İçeriğe geç

Alaçatı Kurye

Alaçatı Kurye
Alaçatı Kurye

Alaçatı Kurye hizmeti veren firmamızda trafik kurallarına sıkı sıkıya bağlı çalışanlarımız sayesinde trafikte istenmeyen durumların oluşmasını engelliyoruz. Motosiklet kullanımının giderek arttığı ülkemizde, ister binek araç ister motosiklet sürücüsü olsun, trafik kurallarına uymayan herkesin karşısına çıkan elim trafik kazalarını önlüyoruz.

Trafik eğitimlerini tamamlayan, trafikte saygı anlayışına sahip ekibimiz sayesinde Alaçatı kurye trafikte güvenlik ile özdeşleşiyor. Dar sokaklar ya da geniş yollar fark etmeksizin her an her yerde güvenli trafiğin özleminin çekildiği bu günlerde, sokakta oynayan çocuklarımızda, dağıtım yapan kuryelerimizde bizim için çok önemli. Herhangi bir kazanın meydana gelmemesi için azami dikkat gösteren ekip arkadaşlarımızla güvenli bir araç trafiği oluşturmak için çalışıyoruz.

Gelişen teknoloji ile hepimizin hayatına giren ve hayatlarımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan internet alışverişi, her an, istediğimiz herhangi bir şeye ulaşmamıza olanak sağlıyor. Hayatlarımızı inanılmaz ölçüde kolaylaştıran bu gelişme, kargo hizmeti veren firma sayısında artışa neden olmakta, piyasada da kargo firmaları arasında sıkı bir rekabete zemin hazırlamaktadır. Kazanan taraf olmak için en hızlı teslimat sözü ile hareket firmalar, çalışan ve araç sayısını her geçen arttırmaktadır. Artan araç sayısı bölge trafiğinde yoğunlaşmaya sebep olmaktadır. Çözüm ise tüm Türkiye’de olduğu gibi turistlerin gözdesi beldemiz Alaçatı’da da motorlu kuryelerdir. Firmamız, geniş filosu ve güvenli ve güvenilir teslimat anlayışı ile Alaçatı kurye hizmetlerinde kısa sürede sağlam bir yer edinmiştir.

Sürekli büyüyen kargo sektöründe, hızın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurye hizmetimiz sayesinde aynı bölgede olan gönderileri, artan araç trafiğine takılmadan, dakikalar içerisinde teslimat adresine ulaştırabiliyoruz. Ekspres kurye hizmetimizin hayatınıza kattığı bu rahatlık gönderilerinizin gecikme olmadan ve güvenle teslim edilmesi farkını yaşamanızı sağlıyor.

Gönderinizin içeriğine ve anlık trafik durumuna uygun olarak en hızlı rota çıkarılıyor ve kuryemizin güvenliği göz önünde bulundurularak teslim edebileceğimiz en kısa süre sizinle paylaşılıyor. Bu sayede herhangi bir aksaklık ile karşılaşılmadan istenmeyen gecikmeler engelleniyor. Sizin güvenilirliğiniz artarken, çalışanlarımızın güvenliği sağlanıyor.

Kurulduğumuz günden beri sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı görev edinen kurumumuzda, kargoculuk anlayışına yepyeni bir bakış açısı ile yaklaşıp ihtiyaç duyduğunuz her an en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Her şeyin sürekli hızlandığı çağımızda, sizlerin de hıza ihtiyacı olduğunu biliyoruz.

İstanbul Alaçatı Kurye

İstanbul Alaçatı kurye denilince akla ilk gelen firmamızda gönderinizi teslim ettiğiniz anda oluşturulan takip numarası ile gönderinizi sürekli takip edebilirsiniz. Kullandığımız gelişmiş GPS sistemi sayesinde gönderinizin anlık durumunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, gönderinizin yola çıktığı, dağıtımda olduğu, teslim edildiği gibi durumlar SMS olarak tarafınıza bildirilir, bu sayede gönderiniz ile ilgili aklınızda soru işareti kalması engellenir.

Yaptığı işlerin kalitesi, hızı, güvenli kargo hizmeti ile firmamız, sektörün yükselen yıldızı olma yolunda hızla ilerliyor. Kaliteli hizmet anlayışımız, Alaçatı kurye hizmetimiz ile ne istediğini bilen müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlıyor. Firmamızın sunduğu olanaklar sayesinde, büyük küçük her işletmenin güvenilirliği artıyor.

Aldığımız her gönderiyi kendi gönderimiz gibi özenle koruyarak, tam zamanında teslim ediyoruz. Teslimat sürecinde gönderinizin zarar görmemesi için uygun paketleme işlemlerinde sizlere destek oluyor, aldığımız önlemler ile kırılacak ya da zarar görecek hassas gönderilerinizin bile hasarsız bir şekilde, güvenle teslim edilmesini sağlıyoruz. Güvenli kargoculuğun adresi firmamızda hep en iyisini sunmak için sizleri bekliyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara