İçeriğe geç

Ünalan Kurye

Ünalan Kurye
Ünalan Kurye

Ünalan kurye hizmetlerimizle uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve uygun fiyatlı çözümlerin adresi olmaya devam ediyoruz. ÜnalanÜsküdar’ın en gözde mahallelerinden birisi olup bağlantı yollarına paralel olmasıyla ulaşımın yoğun ve hareketli olduğu bir yerdir. Çeşitli iş merkezlerine, tarihi yapılara, doğal güzelliklere, geniş yaşam alanlarına sahip olmasıyla öne çıkmakta, yoğun bir potansiyel barındırmaktadır.

Değişim ve gelişim İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Ünalangenelinde de kendini fazlasıyla hissettirmekte, teknolojinin olanakları, iletişimin hızlanması, yaşam standartlarının artması gibi artılarla yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bunların başında da daha hızlı, daha seri posta uygulamaları gelmektedir. Ünalan kurye uygulamalarımız tam da bu noktada bölgemizde ortaya çıkan hızlı taşımacılık ihtiyaçlarına en iyi cevabı vermektedir.

Kurye hizmetlerimizde bu alanda deneyim sahibi, tecrübeli, sertifikalı, işini özveriyle yapan ve kendini sürekli geliştiren profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle kurumsallığın kazandırdığı ciddiyet üzere hareket ediyor, belli bir sistem dahilinde taşımacılık yapıyoruz. Çağrı merkezimizde ve sahada yer alan personellerimizin en iyi ekipmanlarla, en modern araçlarla çalışmalarını sağlayarak hizmetlerimizin kalitesinin ileri seviyede tutuyoruz. Sürekli çağın olanaklarına göre yeniliklerimizi sürdürüyoruz.

Kurye faaliyetlerimizin detayları müşteri ihtiyaçlarına ve taleplerine göre değişmektedir. Genel hatlarıyla çalışmalarımız çağrı merkezimize talepte bulunup randevu oluşturmanızla başlamaktadır. Randevu saatinde kuryelerimiz taşıyacakları paketleri teslim almak üzere belirtilen adreste olmakta, akabinde paketi teslim alarak teslimat adresine doğru harekete geçmektedirler. En kısa sürede paketinizi güvenli biçimde alıcı adresine ulaştırmakta ve imza karşılığı teslimatı tamamlamaktadırlar.

Kuryelerimiz dilerseniz başka bir adresten alınıp tarafınıza teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için de hizmet vermektedirler. Çağrı merkezimize paketinizin teslim alınacağı adres ve saati söylediğiniz taktirde kuryemiz Ünalanya da herhangi bir mahalledeki adrese randevu saatinde ulaşmakta, paketi teslim almakta ve belirteceğiniz adrese teslimatını yapmaktadır.

Kuryelerimiz taşıma çözümleri kapsamında taşınması ve bulundurulması yasak olmayan her türlü evrak, dosya, belge, kimlik, hediye, ruhsat, pasaport, elektronik ürün, yedek parça, numune vs. taşımacılığı yapmaktadır.

Ünalan kurye hizmetlerimiz ile yediden yetmişe herkese hizmet vermeye çabalıyoruz. Bunun için farklı kurye modelleri geliştiriyoruz. Aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz, çok acil olmayan paketleriniz için normal Ünalan kurye modelimizle öne çıkıyor, bölgelere göre değişiklik gösterse de 120 ila 180 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz.

Ekspres Ünalan kurye modelimizle daha hızlı teslimat vaat ediyor, iletişime geçtiğinizde paketin teslim alınacağı adrese en yakın kuryemizi harekete geçirerek bölgelere göre değişebilse de 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz. VİP Ünalan kurye modelimizde süreci daha da hızlandırıyor, en uzak noktalar arasında dahi 45 ila 60 dakika arasında teslimat yaparak en acil, en elzem ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı oluyoruz.

Yalnızca mesai saatleri içinde değil, Ünalan gece kurye modelimizle de öne çıkıyor, akşamları ve geceleri de adınıza taşımacılık yaparak 7/24 bütün taşınması gereken gönderilerinize hizmet veriyoruz. Motosikletle taşınamayacak özelliklerdeki paketleriniz içinse Ünalan araçlı kurye ile çözüm üretiyor, aynı kalitede ve güvenilirlikte Ünalan moto kuryeuygulamalarımızı devam ettiriyoruz.

Ünalan kurye ayrıcalıklarımız yalnızca kaliteli, hızlı ve güvenli taşımacılık ile sınırlı değildir. Bunlar yanında bütçe dostu fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Ünalanve diğer noktalardaki mesafeye, moto kurye modeline ve gönderi özelliklerine göre fiyatlandırma yapıyoruz. Her zaman bütçe dostu tekliflerle fark oluşturmayı sürdürüyoruz.

Ünalan Kurye Hizmeti

Özellikle e-ticaret sektöründe artan talepler ile birlikte kurye ihtiyacı her gün daha fazla artıyor. İş faaliyetlerinin sorunsuz ve hızlı uygulamalar ile ilerletilmesi ve gereksinimlerin çabucak karşılanması aşamasında oldukça etkili oluyor. Ünalan kurye profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan uzman kadromuzla müşterilerimizin beklentilerini hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle karşılamaya devam ediyoruz. İster ticari ister bireysel gönderi olsun, tüm talepleri aynı hassasiyet ve özen içerisinde karşılıyoruz.

Kurye hizmetlerimizi sektöre adım attığımız ilk günkü hevesle sürdürüyoruz. Sektörümüzde geçirdiğimiz uzun yıllar sonucunda elde ettiğimiz tecrübelerimiz ve müşteri memnuniyeti anlayışımızla öne çıkıyoruz. Ünalan kurye ailesi olarak her müşterimiz için en uygun seçeneğimizle yollara çıkarak sorunsuz bir teslimat deneyimi vadediyoruz. Tarafımızdan hizmet alan müşterilerimize; arkalarına yaslanarak benzersiz uygulamalarımızın tadını çıkarmalarını ve kazanacakları zaman tasarrufu ile diğer işlerine odaklanabilmelerini tavsiye ediyoruz.

Yılın her günü ve günün her saati hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Herhangi bir saat kısıtlaması yapmadan ne zaman isterseniz uygulamalarımızı ihtiyaçlarınız için hayata geçiriyoruz. İşinin ustası kuryelerimiz ile şehir içinde her bir noktaya hızlıca hizmetlerimizi götürüyoruz. Şehrin tüm yollarına olan hakimiyetimizle yolları oldukça verimli kullanarak fazlasıyla zaman tasarruflu teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Ünalan kurye ekibimizle şehir dışı gönderilerinizi de taşıyoruz. Anlaşmaya vardığımız uçak kargo firmalarını kullanarak uzak gönderilerinizi kısa sürelerde alıcılarına ulaştırıyoruz.

Şehir içi veya şehir dışı gönderileriniz için belirttiğiniz adreslerden alım yapıyoruz. Motorlarımıza sığmayacak paketleriniz için özel araçlarımızın ayrıcalığıyla sizleri mağdur etmiyoruz. Acil durumlar için nöbetçi kurye desteğimiz ile hiçbir saatte sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizi uygularken gerekli tedbirleri alıyor ve asla risk almıyoruz. Kaliteden taviz vermeyen anlayışımızla süreçlerin kusursuz bir biçimde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Ünalan kurye ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Hizmet çeşitlerimizi sunduğumuz müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizle fark yaratmaya devam ediyoruz. Teslimatları tamamlanan müşterilerimiz tarafından bizlere iletilen olumlu yorumlar neticesinde motivasyonumuzu katlayarak arttırıyoruz. Memnuniyetinizin hiçbir aşamada kesintiye uğramaması için, içinde bulunduğumuz dönemin gerekliliklerini ve meydana gelen yenilikleri yakından izliyoruz. Yaptığımız araştırmalar neticesinde işimizi kolaylaştırabilecek tüm uygulamaları hizmetlerimizin içine ekliyoruz.

Teslimatlarımızda kullandığımız tüm motor ve araçlarımızın periyodik bakımlarını kesinlikle aksatmıyoruz. Bununla birlikte kontrol gerektiren her durumda titizlikle bir denetim yapıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ve kanunen taşınması açısından sorun bulunmayan tüm dosya, sözleşme, evrak, doküman, kıymetli eşya, gıda malzemesi, elektronik ürün, bireysel ve ticari gönderilerinizi kabul edebiliyoruz. Ünalan kurye kadrosu olarak hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde ayağınıza kadar getiriyoruz.

Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin Geç Kalmayın

  • Vip araçlarla sağlanan ayrıcalıklı hizmet
  • 7 gün 24 saat sürekli devam eden teslimat
  • Şehir içi ile birlikte şehir dışı için hızlı gönderi
  • Bakımlı motor ve araçlarla tedbirli hizmet
  • Gönderi takibi seçeneği
  • Müşteri memnuniyetine gösterilen önem
  • Piyasa şartlarının altında fiyat politikası
  • Aciliyeti olan gönderiler için nöbetçi kurye seçeneği
  • Kaliteden asla ödün vermeyen hizmet anlayışı
  • Profesyonel ekiple kaliteli süreçlerimizi sizler için geliştirerek yükseltiyoruz.

Ünalan kurye ekibi olarak fiyatlarımızı her zaman ulaşılabilir seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Çeşitli etkenlere bağlı olarak oluşturduğumuz ücret tarifemizle manevi memnuniyetiniz kadar maddi kazanımlarınızı da oldukça önemsiyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmaya başlayarak birçok avantajı bir arada sunduğumuz uygulamalarımızla tanışabilirsiniz. Verimli iş planlamamız sayesinde tüm kurye ihtiyaçlarınızı, uzman kadromuzla kısa sürelerde hallettiğimizi göreceksiniz. Vakit kaybetmeden, fazlasıyla tasarruf sağlamak için bizimle iletişime geçin.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara