Anasayfa » Yenidoğan Kurye

Yenidoğan Kurye

Yenidoğan kurye hizmetleri, gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte pek çok yeni gelişmeye tabii olurken online alışverişler üzerinde artan ilgi nedeniyle de pek çok kişi tarafından kargoculuk hizmetleri sıklıkla kullanılmaktadır. Kargo firmaları, ürün ve malzeme esaslı taşıma işlemleri gerçekleştirmekte olup teslim işlemlerini genellikle 1 – 2 hafta içerisinde tamamlamaktadır.
Ancak zamanında tespit edilmesi gereken, büyük bir özenle korunması gereken ve evrak, belge, dosya gibi önem derecesi yüksek parçaların teslim işlemlerinde ise  İstanbul Kurye  hizmetleri tercih edilmektedir.

Moto kurye hizmetlerinde

  • Belge,
  • Çiçek,
  • Doküman,
  • Evrak,
  • Yaş pasta ve
  • Kırılma olasılığı yüksek olan eşyalar tek ürün halinde taşınmaktadır.

SYS Kurye olarak bünyemizde yer alan Yenidoğan Kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin önemli parçalarını zamanında, profesyonel ve güvenilir olarak Sancaktepe Belediyesi içindeki teslimat adreslerine ulaştırmak amacıyla titizlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Müşterilerimizin bizlere teslim ettikleri ürünlerini, ayrı bir titizlik ve dikkatle ulaştırılması gereken yerlere tam zamanında ulaştırma imkanı sunarken müşterilerimizin kargo bekleme sürelerini de minimuma indirgemekteyiz. Yenidoğan Kurye hizmetimiz ile ayrıca müşterilerimizi kargo evrak işlemleri ve kargo şube işlemleri ile uğraşma sürelerinin önüne geçerek ürünleri müşterilerimizin adreslerinden teslim alma imkanı da sağlamaktayız.

Moto kuryelik hizmetleri, alanında tecrübeli, uzman ve donanımlı bir ekip çalışması ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Profesyonel bir moto kuryelik hizmeti sunabilmek için ayrıca müşteri odaklı hizmet anlayışı ve güçlü bir altyapı da oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Firmamız olarak üst düzey kalitedeki hizmet bilincimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ahlakımız ile bünyemizde yer alan Yenidoğan kurye hizmetimizi büyük bir titizlikle yerine getirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kendimizi ve hizmet planlarımızı sık sık güncelleyip yenileyerek bu sayede hizmet kalitemizi çağın getirilerine en uygun hale gelmesini sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızı yeni eğitimlerden geçirerek her çalışanımızın alanında uzmanlaşmasına olanak sağlamaktayız.

Bünyemizde yer alan Yenidoğan kurye hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçerek ürün ve teslim adresi hakkında bilgi vermeleri gerekmektedir. Taşınacak olan özel veya önemli eşyaları müşterilerimizin adreslerinden teslim alarak bu esnada gerekli gerekli evrak işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız adına teslim aldığımız kargoları büyük bir özenle ve üst düzey güvenlik önlemleri ile kargonun direkt adresine kısa sürede ulaştırılmasına olanak sağlamaktayız. ilk günden itibaren titiz, dikkatli ve müşteri odaklı çalışma ahlakımızdan hiçbir taviz vermeden çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

Her yeni teslimat işimizi hizmet vermeye başladığımız ilk günkü heyecan, dikkat ve titizliğimizle gerçekleştirirken yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde de her geçen gün daha da profesyonel hizmet sunmaktayız.

Taşımacılık esnasında ortaya çıkabilecek tüm durumları analiz eden taşıma planlarımız ile gerek çalışanlarımızda gerekse de araçlarımızda sürekli iyileştirmeler yaparak taşınma işlemlerinin en üst kalitede gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktayız. Güçlü altyapımız ve 1.sınıf kalitedeki hizmetlerimizle çalışmalarımızı sürdürmeye kesintisiz olarak da devam etmekteyiz.