İçeriğe geç

Batı Ataşehir Kurye

Batı Ataşehir Kurye
Batı Ataşehir Kurye

Büyüyen ve her daim gelişmekte olan dünyamızda, değişen hayat şartlarına uyum gösterilmesi gerektiği kadar ulaşımda meydana gelen yeniliklere de her ne kadar her zaman olumlu yönde şekillenmese de uyum gösterilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda şirket politikamız gereği, sizlerin teslim etmiş olduğu iletinin, belirlemiş olduğunuz konumuna ulaştırılması noktasında konuya son derece hassasiyetle yaklaşmaktadır. Bizlere teslim edilen ve artık bizim sorumluluğumuz içerisinde bulunan gönderiniz, maksimum özen ile paket veya kutusu üzerinde bulunması muhtemel olan uyarıları da göze alınarak taşınmakta ve sevkiyatı sağlanmaktadır.

Yüksek standartlara sahip imkanlarımız ile her türden iletiyi müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda ulaştırmaktayız.

 • Gönderim türlerimiz arasında; aciliyeti bulunan iletiler için ekspres kargo, hızlı kargo, seri kurye, çabuk kurye, aynı gün teslim kurye gibi hizmetlerimizi sunmaktayız.
 • Boyut olarak daha büyük ve ağırlık bakımından da değişebilen gönderiler için; arabalı kurye, araçlı kurye, uçak kurye gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.
 • Gönderi tipi, aciliyet durumu ve gönderilecek konumun uzaklığı gibi etkenlere bağlı olarak değişebilen özelliklere uygun hizmetlerimiz arasında; gece kurye, en yakın kurye, gün içi kurye, hava kargo, havalimanı kurye, şehir dışı kurye, şehir içi kurye, nöbetçi kurye, yurt içi uçak kargo, türk hava yolları kargo gibi çeşitli faaliyetler yürütülmektedir.
 • Özel gönderileriniz için; özel kurye, vip kurye, gümrük kurye gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Tüm gönderiler, müşterilerimizin bizlere duyduğu güven ile eş değer olarak Batı Ataşehir kurye hizmetlerimiz arasında sizlere ayrıcalıklı bir servis olanağı sunmaktadır.

Dünyada ve ülkemizde ulaşımdaki zorluklar ve bir noktadan diğer noktaya ulaşmaya çalışırken kaybedilen süre göze alındığında kurye sektörü büyük bir önem kazanmaktadır. Ulaşım olanaklarında ciddi bir oran ile binek araçlara kıyasla daha kısa bir süre içerisinde teslimat sağlayan ve firmamızda çeşitli bölgelere ek olarak Batı Ataşehir kurye alanında görev alan ekibimiz, siz değerli müşterilerimize yüksek standartlarımız dahilinde en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Batı Ataşehir kurye kadrosu olarak sorumlu olduğumuz tüm bölgelerde müşterilerimize eksiksiz hizmet vermek, görev tanımımız kapsamında yer alan tüm eylemleri kusursuz bir şekilde yerine getirmek işimizi özenle tamamlamak başlıca hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Bizleri tekrar tekrar tercih etmenizi sağlayarak daimi müşteri portföyümüz arasında olmanızı sağlamak amaçlarımıza ulaştığımızın önemli bir göstergesi olmaktadır. Bu doğrultuda sizlere kaliteli çalışmalarımızı sunmaya mutlulukla devam etmekteyiz. Batı Ataşehir kurye ekibi olarak sizler için ‘’en iyi’’ olmasına yönelik çalışmakta ve bu disiplin ile ilerleme kaydetmekteyiz.

Şirketimiz, müşteri ihtiyaç-beklentilerine yanıt olabilecek ve üst derecede müşteri memnuniyetini sağlayabilmeyi, tarafımıza güvenilerek teslim edilen her gönderinin kıymetinin farkında olarak itina ile gönderimini zamanında sağlamayı misyon edinmiştir.

Şirket politikamız içerisinde her zaman yeniliklere açık olmak, artan ihtiyaç ve talepleri analiz ederek geliştirmek ve çağdaş şartlara öncülük ederken, artarak hizmet vermeyi vizyon edinmiştir.

İş disiplini ve etik kurallar dahilinde görev aldığımız şirketimizde; gönderilerin sıkı takibi, sisteme doğru verilerin titizlikle işlenmesi, gönderim ücretlerinin şeffaf hesaplamalar sonucunda uygun ve ekonomik olarak belirlenmesi, 7/24 ulaşılabilir ve etkin olmak, müşteri talep ve önerilerini dikkate almak gibi birçok ana madde bulunmaktadır.

Kadromuzdaki yüksek sayılı birçok iş kolundaki çalışanlarımıza ek olarak yeni iş kolların için de vatandaşlarımıza istihdam yaratmaktayız. Siz müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışanlarımızın motivasyonu yönetim anlayışımızı etkileyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Batı Ataşehir Kurye Hizmeti

Günümüzde git gide artan nüfus artış oranı büyük metropollerin meydana gelmesine neden olarak şehirlerde büyük kalabalıklar oluşmasına ve sonu gelmeyen bir trafiğe neden olmuştur. Bu duruma karşılık olarak moto kurye gibi bazı iş kolları yaygınlık kazanarak kişilerin hayatını bir nebze de olsa kolaylaştırmıştır.

Batı Ataşehir kurye olarak yoğun şehir yaşamında ihtiyacınıza kulak vererek ürün taşıma faaliyetinde bulunuyor, dur durak bilmeden sürdüğümüz etkinliklerle her zaman yanınızda olduğumuzu hissetmenizi sağlıyoruz.

Batı Ataşehir kurye olarak benimsemiş olduğumuz ilkelerimizden asla şaşmıyor, Türk esnaf kültürünün getirmiş olduğu tüm geleneklere ve göreneklere uygun bir şekilde davranarak sektör içinde yer alan rakiplerimize ve sizlere örnek teşkil eden bir firma olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Batı Ataşehir kurye olarak geniş bir hizmet ağına sahibiz. Sahip olduğumuz geniş faaliyet envanterimiz içinden sizin talep ettiğiniz hizmeti işe koşarak kuryenizin en güvenilir şartlarda herhangi bir hasara mahal vermeden taşınmasını sağlıyoruz.

Yaşanılan dönem içinde teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber ulaşım araçlarının çeşitliliği ve kullanımı yaygınlaşmış hatta günlük yaşamın karmaşası içinde kişilerin birçok ihtiyacını karşılamak için kullanılmaya başlamıştır. Ulaşım araçlarının olumlu manada getirilerinden biri de kurye taşıma alanında olmuştur.

Firmamız sektör içinde sahip olduğu vizyonla ve ilkeli duruşuyla her bakımdan rağbet görmüş, farklı ulaşım araçlarıyla sunduğumuz kurye taşıma hizmetlerimizle sizlere tercih imkanı sunarak ihtiyacınızı en son noktaya kadar halletmeye çalışmıştır.

Batı Ataşehir kurye olarak faaliyetlerimiz için pek çok farklı ulaşım aracından destek alıyor, ihtiyaç olduğu takdirde mevcut olan duruma göre bunlardan birini seçip etkinliklerimize o şekilde devam ediyoruz.

Batı Ataşehir kurye olarak kurye taşıma hizmetinde kullandığımız araçlar şunlardan meydana gelir:

 • Araba
 • Motor
 • Uçak
 • Otobüs.

Günlük yaşamdaki bazı değişiklikler büyük metropol kentlerdeki fazla nüfustan kaynaklanan sorunların ortadan kalkmasını sağlayarak kişilere pek çok açıdan kolaylık sağlamıştır. Batı Ataşehir kurye olarak firmamız kuruluş prensiplerinden aska şaşmayarak sizlerin daha kaliteli hizmet alabilmesi adına elinde geleni yapıyor.

Batı Ataşehir kurye olarak ihtiyaç duyduğunuz her anda hizmetinizdeyiz. Firma olarak etkinliklerimizin sağladığı avantajlar şunlardır:

 • Kuryeleriniz olabilecek en hızlı şekilde talep ettiğiniz gönderim lokasyonuna ulaştırıyoruz.
 • Firmamızın almış olduğu güvenlik tedbirleri neticesinde herhangi bir sorun teşekkül etmeden gönderilecek ürününüzü taşıyoruz.
 • Firmamızın sunduğu tüm hizmetler uygun fiyat politikası güdülerek sizlere sağlanmaktadır. Kurye gönderimi yapmak isteyip maddi olanaklardan dolayı yapamayan kişiler firmamızın fiyat politikasından olabildiğince yarar görebilir.
 • Batı Ataşehir kurye olarak haftanın her günü ve günün her saati hazır bir şekilde sizlerin taleplerini bekliyor, hiç soluk olmadan hızlı bir şekilde kurye nakil faaliyetinde bulunuyoruz.

Batı Ataşehir kurye olarakİstanbul şehri içindeki her noktaya hizmetlerimizi götürüyor, alanının uzmanlarından seçilmiş olan kadromuzla lokasyon ayırt etmeden ayağınıza kadar faaliyetlerimizi taşıyoruz. İster bir kişiye kurye gönderme talebinde bulunun isterseniz bir kuruma kurye göndermek isteyin. Firmamız kişi ya da kurum fark etmeden her yere hizmetlerini götürmeye gayret ediyor.

Şehir içi kurye hizmetimize bu denli rağbet olmasının başlıca nedenleri arasında sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ve uyguladığımız fiyat politikası yer alır.

Fiyat politikamızın şehir içinde farklı olmasına neden olan değişkenler şunlardır:

 • Kuryenizi aldığımız nokta ile kuryenizin teslimat adresi arasındaki mesafe
 • Kuryenin kütlesi
 • Kuryenin büyüklük küçüklük durumu
 • Kullanılacak aracın cinsi
 • Tercih etmiş olduğunuz kurye çeşidi.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp