler.

Uzun bir mesafeyi kısa sürede kat edebildiği için uçak kargo hizmetleri hızlı teslimat için genellikle birinci sırada yer alır. Kısa sürede teslim edilmesi gereken ürünlerin özellikle de aynı gün içinde bir şehirden başka bir şehre taşınmasını mümkün kılar. Hatta birkaç saat içinde şehir dışına gönderim yapmak mümkündür.

Balıkesir uçak kargo hizmetimizin pek çok avantajı vardır. Hava yolu taşımacılığı zamandan tasarruf sağladığı için hızlı ve acil teslimat için ilk sırada yer alır. Aynı zamanda oldukça güvenilirdir. Şehirlerarasında yapılan diğer taşımacılık yöntemlerine oranla malzemelerin, gönderilerin kaybolma, karışma, hatta ezilme olasılığı çok azdır. Paketlerin hasar görmesi neredeyse hiç karşılaştığımız bir durum değildir. Sıkı güvenlik prosedürleri olduğu için uçakla kargo taşımacılığı değerli ve hassas ürünler için de birebirdir.

Balıkesir uçak kargo hizmetimizde esneklik söz konusudur. Farklı boyut ve ağırlıktaki ürünlerin taşınması için farklı seçeneklerimiz bulunur. Ayrıca taşıma süreci, müşterilerimizin isteğine göre de değişir. Kapıdan kapıya teslimat yaptığımız gibi, adresinize gelip aldığımız paketleri havalimanına ulaştırıyoruz. İsterseniz de havalimanından havalimanına paketlerinizi taşıyoruz.

Balıkesir uçak kargo hizmetimiz çağrı merkezimizi aradığınızda başlamış olur. Kargonuz personelimiz tarafından alınır. Kargonuzla ilgili uçuş planlamanız nasıl yapıldıysa o plana uygun şekilde havalimanına yetiştirilir. Uçak indiğinde gönderiniz teslim alınır ve alıcının adresine doğru yola çıkar. Zaten uçakla kargo hizmetimizin takip sistemi vardır. Müşterilerimiz gönderilerinin nerede olduğunu takip edebilirler. Teslimat olduğunda da müşterilerimize mesaj atılarak alıcıya ulaşıldığı bildirilir.

Firmamız uzman kadrosuyla en hızlı, güvenli ve kaliteli hizmeti vermeye gayret ederken müşteri memnuniyetini hizmetin odak noktası olarak belirler. Bu sebeple de fiyatları makul tutar. Adresler arası mesafe, kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına ve havalimanından havalimanına olan taşımacılık seçeneği fiyatı etkilemektedir. Ayrıca hizmetin detaylarına bağlı olarak fiyat değişmektedir. Bununla ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara