İçeriğe geç

Ünalan Kurye

Ünalan kurye hizmetlerimizle uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve uygun fiyatlı çözümlerin adresi olmaya devam ediyoruz. ÜnalanÜsküdar’ın en gözde mahallelerinden birisi olup bağlantı yollarına paralel olmasıyla ulaşımın yoğun ve hareketli olduğu bir yerdir. Çeşitli iş merkezlerine, tarihi yapılara, doğal güzelliklere, geniş yaşam alanlarına sahip olmasıyla öne çıkmakta, yoğun bir potansiyel barındırmaktadır.

Değişim ve gelişim İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Ünalangenelinde de kendini fazlasıyla hissettirmekte, teknolojinin olanakları, iletişimin hızlanması, yaşam standartlarının artması gibi artılarla yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bunların başında da daha hızlı, daha seri posta uygulamaları gelmektedir. Ünalan kurye uygulamalarımız tam da bu noktada bölgemizde ortaya çıkan hızlı taşımacılık ihtiyaçlarına en iyi cevabı vermektedir.

Kurye hizmetlerimizde bu alanda deneyim sahibi, tecrübeli, sertifikalı, işini özveriyle yapan ve kendini sürekli geliştiren profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle kurumsallığın kazandırdığı ciddiyet üzere hareket ediyor, belli bir sistem dahilinde taşımacılık yapıyoruz. Çağrı merkezimizde ve sahada yer alan personellerimizin en iyi ekipmanlarla, en modern araçlarla çalışmalarını sağlayarak hizmetlerimizin kalitesinin ileri seviyede tutuyoruz. Sürekli çağın olanaklarına göre yeniliklerimizi sürdürüyoruz.

Üsküdar kurye faaliyetlerimizin detayları müşteri ihtiyaçlarına ve taleplerine göre değişmektedir. Genel hatlarıyla çalışmalarımız çağrı merkezimize talepte bulunup randevu oluşturmanızla başlamaktadır. Randevu saatinde kuryelerimiz taşıyacakları paketleri teslim almak üzere belirtilen adreste olmakta, akabinde paketi teslim alarak teslimat adresine doğru harekete geçmektedirler. En kısa sürede paketinizi güvenli biçimde alıcı adresine ulaştırmakta ve imza karşılığı teslimatı tamamlamaktadırlar.

Kuryelerimiz dilerseniz başka bir adresten alınıp tarafınıza teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için de hizmet vermektedirler. Çağrı merkezimize paketinizin teslim alınacağı adres ve saati söylediğiniz taktirde kuryemiz Ünalanya da herhangi bir mahalledeki adrese randevu saatinde ulaşmakta, paketi teslim almakta ve belirteceğiniz adrese teslimatını yapmaktadır.

Kuryelerimiz İstanbul Kurye çözümleri kapsamında taşınması ve bulundurulması yasak olmayan her türlü evrak, dosya, belge, kimlik, hediye, ruhsat, pasaport, elektronik ürün, yedek parça, numune vs. taşımacılığı yapmaktadır.

Ünalan kurye hizmetlerimiz ile yediden yetmişe herkese hizmet vermeye çabalıyoruz. Bunun için farklı kurye modelleri geliştiriyoruz. Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz, çok acil olmayan paketleriniz için normal Ünalan kurye modelimizle öne çıkıyor, bölgelere göre değişiklik gösterse de 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz.

Ekspres Ünalan kurye modelimizle daha hızlı teslimat vaat ediyor, iletişime geçtiğinizde paketin teslim alınacağı adrese en yakın kuryemizi harekete geçirerek bölgelere göre değişebilse de 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz. VİP Ünalan kurye modelimizde süreci daha da hızlandırıyor, en uzak noktalar arasında dahi 45 ila 60 dakika arasında teslimat yaparak en acil, en elzem ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı oluyoruz.

Yalnızca mesai saatleri içinde değil, Ünalan gece kurye modelimizle de öne çıkıyor, akşamları ve geceleri de adınıza taşımacılık yaparak 7/24 bütün taşınması gereken gönderilerinize hizmet veriyoruz. Motosikletle taşınamayacak özelliklerdeki paketleriniz içinse Ünalan araçlı kurye ile çözüm üretiyor, aynı kalitede ve güvenilirlikte Ünalan moto kuryeuygulamalarımızı devam ettiriyoruz.

Ünalan kurye ayrıcalıklarımız yalnızca kaliteli, hızlı ve güvenli taşımacılık ile sınırlı değildir. Bunlar yanında bütçe dostu fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Ünalanve diğer noktalardaki mesafeye, moto kurye modeline ve gönderi özelliklerine göre fiyatlandırma yapıyoruz. Her zaman bütçe dostu tekliflerle fark oluşturmayı sürdürüyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×