İçeriğe geç

Piyalepaşa Kurye

Piyalepaşa Kurye
Piyalepaşa Kurye

Piyalepaşa kurye, gönderilerinizin Piyalepaşa’dan alınarak istediğiniz konuma hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir hizmet çeşididir. Gönderilerinizin sıkıntısız bir şekilde ve en kısa süre içerisinde doğru kişiye teslim edilmesi için titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Taşıma sırasında bir sorunla karşılaşmamanız için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz.

Piyalepaşa kurye hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak sizleri çok memnun ediyoruz. Bir problem yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak problemi en kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Müşterilerimiz ile her zaman iletişim halinde olarak endişelerini ortadan kaldırıyoruz. Gönderilerinizin son durumu hakkında sürekli bilgiler veriyoruz ve beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılamak için çok çalışıyoruz.

Piyalepaşa kurye hizmetlerimiz sayesinde ayakkabıdan kıyafete, ev ve yaşam ürünlerinden belgeye, yiyecekten hediyelik eşyaya, süpermarket ürünlerinden sağlık ürünlerine kadar pek çok türden gönderinizi en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz. Donanımlı motorlarımız sayesinde yaz kış demeden çalışıyor, geçilmesi en zor olan sokaklardan bile çok kolay bir şekilde geçiyoruz. Motorlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırıyoruz. Kuryelerimize her türlü eldiven, kask ve kıyafet sunarak can güvenliklerini her zaman ön planda tutuyoruz.

Kurye hizmetlerimizi her zaman takım çalışması halinde yürütüyoruz. Destek ekibimiz hava durumuna, trafik durumuna ve yol çalışmalarına göre kuryemizi yönlendirerek sorunsuz teslimatın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ayrıca her zaman alanında uzman ve gerekli donanıma sahip kişiler ile çalışarak kaliteli hizmet veriyoruz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler verip belirli sınavlardan geçirerek çok daha iyi yerlere gelmelerini sağlıyoruz.

Kurye hizmetlerinden yararlanmak oldukça kolaydır. İletişim kanallarımızdan dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Değerli zamanınızı çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz. Sizlerden ad, soy ad, adres ve taşınacak ürün hakkında bilgi alıyoruz.

Konumunuza en yakın olan kuryemizi adresinize yolluyoruz. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz, gönderinizi inceleyerek taşınmaya uygun olup olmadığını belirlemektedir. Eğer taşınmaya uygun bulursa sorun gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirerek hiçbir yere sapmadan alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır. Kısa sürede alıcının adresine ulaşan kuryemiz gönderinizi doğru alıcıya teslim etmektedir.

Piyalepaşa kurye hizmetlerimizden yararlandıktan sonra sizlere hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı ve ne derece memnun kaldığınızı soruyoruz. Eğer memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu en kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Sizlerden almış olduğumuz olumlu ve olumsuz dönüşlere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştiriyoruz.

Piyalepaşa kurye fiyatları, gönderinizin boyutuna, gönderinizin sizden alındığı konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklığa, tercih ettiğiniz kurye hizmetine, tercih ettiğiniz motor modeline ve diğer durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu durumları göz önünde bulundurup uygun bir fiyat belirleyerek sizleri mutlu ediyoruz. Sene içerisinde belirli dönemlerde kampanyalar yaparak da müşterilerimize çok avantajlı teklifler sunuyoruz.

Net bir fiyat teklifi almak için iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılayarak detaylı bilgi veriyoruz. Motorlarımızı yakından görmenizi sağlayarak daha önce yapmış olduğumuz işler hakkında bilgiler veriyoruz.

Dilerseniz hiç yerinizden kalkmadan da hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve avantajlı tekliflerimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Telefon numaramızdan bizi her zaman arayabilir, web sitemizi ziyaret edebilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz.

Piyalepaşa Kurye Hizmeti

Kurye hizmetleri son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan seçenekler arasında yer almaktadır. İnsan ve araç trafiğinin yoğunlaştığı özellikle büyükşehirlerde bir yerden bir yere ulaşmak ciddi şekilde zaman kayıplarının yaşanmasına sebep olmaktadır. E-ticaret sektöründe günden güne meydana gelen artışlar kurye hizmetlerinin önemini dahada fazlalaştırmıştır. Piyalepaşa kurye ekibi olarak tüm gönderi işlemlerinde hızlı ve kaliteli çözümler yaratmaktayız.

Trafiğe veya başka engellere takılmadan çok iyi bir planlama çerçevesinde hareket ederek çok kısa süreler içerisinde gönderilerinizi alıcılarına teslim etmekteyiz. İşinde uzman ve tüm lokasyonlara hâkim olan kuryelerimiz sayesinde gereksiz vakit kaybından sizleri kurtarıyoruz. Oluşabilecek tüm sorunlara karşı önlemlerimizi üst düzey şekilde alıyor ve taşıma esnasında herhangi bir risk almadan güvenli bir şekilde paketlerinizi taşıyoruz. Paketlerinizin tamamını güvencemiz altına alarak sigortalıyoruz. Hem işimize göstermiş olduğumuz özen hem de sigorta kapsamına aldığımız ürünleriniz sayesinde gözünüz arkada kalmıyor.

Piyalepaşa kurye hizmetlerimizde hız ve kaliteyi önceliğimiz olarak benimsiyoruz. Şehir içi istediğiniz noktaya paketlerinizi kısa süreler içerisinde istediğiniz vakitlerde götürüyoruz. Son model ve bakımları sürekli takip edilen motorlarımızla taşıdığımız paketlerinizi hasarsız bir şekilde teslim edilmesine de oldukça dikkat ediyoruz. Gönderilerinizin boyutları ve ağırlıklarının yüksek olduğu durumlarda özel araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz. Gece ve gündüz ayrımı gözetmeksizin 24 saat süre ile sizlere hizmet vermekteyiz. Oluşabilecek acil durumlar ve ekstra hızlı gönderi taleplerinize acil ve nöbetçi kurye ekibimizle cevap veriyoruz.

Piyalepaşa kurye kadromuz tüm kurye gereksinimlerinizi karşılamaktadır. Şehir dışı gönderi talebiniz olması durumunda yine kuryelerimizle paketlerinizi adresinizden alarak anlaşmalı olduğumuz kargo uçaklarına yetiştiriyoruz. Tüm gönderi aşamalarında uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sorularınıza cevap vermek ve gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilmeniz için her zaman görev başında bulunmaktadır.

Piyalepaşa kurye ekiplerimize teslim etmiş olduğunuz paketlerinizin hızlı teslimatı kadar zarar görmeden teslim edilmesinin anlamını çok iyi biliyoruz. Çok kısa sürelerde sağlamış olduğumuz kusursuz teslimatlarımız ile birlikte müşteri memnuniyetini her zaman yukarılara taşımayı amaçlıyoruz. Koyulan kurallar ve getirilen yasalar gereği taşınmasında herhangi bir sakınca bulunmayan tüm gönderilerinizi kabul etmekteyiz. Paket, dosya, zarf, kıymetli eşya, ticari veya bireysel bütün gönderilerinizi yerlerine vakit kaybetmeden ulaştırıyoruz.

Piyalepaşa kurye işlemlerimize daha kolay ulaşabilmeniz adına fiyatlarımızı piyasa ortalamasının altında tutuyoruz. Gönderilerinizin kateteceği mesafe, ölçü ve ağırlıklarına göre hesapladığımız gönderim ücretlerini uygun fiyatlarda tutarak memnuniyetinizi maddi ve manevi aynı şekilde yükseltmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz çok güzel geri bildirimlere güvenerek bizleri tekrar tercih edeceğinize yürekten inanıyoruz.

  • 7 gün 24 saat kesintiye uğramayan teslimat seçenekleri
  • Vip araç seçeneği
  • Sigorta ile güvence altına alınan gönderiler
  • Gönderilerin takip edilebilme özelliği
  • Nöbetçi ve acil kurye hizmetleri
  • Süreçlerin her aşamasında müşteri hizmetleri desteği
  • Sorunları bertaraf eden çözüm odaklı yaklaşım
  • Bütçeyi sarsmayan ücretlendirme sistemi
  • Kaliteli ve hızlı teslimatla yüzde yüz müşteri memnuniyeti
  • Son model motor ve araçlar ile teslimat

Seçeneklerimiz ile Piyalepaşa kurye ekibi olarak daima hizmetinizdeyiz. Personellerimize sağlamış olduğumuz tüm eğitimler ve bakımları kesinlikle aksatılmayan motor ve araçlarımızla gönderilerinizi kendi ürünlerimiz gibi hassasiyetle teslim ediyoruz. İşlemlerimizin hangi aşamasında olursa olsun her zaman aklınıza takılan soru işaretlerinden kurtulmak amacıyla müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Sizleri hız ve kaliteden ödün vermeyen hizmetlerimizle tanışmak ve işlerinizdeki yükselmenin keyfini çıkarmak için bizlerle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara