İçeriğe geç

Rahmanlar Kurye

Rahmanlar Kurye
Rahmanlar Kurye

Şehrin yoğun trafikli alanlarından biri olan Rahmanlar bölgesi, trafiği özelinde oluşan bazı durumlar sebebiyle, gün içerisinde araçlar için önemli bir sorun olabilmektedir. Dört tekerli ve manevra kabiliyetleri kısıtlı olan otomobiller, hızlı gönderilerin zamanında yerine ulaşmaması, kurye ve teslimat işlerinin aksamasına gibi durumlara sebep olmaktadır. Bölgede ulaşımın durma noktasına geldiği bazı anlarda, otomobillerin trafiğe teslim olmaları oldukça normal görülmektedir. Bu sıkıntıların giderilmesi ve hızlı çözümler sunması nedeni ile Rahmanlar kurye hizmetleri veren firmalar, yoğun bir faaliyet göstermektedir. Yeni nesil kurye paket teslimi anlayışı olan motor kuryeler sayesinde, çok daha etkili manevra kabiliyetleri gerçekleştirebilen personeller, hızlı ve kalıcı hizmetleri bölge sakinleri ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Doğru projelendirme ve profesyonel bir kurye deneyimi için, tecrübeli ve kurumsal firmaları tercih etmek oldukça önemlidir.

 • Ekspres kurye hizmetleri
 • Nöbetçi kurye seçeneği
 • Arabalı kurye hizmeti
 • VİP kurye hizmetleri
 • Gece taşımacılığı hizmetli
 • Toplu dağıtım hizmeti

Gerek yaya trafiği gerekse de araç trafiği hassasiyetleri ile kurye hizmetleri veren firmamız, sizlere en güvenilir taşımacılık imkânını en deneyimli şekilde sunmaktadır. Dar ve kalabalık alanlarda hızlı ve entegre bir çözüm olanağını sizlere sunan firmamız Sys Kurye, asla trafik sıkışıklığına takılmadan hızlı bir teslimat garantisi sunmaktadır. Kurye hizmetleri kapsamında, şehrin tüm semtlerinden aldığımız teslimatları, çekirdekten yetişen deneyimli personellerimizle sizlere ulaştırıyoruz.

Üstün taşımacılığın, aranan firması Sys Kurye, Rahmanlar kurye sektöründe en doğru adresiniz olarak yanınızda olmaya devam ediyor. Özel hizmet ağının yanı sıra, personel rotasyonlarımız sayesinde düzenli bir eğitim ve tecrübe imkânı oluşturan firmamız, en iyi teslimat hizmetini sizlerle buluşturmak adına, 7 gün 24 saat çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.  Planlı ve programlı kurye teslimatları için en doğru yöntemleri sizlere sunan firmamız, güler yüzlü personelleri ile sizlere eşsiz hizmetler sunmaktadır.

 • Kurye alanında özel tecrübeler
 • 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti
 • Özel taşıma seçenekleri
 • Bölgesel navigazyon

Kurye sektörü ve teslimat servisi işlerinde gerek deneyimleri, gerekse de referansları sayesinde güven veren firmamız, yeni nesil bir taşımacılık imkânını sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyor. İçinizin rahat edeceği en doğru operasyonlarla, bir an bile gözünüzü arkada bırakmayan Sys Kurye, deneyimli çağrı merkezi personelleri ile düzenli bilgilendirmeler sunarak, en doğru hizmet ağını sizlerle buluşturuyor. Paketlerinizin verdiğiniz teslimat adreslerine güvenle ulaşabilmesi adına oluşabilecek sıkıntılarda, yedek personel hizmetlerini devreye sokarak, teslimatınızın belirtilen sürede konumuna varmasını sağlıyoruz. Rahmanlar kurye sektörünün deneyimli firması olarak sizlerden gelen geri dönüşler ve olumlu referanslarımız ışığında hizmetler vermeye devam ediyoruz.

 • Hava kurye hizmeti
 • Kurye kiralama hizmeti
 • Güvenli teslimat
 • Entegre altyapı çözümleri

Rahmanlar kurye teslimatlarında en doğru tercih olan firmamız, beklemediğiniz bir anda gönderilmesi gereken teslimat işlerinizi sorun olmaktan çıkartıyor. Ekspres ve acil kurye seçenekleri konusunda oldukça tecrübeli olan kuryelerimizin hızlı çözümleri ile tüm beklenmedik gönderilerinize çözüm üretiyoruz. Dünyada kurye alanında kullanılan son teknoloji cihazları takip ederek, sürekli envanter güncellemeleri yapan firmamız, şeffaf fiyat politikaları sayesinde en kaliteli hizmetleri, sizlere en uygun fiyatlara sunmaktadır. Sys Kurye firması olarak, toplu dağıtım hizmetlerindeki geniş tecrübelerimizle, nişan, düğün, kına, nikâh, söz, doğum günü, sünnet, toplantı, davet, sergi ve açılış gibi tüm organizasyonlarınızın toplu davetiye dağıtımlarını gerçekleştiriyoruz. Sys Kurye güvencesi ile sizi bir adım öne taşıyoruz.

Rahmanlar Kurye Hizmeti

İnsanoğlu hayatı boyunca yaşamı kolaylaştırmak için çalışıp çabalamıştır. Yaşam koşulları kolaylaştıkça insanlar da rahat bir yaşama ilk adımlarını atmıştır. Geçmişten günümüze yaşamda değişen birçok nokta vardır. Yaşamın buradan ne değişmesi bu hayatın kolaylaşması tamamen insanların çabası ile gerçekleşmiştir. İnsanlar her konuda olduğu gibi ulaşım konusunda da türlü türlü denemeler yaparak birtakım şeyleri ileri bir seviyeye taşımayı başarmıştır.

Ulaşım insanlık için can alıcı bir noktadadır. Ulaşımın gelişmesi ile birlikte birçok konuda insanoğlu bir adım öteye gidebilmiştir. Ulaşımın gelişmesi ile bir yerden bir yere gidebilmek oldukça kolaylaşmış hatta buna konfor da eklenmiştir. Ulaşımın gelişmesinin yol açtığı büyük bir sektör de bulunmaktadır. Bu sektör kurye sektörüdür. Kurye sektörü günümüzde çok önemli ve gerekli bir noktadadır. Yaşamımızın her alanında mutlaka kuryeye ihtiyaç duymaktayız. Kurye hizmeti sunmakta olan firmalar bulundukları ilin sınırları içinde hizmet sunmaktadırlar. Kurye hizmeti doğduğu günden bu yana oldukça gelişmiş ve büyümüştür.

Günümüzde Türkiye’nin 81 ilinde de kurye hizmeti aktif bir şekilde vardır. Kaliteli ve güvenilir bir kurye hizmeti almak için mutlaka tanınmış ve hizmetinden sıkça söz edilmiş bir kurye firmasından hizmet almak gerekir. Bu konuda Rahmanlar kurye, çığır açmış yenilikleri ile müşteri memnuniyete odaklı hizmet sunmaya başlamıştır. Deneyimli ve azimli çalışan kadrosu ile firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, hizmet sunmakla beraber birçok yeni istihdama da imkân sağlamıştır.

Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen değerli firmamız, her hizmetinde adeta kalitesini konuşturuyor. Mütevazı, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan Rahmanlar kurye, ayrıca uygun fiyatları ile de müşterisinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Eşi benzeri olmayan bir hizmet sunmakta olduğumuzu iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deney imlemeye davet ediyoruz. Kalitesinden ödün vermeden yoluna devam eden Rahmanlar kurye, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir.

Her sektörün kendini geliştirmesi ve büyümesi için belirli bir bir gelir gider akışının olması da gerekmektedir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan firmamız da belli bir ücretlendirme ile bu gelir gider akışını dengelemektedir. Rahmanlar kurye emanet alınan eşyanın ebadına, ağırlığına ve gidilecek adresin uzaklığına göre belli bir ücretlendirmeye varmaktadır. Her halükarda bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunmakta olan tek firması olarak firmamız, müşteri memnuniyetini bu yanıyla da sağlamayı başarıyor. Kaliteli ve güvenilir hizmetini uygun fiyata sunan tek firmanın biz olduğunu iddia ediyoruz. Yoksa sizler hala hizmetimiz ile tanışmadınız mı?

Geçmişten günümüze durmadan büyüyen ve gelişen Rahmanlar kurye, büyüdükçe de yeni istihdama olanak sağlıyor. Büyürken yeniden işe alımlara ihtiyaç duyan firmamız, belli başlı bazı unsurları karşılayan bireyleri işe almaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyeti konusunda ısrarcı olduğu için en kaliteli hizmeti sunmak asıl hedefidir. Hedefe giden yolda azimli, çalışkan, atılgan, tecrübeli, işini seven ve hoşgörülü bireylere yer vermektedir. Aşağıda sıralamış olduğumuz listedeki şartları sağlayan bireyler kurye olabilmektedirler:

* 18 yaşından gün almış olmak

* Ehliyete sahip olmak

* Erkekler için askerliğini tamamlamış olmak

* Stres, korku veya panik atak gibi rahatsızlıklara sahip olmamak

* Güler yüzlü ve takım çalışmasına uyumlu olmak.

Rahmanlar kurye, her zaman müşterisinin güvenini ve takdirini kazanmayı hedefleyerek çalışmıştır. Müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız, belli başlı bazı belgelere dayalı hizmet vermektedir. Firmamız, sözleşmeler imzalayarak taşımakta olduğu ürünün tüm mesuliyetini almakta ve olası bir durumda sorumluluğun kendisine ait olduğunu bu belgeler ile kabul etmektedir. Bu konuda da resmi bir prosedüre dayalı çalışan firmamız, müşterisine daha ilk adımda güven vermektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp