Anasayfa » Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye

Günümüzde en çok kullanılan hizmetlerden birisi kargoculuktur. Çeşitli kargo gönderim şekilleri de mevcuttur. Hava, kara ve deniz yolları buna bir örnektir. Yeni gelişen ve adını artık sıkça duyuran bir kargo gönderim şekli karşımıza çıkmıştır. Motor kuryecilik; bir yerden bir yere kargo, evrak, zarf ve benzeri hizmetleri aynı gün içinde adrese teslim yapmaktadır. 7/24 bu hizmetten yararlanmakta mevcuttur. Hızlı ve güvenilir bir kargo gönderiminde köprü görevi görmektedir. Özellikle trafik açısından büyük önem arz etmektedir. İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafiği olan illerimizde bu hizmetten faydalanmak bizlere yarar sağlayacaktır. Hemen hemen her alanda hizmet vermektedirler.

Günümüz şartlarında en hızlı kargo olan moto kurye ülkemizde de yaygın hale gelmeye başladı. Alıcıya kargoları güvenli bir şekilde ulaştırmak asıl amaçtır.  Birçok alanda kolaylık sağlayacak bu hizmeti geliştirmek ve iyileştirmek için çalışmalar yapılmaktadır. Acil ve hassas kargolar için de önemli bir tercih sebebidir. Özellikle motor ve bisiklet ile hizmet veriyor olması ürünün hızlı bir şekilde teslim edilmesinde büyük rol oynuyor. Hem zamandan tasarruf hem de alıcıya hızlı ulaşması da bir tercih sebebidir.

Motorlu kurye; kurye ve kargo hizmetlerini güvenli ve en hızlı yapan kişiye denir. Arabalı kuryelere göre daha fazla avantaja sahip olan bir hizmet türüdür. Arabalara nazaran dar sokaklarda sürüş yöntemi daha basit olan bir avantajı da bulunmaktadır. Fiyat ve zaman konusunda firmalarla etkileşim haline geçebilirsiniz. Serbest zamanlı çalışma imkânları sayesinde hafta içi ve hafta sonu da dâhil olmak üzere hizmetlerimiz mevcuttur. Herhangi bir saat sınırlaması olmadığından dolayı da istediğiniz her vakit çağırma imkânınız da vardır. Firmayı arayıp çağrı düşmesiyle birlikte yetkililer size en yakın hizmeti sağlamak için yardımcı olacaklardır. Dışarıya çıkamadığınız takdirde ve alamadığınız ya da bulunması zor olan ilaçları size bu hizmet sayesinde ulaştırma imkânlarımız da mevcuttur. Tüm bu imkânlar dâhilinde sizler de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Kurtköy kurye gönderilerinizi motosiklet aracılığı ile şehir içinde dilediğiniz adrese iletebilen bir kargo hizmetidir. Günümüz kargo sektöründe, bu sistem tercih edilen ve hızla büyüyen bir hizmet haline gelmiştir. Bunun başlıca sebeplerinden bazıları: hızlı olması, gönderinizin daha özenle taşınması, trafik yoğunluğundan etkilenmemesi ve kargonuzun nerede olduğunu, ne zaman elinize ulaşacağını istediğiniz zaman öğrenebiliyor olmanızdır. Firmamız, İstanbul’da sizlere en hızlı ve güvenli şekilde kargolarınızı ulaştırmak ve gönderilerinizi alıcılara iletmek üzere en yeni model motorlarla hizmet vermektedir.

Bilindiği üzere Pendik Belediyesi ilçe sınırları içinde trafik başlı başına bir sorundur ve günlük hayatı birçok yönden sekteye uğratır. Günümüz İstanbul’unda kargo sektörünün de en büyük handikaplarından biri trafiktir. Taşıma yapılan araçların büyüklüğünden de kaynaklı olarak trafikte hareket etmesi oldukça güçtür ve yolda fazlaca zaman kaybeder. Kurtköy kurye trafik sıkışıklığından etkilenmeden belirtilen zamanda gönderinizi elinize ulaştırma konusunda zaman açısından en ekonomik kargo yöntemidir. İletiler en kısa sürede müşteriye ulaştırıldığından dolayı aynı zamanda şirket ve kurum işleyişindeki bekleme süresini de minimuma indirip, beklentilere kısa sürede cevap verdiği için müşteri memnuniyeti sağlar.

Firmamız İstanbul içerisinde birden fazla şubesi olduğu için şehrin her bölgesinin, en uzak noktalarına dahi hizmet verecek imkanlara sahiptir. İstanbul Kurye  en yeni model motorlarımız, eğitimli kuryelerimiz ve profesyonel ekibimizle uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak sizlere en kaliteli taşımacılığın yanı sıra güvenli bir iletişim de sağlıyoruz.  Sorularınız ve sorunlarınızla yakından ilgileniyor ve gönderinizle ilgili bilgileri kısa mesaj ve e-mail yoluyla tarafınıza ulaştırıyoruz.

Zarf, evrak, paket vb. gönderilerinizi en kısa zamanda ulaştırmak ve teslim almak amacıyla Kurtköy kurye hizmetimizden yararlanabilir, siz de daha hızlı ve konforlu bir kargo hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz. “Kargom nerede? Elime ne zaman ulaşacak? Acaba taşıma sırasında zarar gördü mü?” gibi endişelerinizi bir kenara bırakıp hızlı ve güvenli bir kargo hizmeti almaya hazır olun.

SYS Kurye çalışma prensibi kesintisiz olup 7 gün 24 saat esasına göredir. Gönderi siparişi oluşturmak için online sipariş platformumuzdan ya da sesli çağrı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.