İçeriğe geç

Yenidoğan Kurye

Yenidoğan kurye hizmetleri, gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte pek çok yeni gelişmeye tabii olurken online alışverişler üzerinde artan ilgi nedeniyle de pek çok kişi tarafından kargoculuk hizmetleri sıklıkla kullanılmaktadır. Kargo firmaları, ürün ve malzeme esaslı taşıma işlemleri gerçekleştirmekte olup teslim işlemlerini genellikle 1 – 2 hafta içerisinde tamamlamaktadır.
Ancak zamanında tespit edilmesi gereken, büyük bir özenle korunması gereken ve evrak, belge, dosya gibi önem derecesi yüksek parçaların teslim işlemlerinde ise  İstanbul Kurye  hizmetleri tercih edilmektedir.

SYS Kurye olarak bünyemizde yer alan Yenidoğan Kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin önemli parçalarını zamanında, profesyonel ve güvenilir olarak Sancaktepe Belediyesi içindeki teslimat adreslerine ulaştırmak amacıyla titizlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Müşterilerimizin bizlere teslim ettikleri ürünlerini, ayrı bir titizlik ve dikkatle ulaştırılması gereken yerlere tam zamanında ulaştırma imkanı sunarken müşterilerimizin kargo bekleme sürelerini de minimuma indirgemekteyiz. Sancaktepe kurye hizmetimiz ile ayrıca müşterilerimizi kargo evrak işlemleri ve kargo şube işlemleri ile uğraşma sürelerinin önüne geçerek ürünleri müşterilerimizin adreslerinden teslim alma imkanı da sağlamaktayız.

Moto kuryelik hizmetleri, alanında tecrübeli, uzman ve donanımlı bir ekip çalışması ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Profesyonel bir moto kuryelik hizmeti sunabilmek için ayrıca müşteri odaklı hizmet anlayışı ve güçlü bir altyapı da oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Firmamız olarak üst düzey kalitedeki hizmet bilincimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ahlakımız ile bünyemizde yer alan Anadolu Yakası Kurye hizmetimizi büyük bir titizlikle yerine getirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kendimizi ve hizmet planlarımızı sık sık güncelleyip yenileyerek bu sayede hizmet kalitemizi çağın getirilerine en uygun hale gelmesini sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızı yeni eğitimlerden geçirerek her çalışanımızın alanında uzmanlaşmasına olanak sağlamaktayız.

Bünyemizde yer alan Yenidoğan kurye hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçerek ürün ve teslim adresi hakkında bilgi vermeleri gerekmektedir. Taşınacak olan özel veya önemli eşyaları müşterilerimizin adreslerinden teslim alarak bu esnada gerekli gerekli evrak işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız adına teslim aldığımız kargoları büyük bir özenle ve üst düzey güvenlik önlemleri ile kargonun direkt adresine kısa sürede ulaştırılmasına olanak sağlamaktayız. ilk günden itibaren titiz, dikkatli ve müşteri odaklı çalışma ahlakımızdan hiçbir taviz vermeden çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

Her yeni teslimat işimizi hizmet vermeye başladığımız ilk günkü heyecan, dikkat ve titizliğimizle gerçekleştirirken yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde de her geçen gün daha da profesyonel hizmet sunmaktayız.

Taşımacılık esnasında ortaya çıkabilecek tüm durumları analiz eden taşıma planlarımız ile gerek çalışanlarımızda gerekse de araçlarımızda sürekli iyileştirmeler yaparak taşınma işlemlerinin en üst kalitede gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktayız. Güçlü altyapımız ve 1.sınıf kalitedeki hizmetlerimizle çalışmalarımızı sürdürmeye kesintisiz olarak da devam etmekteyiz.

Yenidoğan Moto Kurye

Dijital platformlar üzerinden eşya satın aldıktan sonra geçen süre, müşterilerin alışveriş yaptıkları firma ile çalışma noktasında aldıkları kararın sonucunu büyük bir oranda etkilemektedir. Alışveriş sektöründe hizmetler sağlayan firmalar, sürekli gelişen teknolojiden geri kaldıkları durumlarda sektördeki başarılarının azalması sonucuyla karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu nedenle ülkemizde ve dünyada birçok şirket hem ülke içi müşteri sayısını artırmak hem de ürünlerini hızla globalleşen dünyaya sunabilmek adına e-ticaret firması olarak da satış hizmetlerini dijital ortamlardan sunmaktadır.

Bünyesinde kurye birimi olmayan büyük şirketlerin müşterilerinden gelen binlerce siparişi sağlam ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırabilmesi için sektörde uzman firmalardan kurye hizmetleri alması gerekmektedir. Firmamız, başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye kurye hizmetleri sağlamaktadır.

Yenidoğan moto kurye çalışmalarında en çok tercih ve tavsiye edilen firma olmaktan gurur duymaktayız. Çalışmalarımız sayesinde birçok müşterimizden tebrik içerikli geri dönüşler almaktayız. Sizlerin hizmetlerimiz sonucundaki beğenileri çalışmalarımıza dört elle sarılmamızı sağlamaktadır. Firmamız Yenidoğan moto kurye çalışmalarında uzmanlaşmıştır.

Yenidoğan Motor Kurye

İstanbul, Türkiye’nin ticaret hacmi en büyük şehridir. Gün içerisinde birçok aracın oluşturduğu trafik sebebiyle birçok müşteri uzaktan alışveriş yaparak gereksiz zaman tüketiminden kaçınmayı seçmektedir. Konforlu bir yaşam sürdürme noktasında alınan hizmetlerin kaliteli olması dikkate değer bir ihtiyaçtır.  Yenidoğan motor kurye taleplerinizde sizlerin konforlu bir hizmet almanız noktasında üstün performanslı hizmetler sunmaktayız.

Firmamız, 2013’ten beri İstanbul’un her iki yakasında da kurye dağıtımı yapmaktadır. Dağıtım sektöründe başarılı olmak adına gerekli olan bütün niteliklere sahip olan hizmetlerimiz, sizlerin bir motor kurye hizmetinden beklediğiniz her şeyi kaliteli bir şekilde yanıtlamak için profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.  Yenidoğan motor kurye çalışmalarınızda sizlere hizmet sağlayan çalışanlarımız İstanbul’daki tüm noktaları kısa sürede bulabilecek kadar şehrimizi tanımaktadır.

Yenidoğan Motorlu Kurye

Yenidoğan motorlu kurye denildiğinde müşterilerimizin güvenle hizmet aldığı firma olmanın vermiş olduğu gururla sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sağlayacağımızın garantisini vermekteyiz. Sizlerin süreçten olumsuz etkilenmemeniz adına eşyalarınız taşıma öncesinde sigortalanmaktadır. Kurye çalışanlarımız teslim aldıkları siparişlerinizi uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretilmiş malzemeler kullanarak paketlemektedir. Eşyalarınız, sizden aldığımız bilgiler sonrasında istediğiniz adrese zamanında bırakılmaktadır.

Kurye sektöründe uzun süreler çalışmanın vermiş olduğu engin mesleki tecrübelerimizle sizlerin İstanbul içi evrak, belge ve diğer malzeme taşıma taleplerinizi kısa mesafelerde yarım saat uzun mesafelerde ise bir buçuk saat içerisinde yerine getirmekteyiz. Kuryelerimizin sağlığına zarar verebilecek ürünleri veyahut yasak maddeleri taşımamaktayız. Çalışanlarımız trafik kurallarına uygun bir eşya taşımacılığı noktasına uzman kişilerdir.

Çalışanlarımız, güler yüzlü, deneyimli ve dürüst bir yapıya sahiptir. Biz, çalışırken müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek dürüst ve ahlaklı bir şekilde hizmet sağlama anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Yenidoğan kurye çalışmalarında eski usul taşımacılığı kırdık. Hizmetlerimiz, son teknolojik cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Sizlerin verimli hizmetler alması adına sürekli olarak kendimizi yenilemekteyiz.

Şirketler arası evrak taşımacılığında gösterdiğimiz başarılar sayesinde birçok şirket gönüllü olarak firmamıza referans olmaktadır. Hizmetlerimiz sizlerin bütçesi düşünülerek ekonomik bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Abone olan müşterilerimize özel indirimlerimiz bulunmaktadır.

Modern, kaliteli ve profesyonel bir hizmet alma noktasında profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adres firmamızdır. İstanbul’un tüm noktalarından bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Motorlu kuryelerimiz gece de sizler için çalışmaktadır. Özel günlerinizde randevu saatlerinde istediğiniz adrese eşyalarınız ulaştırılmaktadır. Acil kurye ihtiyaçlarınızda firmamızın müşteri irtibat numaralarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duymaktayız. Motorlu kurye çalışmalarında jet hızıyla sizlerin yanınızdayız. Sektörümüzdeki iddiamız siz değerli müşterilerimizin takdirlerinizden aldığımız kuvvetten doğmaktadır.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×