İçeriğe geç

Masko Kurye

Masko Kurye
Masko Kurye

Büyük bir hızla gelişmekte olan bir bölgede hizmet vermenin sorumluluğunu üzerinde taşıyan firmamız Masko kurye yoğunlaşan taleplere en hızlı şekilde cevap vermeye gayret eder. Artan nüfus, bölgede kurye hizmetlerine duyulan ihtiyacı da arttırmıştır. Biz de alanında tecrübeli personelimiz ile en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Personel sayımızı arttırıyoruz ve talepleri karşılamak için özenli bir şekilde gayret ediyoruz. Teslimat sürecinde dikkat edilmesi gereken en küçük ayrıntıyı bile gözden geçiren ekibimiz titizlikle çalışır. Güvenilir bir firma olmanın birincil sorumluluğu aksaklıklara izin vermeyecek şekilde taşımacılık yapabilmektir. Hız ve güvenilirlik taşımacılıkta vazgeçilmez unsurlar arasındadır.

Şehir hayatının kendi içinde yoğun bir temposu vardır. Bu tempo içinde yer alan semtimizde yaşayan müşterilerimiz de bir yerlere yetişmeye çalışıyor veya kuryesini birilerine ulaştırmak için koşturuyor. Tam da bu noktada Masko kurye olarak bu tempoda müşterilerimizin en önemli yardımcısı oluyoruz.

Bizimle iletişime geçtikten sonra istediğiniz saatte adresinize geliyor, Masko kurye olarak paketinizi alıyor ve istediğiniz adrese istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Teslimi gerçekleştirdikten sonra da size bilgi veriyor ve teslimatın güvenli ve hızlı bir şekilde yapıldığını bildiriyoruz. 30 dakika ile 90 dakika arasında değişen teslim süresi içinde ulaşım sağlıyoruz. Özenle gerçekleştirdiğimiz tüm teslimatları tecrübeli, işinin ehli kuryelerimiz ekip arkadaşlarıyla birlikte koordineli hareket ederek yapıyor. Ekip çalışması hızlı teslimatın anahtarlarından biridir.

Hızlı ve güvenilir taşımacılığın en önemli unsurlarından biri de donanımlı motorlara sahip olmaktır. Biz de Masko kurye olarak motorlarımızı seçerken çok dikkatli davranıyor, düzenli olarak bakımlarını yaptırıyoruz. Yoğun trafikte yolda olan motorların hızlı bir şekilde yol alabilmesi, güçlü bir donanıma sahip olmaktan geçer. Aynı zamanda kuryelerimizin sürüş tarzı da önemlidir. Bunun için de kuryelerimize gerekli eğitimleri aldırıyoruz. İstanbul içindeki bütün yolları çok iyi bilen kuryelerimiz ayrıca bulunduğumuz semtle ilgili yol bilgisinin bütün detaylarına hâkimdir. Bütün kestirme yolları bildikleri için ara sokaklar, caddeler, bağlantı yolları vb. herhangi bir yerde sorun çıktığında bile hızlı bir şekilde verilen adrese ulaşabiliyor.

Masko kurye içinde yer alan kuryelerimizin güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, sağduyulu olmalarına özen gösteriyoruz. Bizim için öncelikli olan insana verdiğimiz değer ve bu değerle verdiğimiz hizmettir. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Kuryelerimiz taşıdığı paketin sorumluluğunu alarak güvenli bir şekilde teslim ederler.

Masko kurye olarak gerek bireysel gerekse kurumsal olarak talep edilen taşımacılık hizmetini en özenli şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Motosiklette taşınabilecek her türlü eşyayı titizlikle taşıyoruz. Narin eşyalardan elektronik eşyalara zarflardan dosyalara, kimlik belgelerinden ruhsatlara kadar geniş bir yelpazede yer alan ürünlerin ortak noktası yasal engeli olmamalarıdır. Yasal engelli olan paketler kuryelerimiz tarafından taşınmamaktadır. Ayrıca kuryelerimizin hayatını riske atacak hiçbir paketi taşımıyoruz.

Kişiye özel olarak verdiğimiz taşımacılık hizmetimiz 7/24 günün her saati devam etmektedir. Müşterisinin istek ve talepleri doğrultusunda kendisini sürekli ileriye götüren firmamız, taşımacılık için gerekli olan bütün detaylara hâkimdir. En kaliteli hizmeti, en iyi şekilde vermek için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Ücretlendirme noktasında da en uygun fiyatı vermeye gayret eden firmamız, belli kriterler doğrultusunda hesaplamaları yapmak durumundadır. Paketin büyüklüğü, ağırlığı, adresler arası mesafe hesaplanarak fiyat belirlenir. Verdiğimiz hizmetle alâkalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizi dolaşabilir, bize telefondan veya WhatsApp uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Masko Kurye Hizmeti

Özellikle günümüzde günlük hayatın daha dinamik hale gelmesiyle ve iş yaşamının daha da çeşitlenmesiyle beraber kurye hizmetine duyulan ihtiyaç oldukça artmıştır. Hem bireyler açısından hem de iş yerleri açısından moto kurye hizmetinin yadsınamaz bir yeri vardır.

Masko kurye olarak nerede olursanız olun ayağınıza kadar gelip kuryenizi alıyor, her nereye ulaştırılmasını istiyorsanız o rotaya doğru hiç vakit kaybetmeden yola çıkıyoruz.

Günlük yaşamın kargaşası içinde kişiler çoğu zaman en küçük işlere bile vakit ayıramaz. İşte bu tip durumlarda Masko kurye olarak imdadınıza koşuyor, sizin üzerinizden iş yükünü alarak bu faaliyeti sizin adınıza biz yerine getiriyoruz.

Modern çağla beraber zamana karşı başlayan amansız yarışa karşı Masko kurye olarak biz de katılıyor, her türlü kurye taşıma hizmetini en uygun şekilde yapıyoruz. Firmamızın ana faaliyeti olan kurye taşıma hizmetimiz aracılığıyla zaman kaybetmenizi önleyerek vaktinizi daha hesaplı geçirmenize destek veriyoruz.

Moto kuryeler her ne kadar küçük ürünler için işlevsel araçlar olsalar da daha büyük boyuttaki kuryeler için bu işlevlerini kaybederek yetersiz bir konuma düşmektedir. Firmamızın da içinde bulunduğu ve bu alanda faaliyet gösteren pek çok işletme moto kuryelerin yetişemediği yerlerde arabalı kurye kullanmanın daha uygun olacağını öngörerek hizmet envanterleri içine ilave etmiştir.

Büyük bir kargoya sahipsiniz ve nasıl göndereceğinizi mi bilmiyorsunuz. O zaman doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Masko kurye olarak kuryenizin boyutunu göz önünde bulunduruyor ve kuryeniz eğer normalden büyük boylardaysa arabalı kuryeyle kargonuzu teslimat adresine ulaştırıyoruz.

Masko kurye olarak bünyemizde yer alan araçlar en iyileri arasından seçilerek sizlerin hizmetine hazır hale getirilmiştir.

Bazen hiç beklenilmeyen anlarda acil ve hızlı bir şekilde kuryelerin alıcılarına ulaştırılmasına gereksinim duyulmuştur. Firma olarak bu duruma kayıtsız kalmayarak gerekli olan tüm imkanlarımızı seferber ediyor, yirmi dört saatlik zaman zarfı içinde istediğiniz saat diliminde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Bazı kuryelerin teslimat adresine ulaşma süresi günlerce hatta haftalarca sürebilmekte, pek çok kişi bu durumdan mağdur olabilmektedir. Masko kurye olarak sizin taleplerinizi göz önünde bulunduruyor ve gün içinde belirtmiş olduğumuz adrese kuryenizin teslim edilmesini sağlıyoruz.

Eğer sizin de gün içinde ulaştırılması gereken bir kuryeniz varsa teknik personelimizle farklı iletişim kanallarından irtibat kurabilir, ultra hızlı bir şekilde kuryenizi karşı tarafa naklederiz. Masko kurye olarak bu faaliyetimiz başta olmak üzere diğer faaliyetlerimizde de maddi durumunuzu düşünerek her türlü fiyat kolaylığını sağlıyor, hizmetlerimizin her kesimden insana ulaşması için çaba veriyoruz.

Yaşanılan dönem içerisinde çalışma hayatının şekillenerek farklı kollara ayrılmasıyla beraber kurye hizmetine olan ihtiyaç kendini daha çok hissettirmeye başlamıştır. Günlük hayatın pek çok alanında kolaylık sağlayarak kendi varlığı hissettiren kurye hizmeti pek çok farklı kurum tarafından sağlanmaktadır.

Sektör içinde yer alan pek çok kurumun arasından sıyrılarak kendi kalitesini birçok kere ortaya koyan Masko kurye olarak gün içi kurye hizmetimizde sizlere tercih imkanı sunuyoruz. Firma bünyemizde yer alan gün içi Kurye türleri şunlardır:

  • Gün içi normal kurye hizmetimizle kuryenizi bir noktadan bir noktaya 2 ile 3 saat arasında götürüyoruz.
  • Gün içi hızlı kurye ile bir saat ile bir buçuk saat arasında kuryenin nakil işlemini yerine getiriyoruz.
  • Gün içi acil kurye en hızlı hizmetimiz olup acil işi olanlar bu hizmet türünü tercih ederek Masko kurye olarak verdiğimiz hizmetlerden sonuna kadar yararlanabilir.
motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara