İçeriğe geç

Yeşilpınar Kurye

Yeşilpınar Kurye
Yeşilpınar Kurye

Yeşilpınar kurye hizmetlerimiz ile uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimini sizlerle buluşturuyoruz. Gelişen teknolojiye, iletişim olanaklarının artmasına, yaşam standartlarının ve tüketim alışkanlıklarının değişmesine paralel olarak kurye hizmetlerimize rağbet de artmaktadır.

İstanbul’un kalabalıklaşması insanlara daha fazla hız gereksinimi doğurmaktadır. Bu da en yakın noktalar arasında ya da en uzak noktalarda daha hızlı taşıma yapabilecek sistemlere gereksinim doğurmaktadır. Kurye uygulamalarımız geleneksel kargoların aksine dakikalar içinde Yeşilpınar içinde ya da Yeşilpınar ile İstanbul’un herhangi bir noktasına dakikalar içinde taşımacılık yapılabilmektedir.

Yeşilpınar kurye uygulamalarımız en basit haliyle belirteceğiniz adreslerden paketlerinizin istediğiniz saatte teslim alınıp belirteceğiniz adrese en kısa sürede ya da istenen bir zaman aralığında teslim edilmesine dayanmaktadır. Her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, Yeşilpınar ve bütün bir İstanbul lokasyonuna hâkim, modern teknolojileri kullanmada başarılı kadromuzla hizmet veriyoruz. Gerek çağrı merkezimizle gerekse saha ekiplerimizle işlerinizi kolaylaştırmak, hız kazandırmak ve çözüm ortağınız olmak adına çabalıyoruz.

Yeşilpınar kurye uygulamalarımızla hem bireysel hem de kurumsal her türlü talebi karşılıyoruz. Anlaşmalı kurye uygulamalarımızla dilerseniz firmanızın, şirketinizin kuryesi olabiliyoruz. Yasal olarak taşınması ya da bulundurulması suç teşkil etmeyen her türlü paketi taşıyabiliyoruz. Ancak en çok taşımamız istenenler arasında şunlar yer almaktadır:

 • Paket,
 • Evrak,
 • Numune,
 • Pasaport,
 • Ehliyet,
 • Ruhsat,
 • Plaka,
 • İlaç,
 • Çiçek,
 • Meyve,
 • Çikolata,
 • Yedek parça,
 • Tekstil,
 • Gıda,
 • Fatura,
 • Hediye,
 • Davetiye,
 • Laboratuvar test ürünleri,
 • Anahtar,
 • Her türlü elektronik eşya,
 • Telefon,
 • Bilet,
 • E-ticaret ürünü vd.

Yeşilpınar kurye alanında bütün bu taşımalarımızı isteğe göre şekillendirebiliyoruz. Dilerseniz başka bir adresten ya da havalimanından alınıp tarafınıza gelecek paketi alıp gelebiliyoruz. Ya da göndereceğiniz bir paketi taşıyıp teslim edebiliyoruz. Birkaç adrese ulaştırılması gereken paketlerinizi taşıyor, dağıtıyor, gerekirse geri getiriyoruz.

Kurye olarak her talebi karşılamak adına çeşitli kurye modelleriyle hizmet veriyoruz. Aynı gün teslim edilmesini istediğiniz paketleriniz için Yeşilpınar normal kurye modelimizle öne çıkıyor, 120 ila 180 dakika arasında en uzak adresler arasında dahi teslimat yapabiliyoruz.

Hızlı kurye ile teslimatlarımızı daha kısa sürede yapıyor, iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın kuryemizi yönlendiriyoruz. 60 – 90 dakika arasında teslimat yapıyoruz. Acil kurye ile daha da hızlı hareket ediyor, en acil taleplerinize karşı 45 – 60 dakika arasında teslimat yapmayı başarıyoruz. Gece kurye ile 7/24 hizmet sunuyor, zaman sınırlarını ortadan kaldırıyoruz. Bölgelere, hava ve yol durumuna göre en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Kurye her zaman müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılamaya odaklanıyoruz. Bunun için fiyat politikamızın da daima ulaşılabilir olmasına öncelik veriyoruz. Genel bir fiyatlandırma yerine tüm sektördeki gibi birtakım hususlara göre her iş talebini ayrı fiyatlandırıyoruz.

Kurye fiyatları üzerinde en temel etken mesafedir. Mesafe hesabı günümüz teknolojileriyle net olarak yapılabilmekte, paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafe fiyatlandırmada dikkate alınmaktadır.

Yeşilpınar kurye fiyatlarındaki bir diğer etken seçilen kurye modelidir. Motor kurye modellerimizde vadedilen teslimat süreleri kısaldıkça fiyat artışı olmaktadır. Ayrıca gece kurye modelimizde ek mesai, ek güvenlik önlemleri, ek ekipmanlar devreye girdiği için diğerlerinden daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Her koşulda firmamız İstanbul’un ve Yeşilpınar’ın en uygun fiyatlı kuryesi olmaya devam etmektedir. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşabilir, istenen detayları paylaşarak net fiyatlandırma alabilirsiniz.

Yeşilpınar Kurye Hizmeti

Yeşilpınar kurye alanında başarılı, hızlı ve güvenli bir teslimat şirketidir. Yasal olan her türlü malzemeyi kapınıza kadar taşıyoruz. Göndermek istediğiniz firmamıza uygun kargoları dilediğiniz adrese hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz.

Zaman hepimiz için değerlidir, zamandan tasarruf etmek için Yeşilpınar kurye firmamızı içiniz rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Eşya, Gıda, Belge ve önemli evraklar gibi malzemeleri teslim etmeniz için sayısız seçenek vardır fakat Yeşilpınar kurye ailesini tercih ettiğiniz takdirde teslimatlarınız adresinize daha hızlı, güvenli ve diğer kargo şirketlerine oranla daha uygun fiyatla teslim edilir.

Firmamız İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak her bölgesine hizmet vermektedir. Bu bölgelerde beklemekte olan kuryelerimiz kısa süre içinde adresinizden kargonuzu alıp göndermek istediğiniz adrese teslimini gerçekleştirir.

Firmamıza ait teslimat ücretleri duruma göre değişiklik gösterebildiği için, bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Normal kurye hizmetlerimiz, Express kurye hizmetlerimiz ve VİP kurye hizmetlerimizin her biri farklı ücretlendirilmekte, taşınacak olan ürüne göre de fiyatlandırmamızda değişiklik olabilmektedir. Yine de Yeşilpınar kurye olarak hizmet verdiğimiz bu bölgede, rakiplerimize göre yine de en uygun fiyatı ve en kaliteli hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Düşündüğünüz fiyattan daha da uygun bir fiyat teklifimiz çıkacağından şüpheniz olmasın.

Siz değerli müşterilerimizin bizleri tercihi ile birlikte tecrübemize tecrübe katarak büyüyoruz. Başarılı, deneyimli ve güvenilir ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere 7/24 hizmet verebilmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sayfamızda bulunan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilir, kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir hizmet almaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz teslimatınızı adresinizden alarak gönderim yapacağınız adresinize hızlı bir şekilde teslim edebilirsiniz. İşimizi severek ve özveriyle yapmamız bizleri daima geliştirip, müşterilerimize de olumlu şekilde yansımaktadır. Sizlere hizmet bizim için bir zevktir. Müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Yeşilpınar kurye ailesi olarak kesintisiz ve hızlı bir şekilde işimizi severek ve önemseyerek yapıyoruz. Firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizim için daima ön plandadır.

Yeşilpınar kurye hizmetlerimizden yararlanarak her çeşit gönderinizi yasal olmak kaydıyla sorunsuz ve hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırabilirsiniz. Dosya, belge, evrak, fatura, ruhsat, kimlik, pasaport, teknolojik ürünler, ev ve yaşam ürünleri, hediyelik eşya, kırtasiye ürünleri, gıda, kozmetik, aksesuar, süpermarket, petshop ürünleri, hobi ve müzik ürünleri gibi dilediğiniz malzemeyi teslim edebilirsiniz. Ürününüz hiç zarar görmeden ve çok hızlı bir şekilde alıcıya ulaşsın!

Firmamız tarafından sizlere sağlanan avantajları şu şekilde sıralayabiliriz; diğer teslimat seçeneklere göre daha uygun fiyatla, daha kısa süreyle ve güvenilir bir şekilde dilediğiniz adrese ulaşımını sağlayabiliriz. Bizler işimizi büyük bir özenle, isteyerek ve güler yüzümüzle yapıyoruz. Böyle olmaya da devam edeceğiniz. Siz değerli müşterilerimize başarılı ve kaliteli bir hizmet sunmak için var olduk. Amacımız alanında başarılı, güvenli ve sevilen bir firma olmak.

 Amacımıza emin adımlarla ilerliyoruz. Talep ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Bizlere bir telefon kadar yakınsınız. Dilerseniz bizlere iletişim adreslerimizden kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hizmetimiz 7 gün 24 saat boyunca sizlerledir.  Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak vermiş olduğumuz hizmetlerden tam anlamıyla memnun kalmanız için uğraşıyoruz. Sizlere express kurye ve vip kurye seçeneklerimiz ile istek ve ihtiyaçlarınıza göre tercihe yönelik Yeşilpınar kurye hizmeti seçeneği sunuyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp