İçeriğe geç

Denizköşkler Kurye

Denizköşkler Kurye
Denizköşkler Kurye

Modern dünya iş arenasında yaşanan sipariş, tedarik, lojistik gibi tüm durumlarda kurye sistemini kullanmaktadır. Eskiye oranla kullanım sıklığı tartışmasız artan, böylesi bir sektör için de ciddi yoğunluk yaşanması gayet normaldir. Denizköşkler kurye için hali hazırda mevcut durumun kaçınılmaz yansıması olan bu yoğunluk sıklıkla yaşanmaktadır. Kalabalık ve yoğunluğun olduğu bölgede sıklıkla tercih edilmemize bağlı olarak işleyişimiz gün içerisinde devamlı sirkülasyon modundadır.

Dijital gelişmelerin de artmasıyla işleyiş alanlarımız farklılaşmaktadır. Sektör fark etmeksizin devam eden talepler için Denizköşkler kurye ile bu ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Güvenli ve kaliteli işleyiş ile talepleri sıkıntısız bir süreçle yönetmekteyiz. Süreç yönetimi açısından varılan noktada gelişmeler şirketimiz açısından dikkat çekici bir şekilde ivme kazanmıştır. Yerinden alınan kargolar vaat edilen sürede yerine teslim edilir ve süreç sıkıntısız şekilde sonlandırılır. Daima müşteri lehine sonlanan prosesler esasınca sistem takibi ile de anlık takibata şahit olmaktasınız.

Sunduğumuz kurye hizmeti elbette ki bir dizi çalışma prensip ve yaptırımına da sahiptir. Arka planda işleyişin kusursuz olmasına yönelik aldığımız bu tedbirlerin başlıcaları şunlardır:

  • Personel temininden itibaren iş sağlığı ve güvenliğine dair tüm önlemler ve yapılması gerekenler başlığı altında gerekli tüm bilgilenmelerin sağlanması
  • Denizköşkler kurye ekibi olarak ekipmanların düzenli olarak takılıp, kontrolünün sağlanması
  • Düzenli araç bakım, onarımı ve rutin kontrollerin aksatılmaması
  • Trafikte uyulacak bütün kurallara uyulmasına dair uyarıların sıklıkla yapılması, yapıldığında da caydırıcı cezaların olması.

Bugün baktığımızda sektörel gelişmeler ve ilerlemeler neticesinde kuryeliğe yoğun bir talebin olduğunu gözlemlemekteyiz. Esnek çalışma şartları ve kazanç artımı neticesinde tercih edilen bir sektör olmuştur. Ancak yine de personel olabilmek için bir dizi kural da olması gerekmektedir. Bunların en bilinenleri ise şunlardır;

  • Personel adayı navigasyon bilgisine hakim olmalı, gerektiğinde ise dijital uygulamaları rahatlıkla kullanabilmeli.
  • Tüm trafik yönergelerine dikkatle riayet edebilmeli
  • Ehliyet ve gerektiğinde src gibi tüm gereksinimler eksiksiz şekilde temin edilmeli
  • İnsanlarla birebir iletişim gerektiren bir meslek olduğu için de yine tüm görgü, nezaket gibi iletişime dair tüm kurallara yine mutlak surette uyulmalıdır.

Denizköşkler Kurye Hizmeti

Tüm sektörlerin olduğu kadar kuryelikte de güven faktörü en önemli maddelerdendir. Firmanın güvenilirliği bir ekip işidir. Denizköşkler kurye ekibi de bu güveni korumak adına canla başla mücadele etmektedir. Ciddi bir konsantrasyon isteyen bu meslekte güven en önemli sac ayaklarından biridir. Bu sayede gelişen ve ilerleme kaydeden bir şirket olduğumuzu daima hatırlıyoruz. İş yaptığımız tüm sektörleri ciddiye alıyor, teslimatından sorumlu olduğumuz tüm kargoları da layıkıyla yerine teslim ediyoruz. Denizköşkler kurye ekibine mensup personeller ile deneyim ayrıcalığını yaşarsınız. Bu sayede oluşan karşılıklı memnuniyet ile tüm gönderileriniz güvenli şekilde teslimat sağlanır.

Ayrıca modern altyapı donanımıyla oluşturduğumuz çağrı merkezi sistemimiz de yine bütün istek, öneri, sorgu için hizmetinizdedir. Hızlı iletişim, teknik detaylara hakim, bilgilendirici ve sektör terminolojisine hakim çalışan profilimizle dilediğiniz anda sizlerin yanındayız. E- alışverişin en önemli ve hassas noktası olan teslimatta üzerimize düşen tüm sorumluluğu alıyor güven kaybına asla izin vermiyoruz. Denizköşkler kurye olarak uygun maliyetlerle kısa sürede netice alacağınız bir düzen yaratıp aradığınız profile uygun bir şablon oluşturmaya gayret ediyoruz. E-ticaretin sağladığı sektörel kolaylıklar ve indirimler ile tanışmak için çağrı merkezlerimizden ya da mail yoluyla  bizlere ulaşabilir detaylı bilgi erişimine ulaşırsınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara