İçeriğe geç

Şehzadebaşı Kurye

Şehzadebaşı Kurye
Şehzadebaşı Kurye

Devamlı gelişmekte olan teknoloji ile insanlar yıllar içinde zamanla yarışır hale gelmiştir. Gerek iş hayatında olsun gerekse özel hayatımızda zamanı iyi ve doğru bir şekilde kullanabilmek oldukça önemlidir. Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde zamanı iyi bir şekilde kullanabilmek adına çoğunluğun ilk tercihi haline gelen motor kurye çalışanları seçmiş olduğunuz firmanın kalitesine göre iyi ve memnun kalacağınız bir hizmet sunmaktadır.

Şehzadebaşı kurye olarak yıllardır müşterilerimize en kaliteli ve güvenli bir teslimat hizmeti sunmak adına yıllar içinde oldukça fazla tecrübe edinmiş bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin de yoğun ilgisi ve firmamıza olan güveni sayesinde yıllar içinde sektörde sarsılmak bir yer edinerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktayız.

Şehzadebaşı kurye olarak müşterilerimiz için zamanın ne kadar değerli olduğunun bilinciyle çalışmalarımızı daima büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Firmamız için alanında profesyonel çalışanlar ile hizmet vermek oldukça önemlidir. Bu sebeple firmamıza bağlı kuryelerimizin her birinin de sürücü belgeleri mevcuttur. Bütün motor kurye çalışanlarımız daha önce motosiklet kullanmış olan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Motor kurye hizmetinde en önemli esasların başında konum bilgisi yer almaktadır. Kurye olarak müşterilerimizi gereksiz gecikmeler ile mağdur etmemek adına, daima yeterli konum bilgisine sahip kişiler ile çalışmakta, kaliteli ve hızlı teslimat hizmetleri sunmaktayız.

Her türlü evrak ve önemli belgelerin teslimatında güvenle tercih edebileceğiniz kurye aynı zamanda farklı boyutlardaki paketlerin taşımacılığını da güvenle gerçekleştirmektedir. Teslimat süresince firmamız daima tek bir adresi esas aldığı için paket teslimatları kişiye özel bir şekilde yürütülmektedir. Bu sebeple dilediğiniz adreslere teslimatları gerçekleştirilen paketlerin, yol üzerinde başka bir adresle karışması ya da paketinizin teslimattan önce kaybolması gibi durumların yaşanması mümkün değildir.

Teslimata çıkacak olan ürünlerinizin paketleme sürecinde de çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütmekte ve herhangi bir hasarın meydana gelmemesi adına, daima sağlam bir paketleme hizmeti sunmaktayız.

Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerinizin tam zamanında teslim edilmesi konusunda motor kuryeler oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle trafiğin sıkıntılı bir süreç haline geldiği büyük şehirlerde yoğunlukla tercih edilen motor kuryeler, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz konusunda oldukça yardım olmaktadır.

Sys Kurye olarak müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler sayesinde yıllar içinde İstanbul’un iki yakasında da siz değerli müşterilerimize çok kapsamlı teslimat hizmetleri sunmaktayız.

Birçok ürünün taşımacılığını yapan Şehzadebaşı kurye trafikteki vatandaşlarımızın ve çalışan arkadaşlarımızın can güvenliğini korumak adına çok büyük paketlerin taşımacılığını yapmamaktadır. Bunun dışında firmamızın taşımacılığını gerçekleştirdiği ürünler genellikle şu şekildedir:

● Kimlik ve pasaport

● Çiçekler

● Elektronik cihazlar

● Evraklar ve belgeler

● Pasta

● Küçük ve orta boy hediyelik eşyalar

Siz değerli müşterilerimizin firmamıza gelebilecek zamanınızın olmadığı durumlarda, dilerseniz bulunduğunuz adrese yönlendirmiş olduğumuz Şehzadebaşı kurye çalışanlarımıza, paketinizi evinizden de teslim edebilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız ile 7/24 sağlamış olduğumuz kurye hizmetimizden haftanın her günü istediğiniz saat aralığında faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimizin görüş ve önerilerine oldukça önem veren firmamız, oluşabilecek her türlü sıkıntıyı ortadan kaldırmak adına aktif bir müşteri hizmetleri hattı bulundurmaktadır. İnternet adresimizde bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşmanız halinde, çalışan arkadaşlarımız dilediğiniz konuda sizlerle yakından ilgilenmekte ve daima çözüm odaklı bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Şehzadebaşı Kurye Hizmeti

Fatih’in bütün semtleri âdeta tarih kokar. Bu özelliği ile hem yerli halkın hem de turistlerin ilgi odağıdır. İlgi odağı olan bir semti de Şehzadebaşı’dır. Merkezde bir ilçenin bütün semtleri gerek işyerleriyle gerek yerleşik halkıyla büyük bir yoğunluğa sahiptir. Neredeyse hayat 24 saat kesintiye uğramadan devam eder. Nüfusu ile trafiği ile kalabalık olan bu semtte taşımacılık da ayrı bir öneme sahiptir. Bu sebeple Şehzadebaşı kurye olarak semtin ihtiyacı olan kargo dağıtımında önemli bir hizmet yapıyoruz.

İster bireysel olsun ister kurumsal günün dolu dolu yaşandığı bu semtte her an kargo hizmetine ihtiyaç olmaktadır. Biz de Şehzadebaşı kurye olarak müşteri odaklı hizmeti prensip ediniyoruz. En hızlı, en güvenilir hizmeti vermek için ekibimizle çalışıyoruz.

Hızlı ve güvenilir teslimat için moto kuryeye olan ilgi ve ihtiyaç artmaktadır. Biz de Şehzadebaşı kurye olarak trafik yoğunluğu olan bir semtte yaşamanın zorluğunu biliyor, teslimatları en kısa sürede adrese ulaştırmaya gayret ediyoruz.

Şehzadebaşı kurye hizmeti çokça tercih ediliyor. Çünkü özenle taşınacak olan narin paketleri, kırılma ihtimali olan eşyaları ve firmalar arası hızlı teslim edilmesi gereken evrakları taşımak için hassas ve hızlı davranıyoruz. Böylece bir çiçek veya pasta teslim edileceği zaman moto kurye kullanmanın avantajı daha fazla ortaya çıkıyor.

Şehzadebaşı kurye olarak verdiğimiz hizmetle, müşteri memnuniyetiyle sektörde adımızdan sıklıkla söz edilir. Tecrübeli personelimiz taşımacılıktaki her detaya dikkat eder. Son gelişmeleri izleyerek teknolojiyi yakından takip eder. Günümüzün getirdiği hıza ayak uydurarak motorlu kurye taşımacılıkta da en iyi hizmeti vermek için çok çalışır.

Titiz ekibimiz, motorların bakımına ayrıca ehemmiyet verir. Düzenli bakım yapılır. Çünkü motorların sağlamlığı hızlı ve güvenli teslimat için çok önemlidir. Sadece araç temini değil, şoförlerini de profesyonel bir anlayışla seçer. Trafik kurallarına uymanın önemi tartışmasızdır. Can güvenliği önceliklidir. Hem de tecrübeli personelimiz paketin güvenliğine ve hızlı teslimata ayrıca dikkatli davranır.

Şehzadebaşı kurye kullanmanın pek çok faydası var. Taşımacılık hizmeti arabayla olduğunda hızlı olan teslimatın gecikmesi kaçınılmazdır. Çünkü bölge olarak yoğun bir trafiğe sahibiz. Motor kurye trafikten bir otomobil kadar etkilenmez. Daha hızlı ulaşım sağlar. Aynı zamanda güvenliğe daha fazla dikkat eder. Değerli eşyaları özenle taşıyarak titiz bir taşımacılık gerçekleştirir. Bu noktada gizlilik de önem kazanmaktadır. Şahsa özel değerli eşyalar doğrudan kişinin kendisine teslim edilir. Ayrıca adres bilgileri, iletişim bilgileri başka şahıslarla paylaşılmaz. Teslimat kimin adına ise ona yapılır.

Hem kurumsal hem de bireysel paket teslimatı vardır. Taşıdığı ürün yelpazesi çok geniştir. Bazılarını sayacak olursak:

  • E-ticaretle gelen malzemeler
  • Giyim sektöründen gelen paketler
  • Gıda taşımacılığı özellikle market poşetleri
  • Elektronik ürünler
  • Yedek parçalar
  • Kozmetik ürünleri
  • Sağlık ürünleri
  • Tıbbi malzemeler
  • Dosya ve dokümanlar
  • Kimlik ve ruhsat gibi şahsî belgeler.

Motor kuryenin daha pek çok avantajı vardır. Bu avantajı sağlamak için müşterimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını önemsiyor, sorun yaşanan noktaları tespit edip hızlıca çözüyoruz. Gece gündüz demeden günün her saati hizmet veriyoruz. Tüm gönderiler için sigorta güvencesi veriyoruz. Ücretleri belirlerken de hizmeti ön planda tutarak kârı öncelemeden mesafeye ve ürüne göre bir ücretlendirme yapıyoruz.

Güvenerek bizi seçen müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak adına bütün ekibimizle çok çalışıyoruz. Her geçen gün hizmet ağımızı genişleterek daha iyi şehzadebaşı kurye hizmeti sunmak için gayret ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara