İçeriğe geç

Mercan Kurye

Mercan Kurye
Mercan Kurye

Kurye, farklı iki adres arasında motosiklet kullanarak paket taşıyan görevlidir. Günümüzde giderek ilgi gören kurye çalışmaları birçok avantajı beraberinde getirir. Bu nedenle kuryeye olan talep her geçen gün artış göstermektedir. Geçmiş yıllarda paket taşımacılığı için kargo firmaları hizmet vermekteydi. Karo firmaları özel araçlarla paket taşırdı. Fakat kargo aracı birden fazla adrese uğradığı için zaman kaybı yaşardı ve paketi adrese geç teslim ederdi. Günümüzde özellikle e-ticaretin ve online yemek firmalarının artmasıyla kuryeye olan ihtiyaç da artmıştır. Mercan kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, tecrübe sahibi ekiple paket taşımacılığı yapmaktadır. Sizler de bölgede paketinizin daha kısa sürede teslim edilmesini istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Firmamız Mercan kurye sektörünün güvenilir ismidir.

Motosiklet kullanımıyla yapılan bu taşımacılıkta farklı kategorilere ait ürünler taşınabiliyor. Taşıma durumundaki ürünün motosikletle taşınmaya uygun olması yeterlidir. Moto kuryeler birçok avantajı beraberinde getirir. Bu nedenle günümüzün en çok tercih edilen taşıma yöntemidir. Kurye çalışmaları kapsamında özel evrak, belge ve dosyalar taşınabilir.

Aynı zamanda kimlik ve pasaport gibi kişisel önemli eşyalar da taşınabilir. Kuryelerle giyim ürünü, elektronik cihaz veya gıda malzemesi gibi farklı kategorilere ait ürünler taşınabilir. Çiçek, pasta, telefon, kimlik, dosya gibi birçok paket kolaylıkla taşınabilir. Taşıma işlemlerinde SYS Kurye ekibi görev almaktadır. Güvenle faydalanabileceğiniz SYS Kurye hizmeti kurye alanında tercih edilmektedir.

Mercan kurye alanında hizmet sunan firmamız her zaman plan ve program doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirir. Firmamız sektörün güvenilir ismidir. Bu sayede farklı alanda çalışmalar sunmaktadır. Firmamızın sunduğu taşıma hizmetinden faydalanmak için bulunduğunuz adrese kurye çağırabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz firmamıza gelerek doğrudan paketinizi gönderebilirsiniz. Paket gönderme işlemlerinde gönderici ve alıcı bilgileri alınmaktadır. Aksi takdirde güvenlik sağlanamaz, müşterilerimiz ve firmamız güvenlik ihlali nedeniyle sorun yaşayabilir.

Paket içeriği öğrenilir. Paket için fiyat teklifi yapılır. Anlaşma yapıldıktan sonra paket, taşıma için hazır hale getirilir. Alıcı adresine gönderilen paketin ödemesi gönderici tarafından ya da alıcı tarafından yapılabilir. Ödeme eğer alıcı tarafından yapılacaksa bu mutlaka belirtilir. Kuryemiz aldığı güvenlik önlemleri sayesinde kısa sürede paketi adrese teslim eder. Paket teslim edildikten sonra gönderici bilgilendirilir.

Mercan kurye alanında yapılan çalışmalar birçok avantajı beraberinde getirir. firmamız bu avantajları eksiksiz bir şekilde müşterilere sunmaktadır. Motorlu kuryelerin sağladığı en büyük avantaj zamandan tasarruf etmektir. Kuryeler Fatih Belediyesi ilçesinin yol bilgisine hakimdir. Bu sayede adres bulmakta zorlanmaz.

Bazı durumlarda adres bulmakta zorlanan kuryeler özel programlar ve haritalar sayesinde adrese kısa sürede ulaşmaktadır. Kuryeler paketleri motosikletle taşır.
Kargo araçları trafikte ve dar yollarda daha yavaş hareket ederken kuryeler daha hızlı hareket edebilir. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan paketi adrese teslim eder.

Kurye acil teslim edilmesi gereken paketler için de hizmet vermektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz, paketlerinizi 7/24 gönderebileceğiniz motorlu kuryeler hızlı, doğru, güvenilir ve uygun fiyatlı taşımanın adresidir. Hizmet verdiğimiz sektörde sizler de zamandan tasarruf sağlamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Paket için doğru fiyat teklifi alabilir, dilerseniz bizimle uzun süreli çalışabilirsiniz. Ekibimiz her zaman müşteri odaklı çalışmalarla hizmet vermektedir. Maddi ve manevi hasara uğramadan, paket gizliliğini ve güvenliğini riske atmadan firmamızla çalışabilirsiniz. Sektörün güvenilir ismi olarak bizler her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Mercan Kurye Hizmeti

Günümüzde en popüler teknik hizmetlerin başında gelmekte olan kurye çalışmaları, gün içerinde pek çok çeşitli ürün ve evrakların A noktasından B noktasına taşınmasına olanak tanımaktadır. Pek çok çeşitli iş kolları ve sektörler için olmazsa olmaz hizmetlerden olan motosikletli kurye hizmetleri de bu alanda en çok tercih edilen teknik çalışmalar arasında yer almaktadır. Uluslararası alanda da profesyonel markalar tarafından hayata geçirilmekte olan motorlu kurye hizmetleri, dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de bir hayli popüler bir şekilde tercih edilmektedir.

Profesyonel seviyede motosikletli kurye hizmetleri ile tanınmakta olan SYS Kurye markamız, sektöründe lider ve öncü oluşumların da en başında yer almaktadır. İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda yer alan Fatih ilçesine bağlı Mercan bölgesi için Mercan kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Oldukça geniş donanımlı ve zengin bilgi içerikli bir işletme internet web sitesine de sahip olan markamız, oldukça kapsamlı bir teknik hizmet portföyünü de firma çatısı altında ihtiva etmektedir.

Özellikle İstanbul ilinin Fatih bölgesinde yer alan Mercan Mahallesi başta olmak üzere İstanbul içi motor kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye markamız, kendi sektöründe örnek marka imajı teşkil etmesi ile tanınmaktadır. Mercan kurye hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkan firmamız, birinci sınıf kalitede motosiklet filosunu da marka bünyesinde ihtiva etmektedir. Uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile öne çıkmakta olan SYS Kurye işletmemiz, oldukça zengin donanımlı ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

En son model motosiklet filosu ve kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi sürücü kadrosu ile kendi alanında lider işletmeler arasında yer alan SYS Kurye markamız, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmet standartlarına da sahiptir. Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde motosikletli kurye hizmeti sunmakta olan firmamız, oldukça makul ve uygun fiyatlı genel hizmet skalasına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. SYS Kurye işletmemiz, oldukça zengin bilgi içerikli ve geniş kapsamlı bir marka web sitesine de sahip olması ile tanınmaktadır.

Temel olarak Mercan kurye hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan SYS Kurye firmamız, haftanın 7 günü ve günün 24 saati olmak üzere kesintisiz bir şekilde motorlu kurye hizmetleri sunması ile öne çıkmaktadır. Günün her saati acil evrak ve doküman taşıma hizmeti sunmakta olan markamız, kurye hizmetleri alanında yüksek tecrübe sahibi sürücü kadrosuna da sahip olması ile tanınmaktadır. Acil kurye hizmetleri sektöründe en çok tercih edilen işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkmakta olan işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka bünyesinde barındırmaktadır.

Zengin bilgi içerikli ve geniş donanımlı bir marka internet sitesine sahip olan markamız, birçok çeşitli iletişim yollarını da firma bünyesinde ihtiva etmektedir. Pek kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerine de önem veren Mercan Kurye firmamızın çeşitli hizmetlerine;

  • Marka GSM telefon numaramız, kurumsal e-mail adresimiz,
  • İşletme internet web sitemiz veya genel şube merkezimiz vasıtasıyla direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara