İçeriğe geç

Balıkesir Uçak Kargo

Balıkesir Uçak Kargo
Balıkesir Uçak Kargo

Balıkesir Havalimanı 1998 yılında faaliyete başlamış, daha sonra 2001 yılında sivil uçuşlara kapatılmış, 2007 yılında yeniden açılmıştır. İlk günden bu yana askeri ve sivil uçuşlara hizmet veren havalimanı Balıkesir ve çevresine en hızlı ulaşım olanağı sağlamaktadır. Sadece yolcu taşımacılığında değil, kargo taşımacılığında da kullanılan Balıkesir havalimanına özellikle İstanbul’dan çok yoğun kargo talebi olmakta, firmamız Balıkesir uçak kargo hizmeti sayesinde bütün bu alandaki ihtiyaçları karşılamaya yardımcı olmaktadır.

Uçağın çağımızın en hızlı ulaşım aracı olması ve kurye ihtiyaçlarının hızlı olmasından dolayı tercih edilmesi uçak kargoyu en avantajlı kargo seçeneği haline getirmektedir. Balıkesir ilimizin havaalanına sahip olması da uçak kargo çalışmalarında kullanılabilmesine imkân tanımaktadır.

Yakın zaman önce hayatımıza giren uçak kargo hem hızlı hem güvenlidir. Bu nedenle herkesin memnun olabileceği bir uygulamadır. Uzak mesafelere dahi çok kısa sürede ulaşılabilmekte, bu da kargoların aynı gün, hatta birkaç saatte teslim edilebilmesini sağlamaktadır.

Tamamen özel olarak dizayn edilmiş kargo uçaklarıyla kargolarınız güvenle taşınmakta, nakil süreçleri çok kolay tamamlanmaktadır. Fakat bütün bu süreci yürütecek uzman ekiplere ihtiyaç vardır ve firmamız bütün süreci başarıyla takip ederek Balıkesir Havalimanı aracılığıyla Balıkesir – İstanbul arasındaki gönderilerinizin taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Balıkesir uçak kargo hizmetimiz sayesinde kargolarınız aynı gün içinde ya da ertesi gün gerek Balıkesir’deki alıcı adreslerine gerekse İstanbul’daki alıcı adreslerine ulaştırılır. Bu noktada uygulamamızı tercih etmeniz için birçok neden ortaya çıkar ve zaman açısından sunmuş olduğumuz avantaj bunların başında gelir. Dakikalar içinde ya da aynı gün paketiniz İstanbul’dan Balıkesir’e ya da Balıkesir’den İstanbul’a ulaştırılır. En acil ihtiyaçlarını kısa sürede tamamlanır.

Uçak Kargo son derece güvenlidir. Paketlerinizin kaybolması, karışması, ezilmesi gibi riskler uçak kargoda minimum seviyededir. Bu da en değerli, en hassas paketlerinizin dahi son derece güvenli biçimde taşınmasına yardımcı olmaktadır.

İstanbul Balıkesir Uçak Kargo

İstanbul Balıkesir uçak kargo hizmetlerinde çok dikkatli olmakta, her aşamayı hassasiyetle takip ederek taşımanın en rahat şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Üstelik taşıma sürecimiz tamamen sizin istek ve beklentilerinize göre yapılmaktadır. Dilerseniz kapıdan kapıya kargo teslimi yapabiliriz. Dilerseniz kapıdan havalimanına kargo teslimi yapabilir, dilerseniz havalimanından havalimanına kargo teslimi gerçekleştirebiliriz.

Uçak kargo özellikle gelişmiş ülkelerde en çok tercih edilen kargo yöntemlerinden birisidir. Ülkemizde de gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Uçak kargonun kullanılabilmesi için en temel gereksinim doğal olarak havalimanı ve uçaktır. Ülkemizde Balıkesir uçak kargouygulamaları THY kargo güvencesiyle gerçekleştirilmekte, Turkish Cargo ile aynı gün içinde paketleriniz İstanbul’a ya da Balıkesir’e ulaştırılmaktadır.

Balıkesir uçak kargo uygulamamızda süreç bir sistem dahilinde ilerlemektedir. Çağrı merkezimize ulaştığınız anda sizden hangi seçeneği tercih ettiğiniz öğrenilir. Daha sonra kargonuz tarafınızdan teslim alınır. Uçağa yerleştirilmek üzere Turkish Cargo’ya götürülür. Uçuş planı içinde yer alan tarifeli uçuşa göre de yerleştirme yapılabilir. Uçağın varacağı Balıkesir havalimanına iniş yapıldığında paketiniz yeniden teslim alınır ve alıcı adresine teslim edilmek üzere harekete geçirilir. Alıcıya teslimat yapılarak süreç tamamlanır. Tarafınıza da bilgilendirmede bulunulur.

Balıkesir uçak kargo uygulamalarımızın en büyük avantajlarından birisi fiyatlardır. Uçak kargo fiyatlarımız tercih ettiğiniz hizmet detaylarına ve mesafeye göre değişir. Kapıdan kapıya, havalimanından kapıya ya da havalimanından havalimanına gibi çözümlerden yararlanabilirsiniz. Buna göre de fiyat değişir. Ayrıca paketinizi teslim aldığımız adres ile teslim edilecek adres arasındaki mesafe fiyatlandırmada baz alınır.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×