İçeriğe geç
Anasayfa » Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye

Kurtköy kurye gönderilerinizi motosiklet aracılığı ile şehir içinde dilediğiniz adrese iletebilen bir kargo hizmetidir. Günümüz kargo sektöründe, bu sistem tercih edilen ve hızla büyüyen bir hizmet haline gelmiştir. Bunun başlıca sebeplerinden bazıları: hızlı olması, gönderinizin daha özenle taşınması, trafik yoğunluğundan etkilenmemesi ve kargonuzun nerede olduğunu, ne zaman elinize ulaşacağını istediğiniz zaman öğrenebiliyor olmanızdır. Firmamız, İstanbul’da sizlere en hızlı ve güvenli şekilde kargolarınızı ulaştırmak ve gönderilerinizi alıcılara iletmek üzere en yeni model motorlarla hizmet vermektedir.

Günümüzde en çok kullanılan hizmetlerden birisi kargoculuktur. Çeşitli kargo gönderim şekilleri de mevcuttur. Hava, kara ve deniz yolları buna bir örnektir. Yeni gelişen ve adını artık sıkça duyuran bir kargo gönderim şekli karşımıza çıkmıştır. Motor kuryecilik; bir yerden bir yere kargo, evrak, zarf ve benzeri hizmetleri aynı gün içinde adrese teslim yapmaktadır. 7/24 bu hizmetten yararlanmakta mevcuttur. Hızlı ve güvenilir bir kargo gönderiminde köprü görevi görmektedir. Özellikle trafik açısından büyük önem arz etmektedir. İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafiği olan illerimizde bu hizmetten faydalanmak bizlere yarar sağlayacaktır. Hemen hemen her alanda hizmet vermektedirler.

Günümüz şartlarında en hızlı kargo olan moto kurye ülkemizde de yaygın hale gelmeye başladı. Alıcıya kargoları güvenli bir şekilde ulaştırmak asıl amaçtır.  Birçok alanda kolaylık sağlayacak bu hizmeti geliştirmek ve iyileştirmek için çalışmalar yapılmaktadır. Acil ve hassas kargolar için de önemli bir tercih sebebidir. Özellikle motor ve bisiklet ile hizmet veriyor olması ürünün hızlı bir şekilde teslim edilmesinde büyük rol oynuyor. Hem zamandan tasarruf hem de alıcıya hızlı ulaşması da bir tercih sebebidir.

Motorlu kurye; kurye ve kargo hizmetlerini güvenli ve en hızlı yapan kişiye denir. Arabalı kuryelere göre daha fazla avantaja sahip olan bir hizmet türüdür. Arabalara nazaran dar sokaklarda sürüş yöntemi daha basit olan bir avantajı da bulunmaktadır. Fiyat ve zaman konusunda firmalarla etkileşim haline geçebilirsiniz. Serbest zamanlı çalışma imkânları sayesinde hafta içi ve hafta sonu da dâhil olmak üzere hizmetlerimiz mevcuttur. Herhangi bir saat sınırlaması olmadığından dolayı da istediğiniz her vakit çağırma imkânınız da vardır. Firmayı arayıp çağrı düşmesiyle birlikte yetkililer size en yakın hizmeti sağlamak için yardımcı olacaklardır. Dışarıya çıkamadığınız takdirde ve alamadığınız ya da bulunması zor olan ilaçları size bu hizmet sayesinde ulaştırma imkânlarımız da mevcuttur. Tüm bu imkânlar dâhilinde sizler de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Bilindiği üzere Pendik Belediyesi ilçe sınırları içinde trafik başlı başına bir sorundur ve günlük hayatı birçok yönden sekteye uğratır. Günümüz İstanbul’unda kargo sektörünün de en büyük handikaplarından biri trafiktir. Taşıma yapılan araçların büyüklüğünden de kaynaklı olarak trafikte hareket etmesi oldukça güçtür ve yolda fazlaca zaman kaybeder. Pendik kurye trafik sıkışıklığından etkilenmeden belirtilen zamanda gönderinizi elinize ulaştırma konusunda zaman açısından en ekonomik kargo yöntemidir. İletiler en kısa sürede müşteriye ulaştırıldığından dolayı aynı zamanda şirket ve kurum işleyişindeki bekleme süresini de minimuma indirip, beklentilere kısa sürede cevap verdiği için müşteri memnuniyeti sağlar.

Firmamız İstanbul içerisinde birden fazla şubesi olduğu için şehrin her bölgesinin, en uzak noktalarına dahi hizmet verecek imkanlara sahiptir. İstanbul Kurye  en yeni model motorlarımız, eğitimli kuryelerimiz ve profesyonel ekibimizle uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak sizlere en kaliteli taşımacılığın yanı sıra güvenli bir iletişim de sağlıyoruz.  Sorularınız ve sorunlarınızla yakından ilgileniyor ve gönderinizle ilgili bilgileri kısa mesaj ve e-mail yoluyla tarafınıza ulaştırıyoruz.

Zarf, evrak, paket vb. gönderilerinizi en kısa zamanda ulaştırmak ve teslim almak amacıyla Anadolu Yakası Kurye hizmetimizden yararlanabilir, siz de daha hızlı ve konforlu bir kargo hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz. “Kargom nerede? Elime ne zaman ulaşacak? Acaba taşıma sırasında zarar gördü mü?” gibi endişelerinizi bir kenara bırakıp hızlı ve güvenli bir kargo hizmeti almaya hazır olun.

SYS Kurye çalışma prensibi kesintisiz olup 7 gün 24 saat esasına göredir. Gönderi siparişi oluşturmak için online sipariş platformumuzdan ya da sesli çağrı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurtköy Moto Kurye

Günümüzün en yaygın hizmetlerinden olan motor kurye, Kurtköy üzerinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşıyor. Kuryeler motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti veriyor. Paketler kurye aracılığıyla kısa sürede adrese teslim ediliyor. Son yılların en çok tercih edilen taşıma yöntemi olan moto kurye beraberinde birçok avantajı getiriyor. Kurtköy moto kurye alanında paketlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en doğru çözümleri sunmaya gayret ediyoruz. Kurtköy moto kurye sektörünün güvenilir ismi olarak çalışmalarımızı aynı özenle ve dikkatle sürdürmeye devam edeceğiz. Sizler de güvenli hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kurtköy Motor Kurye

Kurtköy motor kurye firması farklı kategorilere ait ürünleri taşımaktadır. Kuryeler motosiklet kullanarak paket taşıma hizmeti verir. Taşınan paketler ise motosikletle taşınmak için uygun olmalıdır. Motor kuryelerin taşıdığı paketler genellikler:

 • Kimlik
 • Pasaport
 • Ehliyet
 • Evrak
 • Belge
 • Dosya
 • Yemek ve içecek
 • Sebze veya meyve
 • Çiçek
 • Hediyelik eşya
 • Para
 • Kart
 • Fatura
 • Mektup
 • Kıyafet veya ayakkabı

Motor kuryeler farklı özelliklerde birçok ürünü taşımaktadır. Kuryeler evden eve, evden ofise ya da ofisten ofise paket taşıyabilir. Aynı zamanda kuryeler okul, hastane, mağaza, market, otel gibi farklı adreslere paket teslimi yapabilir. Kurtköy motor kurye firmamız geniş kapsamlı taşıma hizmeti sunmaktadır. Kuryeler farklı özelliklerde ürün taşıdığı gibi bazı ürünleri taşıyamaz. Motor kuryelerin taşımadığı paketler yanıcı ve patlayıcı madde içerek paketlerdir. Aynı zamanda kuryeler canlı taşıyamaz. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda paketlerinizi kuryeyle gönderebilirsiniz.

Kurtköy Motorlu Kurye

Kurtköy motorlu kurye belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firmamızda görevli kuryelerimiz bu çalışma düzenine uyarak hareket etmektedir. Paketlerinizi göndermek için dilerseniz firmamız gelebilir ya da bulunduğunuz adrese kurye çağırabilirsiniz. Paketinizi göndermek için ekibimize vermelisiniz. Ekibimiz paket kabulü yapmadan önce paketi inceler. Bu sayede paketin taşıma için uygun olup olmadığı tespit edilir. Paket kabulü yapılırken paketin fiyatı belirlenir. Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra paket kabul edilir. Paketin ödemesi gönderici veya alıcı tarafından yapılabilir. Gönderici ödeme yapılacaksa ödeme nakit veya kartla yapılır. Eğer alıcı tarafından ödeme yapılacaksa alıcı bilgileri alınır. Paket kabul edilirken güvenlik açısından hem alıcının hem göndericinin bilgileri alınır. Eğer paket sadece alıcıya teslim edilecekse paket tesliminde alıcı bilgileri karşılaştırılır. Bu sayede paketler sadece belirli kişilere teslim edilir. Paket teslimi için istenilen bir saat varsa paketler o saatte teslim edilir.

Kurtköy kurye firması tercih edecek olanlar doğru firmayla iletişime geçmelidir. Aksi takdirde motorlu kurye seçimi güvenli olmayabilir. Kurtköy üzerinde hizmet veren firmalar arasında doğru firmayı tercih etmek isteyenler SYS Kurye hakkında bilgi edinebilir. SYS Kurye ailesi olarak bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı firmamızda geniş kapsamlı kurye hizmeti veriyoruz. Paketlerinizin herhangi bir zarara uğramadan taşınmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bizler müşterilerimizin memnuniyetini korumak adına çalışmalarımızın kalitesinden ödün vermiyoruz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle her zaman kalite standartları kapsamında hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Bu sayede yeni ve güvenilir çalışma düzenimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler de Kurtköy üzerinde doğru ve güvenilir firmayla çalışabilirsiniz. Bunun için firmamızı tercih etmeniz yeterli olacaktır. Sektörün önde gelen ismi olarak bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×