İçeriğe geç

Polonezköy Kurye

Polonezköy Kurye
Polonezköy Kurye

Moto kurye hizmeti, insanların yoğun yaşam temposu ile çok değerli bir hizmet haline gelmiştir. Günümüz İstanbul’unda gerek nüfus oranının artması, gerek çalışan kişi sayısının artmasıyla moto kurye hizmeti ihtiyacı doğmuştur. Moto kurye hizmetiyle belirli bir adrese ulaşması gereken gönderiler, moto kuryeler tarafından hızla ulaştırılmaktadır. Böylece moto kurye hizmeti alan kişiler, yoğun tempolarının arasında kargo ulaştırmak zorunda kalmazlar. Onların yerine moto kuryeler ulaştırır. Biz, Sys Kurye olarak yılların birikimi ve tecrübesiyle sizler için İstanbul’da Polonezköy kurye hizmeti sağlamaktayız. Moto kurye ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir, bu hizmet ile rutin hayatınıza ara vermeden, kesintisiz devam edebilirsiniz.

Zamanın herkes için çok kıymetli olduğunu biliyor, bu doğrultuda hızla hizmet sağlıyoruz. Belirttiğiniz adrese, yine belirttiğiniz zaman diliminde gönderilerinizi iletiyoruz. Üstelik motor aracılığıyla verdiğimiz polonezköy kurye hizmeti, motorun kıvrak yapısı ve boyutlarının küçük olması sayesinde trafiği kolayca aşarak, hızla sağlıyoruz. Dakikalar içinde gönderinizi adrese iletmek için kapıda oluyoruz.

İstanbul’un yoğun trafiğinde siz enerji tüketmeyin. Sizin yerinize biz dilediğiniz noktadan dilediğiniz başka bir noktaya gönderilerinizi taşıyıp teslim edelim. Kargolarınızın hızla teslimatının sağlanması için başka adres aramayın. Biz, Sys Kurye olarak, sizler için hizmet sağlıyoruz.

 • Polonezköy moto kurye hizmeti, ekonomiktir. Her bütçeye hitap eder.
 • Yasal olarak herhangi bir engel teşkil etmeyen ya da motorun taşıyamayacağı ebattaki kargolar hariç her türlü kargo içeriğinin gönderimi yapılır.
 • Profesyonel ve tecrübe sahibi kuryelerimiz tarafından gönderileriniz, trafik ne kadar yoğun olursa olsun ya da hava şartları ne kadar olumsuz olursa olsun, hızla belirttiğiniz adrese ulaştırılmaktadır.
 • Gönderinizin hassas ya da kırılgan olması, kuryelerimiz için bir engel teşkil etmez. Ustalıkla ve güvenle kargonuzun lojistiği sağlanır ve sağlam bir şekilde alıcı adrese iletilir.
 • Kurye hizmeti, 7 gün 24 saat sağlanmaktadır. Hafta sonu ya da resmi günler fark etmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 • Aklınızda en ufak bir soru işareti kalmaması adına çağrı merkezimiz mevcuttur. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimize kolaylıkla ulaşabilir, hizmetlerimizle ilgili sorularınızı yöneltebilirsiniz.
 • Kargonuz alıcı adrese ulaştığında bilgilendirilirsiniz. Böylece alıcı adrese kargonun ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili endişe duymaz, güvenli bir hizmet deneyimi yaşarsınız.
 • Dilediğiniz tarih ve zaman diliminde gönderileriniz alıcı adrese iletilmektedir. Böylece, alıcı kişinin evde olduğu bir tarih ve zaman aralığını seçerek, günler öncesinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Polonezköy kurye hizmeti ile gönderebileceğiniz kargo içeriklerini şu şekilde listeledik:

 • Laboratuvar numuneleri
 • İlaçlar
 • Acil yetişmesi gereken evraklar
 • Çiçek
 • Özel hediyeler
 • Kişisel paketler
 • Elektronik ürünler
 • Giyim ve ayakkabı ürünleri
 • Gıda ürünleri
 • Fatura
 • Para
 • Cüzdan
 • Kimlik
 • Ehliyet
 • Pasaport

gibi her türlü kargo içeriğinin gönderimi sağlanmaktadır.

İşini seven, dinamik, tecrübe sahibi, profesyonel ve çözüm odaklı ekibimizle sizler için kurye hizmetini sağlıyoruz. Talep ve beklentileriniz doğrultusunda aksiyon alıyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerin memnuniyeti, bizim işimizi aşkla ve heyecanla yapabilmemizin nedenidir. Misyonumuz, yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermeden, en geniş müşteri kitlesine sahip olmaktır. Sizlere en güvenilir hizmeti sağlamak için titizlikle çalışıyoruz.

Sizler de kargolarınızın lojistiğini düşünüyorsanız, yıllardır bu sektöre kendini adamış olan firmamızı tercih edebilir, özenli ve kaliteli bir hizmet deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ya da Polonezköy kurye hizmeti almak için randevu oluşturmak istiyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz.

Polonezköy Kurye Hizmeti

Kurye hizmetlerinin gerekliliği her geçen gün artmaktadır. Özellikle son yıllarda e-ticaret alanında yaşanan büyüme ve gelişmeler ile kuryelere olan ihtiyaç daha fazla artmıştır. Sektördeki bu ihtiyaçlar doğrultusunda Polonezköy kurye ekibi olarak tüm seçeneklerimizle yanınızdayız. Özellikle ticari faaliyetleriniz için kurye desteği almak işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Uzman kadromuz ve tecrübeli kuryelerimiz ile zamandan fazlasıyla tasarruf sağlayarak kaliteli hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Hızımız ile birlikte kaliteyi benimseyen anlayışımızla sorunsuz hizmetleri tek bir çatı altında sizlere sunuyoruz.

Polonezköy kurye kadromuz aracılığıyla bizlere ulaşım sağladığınız ilk andan teslimat tamamlanıncaya kadar geçen sürenin tamamında yanınızda yer alıyoruz. Gönderilerinizin durumu ve aklınıza takılabilecek tüm soruların yanıtlarını müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla öğrenebiliyorsunuz. Yüzde 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Oldukça kusursuz ve özenli yapılan teslimatların tadını çıkarmanız adına bizlerle iletişim kurmaya davet ediyoruz.

Şehir içi yol ve güzergâh bilgisi konusunda gayet donanımlı olan kuryelerimiz ile gönderilerinizi kısa süreler içinde alıcılarına ulaştırıyoruz. Acil durumlar ve gece gönderilerinizi de 7 gün 24 saat kabul etmekteyiz. Taşınmasını istediğiniz paketlerinizin ağırlığı ve ölçülerinin motor ile taşınamayacak boyutta olması durumunda özel araçlarımızla yine istediğiniz saat aralıklarında teslimat gerçekleştiriyoruz. Polonezköy kurye hizmetlerimizi sadece şehir içi ile sınırlamıyoruz.

Şehir dışına göndermek istediğiniz paketlerinizi adreslerinizden teslim alarak anlaşma sağladığımız uçak kargo firmaları aracılığıyla belirttiğiniz şehirlere ulaştırıyoruz. Her aşamada herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına motor ve araçlarımızın bakımlarını aksatmadan gerçekleştiriyoruz. Taşıma aşamasına geçildiğinde ise en ufak risk bile almayarak güvenli bir taşıma sağlıyoruz. Polonezköy kurye ekibimize gerekli eğitimleri sağlayarak müşteri odaklı yaklaşımlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Uygulanabilirlik göz önüne alınarak son halini alan iş planlamamamız sayesinde süreçlerin çabucak tamamlanmasını sağlıyoruz.

Tüm tedbirleri almamız ile birlikte herhangi bir problemle karşılaşmamak adına gönderilerinizi güvence altına alarak sigortalıyoruz. Taşınmasında bir engelleme veya kısıtlama olmayan tüm gönderilerinizi kabul edebiliyoruz. Evrak, doküman, kıymetli eşya, bireysel veya ticari gönderilerinizin tamamını aynı hassasiyetle taşıyoruz. Polonezköy kurye hizmetlerimizi sizlere ulaştırırken ücretlendirme konusunda gayet uygun fiyatları belirliyoruz.

Gönderilerin gideceği mesafe, boyut, ağırlık ve teslimat seçeneğine bağlı olarak hesapladığımız fiyatları piyasa şartlarının altında belirliyoruz. Normal kargo firmalarından farklı olarak herhangi bir araç hareket veya genel teslimat sürelerine bağlı kalmadan belirttiğiniz zamanlarda teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Hızımız ile birlikte kaliteli hizmetten vazgeçmeyişimizle birlikte işlerinize olan pozitif katkıyı arttırmayı amaçlıyoruz. Kapınızdan aldığımız paketlerinizi vakit kaybetmeden alıcılarına teslim etmek üzere yola çıkıyoruz. Teslimat sonrasında tarafınıza teslim edilmesini istediğiniz belge olması durumunda yine kuryelerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırıyoruz.

 • 7/24 kesintisiz teslimat hizmeti
 • Şehir içi ve şehir dışı hızlı gönderi seçenekleri
 • Müşteri memnuniyetine odaklanmış hizmet anlayışı
 • Acil ve nöbetçi kurye destek seçeneği
 • Vip araç hizmeti
 • Sürekli müşteri hizmetleri desteği
 • Bütçeye dost fiyat tarifesi
 • Gönderi takip imkânı
 • Motorlu veya araçlı teslimat seçeneği
 • Her aşamada kaliteden ödün vermeyen hizmetler gibi tüm uygulamalarımız ile daima hizmetinizdeyiz.

Polonezköy kurye işinde uzman ve tecrübeli personellerimiz sayesinde gönderilerinizi güvenli bir biçimde adreslerine ulaştırıyoruz. İşlemlerini tamamladığımız müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde motivasyon sorunu yaşamıyoruz. Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından izleyerek işimizi kolaylaştıracak tüm işlemleri hizmetlerimizle birleştiriyoruz. Kaliteli ve hızlı hizmetlerimizi birlikte sunduğumuz dünyamıza sizlerin de katılmanızı arzu ediyoruz. İletişim kanalları üzerinden bizlere ulaşarak kusursuz hizmetlerimizle tanışabilir ve birçok hizmet seçeneğimizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp