İçeriğe geç

Alanya Uçak Kargo

Alanya Uçak Kargo
Alanya Uçak Kargo

Alanya Antalya’nın en özel ve en güzel ilçelerinden birisidir. Akdeniz kıyısında yer alan ve Antalya merkeze biraz uzak olan Alanya son yıllarda özellikle tatilcilerin gözdesi haline gelmiş, birçok farklı sektörde atılımlar yapılmasıyla Antalya’nın en gözde ilçelerinden birisi haline gelmiştir. Gazipaşa-Alanya Havalimanı da ilçenin önemli değerlerinden birisidir. Gazipaşa-Alanya Havalimanı Gazipaşa ilçesi sınırları içinde olsa da daha çok Alanya havalimanı olarak anılmaktadır. Yapımına 1991’de başlanılan havalimanı 1999’da tamamlanmış; fakat açılışı 2009 yılında yapılabilmiştir. Çeşitli güvenlik sorunları olan ve üzerinde yıllarca çalışılan havalimanı günümüzde son derece aktif kullanılmakta hem yolcu taşımacılığı hem de kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Alanya uçak kargo hizmetlerimiz bu alanda hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Uçak Kargo son dönemin en popüler kargo modelidir ve dünya genelinde ve ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Uçak kargo için en temel gerek havalimanı ve uçaktır. Alanya bunların her ikisine de sahip olduğunda Alanya ile İstanbul arasında uçak kargo hizmetimiz çok yoğun tercih edilmektedir.

Uygulamalarımızla İstanbul’dan Alanya’ya göndereceğiz ya da Alanya’dan İstanbul’a göndereceğiniz kargolarınız saatler içinde ya da en geç aynı gün içinde alıcılarına teslim edilebilmektedir. Uçağın en hızlı ulaşım aracı olması uçak kargoyu öne çıkaran başlıca etmendir. Böylece günler sürecek ulaşım ya da taşıma saatler içinde gerçekleşmekte, paket teslimatlarımız büyük oranda aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Böylece en acil ihtiyaçlarınız güvenle karşılanabilmektedir.

Uçak kargonun bir diğer avantajı güvenli olmasıdır. Uçağın en güvenilir ulaşım aracı uçak kargoyu da güvenli yapmakta, böylece en hassas gönderilerinizi dahi gönül rahatlığıyla gönderebilmeniz mümkün olmaktadır.

Alanya uçak kargo uygulamalarının avantajları oldukça fazla olsa da taşıma süreçleri büyük uzmanlık gerektirmekte, her aşamada hassas olunmalıdır. Firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimi yanında her biri kendini geliştirmiş profesyonel bir kadroya sahiptir. Uzman ekibimiz tarafımıza ulaştığınız andan itibaren hassasiyetle hareket ederek ihtiyacınızı gidermektedir.

Çözümlerimiz tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillenmektedir. Dilerseniz kapıdan kapıya kargo teslimi yapabiliriz. Dilerseniz kapıdan havalimanına kargo teslimi gerçekleştirebilir, dilerseniz de havalimanından havalimanına kargo teslimi yapabiliriz. Dolayısıyla hizmette sınır yoktur.

Alanya uçak kargo uygulamamızın işleyişi son derece pratiktir. Bunun için süreç çağrı merkezimize ulaşmanızla başlar. Personellerimiz sizlerden hangi taşıma seçeneğini tercih ettiğinizi öğrenir. Daha sonra kargonuzun bulunduğu adresten teslim alınması için kuryemiz harekete geçer ve paketi teslim alır.

Paketiniz uçağa yerleştirilmek üzere Turkish Cargo’ya götürülmektedir. Uçuş planı içerisinde yer alan tarifeli uçuşa göre de paketleriniz yerleştirilebilmektedir. Varış havalimanına uçağın iniş yapmasıyla birlikte paketiniz teslim alınıp alıcı adresine teslim edilmek üzere harekete geçilmektedir. Paketinizin teslim edilmesiyle birlikte süreç tamamlanmakta, bütün süreç hakkında bilgilendirme sağlanmaktadır. Faaliyetlerimiz 7 gün 24 saat devam etmekte, çağrı merkezimiz Alanya ile İstanbul arasındaki bütün ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Uygulamamızla her türlü kimlik, belge, pasaport, belge, hediye, hukuki dosya, anahtar, bilet, teklif dosyası ve diğer bütün paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı çözümlerimizle fark yaratıyoruz. Alanya uçak kargo fiyatlarımız tercih edeceğiniz teslimat türüne göre, mesafeye göre ve gönderi özelliklerine göre değişmektedir. Her zaman en uygun fiyatlı çözümlerimiz sizleri beklemektedir. Dilediğiniz zaman tarafımıza ulaşabilir, net detay verip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Alanya Uçak Kargo

Zaman zaman postayla gönderilemeyecek kadar büyük ve ağır ve deniz ya da kara yoluyla taşınamayacak kadar önemli veya acil bir gönderiniz olabilir. İster başka bir şehre ya da ülkeye taşınıyor olun, ister toplu bir gönderiniz olsun, ister mümkün olan en kısa sürede bir paket göndermeye ihtiyaç duyuyor olun, Alanya uçak kargo yükü göndermenin en uygun maliyetli ve en hızlı yolunu size sunacaktır.

Uçak kargo ile taşımacılık yaparken, yöntemlerden değerlere, sigortadan paketlemeye kadar dikkate alınması gereken birçok husus vardır. Sys Kurye bünyesine sunduğumuz Alanya uçak kargo hizmetleri, Türk Hava Yolları ile ortaklığımız sayesinde bu hususları en iyi şekilde karşılayarak, gönderinizin tam zamanında ve güvenle varış noktasına ulaşmasını sağlayacaktır.

Alanya uçak kargo hizmetlerimizle Türkiye’nin ve dünyanın birçok farklı noktasına gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Sık frekanslı uçuşlar sayesinde ülke içerisinde aynı gün teslimat gerçekleştirebiliyor, uzun süren kargo bekleyişlerini ortadan kaldırıyoruz.

Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, kişiye özel nakliye hizmetleri sunuyor, tüm gönderilerinizin hasarsız bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Alanya uçak kargo hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimize;

  • Gönderilerin güvenle taşınması,
  • Yeterli teknik donanıma sahip araçlarla gönderilerin bulunduğunuz yerden alınması,
  • Gönderilerin varış noktasında teslimat adresine kadar ulaştırılması,
  • Gönderilerin özel donanımlı bölmelerde, bozulmadan ya da hasar görmeden taşınması,
  • Büyük hacimli gönderilerin kısa sürede varış noktasına ulaştırılması ve
  • Günler hatta haftalar sürecek taşımacılık işlerinin saatler içerisinde tamamlanması garantisi ile hizmet veriyoruz.

Uçak kargo kullanımının giderek yaygınlaştığı günümüzde, ülke içerisinde sektörün büyümesi ve gelişmesi için çalışıyor, tüm müşterilerimizin üstün kalitede kargo hizmeti almasını sağlıyoruz.

Yeni nesil kurye hizmetleri vererek başladığımız yolculuğumuza, modern hayatın getirilerini yakından takip ederek, zamana uygun çözümler sunarak devam etmekteyiz. Gelenekselleşmiş kurye ve kargo hizmetlerinden sıyrılarak, yenilikçi ve kişiye özel çözümler sunuyor, en kısa sürede gönderilerinizin alıcısına teslim edilmesini sağlıyoruz.

Alanya uçak kargo aracılığı ile ülkemizde havaalanı bulunan tüm şehirlere taşımacılık yapıyor, yurt dışı gönderileriniz de Türk Hava Yolları’nın uçuş gerçekleştirdiği her noktaya transfer sağlıyoruz. Alanya Gazipaşa havalimanının tüm olanaklarını tanıyor, gerçekleştirilen uçuş sıklığına göre farklı seçenekler arasından size en uygun olanı seçmenizi sağlıyoruz.

Uçak kargı hizmetimizle, bulundurulmasında ya da taşınmasında yasak olmayan her gönderinin güvenle taşımacılığını yapmaktayız. Üst düzey taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde tek yapmanız gereken ise bizlere resmi iletişim kanallarımızdan ulaşarak talebinizi iletmek olacaktır. Müşteri hizmetlerimizle yapacağınız kısa bir görüşme sonrasında, gönderinizin içeriğine ve talebinize en çok uyan uçuş tespit edilerek, ilgili uçuşta gönderiniz için rezervasyon oluşturulacaktır.

Dilerseniz, gönderinizi havalimanına kendiniz getirebilir ve uçuş ekibine teslim edebilir dilerseniz havalimanı transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm bu kolaylıklara en kısa yoldan ve en uygun fiyatlarla ulaşmak için tek yapacağınız bizlere ulaşmak olacaktır.

Sys Kurye bünyesinde verdiğimiz Alanya uçak kargo hizmetlerinde, kargo taşımacılığı için belirlenen kurallar dahilinde işlem yapılmaktadır. Bu sebeple gönderilerinizin uçağa kabulü ve taşımasında bir sorun oluşmaması adına dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır:

  • Gönderilerinizin bulundurulması ya da taşınması yasaklı maddeler barındırmaması,
  • Özel ekipman gerektiren (evcil hayvan ve medikal malzeme gibi) gönderileriniz için, gerekli ekipmanın sağlanması,
  • Taşınmasında sakınca olan, örneğin lityum pilli bataryalar, gönderilerin gerekli güvenlik önlemleri dahilinde uygun şekilde paketlenmesi ve
  • Gönderilerinizin maddi değer ve içeriklerinin doğru şekilde iletilmesidir.

Uçak kargo hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgiye çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilir, randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp