İçeriğe geç

Alanya Uçak Kargo

Alanya Uçak Kargo
Alanya Uçak Kargo

Alanya Antalya’nın en özel ve en güzel ilçelerinden birisidir. Akdeniz kıyısında yer alan ve Antalya merkeze biraz uzak olan Alanya son yıllarda özellikle tatilcilerin gözdesi haline gelmiş, birçok farklı sektörde atılımlar yapılmasıyla Antalya’nın en gözde ilçelerinden birisi haline gelmiştir. Gazipaşa-Alanya Havalimanı da ilçenin önemli değerlerinden birisidir. Gazipaşa-Alanya Havalimanı Gazipaşa ilçesi sınırları içinde olsa da daha çok Alanya havalimanı olarak anılmaktadır. Yapımına 1991’de başlanılan havalimanı 1999’da tamamlanmış; fakat açılışı 2009 yılında yapılabilmiştir. Çeşitli güvenlik sorunları olan ve üzerinde yıllarca çalışılan havalimanı günümüzde son derece aktif kullanılmakta hem yolcu taşımacılığı hem de kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Alanya uçak kargo hizmetlerimiz bu alanda hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Uçak Kargo son dönemin en popüler kargo modelidir ve dünya genelinde ve ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Uçak kargo için en temel gerek havalimanı ve uçaktır. Alanya bunların her ikisine de sahip olduğunda Alanya ile İstanbul arasında uçak kargo hizmetimiz çok yoğun tercih edilmektedir.

Uygulamalarımızla İstanbul’dan Alanya’ya göndereceğiz ya da Alanya’dan İstanbul’a göndereceğiniz kargolarınız saatler içinde ya da en geç aynı gün içinde alıcılarına teslim edilebilmektedir. Uçağın en hızlı ulaşım aracı olması uçak kargoyu öne çıkaran başlıca etmendir. Böylece günler sürecek ulaşım ya da taşıma saatler içinde gerçekleşmekte, paket teslimatlarımız büyük oranda aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Böylece en acil ihtiyaçlarınız güvenle karşılanabilmektedir.

Uçak kargonun bir diğer avantajı güvenli olmasıdır. Uçağın en güvenilir ulaşım aracı uçak kargoyu da güvenli yapmakta, böylece en hassas gönderilerinizi dahi gönül rahatlığıyla gönderebilmeniz mümkün olmaktadır.

Alanya uçak kargo uygulamalarının avantajları oldukça fazla olsa da taşıma süreçleri büyük uzmanlık gerektirmekte, her aşamada hassas olunmalıdır. Firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimi yanında her biri kendini geliştirmiş profesyonel bir kadroya sahiptir. Uzman ekibimiz tarafımıza ulaştığınız andan itibaren hassasiyetle hareket ederek ihtiyacınızı gidermektedir.

Çözümlerimiz tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillenmektedir. Dilerseniz kapıdan kapıya kargo teslimi yapabiliriz. Dilerseniz kapıdan havalimanına kargo teslimi gerçekleştirebilir, dilerseniz de havalimanından havalimanına kargo teslimi yapabiliriz. Dolayısıyla hizmette sınır yoktur.

İstanbul Alanya Uçak Kargo

İstanbul Alanya uçak kargo uygulamamızın işleyişi son derece pratiktir. Bunun için süreç çağrı merkezimize ulaşmanızla başlar. Personellerimiz sizlerden hangi taşıma seçeneğini tercih ettiğinizi öğrenir. Daha sonra kargonuzun bulunduğu adresten teslim alınması için kuryemiz harekete geçer ve paketi teslim alır.

Paketiniz uçağa yerleştirilmek üzere Turkish Cargo’ya götürülmektedir. Uçuş planı içerisinde yer alan tarifeli uçuşa göre de paketleriniz yerleştirilebilmektedir. Varış havalimanına uçağın iniş yapmasıyla birlikte paketiniz teslim alınıp alıcı adresine teslim edilmek üzere harekete geçilmektedir. Paketinizin teslim edilmesiyle birlikte süreç tamamlanmakta, bütün süreç hakkında bilgilendirme sağlanmaktadır. Faaliyetlerimiz 7 gün 24 saat devam etmekte, çağrı merkezimiz Alanya ile İstanbul arasındaki bütün ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Uygulamamızla her türlü kimlik, belge, pasaport, belge, hediye, hukuki dosya, anahtar, bilet, teklif dosyası ve diğer bütün paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı çözümlerimizle fark yaratıyoruz. Alanya uçak kargo fiyatlarımız tercih edeceğiniz teslimat türüne göre, mesafeye göre ve gönderi özelliklerine göre değişmektedir. Her zaman en uygun fiyatlı çözümlerimiz sizleri beklemektedir. Dilediğiniz zaman tarafımıza ulaşabilir, net detay verip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×